Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29001) St3ven válasza St3ven (#28962) üzenetére


St3ven
addikt

Kipróbáltam, nagyon bejött a Handcent SMS, főleg az, hogy küldéskor automatikusan balra dönti a problémás ékezeteket, így végre átmennek az őrülten különleges magyar ékezetes karakterek is. :C

A válasz viszont a fenti kérdésemre sajnos az, hogy nem, nem tud balra igazítani a popupban, de már beletörődtem, hogy ez olyan "extra", amit eddig csak a GO SMS (Pro) tudott.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#29002) Canonfan


Canonfan
senior tag

Mr X, Domxc, toth_janika:
Köszi szépen! :R :)

Kipróbáltam a Convertert, és az ics témát is, mindkettő nagyon tetszik, :) a GO Lockert még nem raktam fel, de az is jónak tűnik :)

Időközbe viszont felmerült bennem még egy kérdés. :)
Volt téma itt a fórumon régebben, hogy a getjaros appok nem frissülnek, én is szedtem le a getjarról 2 appot (Alarm Clock Xtreme, Beautiful Widgets) és nekem se jelennek meg a Marketen a saját alkalmazások között, hogy lenne rá frissítés.

Viszont épp tegnap nézelődtem kicsit a Marketen, és észrevettem, hogy ha pl az Alarm Clock Xtreme-re rákeresek a Marketes appok között, akkor ott jelzi hogy kijött hozzá frissítés, és az adatlapján fel is ajánlja a frissítést... :F :Y

Ti mit gondoltok, lehet így frissíteni egy getjaros appot?
Azért kérdezem, mert ugye a getjaros appok nem warez verziók, de nem is a Marketen megvett alkalmazások, hogy ilyenkor mi a helyzet, elfogadja a Market hogy meg van véve, vagy frissítés után meg kell venni a Marketen az appot? :F

Bármilyen infó előre is köszi szépen! :R :R

(#29003) toma37 válasza pengemetal (#28995) üzenetére


toma37
tag

Köszönöm! Most már teljesen jó nekem is. Még arra szeretnék rájönni, hogy a ezpdf tud olyat, hogy egy oldalon belül léptessem, hogy mit olvasson fel. Mondjuk egy bekezdésnyit. Meg hogy a felolvasásnál a controll gombok nagyobb méretűek legyenek, ugyanis nem tudom megállítani a felolvasást annyira kicsik :D

(#29004) Fauno válasza St3ven (#28996) üzenetére


Fauno
tag

Köszi, és realcalc-ból elég a sima, vagy a fizetős a jobb? Tehát a free-vel is lehet deriválni vagy integrálni, és egyenleteket megoldani?

(#29005) pengemetal válasza toma37 (#29003) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Ezeket sajnos nem tudom, még nem próbáltam egyiket sem. Igen elég kicsik a gombok, nekem sem mindig sikerült elsőre megállítani.

[ Szerkesztve ]

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#29006) Foose válasza St3ven (#29001) üzenetére


Foose
addikt

Akkor már kezeli az ékezetes problémát? Melyik verzió az? Mert mindenhol azt olvastam,hogy az ékezetes probléma elég gáz. Simán megírod az smst,és majd ő "átfordítja" küldéskor?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29007) Mr X válasza Foose (#29006) üzenetére


Mr X
veterán

Handcent eddig is kezelte a hosszú ékezeteket.

(#29008) Foose válasza Mr X (#29007) üzenetére


Foose
addikt

Na ja. De eddig több karakternek számolta,mint a gyári üzenetküldő. Én legalábbis ezt olvasom pár oldalon... Meg hogy jobbra döntötte az ékezetet.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29009) Mr X válasza Foose (#29008) üzenetére


Mr X
veterán

Én pont ezért használtam, mert nem vont le egy rakat karaktert a hosszú ékezetek miatt. Go SMS Pro például nem tudta ezt a gondot kezelni.

(#29010) Foose válasza Mr X (#29009) üzenetére


Foose
addikt

Értem. Szóval akkor igen a válasz a kérdésemre :C Mert akkor fog küszködni a franc a gyári üziküldővel. Csak akkor majd nézzek utána,hogy kell kiiktatni a gyárit,hogy az ne jelezzen ha sms jön :DD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29011) Mr X válasza Foose (#29010) üzenetére


Mr X
veterán

Elindítod a gyári appot, menü gomb, és a beállításoknál kiveszed a pipát az értesítések mellől. :)

(#29012) Foose válasza Mr X (#29011) üzenetére


Foose
addikt

Köcce :C Megyek,töltöm... :K
Huppsz,még nem járt le az 5 perc :W

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29013) Frozzy


Frozzy
őstag

nemtudjátok, hogy létezik-e olyan, hogy lépés számláló program ?:D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#29014) Mr X válasza Frozzy (#29013) üzenetére


Mr X
veterán

(#29015) Foose


Foose
addikt

Leszedtem a Handcent-et. (3.9.10) Leszedtem a magyar nyelvet is (úgy olvastam,hogy mehet SD-re is) de furcsálom,hogy csak kb 70%-ban magyar a kezelőfelület. :F :F A nyelvi fájlt hová telepítsem? És oké hogy magyar a menü (nem egészen ugye) de a nyelvválasztásnál nincs ott a magyar. Ez normális? A beállítások az,ami nem full magyar :(

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29016) St3ven válasza Foose (#29006) üzenetére


St3ven
addikt

Minden úgy van, ahogy Mr X mondta. :)

3.9.10-es verzió, alapból balra dönti az ékezeteket küldéskor, én semmit sem állítottam hozzá, még a magyar nyelvi csomagot sem telepítettem. :K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#29017) Mr X válasza Foose (#29015) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem első indításkor felajánlotta a magyar nyelv letöltését, aztán alkalmazta is automatice.

(#29018) Foose


Foose
addikt

Értem. Akkor megpróbálom a nyelvi csomag nélkül is. Csak nem értem,miért nem teljes a magyaritása :F :Y
hihííí,fanatikus lettem :C

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29019) St3ven válasza Fauno (#29004) üzenetére


St3ven
addikt

Ment pü, de talán a többieknek is hasznos lehet:

Én csak a simát használtam, de a leírása szerint ezekben tér el a Plus:

RealCalc Plus contains all these features, plus:
* Fraction calculations and conversion to/from decimal
* Degrees/minutes/seconds calculations and conversion
* Landscape mode
* User-customizable unit conversions
* User-customizable constants

Azaz:
* törtekkel való műveletek, törtek átváltása tizedestörtté/ből
* fok/szögperc/szögmásodperc műveletek és konverzió
* fektetett mód
* testreszabható mértékegység-átváltások
* testreszabható konstansok

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#29020) Foose


Foose
addikt

Hm. Letöröltem a magyar nyelvi fájlt,már hápog,hogy kell neki. De nektek sem teljesen magyar :F Viszont az üzenetekben nekem olyan van a beállításain belül,hogy értesítések. Abból kivettem a pipát. De nekem volt kézbesítési jelentés is kipipálva,meg mittomén még mi. Azokból is vegyem ki? Hogy lesz a handcent alapértelmezett?
Mr X: nálam nincs külön bejövő,legalábbis nem találtam. Froyo.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29021) Mr X válasza Foose (#29020) üzenetére


Mr X
veterán

Értesítésekből is van több. Ha a bejövőknél veszed ki a pipát, nem fog se hangot adni, se kis ablakot feldobni új sms-nél.

Alapértelmezettnek úgy teheted be, hogy a telefonkönyvben egy kontaktnál ráböksz az sms írásra, aztán a felugró ablakban bepipálod az alapértelmezettet, és ráböksz a Handcent-re.

[ Szerkesztve ]

(#29022) Domxc válasza Foose (#29020) üzenetére


Domxc
senior tag

Szvsz alapertelmezett uzenet kliens, sehogy sem lesz, mert ez csak egy app.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#29023) Foose válasza Mr X (#29021) üzenetére


Foose
addikt

Értem. Akkor megnézem ez utóbbit. De ez a bejövős dolog még keresésre vár :DD
Na megvan az alapértelmezés. De ezzel az a gondom,hogy a telóm minden bekapcs után az ADW Ex-re is rákérdez,hogy mi legyen alapértelmezett,pedig az is be van állítva. :F

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29024) Mr X válasza Foose (#29023) üzenetére


Mr X
veterán

Beállítások - Értesítési beállítások

Az első 4 sor a bejövő értesítéseké, alatta meg van az elküldötteké és a sikertelen küldéseké.

(#29025) Foose válasza Mr X (#29024) üzenetére


Foose
addikt

Aham,megvan. Itt vettem ki a pipát az értesítésből. Na majd kipróbálom. Egyenlőre remélem megvagyok,köszönöm!! :C

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29026) idegenufo


idegenufo
tag

Kellene valami értelmes wifi-pc program,mert idáig akárhányat megnéztem mindegyikkel csak a gond volt,kettő nem akart total commanderből rácsatlakozni,az on air se ment,a wifi file explorer meg csak gépre ment feltölteni pc-ről telefonra nem lehet csak a pro verzióval,már a tököm kivan,egy egyszerű program kéne amivel a pc-ről rátöltök a telefonra dolgokat,help!!

(#29027) St3ven válasza idegenufo (#29026) üzenetére


St3ven
addikt

A legegyszerűbb USB kábelen, meghajtóként csatlakoztatva, mindenféle progi nélkül.
Én így használom.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#29028) Mr X válasza idegenufo (#29026) üzenetére


Mr X
veterán

Telóról kezelve nem jó? Arra én ES File Explorert használom.

(#29029) hanati64 válasza idegenufo (#29026) üzenetére


hanati64
tag

wifi file explorer pro - 220.-Ft. Nekem ennyit megérne, hogy ne legyen ki a t...m. :)

(#29030) idegenufo


idegenufo
tag

kösz kösz mindenkinek,megnézem azokat is,de találtam végre egy mezei működőt Airdroid a neve.thanks

(#29031) idegenufo


idegenufo
tag

Köszi tényleg,megnézem azokat is igérem,egy kérdés még azért,mivel go launcher exet használok,összevissza vannak a programok a menüben 5 oldalon át miket leszedtem meg amik a telón vannak,ezeket nem lehet kategorizálni valahogy,hogy külön letöltött programok meg név szerint stb. valamivel?

(#29032) Mr X válasza idegenufo (#29031) üzenetére


Mr X
veterán

Ha a programtárban nyomsz egy menü gombot, ott tudod a rendezés elvét állítani, pl. név szerint.

(#29033) negatiw


negatiw
tag

A not call log helyett valami alternatíva? Az istenért sem műxik. /huawei x3/

(#29034) pikszel válasza Foose (#29023) üzenetére


pikszel
őstag

A launcher (ADW) valószínűleg nem a telenfon memóriájában van, hanem a memóriakártyán. Mozgasd át, ott van a legjobb helyen.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#29035) idegenufo


idegenufo
tag

Köszönöm..!

Egy nagyon alap kérdés..dobálózik mindenki a romokkal aga rommal cv7 megicv meg kernel meg mindenfélével,elmondjátok pár szóban mi micsoda?Én csak az android szoftververziójábal vagyok tisztába ami a telefonomon van 2.3.3 ezt még értem,de a többit nem mi micsoda..:-/ Köszi szépen!

(#29036) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Vírusvédelemnek a Nortont választottam: [link].

Mi a véleményetek?

(#29037) pethYeti válasza vinikorn (#29036) üzenetére


pethYeti
addikt

Törölheted is le ugyanis fölösleges...

(#29038) Luissimo válasza idegenufo (#29026) üzenetére


Luissimo
veterán

MÁR irtam neked egyszer, hogy PAW SERVER...

(#29039) Foose válasza pikszel (#29034) üzenetére


Foose
addikt

De bizony, a telóra van telepítve, ezért nem értem...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#29040) idegenufo válasza Luissimo (#29038) üzenetére


idegenufo
tag

paw server bonyolult,nem ment

(#29041) Mr X válasza Foose (#29039) üzenetére


Mr X
veterán

Hülye kérdés, de felteszem. Amikor kiválasztod az ADW-t, ugye bepipálod, hogy jegyezze meg alapértelmezettként?

(#29042) hanati64 válasza idegenufo (#29035) üzenetére


hanati64
tag

Ha jól látom neked egy LG Optimus One P500 -as telefonod van.
A telefon topikjának 1.hozzászólásában minden le van írva amit kérdezel. Ezeket két mondattal nem lehet elmagyarázni.

[ Szerkesztve ]

(#29043) Fauno


Fauno
tag

A Maverick alkalmazást, hogy lehet használni net kapcsolat nélküli térképnézésre, lehet hozzá térképet tölteni? tudtok más offline térképes progit javasolni ?

[ Szerkesztve ]

(#29044) Luissimo válasza idegenufo (#29040) üzenetére


Luissimo
veterán

MI abban a bonyolult ??? :W :W

beírod a böngésződbe a kapott ip címet és máris látod a böngésződben a telefonod teljes belsejét és tudsz bele másolni.

(#29045) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok
Van valamilyen olyan app ami letiltja a lockscreent ? A No Lock valamiért nem működik.
Go lockerhez/Go launcherhez kellene mert valamiért 2 képernyőn kell magamat keresztül verekednem.
Előre is kösz

[ Szerkesztve ]

(#29046) idegenufo válasza Luissimo (#29044) üzenetére


idegenufo
tag

Nem működött!Airdroid meg megy,azt használom.

(#29047) idegenufo


idegenufo
tag

Egy nagyon alap kérdés..dobálózik mindenki a romokkal aga rommal cv7 megicv meg kernel meg mindenfélével,elmondjátok pár szóban mi micsoda?Én csak az android szoftververziójábal vagyok tisztába ami a telefonomon van 2.3.3 ezt még értem,de a többit nem mi micsoda..:-/ Köszi szépen!

(#29048) baalco válasza idegenufo (#29047) üzenetére


baalco
tag

nem kell mindent 2x megkérdezni...
nem kell mindent 2x megkérdezni...

[ Szerkesztve ]

(#29049) idegenufo válasza baalco (#29048) üzenetére


idegenufo
tag

Nem kell igen,ha valaki válaszolna is. :-/

(#29050) baalco válasza idegenufo (#29049) üzenetére


baalco
tag

és szerinted így gyorsabban kapsz választ? :W
ez egyébként az android alkalmazások topic, nem a "mi az az android?" topic...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.