Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) sssz válasza DonMedve (#9000) üzenetére


sssz
őstag

texticon creator for adw

a főképernyőn hosszan nyomva tartoz az ikonon az ujjad, előjön hogy "edit" , ráböksz, utána ráböksz a megjelenő képre, ott kiválasztod az adwtheme iconpack-ot és aazután a texticonreatort.

én nagyon szeretem:)

szívesen csinálnék fotót a teló képernyőjéről, de nem rootolt a telóm és azt hiszem android sdk-val is csak rootolt telóval lehet.

ha hazajön a párom, akkor lefényképezem majd a telójával és feldobok egy képet lehet:D

JamesFinn: én úgy emlkszem, még mikor galaxy spicam volt, hogy ez a cyanogen rom egyik ikonja, mégpedig az, amikor engedélyzed a fejlesztőnek, hogy az adatokat továbbítsa a teló felé, hogy tudja fejleszteni tovább a romot. szóval ez szerintem gyári romos telókon nincsen és nem is lehet.

de ez nem biztos.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9002) DonMedve válasza sssz (#9001) üzenetére


DonMedve
addikt

SDK-val nem kell root.Enyém sem rootolt,nem is akarom rootolni,a rendszer miatt!
Ezt csak a homescreenen lehet megcsinálni,vagy a menüben is?Betűtípus ugye nem csak az van ami a képen? :R :R

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9003) JamesFinn válasza sssz (#9001) üzenetére


JamesFinn
senior tag

okes:)

(#9004) sssz válasza DonMedve (#9002) üzenetére


sssz
őstag

menüben sajna nem :(

van azt hiszem 8 féle betűtípus benne.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9005) DonMedve válasza sssz (#9004) üzenetére


DonMedve
addikt

Ok köszi,valszeg majd meglesem! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9006) sssz válasza DonMedve (#9005) üzenetére


sssz
őstag

le tudnád nekem írni hogyan kell sdk-val képernyőképet készíteni? nem kell az alapoktól, csak hogy mit és mikor kell beírni :) köszi :R

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9007) llaszlo válasza sssz (#9006) üzenetére


llaszlo
veterán

cmd (gondolom vinfos) -> ddms és ott a device menüben lesz olyan, hogy screenshot vagy hasonló.

(#9008) DonMedve válasza sssz (#9006) üzenetére


DonMedve
addikt

Indítsd el az Android SDK-ból, a tools könyvtárban található DDMS (Dalvik Debug Monitor) programot. Miután elindult, a listában látnod kell a csatlakoztatott telefont. Ha kiválasztottad utána Device menü->Screen capture menüpont vagy csak simán CTRL+S és azonnal tudod is menteni az aktuláis képernyőt a telefonodról.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9009) St3ven


St3ven
addikt

Azokat kérdezném, akik áttértek már a GO SMS Pro-ra…

Ti előtte letöröltétek a sima GO SMS-t? Vagy felülírja a Pro? Mert már nincs fent a marketen a sima GO SMS, úgyhogy nem is tudok az adatlapján az update-re kattintani.

Továbbá nagy a dilemmám, mert nekem most villámgyors a GO SMS legutolsó kiadott verziója (v2.19), ennél bármilyen újabb, über-szuper Pro verzió érzésem szerint csak rosszabb lehet, mármint az én kis telómon...
Szóval nektek annyival jobb lett a Pro, hogy megéri lecserélni?

Ugyanígy vagyok a Zeam Launcher-rel is, ma jelent meg egy frissítés, de annyira meg vagyok elégedve a legutolsóval, hogy nem tudom, érdemes-e frissíteni.

Ja, amúgy én most érkeztem el arra a pontra, hogy ha egy app jól működik, nem frissítem minden áron, hacsak nem tartalmaz valami őrülten jó bővítést, vagy éppen nem egy bosszantó hibát javít. (If it ain’t broke, don’t fix it…)

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#9010) body007


body007
addikt

Hali!

Androidon, h tudom megoldani, h egy kepeket tartalmazo mappa tartalma ne jelenjen meg a kepnezoben? Maemo-n annyi, h csinalok egy "Private" nevu konyvtarat es az abban levo file-ok nem jelennek meg, de ez itt nem mukodik...

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#9011) sssz válasza DonMedve (#9008) üzenetére


sssz
őstag

köszönöm mindkettőtöknek :) :R

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9012) Viper26 válasza body007 (#9010) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ahol nem akarod, hogy keressen, csinálj egy .nomedia file-t (kiterjesztés nélkül).

iPhone 15 Pro | AW S9

(#9013) TothNandi


TothNandi
csendes tag

Holnap érkezik meg a Samsung Galaxy 3 telefonom, de az unokatestvérem SE Xperia X10 minijében billentyűzárnak egy olyan program volt berakva (talán alapból) aminél nem egy számkódot kell beírni vagy egyebet, hanem 3x3 sorban állnak pöttyök és ezeken egy megadott alakzatban kell végighúzni az ujjunkat hogy feloldódjon.
Ha valaki ismeri ezt (vagy hasonló) appot az android marketen az kérem küldje el! Köszöm!

[ Szerkesztve ]

(#9014) sssz válasza TothNandi (#9013) üzenetére


sssz
őstag

szerintem ezt tudja maga a telefon is majd. a biztonság menüpont alatt alatt szokott a lockscreen beállításainál lenni.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9015) TothNandi válasza sssz (#9014) üzenetére


TothNandi
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! Majd kiderül ha megjön, csak nem voltam benne biztos hogy rajta van, elvégre amin láttam a Sony Ericsson az enyém meg Samsung lesz. De már megnyugodtam. :)

(#9016) molnarpeter válasza TothNandi (#9013) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Galaxy 3-am van, gyárilag megvan ez a funkció. :K Itt a telefon topikja. ;)

mp

[ Szerkesztve ]

(#9017) sssz válasza TothNandi (#9015) üzenetére


sssz
őstag

mindkettőn android fut ;)

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9018) aggleány válasza St3ven (#9009) üzenetére


aggleány
addikt

Részemről kénytelen voltam áttérni egyéb okok miatt. Nem sok különbséget látok, de nem használom sűrűn az sms-t, úgyhogy nem vagyok mérvadó.

Végre van még valaki, aki nem frissíti veszettül a dolgokat, ha azok jól működnek :C Engem egy másik helyen jól leszúrtak emiatt, mondván, nem haladok a korral.

Szerintem a jelenlegi progikat mentsd le, és ha mégsem tetszik az új, töröld, és simán visszateheted a régit. Én legalábbis így szoktam, és egy pár esetben már nagyon jól jött. Pl. a kedvenc könyvolvasóm nemrég teljesen új kezelőfelületet kapott, ami nekem nagyon nem tetszik. Letöröltem, és visszatettem a régit, lehet örülni :DD

JamesFinn:

Már válaszoltak Neked, sajnos én nem tudtam volna, hogy mi az a kis "bogaras android robot" :( Az a lényeg, hogy kiderült :K (Te tényleg olvastad az oldalamat? Akkor már nem hiába írtam :K )

(#9019) sssz válasza DonMedve (#9002) üzenetére


sssz
őstag

DonMedve: visszatérve az adw launcherre: most megjelent ha minden igaz az adw ex 2. bár még béta verzióban van, a leírás alpján a menüben lévő ikonok is ugyanúgy szerkeszthetők lesznek mint a többi a homescreenen.

átküldöm priviben a többit mert az nem publikus itt:D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9020) DonMedve válasza sssz (#9019) üzenetére


DonMedve
addikt

:R :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9021) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Milyen progival tudom manuálosan a képeket letölteni facebookról a telefonkönyvembe?

(#9022) Agent T


Agent T
tag

Üdv!

A 3gWatchdog az adatforgalomnál azt is figyeli mikor a telefonomat hotspotként használom és úgy használom a mobilnetet a gépemen ?

Igazi profi. Úgy csinálja, mintha könnyű lenne....

(#9023) hossszú


hossszú
őstag

Milyen progival tudom használni gyorshívásra a tárcsázó számokat?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#9024) sssz válasza hossszú (#9023) üzenetére


sssz
őstag

ez be van építve a legtöbb telóba. milyen mobilod van?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9025) hossszú válasza sssz (#9024) üzenetére


hossszú
őstag

X10i, ezek szerint nagyon nem ismerem a telefonom. :B

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#9026) r4z válasza hossszú (#9025) üzenetére


r4z
nagyúr

Olvasd el a Manualt. Benne kell, hogy legyen.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9027) sssz válasza hossszú (#9025) üzenetére


sssz
őstag

vagy a telefon beállításainál van, vagy esetleg ha megnyitod a tárcsázót, menü gomb és ott.

de ezen kívül ki tudod rakni bármelyik számot a főképernyőre gyorstárcsázásra widgetként.

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9028) petipetya válasza Agent T (#9022) üzenetére


petipetya
nagyúr

A válasz igen. A telefonod a mobilinternetet használja, az pedig teljesen mindegy hogy mire, az adatforgalom pörög. De direkt kipróbáltam és feltelepítettem a 3G Watchdog-ot, majd a telón lévő mobilnetet wifin keresztül megosztottam egy másik androidra, ahol elindítottam egy letöltést.

"nincs rá lezsóidő"

(#9029) sssz


sssz
őstag

ha valaki még nem hallott volna róla :D

mobile meeting 2011

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9030) csontho


csontho
tag

Erre valaki:::: (8991) csontho

(#9031) r4z


r4z
nagyúr

Egy kis magyarság estére :)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#9032) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

(#9033) Kombat válasza csontho (#9030) üzenetére


Kombat
őstag

Próbáld ezt: [link]

Képek alapján ez is ugyanolyan.

(#9034) St3ven válasza aggleány (#9018) üzenetére


St3ven
addikt

Hm. Egyelőre maradok a sima GO SMS-nél.
Majd ha esetleg nem működik tovább, akkor váltok, de most nem akarok mentegetni, meg letöltögetni, meg telepítgetni, majd adott esetben visszacsinálni az egészet...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#9035) janes74


janes74
senior tag

Today briefing widget nem frissül csak manuálisan,nem találok semmi lehetőséget a beállításra.Ötlet?

(#9036) hodostamas


hodostamas
addikt

Letezik olyan Task figyelo/killer, ami figyeli a telo allapotat, es ha valamelyik program beragad, tehat porgeti a CPU-t, akkor ez kilovi egy altalam meghatarozott ido utan?

Pl ha eleri a 10 perces proci idot, akkor.

(#9037) default.


default.
őstag

Sziasztok!
Az iGO-ban be lehet állítani, hogy amikor navigáció közben hívás érkezik, akkor ne tűnjön el az egész program, hanem a hívás a térkép alatt egy csíkban jelenjen meg ??

(HTC Wildfire)

előre is köszönöm!

(#9038) #TOTTI válasza default. (#9037) üzenetére


#TOTTI
őstag

99%-hogy nem, sajnos!

(#9039) sssz válasza default. (#9037) üzenetére


sssz
őstag

ha kirakod kihangosítóra vagy fülhallgatóra a hívást utána kb 1 mp alatt vissza tudod varázsolni a navigációt a képernyőre.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9040) default. válasza sssz (#9039) üzenetére


default.
őstag

aha, ok köszi.
és más navigációs programoknál sincs ilyen opció?

kösz!

(#9041) sssz válasza #TOTTI (#9038) üzenetére


sssz
őstag

tsigalko87: keresed még az aláírásodban lévő notit? csak mert nemrég- egyéb keresgélés közben - pont egy ilyennek a hirdetésére bukkantam.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9042) sssz válasza default. (#9040) üzenetére


sssz
őstag

szerintem nincsen.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#9043) aggleány válasza St3ven (#9034) üzenetére


aggleány
addikt

Egy kicsit bonyolultnak képzeled ezt a mentegetni, letöltögetni stb. dolgot. Rootolás nélkül az Astro fájlkezelővel simán el lehet menteni egy "backup" könyvtárba a progikat, aztán visszatenni, ha kell. Ez a módszer a beállításokat és az sms-eket nem menti el, csak magát a programot. Egy program mentése, az új feltétele, majd letörlése, végül az eredeti visszatétele kb. másfél perc :K Ennyi is csak azért, mert meg kell várni, amíg az összes programot betölti a rendszer.

(#9044) CLAWz


CLAWz
tag

SPB Shell 3D-vel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Priviben?

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#9045) Z0C! válasza CLAWz (#9044) üzenetére


Z0C!
őstag

hát nem voltam hanyatt esve tőle...maradok a LauncherProPlus-nál :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#9046) hecktor


hecktor
aktív tag

üdv

45 átlátszó widget:
http://www.droidground.hu/2011/02/mod-45-db-atlatszo-widget.html

bejönnek nekem,csak pont a facebook ésa youtube nem müködik

viszont az kérdésem ezeknél a programoknál kiírja hogy "felhivhat telefonszámokat" stb. a telepítésnél

ezeket mennyire kell komolyan venni?

(#9047) CLAWz válasza Z0C! (#9045) üzenetére


CLAWz
tag

Detto launcher pro plus, csak ki akarom próbálni az SPB-t. De market-tel kapcsolatos kifogásokkal beszünteti a működését. ;)

Megveszem én ezt is ha okés, de ahhoz szeretem előbb használni. Launcher Pro pl nem volt kérdéses, egy nap után mentem paypal-re fizetni. :)

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#9048) petipetya válasza hecktor (#9046) üzenetére


petipetya
nagyúr

Komolyan kell venni, mert nekem január végén egy orosz számra küldött sms-t a telefon a tudtom nélkül. Ezeket az átlátszó widgeteket anno meglestem én is, a helyedben távol tartanám magam tőlük.

"nincs rá lezsóidő"

(#9049) CLAWz válasza petipetya (#9048) üzenetére


CLAWz
tag

Legalább a készülékben látszik hogy küldött sms-t?

Mer' nem ért meg senki, még nem vagy művész!

(#9050) hecktor válasza petipetya (#9048) üzenetére


hecktor
aktív tag

hogyan tudom nyomtalanul eltávolítani őket?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.