Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) Necc válasza cintula187 (#20983) üzenetére


Necc
addikt

Elvileg az nem triál hanem 1 éves licenszt is kapsz. Legalábbis én kaptam 1 éves licenszt...

Őszintén én már rég levakartam volna a fenébe mert arra se jó, hogy a hátsómat kitöröljem vele, egy rakat warez vackot felraktam, crackelt meg tört programok hadát, és semmit se jelzett vírusosnak pedig ezért raktam fel.

De a gigngerbreak-et azonnal vírusnak jelezte és rinyált érte... érdekes ez biztos, warez appok hadai = nem vírus; csont legális rootoló app = azonnal vírus, hát a k...a anyátokat azt! Ipari hulladék a program, viszont azért hagytam csak fent, mert ellopás vagy eltűnés esetén könnyen le tudom nyomozni hol van a telefon, és nem könnyű levakarni se a programot.

Ha ezt ki tudom váltani egy másik programmal (eddig lusta voltam), már repül is le mert minden egyéb funkciója kukábavaló vagy csak az idegeimre megy.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#21002) domerator válasza cintula187 (#20999) üzenetére


domerator
veterán

Wma lejátszás lesz a mai MIUI frissítésben, ha jól olvastam. FLAC-ot nem játszik véletlenül a Mort?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#21003) cintula187 válasza Necc (#21001) üzenetére


cintula187
addikt

7 napod írnak itt is

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#21004) DigitXT válasza domerator (#20979) üzenetére


DigitXT
félisten

Miért baj, ha rajta van egész éjjel a töltőn a telefon?

(#21005) domerator válasza DigitXT (#21004) üzenetére


domerator
veterán

Tudod... lehet, hogy csak nálam rossz beidegződés... régen egy laptopot szinte csak desktopként használtam (állandóan töltőn) és 1-1,5 év alatt az akku kimúlt (szinte 0-ra döglött)... az akkori Li-Ionokat nem szabadott túlnyomó ideig töltőn használni... megvolt a fizikai magyarázata, de már nem emlékszem.
A mostaniakat már állítólag lehet, csak én rizikózok még mindig...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#21006) Necc válasza cintula187 (#21003) üzenetére


Necc
addikt

Addig okés, de nálam az alkalmazás egészen mást mond:

Nálam is a trial csomag van fent, és az frissült is tegnap, nézd meg alkalmazáson belül a licensz információkat, az a biztos.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#21007) DigitXT válasza domerator (#21005) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem egészen értem a magyarázatot: a telefon estére lemerül, mész
aludni, ekkor rádugod a töltőre, reggel fel van töltve, és ez ismétlődik.
Szerintem nem állítható párhuzamba desktopként használt laptoppal,
ami állandóan a töltőn van - és ezért 1-1,5 év alatt meghal az akksija.
Vagy a mobiltelefonodat nappal is a "kanócon lógva" használod?:R

(#21008) sssz válasza domerator (#21005) üzenetére


sssz
őstag

azért van különbség, hogy egy laptopnál folyamatosan be van dugva a táp vagy egy telefont 2 naponta töltesz 8 árán keresztül :) (ha jó esetben alszol 8 órát :D )

én nekem azt mondta valaki anno, hogy ha a telefon a töltőn van és még meleg, akkor tölt. ha már hideg a teló, akkor lehúzhatod. és meg is figyeltem, hogy van mikor már 100%-on van a teló, de még 1 órán keresztül meleg.

a szoftveres akkutöltöttségkijelzés valószínűleg nem 100%-os egyik telóban sem a csepptöltés miatt (ez egy tipp csak, nem értek hozzá :B )

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#21009) cintula187 válasza Necc (#21006) üzenetére


cintula187
addikt

Értelek én. Tegnap frissítettem 2.3.4-re. Ott figyelt a cucc. Regisztráltam rajta és 7 nap a licensz trialja. ma már 6

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#21010) domerator válasza DigitXT (#21007) üzenetére


domerator
veterán

Biztosan igazatok van !!

sssz neked is!!

Mondom.... ez csak nálam egy ilyen görcs a rossz tapasztalatok miatt... egy szóval sem mondtam, hogy követendő... sőt, lehet, leszek annyira lusta, hogy nem használom az időzítőt (vagy ha hangos lesz éjjelre) ...

Mindenütt azt lehet olvasni, hogy a relatíve hosszú töltés a mai akkukra a mai eszközökben nem káros.

Sorry, nem akartam megkavarni senkit!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#21011) Keresztapper válasza domerator (#21010) üzenetére


Keresztapper
senior tag

A hosszú töltés nem hogy nem káros, de jó is. Viszont nem haladhatja meg a kb. 24 órát, ami a notid esetében feltehetően előfordult. :)

http://palscoffeetech.com/

(#21012) DigitXT válasza domerator (#21010) üzenetére


DigitXT
félisten

Na ja. Tuti van a telefon olyan "intelligens" (elvégre okos telefon, vagy mi),
hogy "szabályozza" a töltőáramot. Már csak azért is gondolom ezt, mert
amikor ténylegesen tölt, nem csak a telefon, hanem a töltő is elég meleg,
amikor meg már zöldre vált és csak lóg a kanócon (csepptöltés, vagy mi),
akkor tök hideg minden: biztosan nem folynak nagy áramok -> nem káros.

Nekem amúgy egy Desire Z-m van: minden éjjel töltöm, jobb a békesség
alapon.:D Ha egyszer kihagyom, akkor a második napon biztosan akkor
merülne le, amikor kéne, hogy működjön, és nincs a közelben a töltő.:DDD
(1 nap alatt azért "magától" nem nagyon merül le, csak ha játszom, stb.)

Ha már szoftverek: ezt használom a főképernyőn (a Sense óra ment az
agyamra), ezen kint van kis számmal a százalékos töltöttség, ami néha
sokkal informatívabb, mint a kis színes ikonocska jobb felső sarokban...

Keresztapper: hát igen, 24 órát még nem sikerült aludnom egyfolytában.

[ Szerkesztve ]

(#21013) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Akku ügyben egy hasznos írás (legalább is az elméleti része)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#21014) DigitXT válasza Mercutio_ (#21013) üzenetére


DigitXT
félisten

Na, ez tényleg érdekes volt. Bizonyos részletekkel bőven nem
voltam tisztában, habár teljesen logikusnak hangzik a dolog.:D

(#21015) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv! Tudnátok nekem mondani digitális óra widget-et? jelenleg a SIMI Clock-ot használom, de már uncsi. Kipróbáltam az Advanced Clock Pro-t, az egész jó.

Meg Power Control Widget is jól jönne. Jelenleg az Extended Controls megy a gépemen, de ott van még a Widgetsoid is

Köszi!

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#21016) sssz válasza volvoguy (#21015) üzenetére


sssz
őstag

órára a make your clock app-ot tudom ajánlani.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#21017) Kombat válasza volvoguy (#21015) üzenetére


Kombat
őstag

Óra: mClock
Power control: Extended controls-ot használom én is. Próbáltam a widgetsoid-ot is de az nem jött be annyira, ráadásul nem is működött rendesen nálam.

(#21018) hodostamas


hodostamas
addikt

Akinek van kedve, nézze meg a Textprof sms kezelő és fordító progit, nem rossz :)
No meg magyar fejlesztés is!

(#21019) dokee78 válasza hodostamas (#21018) üzenetére


dokee78
félisten

Pont most néztem,nem rosz.

(#21020) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Szeretnék kérni kis segítséget, mégpedig ébresztőóra programot keresek galaxy s-re. Mert a gyári nagyon gagyi. Jól testrelehessen szabni.

Valamint tudtok olyat amivel a telefonnak lehet testreszabni az üzemmódját? pl hogy este magától legyen némán x órától akkor pl reggel általános üzemmódba legyen.

köszönöm előre is.

iPhone 13 Pro Max

(#21021) dokee78 válasza jozsi252 (#21020) üzenetére


dokee78
félisten

Alarm Clock Xtreme Free

Van fizetős is belőle.

(#21022) TazLeacher válasza jozsi252 (#21020) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Komolyan kérdezem: mit kell tudnia egy ébresztőórának? Vagyis mit nem tud a gyári, ami neked hiányzik?

(#21023) mokus1 válasza TazLeacher (#21022) üzenetére


mokus1
addikt

Biztos csúnya szeretne valami csilicsárét :D

(#21024) randras


randras
veterán

Helló!

Van olyan program Androidra, ami a Google Chrome könyvjelzőimet oda-vissza szinkronizálja a telefon és a gép között? Mindet kéne, oda-vissza, kijelölés és minden hülyeség nélkül, sajnos a HTC Sync nem képes erre!

Előre is köszönöm! :R

(#21025) mokus1 válasza randras (#21024) üzenetére


mokus1
addikt

Erre megtanítottak az okosok.
Google chrome beállításai közt szinkronizálj nekem tényleg bevált :)

(#21026) randras válasza mokus1 (#21025) üzenetére


randras
veterán

Szinkronizáltam, mobil fent wifin, gyári böngészőben továbbra is semmi. Minden szinkronizálás beállítva a telón... :F

(#21027) jozsi252 válasza TazLeacher (#21022) üzenetére


jozsi252
veterán

Rettentő módon zavar hogy a beépítettbe külön bekell állítani hogy melyik nap ébresszen. Tehát tegyük fel most beállítom hogy reggel ébresszen pl 5:40 akkor ha nem állítom be a szombatot akkor 1 hét múlva 5:40 kor ébreszt. ez nagyon zavaró.

iPhone 13 Pro Max

(#21028) TazLeacher válasza jozsi252 (#21027) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tényleg nem értem. Mármint azt, amit most írtál.

Ha beállítod, hogy ébresszen 5:40-kor, akkor holnap 5:40-kor ébreszt.

Azt nem értem, hogy miért baj, hogy ha nem állítod be a szombatot, akkor, akkor nem ébreszt szombaton. Én valahogy úgy vagyok a dolgokkal, hogyha nem állítom be, hogy pénteken ébresszen, akkor örülök, hogy nem ébreszt pénteken, hiszen akar a rák minden nap 5:40-kor kelni, amikor nincs rá szükségem.

Tehát van egy javaslatom: ha fel akarsz kelni szombaton, akkor állítsd be az ébresztést szombatra. Azonban, ha nem szeretnél fel kelni, ne állítsd be.

(#21029) jozsi252 válasza TazLeacher (#21028) üzenetére


jozsi252
veterán

Beállítom hogy ébresszen 5:40 kor akkor 1 hét múlva ébreszt 5:40 kor azon a napon amelyik épp a beállítás időpontjába van.

Tehát most 19:33 kor beállítom hogy 5:40 kor ébresszen akkor nem a következő reggel ébresezt 5:40kor hanem 1 hét múlva pénteken 5:40 kor.

iPhone 13 Pro Max

(#21030) TazLeacher válasza jozsi252 (#21029) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha beállítod, hogy pénteken ébresszen 5:40-kor, akkor miért ébresztene következő reggel? A következő reggel az szombat. Komolyan nem értem a problémádat. Péntek 5:40 az már csak jövő héten lesz. 1 héten 1 péntek van. :F

(#21031) jozsi252 válasza TazLeacher (#21030) üzenetére


jozsi252
veterán

Előző romnál ami volt fent, beállítottam hogy 5:40 és egyből ébresztett másnap reggel. itt beállítom hogy 5:40 akkor még bekell állítanom hogy holnap ébresszen 5:40 kor. Tehát autómatán nem állítja be magának hogy az 5:40 az a legközelebbi 5:40 es időpont legyen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#21032) aggleány válasza TazLeacher (#21022) üzenetére


aggleány
addikt

Én azért szeretem azt, amit dokee78 javasolt, mert a szundi gombja majdnem az egész kijelzőt elfoglalja, tehát amikor félálomban tapogatok, hogy hallgasson még egy kicsit, akkor nem fogom végleg lelőni. Nálam reggel kb. 5-6 szundi kell, ezek 5 percenként szólnak. Utána már valahogy nagy nehezen képes vagyok kikászálódni az ágyból. :B

(#21033) TazLeacher válasza jozsi252 (#21031) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak egy sima ébresztést kell beállítani, ismétlődés nélkül, és a legközelebbi 5:40-kor fog ébreszteni. Bár nem "S"-em van, de kétlem, hogy ez máshogy működne.

(#21034) TazLeacher válasza aggleány (#21032) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az utóbbi időben én is telefonra kelek (elromlott az óra), de egyébként rohadt nagy találmány ám az ébresztőóra. Ha éjjel felkelsz, mindenféle nyomkodás nélkül látod, hogy mennyi az idő. :)

(#21035) aggleány válasza TazLeacher (#21034) üzenetére


aggleány
addikt

Az ébresztőórákon általában nincs szundi. :( Nekem a felkelés hosszú folyamat, ha nem magamtól, hanem kényszerből kelek. Magamtól kb. 10 körül ébredek, úgyhogy hétközben marad a kényszerébresztés. :O

Egyébként ha éjjel felkelek, muszáj villanyt kapcsolnom, ha elindulok valamerre, és akkor már látom az órát is, ami a csuklómon van. :K

[ Szerkesztve ]

(#21036) jozsi252 válasza TazLeacher (#21033) üzenetére


jozsi252
veterán

Teljesen sima ébresztést állítok be, ismétlődés nélkül, és nem a legközelebbi 5:40 kor ébreszt. Szóval S-nél így van. De akkor legalább mostmár érted hogy ez a problema, de felraktam amit dokee78 linkelt az úgy ébreszt ahogy kell.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#21037) dokee78 válasza jozsi252 (#21036) üzenetére


dokee78
félisten

Amit linkeltem az aggleánycikkéből van.

Most már jó a link.

[ Szerkesztve ]

(#21038) jozsi252 válasza dokee78 (#21037) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen tudom köszi :R a linked nem teljesen jó.

Illetve keresek még widget lock appot. Elvileg ilyen progik arra vannak hogyha megnyomom a home gombot kiírja hogy feloldás üveg végigsimításával majd elhúzom és tudom a telefont használni.

Vannak még különböző programok amikkel ezt testrelehet szabni?

Tehát pl olyan mint ami ebbe a videóba van 0:21 nél? [link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#21039) aggleány válasza dokee78 (#21037) üzenetére


aggleány
addikt

Ó, igazán köszönöm. :R A nektech-en lévő hasonló című irományban már sokkal több progi van. :K

(#21040) petipetya válasza aggleány (#21035) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem éjjel nincs az az isten, hogy lámpát kapcsoljak, ha felébredek és elindulok a konyhába inni egy kortyot és/vagy pisilni. Inkább botorkálok a sötétben, de mivel évek óta ezeken az útvonalakon közlekedek, ezt gond nélkül teszem. :)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#21041) TazLeacher válasza aggleány (#21035) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

10 éves volt az ébresztőórám, és már abban is volt... :K

Karórában alszol?

Villany éjjel? Megvakulnék.

(#21042) aggleány válasza petipetya (#21040) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, de valószínűleg neked nem kell lemenned egy viszonylag meredek lépcsőn, ami mellett nincsen korlát. :DDD Csak a hálószoba van az emeleten, minden más lent.

jer1cho

Soha nem veszem le az órát, ha nem muszáj. Pl. ha szaunába mennék, ott levenném. :DDD Félig csukott szemmel elviselhető az éjjeli villany, de anélkül nem megy. Élve szeretek felébredni.

[ Szerkesztve ]

(#21043) TazLeacher válasza jozsi252 (#21036) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Így már tiszta, sorry. :)

(#21044) petipetya válasza aggleány (#21042) üzenetére


petipetya
nagyúr

Bocs, panelban lakom, minden elérhető pár lépésen belül. :D

"nincs rá lezsóidő"

(#21045) TazLeacher válasza petipetya (#21044) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ő is, épp ez a gond, hogy végig kell botorkálnia a lépcsőházon, mert azon az emeleten nincs mosdó. :DDD

(#21046) petipetya válasza TazLeacher (#21045) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#21047) aggleány válasza petipetya (#21044) üzenetére


aggleány
addikt

A régi szép idők, a panel! :D 10. emelet, nyáron ezer fok, légmozgás semmi... Azért szerettem. :K

jer1cho

:P Ne magadból indulj ki! :DDD

(#21048) Canonfan


Canonfan
senior tag

Ébresztőórából én is tudom ajánlani az Alarm Clock Xtreme Free-t, igaz régebben 2-3 * volt vele gondom, de amióta nem az sd-n hanem a telefonon van, azóta tökéletes, nincs semmi probléma vele :))

Mit gondoltok, a DW Contacts Free mennyire lehet fürge gyengébb telefonon?
A GO Contacts EX-nek az én Tattoo-m sajna kicsit kevés volt, így most a Touchpal Dialert használom, és 1 hét használat után meg vagyok elégedve vele nagyon jó app, de a DW-ről is jókat olvastam, csak nem tudom hogy érdemes lenne-e megpróbálnom, a DW Free mennyivel tud többet a Touchpal-nál?

Mégy annyit szeretnék megkérdezni, és bocs, ha hülye kérdés, hogy ha mindig az a tárcsázó az alapértelmezett amit épp használok, akkor nyugodtan felrakhatok többet is, (mint pl a launchereknél) pl a gyári és a Touchpal mellé egy harmadikat, nem lehet gond esetleg a Google kontaktokkal emiatt (pl oda mentés és szinkronizálás)?

Bármilyen infót előre is köszi szépen! :R :R

(#21049) hodostamas válasza Canonfan (#21048) üzenetére


hodostamas
addikt

Nélam a TP jobban ment mint a DW gyengébb telón :) én is annál ragadtam le..

(#21050) gws580


gws580
tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni kis segítséget, mégpedig:
hogyan lehetne megoldani azt a Moon reader Pro -ban, hogy egy könyv epub-ra konvertáláskor létrjött fejezeteket egyben olvassa ( olvasáskor ne legyenek fejezetenként betöltések) :F
vagy :U
lehet eleve úgy epub-ra konvertálni, hogy egyetlen fejezetként lássa az olvasó az egész könyvet :F

szerk: ha igen, melyik converterrel....

:R

[ Szerkesztve ]

""A Jó fiúk eljutnak a mennyországba...A Rosszfiúk meg Bárhová...!!""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.