Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32551) Fehércápa válasza Luissimo (#32549) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Na, leesett,hogy csak akkor jön fel sok. Ariáció,ha nem qwertz-ben használom.

(#32552) TRob1 válasza BEKAvarangy (#32550) üzenetére


TRob1
veterán

Bocs de előzmények olvasása? Azért használja angolul, mert tele van "szar" fordításokkal/ferdítésekkel. ;)
És eleve nem az időjárás miatt használják az emberek ezeket az appokat, hanem mert 1)Most ez a divat 2)Mert szerintük jól néz ki
Úgyhogy szerintem te is a "nagyon jól kinézőt" válaszd a "nagyjából pontos" helyett. :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32553) Cartman023 válasza fatal` (#32548) üzenetére


Cartman023
aktív tag

Azt sajnálom, hogy nem lehet.
Valamilyen alkalmazás van ami a menün belül tudna mappákat csinálni?
Eddig a Go-t használtam, de ez az ADW is tetszik, csak így sajna túl sok dolog van ömlesztve a menüben.

(#32554) noxon


noxon
őstag

Hello! Milyen reklám blokkolók vannak? Amióta frissült az im+ a reklámot rohadt zavaró helyekre teszi...

We live in a simulated world...

(#32555) TRob1 válasza noxon (#32554) üzenetére


TRob1
veterán

#30048 (Root kell hozzá)

¤ R'n'R ¤

(#32556) r4z


r4z
nagyúr

Olyan kalkulátort tudna valaki mondani nekem, amibe egész képleteket lehet írni? Tehát így nézne ki, ha beírok valamit:
(2(3+2)-3^2+1)/5
...és csak akkor számolná ki, ha én azt akarom?

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#32557) r4z válasza r4z (#32556) üzenetére


r4z
nagyúr

Na, a lényeget hagytam csak ki. A funkcióbillentyűkhöz ne kelljen görgetni, hanem fektetett módban látszódjon mind. Mint a HTC-s számológépnél.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#32558) noxon válasza TRob1 (#32555) üzenetére


noxon
őstag

Köszi... olyan nincs amihez nem kell root? mert nincs rootolva a telóm.

We live in a simulated world...

(#32559) TRob1 válasza noxon (#32558) üzenetére


TRob1
veterán

De, a net tiltása (illetve olyan app ami letiltja a netet a kijelölt programoknál) :D Pont jó lesz neked az IM+-hoz. :))

¤ R'n'R ¤

(#32560) BEKAvarangy válasza TRob1 (#32552) üzenetére


BEKAvarangy
csendes tag

:D :D

[ Szerkesztve ]

(#32561) Gedeon31


Gedeon31
addikt

A Timeriffic alkalmazás mennyire megbízható?

Időpontba mindig hozza azt ,amit beállítok?

(#32562) fatal` válasza BEKAvarangy (#32550) üzenetére


fatal`
titán

Bocs, de mi van? Olvasol is vagy csak írsz?

Tudom, hogy magyar, de ha visszaolvastál volna (vagy rákattintottál volna arra a hszre, amire válaszoltam), akkor láthatnád, hogy nem jó a magyar fordítás, ezért ajánlott egy másik programot, amire visszaírtam, hogy nem élek vele, mert jó az angol fancy.

Idegent érzek a láthatáron...

(#32552) TRob1: Nem a divat miatt használom, hanem mert jól néz ki az órája és ezen nézem az előrejelzést a web meg a tv helyett. A hőfok pedig, ha nagyjából pontos az bőven elég.

(#32553) Cartman023: AppDrawerbe alkalmazás nem tud mappát létrehozni, mert ahhoz nem fér hozzá csak a Launcher. Ha kell ez a funkció, akkor használj Go Launchert. Meg azért, mert ezer másik funkcióval is többet tud. :D (Pl. gesztusok a dockon)

(#32554) noxon: AdFree, ROOT kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#32563) fatal` válasza r4z (#32556) üzenetére


fatal`
titán

Ha jól emlékszem a Calculator++ tud ilyet, bár, ahogy írsz, úgy számol. De szerintem azt is ki lehet kapcsolni.

(#32561) Gedeon31: Nálam hibátlanul teszi a dolgát. Bár én csak néma/csengő módot váltok vele.

[ Szerkesztve ]

(#32564) Mercutio_


Mercutio_
félisten

#32498-ra senki? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#32565) fatal` válasza Mercutio_ (#32564) üzenetére


fatal`
titán

A névjegyekhez: Ha jól tudom a Nokia PC Suite tud vCard (*.vcf) formátumba exportálni. Ha így van, akkor exportáld ki, jelentkezz be a gmail accodba és importáld be a címtárba, majd szinkronozáld le a telefonod. A többit passzolom.

(#32566) saviola55


saviola55
tag

Sziasztok!
Windows távoli asztali kapcsolatra van valamilyen app marketen?
Köszönöm

(#32567) fatal` válasza saviola55 (#32566) üzenetére


fatal`
titán

Rengeteg van. Az RDP és a remote desktop kulcsszavakkal próbálkozz. :)

(#32568) r4z válasza fatal` (#32563) üzenetére


r4z
nagyúr

Ön nyert :R

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#32569) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Van vki aki Lookout-ról váltott AVAST-ra, avagy csak szimplán utóbbit használja? Milyen? Mik a tapasztalatok vele?:)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#32570) TRob1 válasza Gedeon31 (#32561) üzenetére


TRob1
veterán

Teljesen jó, mindig csinálja amit kell. :K (Éjjeltől reggelig minden nap repülőmódot intéz nekem, meg néha-néha némítást)

(#32562) hunfatal:
2 pontot írtam, vagy ez vagy az :D (és a második pont pont igaz rád --> "mert jól néz ki az órája " ;] És valld be, egész életedben együttvéve nem érdekelt annyit az időjárás, mint mióta megvan az okostelefonod. :P :DDD )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32571) Gedeon31 válasza fatal` (#32563) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm szépen.

Megnézem mennyire megbízható. :)

TRob1 köszönöm szépen neked is. :)

[ Szerkesztve ]

(#32572) fatal` válasza TRob1 (#32570) üzenetére


fatal`
titán

Nem, te az időjárásról írtál én meg az óráról. :) :DDD

De jó legyen, végülis fogjuk rá, hogy igazad van. :D

(#32573) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.

Tudtok nekem ajánlani valami jó és működő online tv alkalmazást mert nekem az SPB TV nem megy rákattintok a tv adóra de csak keres de nem jön be az adás.
Lehetőleg valami olyan kéne amivel a jelenlegi élő adást lehet nézni a legjobb lenne ha a magyar adók benne lennének de olyan is érdekelne amivel mondjuk eurosportot és hasonlóakat is lehet nézni.
/Alcatel OT-990 android 2.2 a kézi készülék/

Előre is köszi.

(#32574) TRob1 válasza fatal` (#32572) üzenetére


TRob1
veterán

Óra/időjárás widget sokszor ugyanaz... egyezzünk ki döntetlenben :DDD (vagy nálad nem is hull a hó a számokra? :U )

¤ R'n'R ¤

(#32575) fatal` válasza TRob1 (#32570) üzenetére


fatal`
titán

"És valld be, egész életedben együttvéve nem érdekelt annyit az időjárás, mint mióta megvan az okostelefonod."

Ez sem igaz, van fent időjárás gadget PC-n is :D Egyezzünk ki a döntetlenben. :DDD

(#32576) Polllen válasza fatal` (#32575) üzenetére


Polllen
nagyúr

De az is csak azóta, mióta van okostelód. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#32577) fatal` válasza Polllen (#32576) üzenetére


fatal`
titán

Nem, nem azóta. Már XP-n is használtam Yahoo weathert, még okostelefon sem nagyon volt akkor, vagy csak horribilis összegekért.

De lényegtelen, hogy miért / mióta használok időjárás előrejelzőt. A lényeg az, hogy a fancynek szar a magyar fordítása. :D

(#32578) hr2 válasza vigyori78 (#32573) üzenetére


hr2
őstag

(#32579) stefi68 válasza Luissimo (#32549) üzenetére


stefi68
addikt

Ilyen elrendezést hogy lehet elővarázsolni?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#32580) kavics325i válasza Gedeon31 (#32561) üzenetére


kavics325i
őstag

Én szeretem, de mintha néha megszólalna akkor is amikor nem kéne. :)

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#32581) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan rendelhetem hozzá a telefonomat a google fiókomhoz?
Enélkül nem enged belépni a Marketre. Próbáltam a telefon böngészőjéből is bejelentkezni, de letöltésnél azt írja ki, hogy nincs az accountomhoz rendelve a telefon, próbálkozzak másik accounttal.

(#32582) vlevi válasza FLATRONW (#32581) üzenetére


vlevi
nagyúr

Beállításokban van egy fiókok, vagy valami hasonló menü. Ott kell gmail-t felvenni. Az ott elsődlegesen megadott email cím gyakorlatilag összenő az androidos telefonnal. Szóval nagyon vigyázz a telefonodra.

(#32583) kavics325i


kavics325i
őstag

Egy szösszenetig vissza térve a Timeriffic-re gyakorlatilag most vettem észre, hogy a beállitásokon le lehet görgetni és nem csak az a 3 van. 4 hónap használat után nem rossz. Néha ezért kellene leírni jobban a beállítást-használatot, mert nem mindenkinek egyértelmű

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

(#32584) FLATRONW válasza vlevi (#32582) üzenetére


FLATRONW
őstag

A beállításokban nincs semmi email-re utaló dolog. A menüben van egy email ikon, ott lehet felvenni email fiókokat. Gondolom nem erre gondoltál.

(#32585) whited


whited
addikt

Sziasztok
Leszedek egy témát a telefonra, és ha ahhoz tartozik óra is de nem hozz elő mikor át állítom a témát akkor azt,higy tudom előhozni???

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#32586) TRob1 válasza FLATRONW (#32584) üzenetére


TRob1
veterán

Menü gomb (nem az appdrawer/alkalmazásfiók amit többen menünek hívtok, hanem menü gomb)/Beállítások/Fiókok és szinkronizálás és itt hozzáadod a gmail fiókod.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32587) F-ECT$ válasza whited (#32585) üzenetére


F-ECT$
titán

Milyen telefon, milyen launcher, milyen téma?

Dive ever, work never.

(#32588) FLATRONW válasza TRob1 (#32586) üzenetére


FLATRONW
őstag

Kiválasztom a fiók hozzáadás lehetőséget, rámegyek a bejelentkezésre, várok egy darabig és azt írja ki, hogy nem tud csatlakozni a google serveréhez. Wi-fin keresztül megy az internet, a böngészőben rá tudok menni az internetre, tehát megy a net.

(#32589) domerator válasza whited (#32585) üzenetére


domerator
veterán

Egy egészséges reboot lehet, hogy segít... nem biztos, de hátha.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#32590) whited válasza F-ECT$ (#32587) üzenetére


whited
addikt

go launcher, xperia ray telefon, a téma pedig nanairo's theme :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#32591) TRob1 válasza whited (#32590) üzenetére


TRob1
veterán

De egy launcher témához nem tartozik óra. És írják is, hogy : "clock widget: BobClockD3"

(#32592) whited:
Külön alkalmazások az órák. Katt itt fent a nevére, és töltheted a MArketből.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32592) whited válasza TRob1 (#32591) üzenetére


whited
addikt

akkor melyik amihez tartozik? bocsi de még kezdő vagyok nagyon :B :U

ui: :R

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#32593) RootRulez


RootRulez
félisten

A Fancy honosítást, itt lehet tán módosítani. :K

lol, Elsz@rtan ónos eső :DDD

"szemerkélhet valami, de az is lehet, hogy nem" -Ezzel pl semmi bajom. :N

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#32594) che 1990


che 1990
tag

Hali!

Van egy olyan alkalmazás amiben, ha beállítok egy adott nyelvet(pl.:magyar) azután a weboldalak,market...stb... már nem angol felületet tárnak elém hanem magyart.
Valahogy úgy tudnám nemtúljól megfogalmazni, hogy magyarít,nem a készüléket, de az épp használt alkalmazás vagy weboldal az app telepítése után magyarul kommunikál velem.
Tehát olyan, mintha a telefon régió szerinti besorolása az lenne amit az alkalmazásban beállítottam.
1x már megvolt az app, de beadtam a defy+ omat szervízbe és elfelejtettem lementeni vagy legalább megjegyezni az app nevét
Valaki meg tudná mondani melyik ez az app? :) :R

(#32595) domerator válasza che 1990 (#32594) üzenetére


domerator
veterán

Morelocale?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#32596) che 1990 válasza domerator (#32595) üzenetére


che 1990
tag

:R Köszi a gyors választ!

Valóban erre gondoltam :C

(#32597) Narxis


Narxis
nagyúr

Skacok!

Nem tudtok valami jó jelszókezelő appot? Sticky Password-ot használok PC-n és notebookon de hajlandó vagyok váltani ha képes belőle importálni az adott progi. XML-be, txt-be és html-be tudok exportálni, de pl. Roboform nem tud vele mit kezdeni, pedig annak van ingyenes szoftvere androidra. :S

Thanos was right.

(#32598) RootRulez válasza Narxis (#32597) üzenetére


RootRulez
félisten

KeePassDroid?

═════════════════════════════════════════

(#32599) Narxis válasza RootRulez (#32598) üzenetére


Narxis
nagyúr

Na ez tud Sticky Password-ből importálni, csak nem tudom, hogy egy jelszókezelőnél mennyire jó dolog az, hogy nyílt forráskódú. :) Mindenesetre kipróbálom, kösz.

Huh az is eszembe jutott, hogy RoboForm tud KeePass-ból importálni, így ha ha nem tetszik a KeePass akkor könnyen válthatok RoboForm-ra. :C

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#32600) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
A következő lenne a kérdésem,eddig androidon az opera mini-t használtam el is voltam vele de most feltelepítettem az opera mobile-t és az lenne a kérdésem hogy megoldható e a könyvjelzők átrakása a miniből a mobile-ba?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.