Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45001) Deck válasza havri1 (#44999) üzenetére


Deck
titán

2er küldte el..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#45002) aminat


aminat
tag

Az exDialer alkalmazásban nem lehet azt beállítani, hogy a híváslistában ne összesítse az egy számhoz tartozó adatokat? Pl. egy számról van egy nem fogadott hívás és később visszahívom akkor már csak akkor látom a nem fogadott hívást a listában ha rábökök a számra. A gyáriban be lehet állítani, hogy külön-külön mutassa az összes eseményt.

(#45003) havri1 válasza Deck (#45000) üzenetére


havri1
félisten

Köszönöm! Már kész is. Megpróbálom apk-ba belevarázsolni :)
Szerk.: Nem jó..eddig itt módosítgattam az apkt : data/app
De ha módosítom, és visszamásolom, restartkor nem látom a vibert, eltűnik az ikon.
Gyanítom a szűz apk-t kellene módosítanom. AZt hol találom? Playről szedem a cuccokat, csak nem tudom hova rakja..

[ Szerkesztve ]

havri

(#45004) Deck válasza havri1 (#45003) üzenetére


Deck
titán

Sok sikert! :)

PS5

(#45005) barnam_ válasza aminat (#45002) üzenetére


barnam_
nagyúr

Akárhogy nézem, nálam nem összesíti a hívásokat, mindegyik külön külön jelenik meg.

(#45006) havri1 válasza aminat (#45002) üzenetére


havri1
félisten

A beállításokban vedd ki az összefűzéstől a pipát :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#45007) Kakumix válasza Land (#44919) üzenetére


Kakumix
senior tag

Látom kaptál már hasonló megoldást, de a webes play-en is megnézheted, ott talán egyszerűbb. Szóval play.google.com -> MY ANDROID APPS -> My Orders & Settings és itt fel vannak sorolva, de a megvásároltak vegyesen vannak az ingyenesekkel, hasonlóan a telefonoshoz.

Legyen szép napod!

(#45008) Kakumix válasza icons (#44994) üzenetére


Kakumix
senior tag

Én az OruxMapst használtam, bár csak a Velencei tóig. Offline-ba le lehet tölteni térképrészletet és rá lehet tölteni pl. kml fájlt is.

Legyen szép napod!

(#45009) fatal` válasza Kakumix (#45007) üzenetére


fatal`
titán

Nem értem, hogy miért kellett így szétbarmolni az egészet. Legalább azokat az appokat ne mutatná, amiket már rég töröltem.

(#45010) Kakumix válasza fatal` (#45009) üzenetére


Kakumix
senior tag

Mindig kell valamit a következő frissítésre is hagyni és akkor majd szenzációként bejelenteni, hogy már lehet kattintani az oszlopfejlécre és azzal rendezni a listát (pl. árra kattintva). :)

szerk.: nézegettem az AppBraint is, mert emlékszem régebben a megvásárolt, de éppen telepített alkalmazásaim egy lista végén voltak egy kupacban. Market vagy AppBrain már nem emlékszem, de most egyiknél sincs így, viszont az OfficeSuite Pro 6 akciós 225Ft! :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#45011) Land válasza Kakumix (#45010) üzenetére


Land
veterán

De decemberben a sima Market tudta...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#45012) SG3rg0 válasza Kakumix (#45010) üzenetére


SG3rg0
őstag

OfficeSuite Pro 6 mennyiről van leakciózva?

(#45013) fatal` válasza Kakumix (#45010) üzenetére


fatal`
titán

Nem az OfficeSuiteot vette meg a Google? Mert akkor talán később ingyen lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#45014) atillaahun válasza havri1 (#45003) üzenetére


atillaahun
veterán

Pedig jó helyen turkálsz. Engedélyeket is beállítottad neki visszarakás után?

(#45012) zerge861
Asszem talán 2000 Ft.

(#45013) hunfatal
Nem, a QuickOffice-t.

(#45015) havri1
Nem, asszem így kell kinéznie,
xw-
x--
---
De egyébként meg olyan legyen mint az összes többi app-nak.

[ Szerkesztve ]

(#45015) havri1 válasza atillaahun (#45014) üzenetére


havri1
félisten

Jobb klikk, premission, pipa mind? nem :)

havri

(#45016) Kakumix válasza fatal` (#45013) üzenetére


Kakumix
senior tag

Passz. Próbáld ki :)
Nagyon egyszerű xls-t, xlsx-et megnyitott, szerkeszthető és képletezhető is. Megnyitottam egy 1.1MB-os doc formátumú e-könyvet, 1-2 percig töltötte, majd szerkesztésnél további 2-5 másodperc volt egy karakter, de az alapvető formázást visszaadta (cím középre, bekezdés, stb.) :)

Legyen szép napod!

(#45017) fatal` válasza atillaahun (#45014) üzenetére


fatal`
titán

Ja tényleg, már keverem a szezont a fazonnal :D

(#45018) havri1 válasza atillaahun (#45014) üzenetére


havri1
félisten

Full jogot adtam neki, restart, és eltűnt az app :(

havri

(#45019) atillaahun válasza havri1 (#45018) üzenetére


atillaahun
veterán

Na ez így érdekes, akkor írd már le előlről pontosan az egész műveletsort hogy mit csináltál vele és hogyan.

(#45020) havri1 válasza atillaahun (#45019) üzenetére


havri1
félisten

- Playről telepítem a vibert
- RootExplorerrel a /data/app könyvtárból kimásolom /sdcard -ra a com.viber.voip-1.apk -t
- 7zip-el kicserélem a kérdéses .mp3 -at
- A módosított com.viber.voip-1.apk - t visszamásolom, felülírom az /data/app könyvtárba lévővel
- "jobb klikk" (nyomva tart) , premission, és visszaállítottam az eredeti jogokat : rw-r--r-- (friss telepítés után csekkolta, ez volt neki)

Restart, és az app nem elérhető :(

havri

(#45021) fdisk


fdisk
őstag

Létezik olyan app, ami megjegyzi h melyik alk. mit hagyott hátra a telón? És uninstall után le tudja szedni ezeket a felesleges helyet foglaló szemeteket?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#45022) fatal` válasza havri1 (#45020) üzenetére


fatal`
titán

Ha belenyúlsz az apk-ba nem is fog működni, újra alá kell írni, de a viber különösen érzékeny erre, a magyarított viber sem megy sokmindenkinél.

(#45023) havri1 válasza fatal` (#45022) üzenetére


havri1
félisten

Basszus, és nincs a neten sehol egy olyan apk, amibe ezt valaki meghackelte már?
Csak engem zavar ennek a vibernek a hangja? :F

havri

(#45024) atillaahun válasza havri1 (#45020) üzenetére


atillaahun
veterán

Van abba valami amit hunfatal mond, én eddig csak kis buta programokat matattam.
Esetleg még annyit próbálnék meg, hogy nem az SD-re, hanem a PC-re téve cseréled ki benne a fájlt.
De ha így sem megy, akkor biza ki kell kutatnod melyik programmal lehet másokat aláírni. Mert természetesen ez is lehetséges egyébként. Bár ebbe nem tudok ennél többet segíteni, valami rom főző mestert kellene megkérdezned.

[ Szerkesztve ]

(#45025) havri1 válasza atillaahun (#45024) üzenetére


havri1
félisten

Sd-re csak azért tettem, mert wifi transfer csak azt látja :)
PC-n cseréltem.
Köszi az infókat, körbejárok még 1-2 fórumot !

havri

havri

(#45026) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok ! Van valami hasonló program androidra a microsoft silverlight- helyett ? Lenne olyan videó de nem tudom megnyitni ! Előre is köszönöm.

kengyel

(#45027) atillaahun válasza kengyel (#45026) üzenetére


atillaahun
veterán

Szerintem az OB topicban sem hazudtak ám neked.

(#45028) kengyel válasza atillaahun (#45027) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem azért írtam ide hogy a többi kolléga hazudott volna bocsi !! Csak azért mert ez a megfelelő topic rá ! Csak kérdés volt :K

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#45029) rap1983


rap1983
csendes tag

HELP!

Frissitette egyik barátom 2.3.6-ra a telefont, azt nem tudom hogy főzött rom meg más kernel stb. mi kellett hozzá, de mondta macerás volt de rárakta, nem hivatalos de megy..

Kérdés:
A régebbi androidon a legutolsó menüből legördülő ikon az a HÁLÓZAT volt, hogy ha akarok netezni bekapcsolom ha nem akkor NEM akarok!

Erre most meg a legördülő menü utolsó ikonja egy totál felesleges automatikus elforgatás ki be, amikor ezt simán a beállitásokban amúgy is be van állitva és ennyi, mi az istennek van a legördülő menü utolsó ikonjakén is ez totál feleslegesen?? MIkor én ugyanúgy a hálózat ki be kapcsolását akarom, mert ahogy látom ez a hülye teleton folyamatosan ott lóg a neten a hálózaton! Ezzel mit lehet kezdeni?

(#45030) atillaahun válasza kengyel (#45028) üzenetére


atillaahun
veterán

Igaz, ezt mondhattam volna szebben is.
Csak arra gondoltam, hogy a válasz indoklása a gyártokkal szerintem elég logikus volt, de természetesen nem kizárt, hogy van ennek valami Android-os változata. Eddig én se hallottam róla. :(

(#45031) Ronyn válasza rap1983 (#45029) üzenetére


Ronyn
senior tag

Beállítás, vagy apnswitch

Ego sum... Ronyn 🧔

(#45032) kengyel válasza atillaahun (#45030) üzenetére


kengyel
nagyúr

Jó semmi gond :) én korrekten megkérdeztem mert az OB topicban ezzel offoltam :K

kengyel

(#45033) Ronyn válasza atillaahun (#45024) üzenetére


Ronyn
senior tag

Aláirni asszem a zipsignerrel lehet...

Ego sum... Ronyn 🧔

(#45034) Ronyn válasza havri1 (#45020) üzenetére


Ronyn
senior tag

Gépen csomagold vissza winrarral, raktározás fokozaton

Ego sum... Ronyn 🧔

(#45035) darvinya válasza Ronyn (#45033) üzenetére


darvinya
titán

ApkTool trükk és az ICS-re írt kifejezetten apk is lehet módosítani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#45036) melan


melan
senior tag

Van olyan alkalmazás, amelyik megmutatja, hogy melyik app mennyit energiát emészt el az aksiból? Valami sztem igencsak meríti a telómat... vagy maga a go launcer 3... vagy a 2.3.6ra rakott stocklite 6 ennyire merülős.

(#45037) rap1983 válasza Ronyn (#45031) üzenetére


rap1983
csendes tag

beállitások nincsenek erre vonatkozóan, apnswitch meg ezer dolgot kirak a képernyőre mint widget, azt zabálja az aksit, nem értem mi az istenért nem volt ott jó fent a legörd :W :W :W :W ülőmenüben a hálózat ki és bekapcsolása grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

(#45039) Ronyn válasza rap1983 (#45037) üzenetére


Ronyn
senior tag

Nem értem miről beszélsz biztos van olyan beállítás. A beállítások között. Az switch. Meg csak egy dolgot rak ki amivel ki tudod nyomni az adatforgalmat es alapból nem fut igy nem is merít

Na ez megint ilyen szar az android stilus...

[ Szerkesztve ]

Ego sum... Ronyn 🧔

(#45040) darvinya válasza rap1983 (#45037) üzenetére


darvinya
titán

Milyen telo.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#45041) Dunbar


Dunbar
senior tag

Most jöttem át WP7-ről droidra, és van egy kérdésem.

WP7-nél mindig ugyanolyan volt a videólejátszó, mindegy, hogy a videó a telefonon volt, youtube-on, vagy indavideón játszottam le, a felület maradt. Droidon ezt nem lehet valahogy megoldani, custom ROM-mal, vagy valamilyen beállítással? Mert az asztali módon szenvedés navigálni. Pl. egy openinget át akarok tekerni, akkor ott tudtam, hogy 3 kattintás a next-re, ami 81 másodperc, itt meg a kijelzőn kell szórakozni, ráadásul sokszor behal ha piszkálom és újrakezdi a töltést.

(Desire HD)

[ Szerkesztve ]

(#45042) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Hali

Tudtok ajánlani egy olyan akkumulátor appot ami csak annyit tud, hogy kiírja mennyit bír az aku tabra.

(#45043) petipetya válasza Vikt0r (#45042) üzenetére


petipetya
nagyúr

?

"nincs rá lezsóidő"

(#45044) rap1983


rap1983
csendes tag

íEgy utolsó kérdés, magyart kiválasztva 70 karaktert enged írni a 160 helyett és sehol nem találok más egyébb beállítást..:-/

(#45045) Vikt0r válasza petipetya (#45043) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Pl: one touch battery saver
Csak ennek nincs hd verziója

(#45046) atillaahun válasza Dunbar (#45041) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem, nincs egységes felület.
Tudom viszont ajánlani az MX Video Player-t, lejátszás közben a képernyő megfelelő részét simogatva tudsz mindent állítani. Tekerés előre/hátra, kicsit/sokat, fényerő, hangerő. Adott videók beállításait megjegyzi, megfelelő helyről folytatja legközelebb, és tud H/W kódolást, és stream-elést is.

[ Szerkesztve ]

(#45047) plaschil


plaschil
aktív tag

Sziasztok!

Először is: :W
Ugye nem akarjátok nekem azt mondani, hogy 1 név 1 telefonszám (2.3.3-ban)? :U

És miért írja ki azt a teló név módosításkor, hogy "Nem lehet létrehozni vagy szerkeszteni a névjegyet. A név túl hosszú".
De ilyen 6-8 karakteres névnél. Valamint azt vettem észre, hogy mintha ez összefüggne azzal, hogy a névben van-e ékezetes karakter.

És másodszor: :W

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#45048) Polllen válasza plaschil (#45047) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szia,

biztosan nem így van, mert a 2.2-ben is már elég sok számot lehetett hozzáadni egy névjegyhez.

Kezdjük az alapoknál... :U Milyen telefon, gyári névjegyzék és offline/google/egyéb szolgáltató névjegyeit szeretnéd szerkesztni. :W

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#45049) atillaahun válasza plaschil (#45047) üzenetére


atillaahun
veterán

Lehet nem a SIM-en kéne tárolni a névjegyeket. :U

(#45050) plaschil válasza Polllen (#45048) üzenetére


plaschil
aktív tag

Ace. Eddig egy SE V630-am volt, azon voltak a sim-re mentve a nevek. Most úgy néz ki hogy ha egyhez több név is volt hogy:
pl. Bernadett/1
Bernadett/3
Bernadett/5

(mégcsak a számok sem sorban jönnek... 1, 3, 5)
Valamint ha volt két szavas lementve pl Németh Csaba, akkor most ez így néz ki:
Csaba;Németh/1

Hát felakasztom magam ha át kell írni, és a végén kiderül hogy el se engedi menteni a fenti üzenetre hivatkozva.

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.