Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31101) gabek_ válasza thesound (#31072) üzenetére


gabek_
tag

Szia!

Köszi, ez nekem is eszembe jutott, de hát isemerjük be, nem túl "szép" megoldás.

Abban bíztam esetleg van valami app ami ezt megoldja. Vagyis, hogy minden marad a helyén csak épp ha hívnak, rendesen kiírja....

Lehet túlsokat várok a droidtól? :D

Van valahol egy Siemens C55-öm az tudja ezt... :(

Ha nem találok mást, megcsinálom amit írtál.

Mégegyszer köszi! ;)

(#31102) meko1 válasza TRob1 (#31100) üzenetére


meko1
tag

mer ez téged bármitől is vissza tudna tartani??azé' a kérdésemre is,ha lehetne kösz

(#31103) TRob1 válasza gabek_ (#31101) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem mindenhol jól írja ki a neveket, magyarosan, vessző nélkül. Mondjuk az is igaz, hogy minden kontakt pont fordítva van beírva, vezetéknévhez keresztnév, és keresztnévhez vezetéknév. A Lista rendezési elve Utónév, Nevek megtekintése meg Utónév előre. És így mindenhol úgy van, mint ahogy lennie kell. :D

Gmail címtárba is utónév van Rendezési elvnek bepipálva.

(Egyébként ez a dolog még régebbről maradt nálam meg,m ert vmelyik telefonba így lehetett neveket beírni, és mikor át lettek téve, így hagytam. De pl. MyPhoneExplorer-ben kb 2 kattintásra át lehetne cserélni az összes névjegyben egyszerre, de így hagyom, így legalább normálisan jelennek meg mindenhol.)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31104) gabek_ válasza TRob1 (#31103) üzenetére


gabek_
tag

Köszi.

Ezt most megcsinálom, de továbbra is keresek valami "igazi" megoldást. ;)

Ha valakinek van ötlete, ne tartsa magában!

(#31105) R19 válasza killer1203 (#31094) üzenetére


R19
senior tag

Próbáld ki ezt, remekül testre szabható.[link]

(#31106) Krisz79


Krisz79
őstag

Tudna Nekem valaki hőmérő progit ajánlani.
Olyan érdekel ami az aktuális környezet hőmérsékletét mutatja.
Köszönöm.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#31107) R19 válasza Krisz79 (#31106) üzenetére


R19
senior tag

Itt találsz egy párat:[link]

(#31108) R19


R19
senior tag

Ezt például kalibrálni is tudod:[link]

(#31109) Krisz79 válasza R19 (#31108) üzenetére


Krisz79
őstag

Hogy is tölhetem le?
Köszi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#31110) meko1 válasza R19 (#31108) üzenetére


meko1
tag

bocs,én is vettem hozzá a bátorságot-s mivel korábbiak szerint kóddal nem mén,hát
pc-re szerettem volna,TÖBBHELYÜTT VIRNYÓS!
hihetetlen,de a fejlesztő oldalán is!

[ Szerkesztve ]

(#31111) toth_janika válasza R19 (#31105) üzenetére


toth_janika
őstag

Hát nem tudom, de nekem a Widgetsoid valahogy nem jött be.
Feltelepítettem, nem tetszett, le akartam szedni, de nem lehetett. Ürítettem a cache-ét, utána sem. Freeze nem lehetséges még TBP-ben sem!
Na mondom fasza!
Ezután, és persze közben is, volt egy valag restart. Egyszer csak a TBP ki tudta írtani, de folyamatosan kaptam egy két Force Close üzenetet a widgetsonicról!
lehet csak én szoptam vele, de az istenes volt! :W

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#31112) porse válasza meko1 (#31110) üzenetére


porse
senior tag

frensys te érted mit beszél meko1? ;]

... szerintem.

(#31114) Verhóó


Verhóó
tag

Van még olyan billentyűzet alkalmazás mint a SlideiT?( össze kell kötni benne a betűket)

(#31115) frensys válasza porse (#31112) üzenetére


frensys
tag

Nem én,ez még rajtam is túl tesz :C

(#31116) meko1 válasza porse (#31112) üzenetére


meko1
tag

próbáltam saját korábbi beírásomra,az arra adott elterelő válaszra,és mások felvetésére válaszolni,ha ez köreid zavarja,nem kell elolvasni,meg reagálni sem,csak a felvetett kérdésemre válaszolni,ha kérhetem>> és az érthető volt,köszönöm meko1

gratulálok

[ Szerkesztve ]

(#31117) toth_janika válasza meko1 (#31116) üzenetére


toth_janika
őstag

Ne haragudj, de elolvastad, hogy mit kérdeztél, hogy hogy írtad le? Szted ki érti a kérdésedet, amikor nincsen tisztességesen megfogalmazva?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#31118) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Sziasztok!
[]Minecraft
ez nálam működik csak valamiért 1-2 játék indítás után nem tudok elmozdulni az adott helyről az miért van?

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#31119) punky10 válasza killer1203 (#31094) üzenetére


punky10
addikt

Nézz rá az Elixir alkalmazásra.Az egyik legjobban testre(ill. telora... :) )szabhato widget alkalmazás.Magyar fejlesztés,skinezhetö,és plugin telepitése után olyat is tud,ami pl 2.3-as droidnál korlátozva van...

meko1:azért,merz egy PC-s virusirto hisztizik,még nem biztos,hogy virusos.A NOD pl minden olyan progira harap,ami rendszerhozzáférést kér,még akkor is,ha nem a winhez akar nyulni.Pl régebben a SEToolLite-t is csak igy tudtam használni,ha a NOD-ot leállitottam.Lehet,hogy most is csak vaklárma a riasztás...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#31120) meko1 válasza toth_janika (#31117) üzenetére


meko1
tag

hát jó,sorban: 31099=kérdésem a /nekem/hasznavehetetlen qr-kód általam nyilván
rossz használatáról>>>>válasz 31100,olvasható....
reagáltam 31102,továbbra is választ várva....
31109 thermo letöltés>>>>pc-re próbáltam,vírusos/tartalmazza 31110/,
a többiért persze nem haragszom,hátha mégis tud és akar válaszolni is
valaki eredeti felvetésemre,számomra ez nem volt megterhelő üdv meko1

(#31121) lyeany


lyeany
csendes tag

Sziasztok! Nagyon fontos lenne olyan alkalmazás, amellyel tudok bejövő hívást tiltani, konkrétan egy számot, és ugyanettől a számtól az smseket is. Mindent :). Köszönöm szépen. Ui: Kerestem kulcsszavakkal a fórumban, de biztos rosszakat használtam, mert nem hozott eredményt. Köszönöm a segítségeteket!

(#31122) meko1 válasza punky10 (#31119) üzenetére


meko1
tag

lehet,hogy igazad van>>a vírusirtók ilyenek ,az érdekes ebben az,hogy többféle oldalról
próbálkozva sem sikerült,márpedig nem a program/apk/,hanem a letöltési forrás kér/ne/
hozzáférést,egymástól függetlenül,pedig ugyane források korábban nem szerettek
volna pofátlankodni>>>>azt hiszem,ez máshová tartozó téma,sajna a problémám
megoldásához nem visz közelebb üdv meko1

(#31123) dropopi


dropopi
aktív tag

El fogom adni a telefonomat/Ace/ és váltani fogok egy másik androidos készülékre. A mostanin csak úgy tudok kilépni a gmail-ből, hogy gyári beállítások visszaállítására nyomok? Illetve az új tulaj ha újabb fiókot hoz létre, akkor használni tudja a saját gmail címével a telefont teljesértékűen? Én meg ha pár nappal később belépek az új telefonomba, akkor beállítom a most használt mailcímemet? Mit javasoltok, hogyan járjak el?
Amit az android miatt használok gmail címet, magánlevelezésre egyáltalán nem használom, úgyhogy ilyen szempontból semmi "titkolnivalóm" nincsen.
Illetve az eddig letöltött alkalmazásaimat a marketre belépve megtalálom, s az új telefonra is rá tudom tenni, amelyiket szeretném ugye? /ingyenes és fizetős is van egyaránt/

Remélem nem túl láma kérdéseim vannak, de valahogy nem találtam kielégítő választ, vagy csak rossz szókapcsolatokkal kerestem rá.

Köszi! :R

(#31125) aggleány válasza #40993792 (#31113) üzenetére


aggleány
addikt

Ó, micsoda úriember itt valaki! :R

Leszedtem az egészet a kedvedért, és nekem simán megy SGS II-n gyári 2.3.3 alatt. :K

lyeany

Olvass vissza pár oldalt, egy csomó javaslat volt rá nemrég. :K

[ Szerkesztve ]

(#31127) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Adott egy wifis/bluetooth-os laptop, meg egy SGSII. Wifi router nincs, viszont van My WiFi, és így a kábeles netet megosztottam a telefonnal is. Ezek a körülmények.
Ami érdekelne: mi a legegyszerűbb/legjobb mód, hogy a laptopon tárolt filmeket streamingen keresztül lejátsszam a telefonon? :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#31128) aggleány válasza #40993792 (#31126) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. Ha már külön megszólítást kaptam, illett válaszolnom. :K

Én is úgy gondolom, hogy célszerű lesz lassan beszerezned egyet. Nagyon jó "kis" ketyere. Néha csak lapítok, amikor itt mindenféle zenelejátszókról meg filmnéző progikról van szó, mert az enyém mindent visz a gyárival is. Mármint mindent, ami nekem kell. :K

(#31129) TRob1 válasza #40993792 (#31113) üzenetére


TRob1
veterán

Természetesen valszeg rosszul van írva, és csak az felett fog müxeni.
Én simán lehúztam marketről a legújabb GoSms-t (4.30), majd kiválasztottam benne a magyart és azt is letöltöttem, majd megint kiválasztva magyar lett. :K

(A régi verziókban eleve nincs is magyar választási lehetőség, az újban meg eddig is benne volt, csak eddig még nem volt mit letölteni :DDD)

ui: És valszeg másnak is müxik, mert már ment rá 4db 5csillag :D

(#31128) aggleány:

(Csak hogy nehogy megint panaszkodj itt nekem :P )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31131) TRob1 válasza #40993792 (#31130) üzenetére


TRob1
veterán

1 meg én. :))

Jut eszembe, frissítettétek ma pl. a Tiny Flashlightot? Már kezdek parázni ezektől a hülye vírusoktól, amikről lehet itt olvasgatni a cikkeket, főleg ha egy zseblámpának ilyen permissionok kellenek mint : NETWORK COMMUNICATION, PHONE CALLS... :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#31132) nggabi válasza #40993792 (#31126) üzenetére


nggabi
nagyúr

De azt tudnod kell, hogy apádat immár semmi sem térítheti vissza a sötét oldalról. Így lesz ez veled is. :))

"szenyor dzsíííí"

(#31133) adam3


adam3
aktív tag

Működik valakinek a handcent sms online backup szolgáltatása? Azt írja hogy lépjek be, de már előtte beléptem.

[ Szerkesztve ]

(#31134) rizso válasza TRob1 (#31131) üzenetére


rizso
addikt

Pont ezen agyaltam az elobb, mert egy lampa app kellett volna. Erre nezem, hogy hozzafer a hivassal kapcsolatos adatokhoz, kamerahoz, nethez, meg meg ki tudja mihez. Na mondom, most mar egy ilyen egyszeru appot sem lehet csak ugy letolteni...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#31135) punky10 válasza rizso (#31134) üzenetére


punky10
addikt

Én frissitettem tegnap.Ma reggel,biztos ami biztos,megnéztem a számlámat.Az OTP szerint senki nem utalt rá pénzt...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#31136) St3ven válasza toth_janika (#31111) üzenetére


St3ven
addikt

Mert az Eszközkezelőknél nem vetted ki a pipát a Widgetsoid mellől.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31137) HofiZoli válasza TRob1 (#31131) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Nem frissítettem. Kamera hozzáférést még értem, a vakuját használja. Az internet hozzáférést is, ellenőrzi hogy van-e frissítés. Ám a telefonhívások már nálam is kivágta a biztit..

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#31138) atillaahun válasza rizso (#31127) üzenetére


atillaahun
veterán

ES File Explorer.

(#31139) pethYeti válasza rizso (#31127) üzenetére


pethYeti
addikt

Én ezt ajánlom: [link]. Tökéletes, betudod állítani a kbps-et és mkv-től kezdve mindent visz. Feliratot is berakja alá. Free-ben van reklám és ha elkezdesz nézni valamit az első 5 másodpercben felül egy vékony sávban ajánlja hogy vedd meg. Sokat próbáltam, eddig nekem ez jött be leginkább.

(#31140) Timer válasza petipetya (#31008) üzenetére


Timer
veterán

Konkrétan az elnne jó, ha egy hétre előre be tudnám állítani, hogy - teszem azt - este hatkor kapcsoljon be egy whitelist, és legyen aktív este 9-ig... éjszakás műszakban is dolgozom, marha jó lenne, ha automatán megoldaná a listák aktiválását, így amíg alszom, valóban annak csörögne csak ki a telefonom, aki nagyon fontos ember az életemben.

Egyébként nem Te írtad az appot ajánló hozzászólásodban, hogy lehet időzíteni? ;) Ezért keltette fel a figyelmemet a dolog, vagy keverem valamivel?

Basszus, most nem találom már meg az említett részt a hozzászólásodban. Biztosan rosszul emlékeztem. Ettől függetlenül nem rossz kis app, az tény!

[ Szerkesztve ]

(#31141) petipetya válasza vétó (#31085) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem töltődik be a fotó.

"nincs rá lezsóidő"

(#31142) petipetya válasza Timer (#31140) üzenetére


petipetya
nagyúr

Két különböző progiról beszéltünk: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#31143) vétó válasza lyeany (#31121) üzenetére


vétó
aktív tag

a marketes hívószó: call blocker

nálam pl a root callblocker nyert, de vannak ingyenes alkalmazások is.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#31144) St3ven válasza lyeany (#31121) üzenetére


St3ven
addikt

vétó kolléga fenti hozzászólásával egyetértek (Root Call Blocker), ill. azzal egészíteném ki, hogy a leírás alapján az ingyenes változat pont jó lehet Neked, mert az csak egy szám felvételét engedélyezi, ezt leszámítva teljes funkcionalitással bír.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#31145) jano_77 válasza TRob1 (#31131) üzenetére


jano_77
nagyúr

Reggelt!
Van olyan lámpa app, ami nem fér hozzá kényes adatokhoz, használható bizalommal?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#31146) Timer válasza petipetya (#31142) üzenetére


Timer
veterán

Igen, most már világos számomra is. Sajnos ez az alkalmazás kiesett részemről, mert nincs rootolva a telefonom, és egy darabig még nem is szeretném ezt megoldani.

(#31147) k850 válasza jano_77 (#31145) üzenetére


k850
addikt

Szerintem teljesen fölösleges pánikoznod, ha végignézed az alkalmazásaidat, akkor fogsz bőven találkozni olyan programmal, ami hasonló hozzáférést kér.
Az előző hozzászólók felvetették, hogy egy lámpának minek kell ennyi hozzáférés. :F
Jogos az aggodalom, de a Facebook sokkal veszélyesebb ennél, ha hülyén használják.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#31148) Probert75 válasza TRob1 (#31131) üzenetére


Probert75
addikt

Hol találsz erre utaló dolgot? Mert én a Tiny Flashlight + LED-em beállításaiban nem találok még hasonlókat sem.

(#31149) jano_77 válasza Probert75 (#31148) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nézd meg a Beállítások --> Alkalmazások kezelése menüben a Tiny Flashlight appot és görgesd le teljesen. Ott vannak felsorolva, hogy mikhez fér hozzá.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#31150) Probert75 válasza jano_77 (#31149) üzenetére


Probert75
addikt

ÁÁÁ Köszönöm! Én nem itt keresgéltem. Ezt hogyan lehet kikapcsolni? Vagy csak úgy, hogy a Droidwall-lal tiltok mindennemű kommunikációt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.