Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46001) (jan) válasza bigrock (#45999) üzenetére


(jan)
őstag

Csak ő nem erre gondolt.

a wol az hálózaton keresztüli bekapcsolást/ébresztést csinál.

Amire te gondoltál az a Restore on AC/Power Loss

Amúgy ilyen dolgot én biztos cél áramkörrel csinálnék meg!

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#46002) Jarod1 válasza Hejhoo2011 (#45996) üzenetére


Jarod1
addikt

Airplane Sheduler ,de a pinkód kérést ki kell venni...

(#46003) Jarod1 válasza Melack (#46000) üzenetére


Jarod1
addikt

hali hogy tudom beállítani hogy az exdialer legyen az alapértelmezett tárcsázó?

(#46004) Melack válasza Jarod1 (#46003) üzenetére


Melack
veterán

Amikor elindítod, akkor megkérdezi, hogy melyiket használja. Ha a pipát beteszed a panel aljára, akkor az lesz az alapértelmezett, amivel megnyitottad.

Vagy bemész a programokhoz, ott kiválasztod az ExDialert, és ott állítod be, hogy legyen alapértelmezett.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#46005) lalakov


lalakov
senior tag

A Root Explorerben mit is kell állítani ahhoz, hogy másolni/törölni tudjak rendszerfájlokat?

(#46006) TRob1 válasza lalakov (#46005) üzenetére


TRob1
veterán

Katt felül Mount R/W-re.

¤ R'n'R ¤

(#46007) fdisk


fdisk
őstag

2 appot keresek a következőkért:

1.amivel le tudom mérni a teló üzemidejét.
Amit ha elindítok maxra tekeri a teló fogyasztását.Mert ha én birizgálom,az elég hosszú idő és nekem nincs annyi türelmem,h én magam merítsem le a telót.

2.amivel meglehetne állapítani az akku kapacitását.
Mivel van egy nagyobb kapacitású utángyártott(óccó kínai :D ) akkum,és kiváncsi lennék,h tényleg annyi-e az annyi.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#46008) randras válasza fdisk (#46007) üzenetére


randras
veterán

BatteryMonitorWidget

(#46009) bubi92


bubi92
őstag

sziasztok eddig x10mp volt, ugye qwerty-s, azt használtam szinte mindig nem kellett a képernyő bill. viszont most váltottam, és arra lennék kíváncsi, hogy megéri-e lecserélni a rom-ban lévő képernyő bill-t? ezek jobban használhatóak-e mint a gyári vagy csak csicsa és csak a kinézet miatt szokták cserélni?

(#46010) kenny123


kenny123
addikt

Valami programot, amivel 360 fokban tudok fényképeket készíteni, nem tudna mondani valaki?

Még másik platformon volt egy király megoldás, csak már nem emlékszem rá.

Köszi

yo

(#46011) CHIPman válasza bubi92 (#46009) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Swype beta teljesen ingyenes, egy próbát megér. Én már nem is használnék mást.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#46012) TRob1 válasza kenny123 (#46010) üzenetére


TRob1
veterán

360 Panorama, Photaf Panorama

¤ R'n'R ¤

(#46013) lalakov válasza TRob1 (#46006) üzenetére


lalakov
senior tag

Köszönöm. :R

(#46014) JamesHun


JamesHun
addikt

ha valamiért a wifi be van kapcsolva, de nem lát hálózatot akkor mi a teendő?
legalább 2 wifit kéne látnia, mert ennyit a PC is lát

SeriesX: JamesSHun

(#46015) fdisk válasza randras (#46008) üzenetére


fdisk
őstag

Ha a 2. pontra írtad,akkor az fent van,és használom.
Meg kell adni az akku kapacitását,és a program megsaccolja a különböző üzemidőket.(de ha beírom,1730 akkor máris másként saccolja az értékeket,még akkor is ha nagyobb akku van bent)
Tehát nekem olyan kellene ami meg is tudja mérni,h a 3500mAh az tényleg 3500.(vagy akármennyi),és az alapján határozza meg az üzemidőket.
Mivel kínai,így kérdéses ez az érték.Ezért kellene,ami megméri.(áramfelvételből,fezültségből,stb)
Remélem érthető voltam. :B

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#46016) Jarod1 válasza Melack (#46004) üzenetére


Jarod1
addikt

valamiért nem látom a programok közt az exdialert..

(#46017) kenny123 válasza TRob1 (#46012) üzenetére


kenny123
addikt

Köszi, meglesem!

yo

(#46018) randras válasza fdisk (#46015) üzenetére


randras
veterán

Szvsz ehhez műszer kell, szoftveresen szerintem aligha kivitelezhető.

(#46019) joe357 válasza bigrock (#45999) üzenetére


joe357
tag

Nagyon köszi kipróbálom.

(#46020) fdisk válasza randras (#46018) üzenetére


fdisk
őstag

Volt egy ilyen sejtésem. :((

ÉS az 1.pontra van ötleted? :)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#46021) toth_janika válasza Dottore (#45992) üzenetére


toth_janika
őstag

és Necc:
De látják a szervízben, hogy rootolva volt-e az andoridos telefon.
Van egy flag a telefonban, ami átíródik, ha rootolják. 1-ről 0-ra. Ezt nem lehet visszaállítani semmilyen "unroot" folyamattal... A szolgáltatóknál van egy ilyen szoftver, amivel ezt ki lehet nyerni. Gyakorlatban nem sokszor foglalkoznak vele, de a lehetőség adott. A szolgáltatók ÁSZF-eiben benne van, hogy bármilyen nem hivatalos operációs rendszer kerül a telefonra a garancia ugrik. Ez is egy lehetőség. Mi már adtunk vissza telefont CM7-el, szó nélkül :DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#46022) toth_janika válasza Dottore (#45992) üzenetére


toth_janika
őstag

Mi a fennéért küldi el 2x a hsz-t????? :W :W

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#46023) JamesHun


JamesHun
addikt

a gyári állapot visszaállítása miket töröl?
SMS, telefonszámok stb minden elveszik?
Net (wifi nem talál hálózatot és azt írják neten factory reset-et kell rá küldeni és megoldja)) nélküli telefonra hogy tudok valami backup progit feltenni, vagy mivel tudok PC re backupot csinálni Voda Smart 2 höz?

SeriesX: JamesSHun

(#46024) nimfas válasza toth_janika (#46021) üzenetére


nimfas
addikt

Amire te gondolsz az az S-OFF lehet, (esetleg locked,unlocked,relocked) amit szintén vissza lehet állítani gyári értékre. HTC sensation esetén van rá mód gondolom más készüléknek is. Üdv.

(#46025) droti25 válasza cintula187 (#45939) üzenetére


droti25
őstag

Nálam is ez a gond frissítés óta! Vki tudja a probléma okát?

(#46026) TRob1 válasza droti25 (#46025) üzenetére


TRob1
veterán

Én tudom. Elbaxtak vmit a programozók. :DDD

Amúgy most jött hozzá egy frissítés (bugfixes), utána sem jó?

¤ R'n'R ¤

(#46027) ncc1701 válasza bubi92 (#46009) üzenetére


ncc1701
veterán

Részemről hacker's keyboardot használok, ezen van alt-tab-ctrl billentyű, nekem linuxos terminál miatt kell.

(#46028) ncc1701 válasza JamesHun (#46014) üzenetére


ncc1701
veterán

Telónak ritka pocsék a wifi antennája...

(#46029) bubi92 válasza ncc1701 (#46027) üzenetére


bubi92
őstag

nekem elég lenne egy egyszerű is, amin egy PICIVEL nagyobbak a gombok, mert így elégg sokszor félre nyomok, bár ez lehet a rutintalanság miatt van, a qwerty-hez szoktam hozzá.

(#46031) S e t h válasza CHIPman (#46011) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is megszerettem.Korábban a Slide It-tel tettem próbát, de nagyon idegen volt tőlem, hogy az ujjam folyamatosan a képernyőn legyen.
Nálam gyakran fordul elő ,hogy a kis billentyűk miatt félre ütök, itt viszont a szótár miatt többszörös tévesztésnél is beajánlja az általam leírni kívánt szót.Ehhez közeli pontosságot eddig még csak a Swiftkeynél láttam, itt viszont még gyorsabban tudok írni, nálam leváltotta a Swiftkeyt.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#46032) Necc válasza toth_janika (#46021) üzenetére


Necc
addikt

A szerviz menu jelenleg nekem azt irja ki, hogy a bootloaderem zarva van, pedig ugy tolom fel a custom kerneleket meg a romokat mint a fene :DDD szoval elhiszem hogy van valami flag, de ha csak nem valami dedikalt PROM IC van hozzarendelve, ami egyszer beeg, akkor biztos megvan a modja annak hogy eltuntetheto legyen.

De szerencsenkre mar nem az a mai tendencia, hogy mind a gyarto mind a szolgaltato egyfajta boszorkanyuldozest tart, ha a juzer rootolja vagy feloldja a bootloadert a telefonjan, a nemzetkozi torvenykezes is ebbe az iranyba mutat, es nehany esetben a felhasznalo csak szoftvergaranciat veszit (pl. nem kap tobbet szoftverfrissitest).

Amugy +1 ok arra hogy nem szabad szolgaltatofuggo telefont venni :DDD .

#46014: kapcsold ki a BT-t, hatha segit.

Nagyon sok esetben sajnos fizikailag ugyanaz a BT es a WIFI antennaja, es egyszeruen interferencia keletkezik.

[ Szerkesztve ]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#46033) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
A link2sd-vel való linkelésnek van valami szisztémája? Gyakorlatilag az összes letöltött és nem gyári alkalmazást linkeltem és beállítottam az auto linket is. Nem okozok ezzel problémát a rendszernek? Az is érdekes, hogy az auto link van, amit linkel, van amit nem, ha ebből indulok ki, csak van valami összefüggés, hogy mit lehet linkelni. :F

(#46034) Necc válasza _stick_ (#46033) üzenetére


Necc
addikt

A link2sd minden bejelolt adatot atmozgat az SD kartya masodik particiojara, es egy szimbolikus linket hoz letre annak helyere, igy talalja meg a rendszer.

Galibat alapesetben nem okoz, esetleg nehany (rosszul megirt) biztonsagi mentes alkalmazas kavarodhat ossze, es menti le a szimbolikus linket a konkret alkalmazas helyett.

Ugyanakkor az OSSZES alkalmazast (megha nem gyari akkor is) hatalmas felelotlenseg atrakni az SD kartyara, ugyanis ha azt valaha ki kell venned a keszulekbol, akkor elegge nagy bajban leszel, tovabba koztudott teny, hogy minden telefonban az SD kartya a beepitett memoriahoz kepest sokkal, sokkal lassabb, ergo az osszes idementett alkalmazas lassabban tolt be, es lassabban is operal ha alladoan a lassubb SD kartyarol kell beolvasnia az adatokat.

Legalabb a boot soran betoltodo es a gyakran hasznalt alkalmazasokat hagyd rajta a belso memorian.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#46035) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ez vagy ehhez hasonló alkalmazás van Androiodra?

(#46036) k.tari


k.tari
tag

Akkumulátor töltés kérdésem van...a gond ott van, hogy reggel az ember rohanásban van, és 1 órája van amíg elkészül kb. és indul dolgozni, és 1 óra alatt ha mondjuk reggel dugnám rá a töltőre nem töltődne fel! Így egy átlagember általában este dugja fel mert lemerült a telója ugye és rádugja, és ez olyan 9-10-11 óra magasságában van, aztán ugye lefekszik, nem várja meg nyílván amíg feltöltődik mert lefekszik közbe, miközben a teló meg olyanb éjfél és 1 órára feltöltődne, DE reggel húzza le róla az illető! Tehát kérdés, hogy éjszakára hogy hagyjuk itt tölteni, mert ha bekapcsolva hagyjuk ha még nagyon kis energia van benne, bekapcsolva töltjük reggel, akkor nem károsodik annyira mégse? Mert azért üzemi feszültségen van gondolom és pótolja a bekapcsolt feszt vagy ilyesmit.azért kérdezem, mert sok helyen azt írják hogy nyugodtan rajtahagyhatod reggelig mert 3 féle védelem is van benne, sok helyen meg azt hogy húzd le feltöltés után fél vagy háromnegyed órával legkésőbb, mert károsodik az akkumulátor és nem tesz jót neki! :F :F :F :F :F

(#46037) zho-lee válasza toth_janika (#46022) üzenetére


zho-lee
addikt

Ha telefonról írok ide, nekem is sűrűn beduplázza.
Nem értem én sem.. :F

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#46038) Pajoz válasza k.tari (#46036) üzenetére


Pajoz
őstag

Ha nem tűnt volna fel ez az android alkalmazások topicja. Erre a kérdésedre pedig nem egy, kielégítő választ kaptál az Ace topicban. Ha húsz helyen teszed fel ugyanazt a kérdést, húsz topicot flamelsz tele.
Hajrá!

(#46039) ncc1701 válasza k.tari (#46036) üzenetére


ncc1701
veterán

Ha csak 60-80%-ra töltöd fel, azzal nagyon megnövelheted az akku élethosszát. Akkunak az a legvacakabb, amikor csutkára fel van töltve, ekkor 4.2V a kapocsfeszültsége, aminél csak 300-500 töltést tud.

(#46040) k.tari válasza ncc1701 (#46039) üzenetére


k.tari
tag

...nnnaa ez már megint egy másik szemszög, ki az az idióta aki nem tölti fel teljesen a telefonját...én még olyan embert nem láttam hogy hú háromnegyedig van feltöltve most gyorsan lehúzzuk+a lényeg az volt hogy reggel húzod le nem megy e tönkre az aksi..mert azt mondják feltöltés után fél vagy háromnegyed órával max. le kell húzni, mások meg hogy hülyeség. Vagy hagyjam bekapcsolva éjszakára miközben tölti? Mert akkor a feszültség megy kicsit el és nincs max. szinten?

(#46041) TRob1 válasza k.tari (#46040) üzenetére


TRob1
veterán

"feltöltés után fél vagy háromnegyed órával max. le kell húzni" - Baromság. Meg persze a 60-80%-ig feltöltés is.

Nyugodtan hagyd rajta egész éjjel, nem lesz semmi baja. Mindig is így töltöm, és nagyon is bírja a másfél éves akksim.

(#46042) zho-lee :
Mit kerestél? Hogy érdemes csak 60%-ig tölteni a telefont? :F :DD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#46042) zho-lee válasza ncc1701 (#46039) üzenetére


zho-lee
addikt

Azt hiszem, kár volt válaszolnod...
Én viszont köszönöm, ezt kerestem... :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#46043) ncc1701 válasza k.tari (#46040) üzenetére


ncc1701
veterán

Elvileg ha 40-60% töltés között használod, az nagyon jó egy akksinak.

Ehunvané az okosság

Ha a gyártó egy 1500mah akkura azt írná rá, h csak 1200mah-ás, és 4.2V kapcsofeszültség helyett 3.9V-ig engedné tölteni, akkor a 3-500 ciklus helyett tudna mondjuk 2-4000-et (hasraütött adatok, de kb ilyen arányok vannak). De az milyen hülyén nézne ki, nem? :)

(#46044) ncc1701 válasza zho-lee (#46042) üzenetére


ncc1701
veterán

Cserélhető akku esetén nincs nagy jelentősége ennek, mert mondjuk 2 évente lecseréli az ember az akkut (de a telefont is), oszt helló.
Otthon van plö kindle olvasóm, annál szigoróan betartom a 40-60% közötti használatot, nem akarom kidobni az akku miatt. HTC one v telóm van, ebben plö csak szervízben lehet akkut cseréltetni, mert nem lehet levenni a hátlapot... De ez lesz a tendencia, beépített akku, oszt ha meghal, akkor kuka a készülék.

(#46045) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv

Nektek is be szokott gyakran fagyni a Google Térkép ? Nem jó a frissítés,esetleg régebbi verzió kellene?

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#46046) zho-lee válasza ncc1701 (#46044) üzenetére


zho-lee
addikt

Hál' istennek egyenlőre nekem cserélhető az akku (SE LWW), de nem mindegy milyen sűrűn.. :DDD

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#46047) TRob1 válasza ncc1701 (#46043) üzenetére


TRob1
veterán

Ezen a linkelt oldalon hol van hogy félig töltsük fel? Melyiket kell nézni? Nem olvastam végig, de nem látom. :B

(#46046) zho-lee :
Na kiv. leszek hogy asszony LwW-je bírja tovább teljes feltöltésekkel, vagy a tiéd félig feltöltésekkel (de ugye ez miatt duplaannyiszor töltve) :DD Térjünk vissza rá 1-2 év múlva. :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#46048) petipetya válasza TRob1 (#46047) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi az az LwW?

"nincs rá lezsóidő"

(#46049) k.tari válasza TRob1 (#46047) üzenetére


k.tari
tag

..van egy táblázat a lap közepén, ott mutatja amúgy hogy ha félig vagy nem teljesen töltjük fel, sokkal többször tölthető az akku, az élettartalma miatt...én se hittem el, ott van az oldalon

(#46050) TRob1 válasza k.tari (#46049) üzenetére


TRob1
veterán

Írd már le hányas táblázat ez mert egyiken se látok ilyesmit.

(#46048) petipetya:
Sony Ericcson Liwe with Walkman :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.