Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32751) basaja válasza Teasüti (#32746) üzenetére


basaja
senior tag

hali
engem pl nagyon idegesített Mariska,így ment a lecsóba
helyette a Voice Caller ID-t használom...
igaz,nekem csak arra kell,hogy kimondja a hívó fél nevét...;-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#32752) Magnat válasza domerator (#32749) üzenetére


Magnat
veterán

De vajon van neki? Én nem látom, bár ez semmit sem jelent :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#32753) DemonDani


DemonDani
addikt

nincs valami olyan app, ami engedi a facebookra feltöltést? mert csak az kéne belőle, mert amugy szar a kliens, messengert használok üzenetekhez operaminit ha mást is akarok... így csak a feltöltés miatt eszik elég sok akkut azért

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#32754) mefistofeles

Mi a különbség az Android 2.3 launcer és a gingerbread launcer között? :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#32755) TazLeacher válasza mefistofeles (#32754) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Azt ugye vágod, hogy az Android 2.3 neve a Gingerbread?

(#32756) mefistofeles válasza TazLeacher (#32755) üzenetére

Azt vágom, de sok oldalon külön említik a két launchert. Ezért kérdeztem!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#32757) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Tudtok olyan programot hogy a hívás vége gombot megnyomom elindítson egy programot?
Mondjuk a képernyő kikapcsolás.

[ Szerkesztve ]

HAJRÁ VIDI !!

(#32758) Dottore válasza TazLeacher (#32755) üzenetére


Dottore
addikt

Valószínűleg a hivatalos Android 2.3 alá backportolt launcher appra gondolt, amit azoknak készítettek akik nem bírják kivárni a hivatalos frissítést.

Szóval az eredeti kérdésre válaszolva, a dolog lényege pont az, hogy ne legyen különbség.

(#32759) Dottore válasza Nocsesz1 (#32757) üzenetére


Dottore
addikt

Tasker. A legjobb. ;)

(#32760) mefistofeles válasza Dottore (#32758) üzenetére

Magyarul ez azt jelenti, hogy a gingerbread az egy 2.2 re tervezett 2.3 kinézetü launcer az android 2.3 launcer pedig kimondottan a 2.3 re faragott cucc?

...bár ennek ellentmond, hogy az andoid 2.3 launcher leírásánál egy 2.3 kinézetű launcherről beszélnek, tehát nem a 2.3 alá tervezett dolog hanem annak a kinézetével. Így annak semmi értelme, hogy 2.3 ra faragnak egy 2.3 kinézetű launchert. Így az eredeti kérdésem még mindíg nyitott.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#32761) Dottore válasza mefistofeles (#32760) üzenetére


Dottore
addikt

(#32762) mefistofeles válasza Dottore (#32761) üzenetére

Ezt eddig is vágtam. Akkor már nem lehet más a megoldás, mint hogy két külön launcher készült ugyanazzal a céllal.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#32763) Dottore válasza mefistofeles (#32762) üzenetére


Dottore
addikt

Nem lehet, hogy ebbe te kicsit belekeveredtél? Ez jobb és logikusabb megoldás lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#32764) Nocsesz1 válasza Dottore (#32759) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Nem túl jó az angolom ebben meg annyi beállítás van hogy hűűűű. Más valami?

HAJRÁ VIDI !!

(#32765) Dottore válasza Nocsesz1 (#32764) üzenetére


Dottore
addikt

Másról nem tudok.

(#32766) mefistofeles válasza Dottore (#32763) üzenetére

Nem hiszem, hogy belekeveredtem. Mondjuk ennyit nem ér az egész mert úgy sem dobom fel egyiket sem de itt két külön launcherről van szó amik gyakorlatilag ugyanazon célból készültek. Ez nem egy launcher két néven hanem két launcher, két fejlesztővel..... Egyszerűen érdekelt volna mi a különbség közöttük de ahogy utána olvastam igen kevés és egyiket sem igazán érdemes felrakni.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#32767) Dottore válasza mefistofeles (#32766) üzenetére


Dottore
addikt

Hát akkor nem egy fejlesztő készített backportolt launchert, hanem kettő. Ennyi.

(#32768) csl1982


csl1982
tag

Sziasztok,

olyan alkalmazást ismer valaki, amivel lehetne rögzíteni egy gombnyomás sorrendet (fizikai gombok), és azt végignyomva lockscreenen lehetne hívást kezdeményezni?

Pl. power gombra előjön a lockscreen, és 3x hangerő le/fel-re egy megadott számot hívna.

Köszi

(#32769) negatiw válasza gatto_ (#32735) üzenetére


negatiw
tag

SPB Time.

(#32770) gatto_ válasza negatiw (#32769) üzenetére


gatto_
senior tag

Szia!

Az volt az első. :) Azzal az volt a bajom, hogy marhára merítette az aksit. Pedig nem használtam belőle semmit, csak az ébresztő widgetet. Nem jöttem rá mi az oka. Lehet összeakadt valamivel, vagy nem tudom. Normál esetben este ha feltöltöm a telót, kikapcsolt wifi és 3g mellett reggel még simán 100%-ot mutat. Az spb-vel ez lement 65-70%-ra. Amúgy jó lenne, tetszett, de így necces. Azért köszi a segítséget.

(#32771) Fehércápa


Fehércápa
aktív tag

Szerintetek melyik a legjobb hívás felvevő app? Mindegy,hogy fizetős-e vagy sem! Rengeteg van,de majd mindet szidják,nekem meg fontos lenne a jó minőség.

(#32772) V.Stryker válasza Dottore (#32761) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Esetleg nem tudjátok,hogy itt milyen widget az akku, wifi, stb ki be kapcsolók widgetje?

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#32773) atike


atike
nagyúr

Sziasztok!

Rákerestem több helyen (na jó, annyira azért nem alaposan :) ), de nem igazán találtam rá használható megoldást, ezért itt (is) felteszem a kérdést.

Szóval létezik olyan külső program, amivel el lehetne rejteni egy (vagy több) telepített programnak az ikonját? Magyarul a program fel lenne telepítve, használható lenne, csak épp nem jelenne meg ikonként a programok között...

Előre is köszi a választ!

Azt írták máshol, hogy van két launcher is amelyikben meg lehet tenni (a Panda, meg a LauncherPro) de ezek használata nélkül lenne érdekes... Esetleg Go Launcher EX is "játszhat"...

(#32774) Dottore válasza V.Stryker (#32772) üzenetére


Dottore
addikt

Ez egy SE Xperia widget. Talán X8.

(#32775) Probert75 válasza atike (#32773) üzenetére


Probert75
addikt

Go Launcher EX egyértleműen tud ilyet. Alkalmazások listájánál nyomsz egy opciókat és ott van egy olyan, hogy Programok elrejtése. Ott szépen fel van sorolva az összes telepített progid és ami mellé pipát teszel, majd leokézod, nem lesz az alkalmazások közt az ikonja.

(#32776) TRob1 válasza atike (#32773) üzenetére


TRob1
veterán

A GoLauncherEx pont tudja. :DDD Appdrawerben Menü gomb/Program elrejtése.

szerk: Megelőztek. :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32777) atike


atike
nagyúr

Köszi a válaszokat, továbbítom... :) Nem saját részre kellett az infó.

Azt hiszem akkor rakatom is fel a Go Launchert az emberkével... :D

(#32778) Dottore válasza atike (#32777) üzenetére


Dottore
addikt

A Launcher Plus is tudja.

(#32779) jegenye77


jegenye77
addikt

Valamikor volt egy alkalmazás,amivel a skype-ot lehetett kilőni.Sajnos nem találom.
Tudnátok dobni egy linket!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32780) Dottore válasza jegenye77 (#32779) üzenetére


Dottore
addikt

Talán ezt keresed.

De van jobb is mint a Skype.

(#32781) jegenye77 válasza Dottore (#32780) üzenetére


jegenye77
addikt

Erre gondoltam :R
Amit linkeltél progit vagy hasonlót még nem használtam,de most kipróbálom.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32782) gatto_ válasza Dottore (#32780) üzenetére


gatto_
senior tag

És ezzel az IMO-val csak irkálni lehet vagy beszélni is a SKYPE, MSN partnerekkel?

(#32783) Dottore válasza gatto_ (#32782) üzenetére


Dottore
addikt

Nem lehet beszélni.

(#32784) jegenye77 válasza Dottore (#32783) üzenetére


jegenye77
addikt

A háttérben futtatja azt az alkalmazást amin éppen irkálok?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32785) Dottore válasza jegenye77 (#32784) üzenetére


Dottore
addikt

Igen ha akarod, de próbáld ki. Maximum letörlöd.

[ Szerkesztve ]

(#32786) jegenye77 válasza Dottore (#32785) üzenetére


jegenye77
addikt

Jó mert egy helyen van az összes de azon kívül nem sok hasznát látom.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#32787) Dottore válasza jegenye77 (#32786) üzenetére


Dottore
addikt

Gyorsabb, nem fut a háttérben ha nem akarod, sokkal kevesebb memóriát fogyaszt, kisebb sávszél mellett is stabil, tud egyszerre több klienst is futtatni és nincs tele bugokkal mint a Skype Ezért szeretem.

Ellenben te ha jól látom egy külön programot is használsz, csupán azért, hogy ki ki tudd lőni. :)

[ Szerkesztve ]

(#32788) szilard87


szilard87
csendes tag

Hello, navigációs eszközről lehet itt kérdezni?

(#32789) TRob1 válasza szilard87 (#32788) üzenetére


TRob1
veterán

Max Androidon futó navigációs alkalmazásokról (kivéve "rigo")

(#32787) Dottore:
Ha vki netán CM Romot használ, ott meg be lehet állítani a Vissza gomb nyomvatartására a programok bezárását... máris meg van oldva az összes app teljes bezárása. :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32790) gatto_


gatto_
senior tag

Csak a kilövés miatt nem kell program a skype-hoz csak a megfelelő verziót kell feltenni. Az itt található listában a Skype 2.1.0.46 V10-esben van kilépés gomb. És magyarul is van. Igaz hogy nem a legeslegfrissebb verzió, de nekem hibátlanul működik.

(#32791) F-ECT$ válasza Dottore (#32783) üzenetére


F-ECT$
titán

A skype-ban pont a beszéd a lényeg :K

Dive ever, work never.

(#32792) zeorsdfd válasza Dottore (#32783) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Viszont lehet hangüzenetet küldeni, skypon. (imo)

(#32793) Dottore válasza F-ECT$ (#32791) üzenetére


Dottore
addikt

Persze, de feltételezem mindenkinek van annyi esze, hogy el tudja dönteni szüksége van rá vagy sem. Annak a ténynek a tudatában ekézem a Skypot, hogy csak szöveges üzenetek küldésére kell az IM.

[ Szerkesztve ]

(#32794) ERPY válasza gatto_ (#32790) üzenetére


ERPY
őstag

Az utóbbi skype verziókból már mindből kilehet lépni, amit a marketről telepítesz.
Főképernyőn jobb felül ott a kilépés.

(#32795) Dottore válasza ERPY (#32794) üzenetére


Dottore
addikt

Ettől még futni fog a háttérben.

(#32796) atillaahun válasza Dottore (#32795) üzenetére


atillaahun
veterán

Nálam is fent van mégse fut. Még a memóriában sincs benne. Bár ez inkább az Androidnak köszönthető hogy mindent kilő ha kell ha nem.

(#32797) Dottore válasza atillaahun (#32796) üzenetére


Dottore
addikt

Akkor az új verzióknál már ezek szerint ez megoldódott.

(#32798) sajtee


sajtee
senior tag

Van valami hasonló alkalmazás androidra?

Más: ma a Bumerángban szórakoztak valamivel. A program lényege, hogy prózában rámondasz valamit és "dalt" csinál belőle. Ez a 'Vocal Ease' nevű alkalmazás?

(#32799) gatto_ válasza ERPY (#32794) üzenetére


gatto_
senior tag

Nos akkor lehet hogy frissítek. Nem tudtam, hogy már a marketes verzió is tudja ezt. Magyarul tudnak?

(#32800) fatal`


fatal`
titán

Be lehet zárni a skypeot a kijelentkezéssel, ilyenkor bezárja teljesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.