Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32451) BEKAvarangy


BEKAvarangy
csendes tag

Pl. tök vicces. A palmaty weather napos időt ír, a BW meg havazást borúsat, na ez a nem semmi.

(#32452) TRob1 válasza BEKAvarangy (#32451) üzenetére


TRob1
veterán

És ha kinézel az ablakon milyen idő van? Kellenek neked ezek az appok biztos? Nem zabálják az optimusod akkuját?
És hogy bírja ha zenét hallgatsz? Illetve melyik appot ajánlod zenére és miért? :U

¤ R'n'R ¤

(#32453) Mika1227 válasza vétó (#32448) üzenetére


Mika1227
őstag

Értem. Köszi a tanácsokat. Fura tényleg, de csak gomb van ha le van zárva.Mindegy amúgy de olyan jó volt a csúszkás. Már kérdeztem ott is, de majd még feszegetem a témát.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#32454) Edi77 válasza TRob1 (#32452) üzenetére


Edi77
őstag

Ment pü....

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#32455) BEKAvarangy válasza TRob1 (#32452) üzenetére


BEKAvarangy
csendes tag

Ha kinézek félig felhős félig napos idő van. A BW, Fancy widget és köpönyeg borús havazást ír a jelenlegi állapotra. A Palmary widget és meg a gyári időjárás naposat.

Nincs egyetlen egy olyan időjárás app, ami a valósat mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#32456) vétó válasza punky10 (#32450) üzenetére


vétó
aktív tag

tehát ha épp nyomkodsz valamit a telefonodon, és van egy bejövő hívásod, akkor is csúszkával kell felvenni...? hmmm, akkor amit írtam, az inkább Motorola fícsör, és nem android :F

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#32457) Narxis válasza BEKAvarangy (#32455) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem elég jól mutatják, amik a telómon vannak már egy ideje, egy pontossági sorrendet is tudok adni:

1. Fancy Widget Pro -msn weather
2. Köpönyeg
3.BW-AccuWeather
4.Weather Pro - szerintem ez is AccuWeather de nem biztos
5. Google
6. Go Weather
7. Weather Services Pro - ezt igazából a webkamerák miatt hagytam fent de azóta találtam erre is külön appot úgyhogy le is szedem majd.

Thanos was right.

(#32458) vétó válasza Narxis (#32457) üzenetére


vétó
aktív tag

én pedig még sosem csalódtam az ablakon kinézés.app-ban :DDD

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#32459) BEKAvarangy válasza Narxis (#32457) üzenetére


BEKAvarangy
csendes tag

A fancy is azt mutatja hogy esik a hó, ahogy a többi is. Pedig hónak nyoma sincs! Félig felhős de inkább napos idő van!

A köpönyeg csak egy két napig pontos, utána pontatlan. A BW is felhős havazást mutat, no comment. A palmary is havazást mutat, egyedül az origo mutat valósat, napos felhős az widget kinézete.

Narxis: Budapesten mindegyik havazást felhőset mutat, pedig napos felhős de inkább napos idő van.
Egyedül az origo widgetje mutatja jól, napos és felhős az ikonja

[ Szerkesztve ]

(#32460) Narxis válasza vétó (#32458) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem előrejelzés miatt kell. Nem a pillanatnyi idő érdekel. :)

(#32459) BEKAvarangy: itt szerencsére jól mutatja a Fancy, hogy túlnyomóan felhős, BW szerint váltakozóan felhős és a többi is felhőset mutat. Szerintem nálad rossz adatokat kap a lakhelyedről vagy környékéről. Erről meg nem ők tehetnek.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#32461) TRob1 válasza Narxis (#32457) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam Pécsre meg GoWeather pont jót mutatott mindig, mikor használtam pár hétig. Ugyanazt mint a win7-es widget... szerk: asszem mindkettő Foreca (de már 1általán nem használom, mindig kinézek az ablakon, ha annyira előrejelzés érdekel - amiben megintcsak nem annyira hiszek mivel nyáron nagyon pórul jártam -, ott van a net ahol mindennap lógok/meg ti is. Ezért külön akksi/memó fogyasztó app/widget felesleges szvsz)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32462) Narxis válasza TRob1 (#32461) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én elfogadom, hogy neked felesleges de nekem meg kényelmesebb egy appra ránézni(4x1-es előrejelző widget van kirakva kivéve a Fancy az 4x2-es óra). Megnéztem az akksihasználatot, 15 óra alatt csak Fancy tudott 4%-ot elhasználni de azt is szerintem azért mert naponta cserélgetem a skineket rajta. Több van és változatosabb mint BW-nél, némelyik egész jól passzol az aktuális Go Launcher témámhoz is.

Thanos was right.

(#32463) TRob1 válasza Narxis (#32462) üzenetére


TRob1
veterán

Persze, ha vkinek folyamatosan fontos az előrejelzés, úgy oké. De mondjuk a widget akkor is felesleges sztem: ma látom a holnaputáni időt egyszer, akkor egész nap tudom a holnaputáni időt, meg holnap is fogom tudni az utána napit. Erre bőven elég egy ikon, amire 2-3 naponta tapizok egyet (tapiznék ha szükségem lenne rá). Nah de mind1. Még szerencse hogy minden ember más és más, ez a szép a dologban. :D Ugye kinek a pap, kinek meg a lánya...
Természetesen nem tilthatom meg az időjárás widgetek használatát senkinek (de megtenném ha tudnám ;], és órából is max 2-t engedélyeznék 1 telefonon a sokaknál szokásos 3 helyett :P Lenne ám totális diktatórizmus :DDD )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32464) CrAzY88 válasza Narxis (#32462) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Ha tudnék screenshot csinálni, megmutatnám hogy ez is tud pofás lenni (BW+GO Launcer). Azt hiszem a Fancynál voltam sense mániás, azt is jól meg tudtam csinálni. Amúgy szerintem feldobja a telót hogy ott mutogatja a Napot, Holdat, csak úgy információt közöl. :DD Reggelente nagyon is jól jön.

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#32465) TRob1 válasza CrAzY88 (#32464) üzenetére


TRob1
veterán

Hát vazze, én inkább a lányaim képére nézek hogy feldobódjak, mint egy felhőre amiből ömlik az eső... :DD

¤ R'n'R ¤

(#32466) Narxis válasza BEKAvarangy (#32401) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem a poweramp nagyon halk, winamp viszont jó.

Thanos was right.

(#32467) TRob1 válasza Narxis (#32466) üzenetére


TRob1
veterán

Tőled is és olyanoktól is kérdezném akik több lejátszót teszteltek már, hogy a MortPlayer hogy viszonyul a többi "ismertebb" lejátszóhoz? Már ha néztétek/próbáltátok... Mert nekem ez bejön, de nem is igen tesztelgettem mást (régebben PowerAmp-ot de nem tetszett, illetve WinaAmp-ot ami tetszett, de Mort jobban). Viszont nem mélyedtem bele alaposabban a hangzás/hangerő/dinamika stb. összehasonlítgatásokba. Köszi.

¤ R'n'R ¤

(#32468) Narxis válasza TRob1 (#32467) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezt nem próbáltam még, de a Winamp is mostani frissítéssel lett nekem igazán használható, végre nem FC-zik Mappa nézetben.

Thanos was right.

(#32469) BEKAvarangy


BEKAvarangy
csendes tag

Szerintetek olyan app létezik, ami mondjuk figyeli hogy épp hol tart egy busz. Mondjuk a 105-ös busz merre tart, hogy tudjam munkába jövet oda ér e időre ahol vagyok. sok ember örülne egy buszkövető appnak.

(#32470) vétó válasza Narxis (#32460) üzenetére


vétó
aktív tag

Ó, hogy előrejelzés! Na, azt meg ugye 24 óránál hosszabb távon tényleg csak jósolni tudják, így én arra ezt használom: Aix Weather Widget

(#32469) BEKAvarangy

nem, mert azzal még a BKV sincs tisztában, hogy éppen mikor, hol, merre járnak a járművei...

[ Szerkesztve ]

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#32471) Melack válasza BEKAvarangy (#32469) üzenetére


Melack
veterán

Elviekben a Futár-projekt befejezése után várható, hogy valami ilyet el lehessen készíteni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#32472) domerator válasza BEKAvarangy (#32469) üzenetére


domerator
veterán

Jézusom... ezt komolyan kérdezted? :Y

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#32473) grotib válasza BEKAvarangy (#32469) üzenetére


grotib
tag

Szerintem az is olyan pontatlan lenne, mint maga a BKV. :)) Ha lenne!

(#32474) TRob1 válasza domerator (#32472) üzenetére


TRob1
veterán

Ez most pont nem hülyeség, simán lehetne: GPS-alapú lesz a BKV utastájékoztatása

Pécsen is lehet figyelni, igaz nem appal, hanem a honlapon:

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32475) F-ECT$ válasza TRob1 (#32474) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem technológiai, hanem "politikai" okokra gondolt szvsz :)

Dive ever, work never.

(#32476) R19 válasza Timer (#32446) üzenetére


R19
senior tag

Igen, benne van! :K
Azóta látom értelmét az óra-időjárás widgetnek, már amelyiknél beállítható a Foreca mint adatszolgáltató.

(#32477) grotib válasza TRob1 (#32474) üzenetére


grotib
tag

Igaz! Megnéztem és működik! Már csak egy olyan widget kell ami közvetlen a honlapra irányít, vagy onnét tölt le a megadott paraméterek alapján / pl: járatszám/ adatokat.

(#32478) RootRulez


RootRulez
félisten

Én egy DKV menetrendre várom már mióta. :U (azért szar hogy 2 legnagyobb város, és nincs ilyen program) Elvileg itt mármost is van GPS szóval megoldható lenne a járatok helyzet követése is...

Addig marad a PDF nyitogatás, keresgélés, perc-számolgatás :D

═════════════════════════════════════════

(#32479) vétó


vétó
aktív tag

úgy látom, az időjárás előrejelzés témakörről szép csöndben áttértünk a tömegközlekedési előrejelzésre :DDD

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#32480) stefi68


stefi68
addikt

A vonatok helyzetét lehet követni már régóta: eMig- MÁV Trakció, alkalmazásról mondjuk nem tudok....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#32481) TRob1 válasza vétó (#32479) üzenetére


TRob1
veterán

Nem árt néha hasznos dolgokról is beszélgetni. :P

(#32480) stefi68:
Ez de jó. Még a vonatok képét és adatait is írja... :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#32482) Bukk900 válasza RootRulez (#32478) üzenetére


Bukk900
őstag

DKV menetrend, csak egy java emulátor kell hozzá.

(#32483) Luissimo válasza stefi68 (#32480) üzenetére


Luissimo
veterán

dehogynem , EZ példul menetrend funkciokkal is bír, amit te linkeltél az meg a mozdonyokat azonosítja be ( máramelyiket)
de mindkettő jó, a tied olyasmi mint a Flight Radar ... :D :C

(#32484) Árpád78


Árpád78
csendes tag

tesóm samsung star 1 jére s5230 letöltött pár játékot a játékok 240x400asak jar formátumúak
(doodle jump crazy penguin stb) de egyik sem indul el azt írja a telefon hogy afájltípus nem támogatott. Mit csináljon? Nagyon szeretne játszani de eddig semmi nem ment. (egyéb fájlok mappából sem.) :( :O

Egy messzi messzi Galaxy S-ban...

(#32485) TRob1 válasza Árpád78 (#32484) üzenetére


TRob1
veterán

És mindennek mi köze az Androidhoz?
Inkább a telefon saját topikjában próbálkozz...

¤ R'n'R ¤

(#32486) Luissimo válasza Luissimo (#32483) üzenetére


Luissimo
veterán

ja és van a www.flightradar24.com is, azsesemmi , csak MALÉV gépeket ne keressetek már benne :W

[ Szerkesztve ]

(#32487) Foose válasza Luissimo (#32486) üzenetére


Foose
addikt

:C :DD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#32488) Luissimo válasza TRob1 (#32485) üzenetére


Luissimo
veterán

attólfügg hányéves, mert vehetne neki Legot is ese :DDD :DD tleg...

(#32489) TazLeacher válasza Árpád78 (#32484) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mit csináljon?

Szerintem 3 lábú faasztalt...de hogy jön ez ide?

(#32490) Luissimo válasza TazLeacher (#32489) üzenetére


Luissimo
veterán

van az a régi jó játék, asszem MALOM volt a neve.
vagy marad az AMŐBA :DDD :DD

(#32491) zoli62 válasza Melack (#32373) üzenetére


zoli62
addikt

Ez segít. [link]

(#32492) Melack válasza zoli62 (#32491) üzenetére


Melack
veterán

Ok, köszönöm! Akkor ezt megnézem magamnak este, hogy hogyan is van.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#32493) zoli62 válasza Melack (#32492) üzenetére


zoli62
addikt

Nincs mit. :) Ezzel csináltam az átvitelt anno,egy harmadik fórumon találtam én is, egyszerű használni: a windowsos változat OVI-ból lementi gépre, és átkonvertálka más formátumba, utána meg az Androidos változat importálja és visszaalkítja. Az összes régi SMS-em megvan.

(#32494) Melack válasza zoli62 (#32493) üzenetére


Melack
veterán

Nekem ez a lényeg, hogy megmaradjon (cca 400 sms az, ami kell, hogy megmaradjon). Mert ha ez így megy, akkor megy a csere a mostaniról U8500ra :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#32495) zoli62


zoli62
addikt

Na a profilkezelő programok közül végüls ez [link] lett a nyerő. Bátran tudom ajánlani mindenkinek, jól beállítható, magyar nyelv, egyszerű kezelni.

(#32496) zoli62 válasza Melack (#32494) üzenetére


zoli62
addikt

Meg kell nézni, hogy támogatott-e a telefon.

(#32497) Melack válasza zoli62 (#32496) üzenetére


Melack
veterán

Nokia C6 amiről kellenének az üzenetek.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#32498) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

2 kérdésem lenne:

1. Létezik-e olyan program (W7 vagy XP-re) ami amolyan virtuális telefonként beolvassa egy mobilról (Nokia 6230i) lementett állapotot (Nokia PC Suite teljes mentés, vagy valami ilyesmi volt ami generálta) majd az így betöltött állományból lementhetőek - lehetőleg tetszőleges formátumban - a képek, sms-ek, videók, névjegyek?

2. JORTE szakikat kérdezem: Hol lehet beállítani azt, hogy egy új bejegyzésnél ne kelljen minden egyes alkalommal a GMT-t Budapestre beállítani, hanem az legyen a default?

:R:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#32499) Tyer válasza R19 (#32410) üzenetére


Tyer
őstag

Like!!! Köszi

Más:
Go contactsban be lehet valahogy állitan, hogy a gmail-em legyen az alapértelmezett mentési hely?
LG Gt540 2.1. root

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#32500) Canonfan


Canonfan
senior tag

ERPY (#32442), Edi77 (#32443):
Köszi az infót! :) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.