Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19777) Yutani válasza gbors (#19775) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na igen, ha racionális vagyok, akkor nem R9 380-at veszek, hanem GTX 960-at a fogyasztás miatt, ráadásul az NV drivere nem terheli annyira a procit, mint az AMD-jé, így egy 2 modulos FX-hez jobb is lett volna a 960. De úgy vagyok, hogy AMD gépbe AMD VGA. Tudom, fazzság, de ez a heppem. :DDD

A lekapcsoló ventinek nem vagyok híve. Év elején, amikor még S1155 konfigom volt, az alaplapon a PCH pont a PCIe alatt volt. Amikor az MSI GTX 960 Gaming bekerült, felszökött a PCH hőmérséklete vagy 15 fokot, mivel a termelt hőt előtte a HD 7870 elszívta, de a 960 leálló ventije már nem. Persze megoldás erre az oldalsó ventilátor, amit azóta megléptem az AMD északi híd és az R9 380 miatt.

#tarcsad

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.