Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70108) djyuri válasza Habugi (#70106) üzenetére


djyuri
őstag

Egyébként bődületes feszt adsz annak a 9590esnek
Kicsit nézd meg a többi képet is. Pont azért hangsúlyozom hogy NEM lehet lefelé vinni a feszt! De akkor megint leírom :) Nem fogad el semmit se minuszba.
Azt a még plusz fesz emelést is azért kapta,mert minuszba is plusszolja az alaplap.(ezt akartam ezzel prezentálni)
Előjelet nem fogad el,amint kiklikkelek a sorból,azonnal kitörli az előjelet.

Én tökre szívesen bemutatom Neked és bárkinek Skypeon telóról,hogy nem lehet lefelé vinni. Ezt írtam ebben a hozzászólásomban,hogy nem tudom úgy levinni a feszt,mint a videóvágós ismerősömnél a Q9550-es régi gépében.

nem csoda hogy ráolvad/spikeol a hőmérséklet még a hurka AIDA stresszteszt közben is.
Már nincs több tárhelyem feltenni videót,de visszatettem alapra a bios digit részét és mint mondtam ezzel használható. Ugyanazon stresszteszt lefuttatása csak 52 fokot produkált. Videón kívül megnéztem 5 ciklust is és 56 volt a határ. High beállításokon sem megy fel olyan gyorsan 60 fölé,de felmegy egy ciklusban is. Szóval azok a beállítok lecopyzva biztosan nem jók. Sorry

Most viszont dobok egy szunyát,holnap kora délelőtt még megcsinálom azt,amit még leírtok ;) És köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.