Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12908) arcsin válasza kexksz (#12905) üzenetére


arcsin
senior tag

A kép nagyon jellegtelen módon látszik csak mutatóban van, nem is igazán nagy. Voltam pár bankos interjún még személyesen, gyakornoki állás után kutatva + február elején rendes állás miatt is, ahol a HR-esek mondták hogy jó lenne valami olyan CV-t küldenék amin az erősségeimet jelezném valahogy egy skálán mérve mennyire erős készségek ezek. Erre van felsorolva a CV jobb alsó felében 10es skálán értékelve 7-8 skillem. Ehhez kellett egy jobb, modernebb de egyszerű CV minta.
Ja meg a másik kedvencem, saját karrier oldal, saját mindennel, linkedin-nel regelés smafu vagy nem vesz át semmit, a nevemet sem :D Már vagy 30 x bepötyörésztem az adataimat ezeknek.... Természetesen tisztában vagyok a szakmámmal, hogy semmihez és mindenhez is értek, de az egyetemet én csak egy alapozásnak vettem, ahonnan specializálódom majd a piac szempontjai szerint, lényegesen könnyen. Amitől a falra mászok az meg az hogy bankba IT--s reporting melóra keresnek embert, aztán kiderül hogy pénzügyest, de inkább számvitelest keresnek lényegében végül is... teljesen igazából :D

#12907) Tsa-bika
Párom szerint fel kellett volna állnom és otthagyni a f..szba.De mivel kis junior pintyőke vagyok nem volt ehhez vér a pucámban :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.