Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7238) _seth_ válasza kymco (#7236) üzenetére


_seth_
veterán

Bizony, jó világítást olcsón nem lehet kihozni sehogy sem. Én T8-ból építkeztem gyári tetőbe de csa a két cső volt 7e, két fényterelő 2800, trafó, kábelek plusz még ezen felül és ez mint írtam csak két darab 45 centis t8-as tehát ennél olcsóbb nincs is már :)

Ilyen reflektort raktam be kettőt: [link] Jobb mint az alus ragasztószalag de az ára is az...

160 liternél viszont a T5 hosszú távon jobb, házilag nem olcsó, kész tetővel szintén nem az, ekkora méretben nem tudom mennyire használhatóak a gyáriak, mindenesetre 54 liternél kb semennyire, egy 15W-os jó esetben fénycsövet raknak bele ami még halakhoz sem elég pláne nem ha növény is van benne.

kp78: persze.... csak nem tették hozzá, hogy az akváriumi fénycsöveket évente cserélni illik, annyit pedig a bóvli kínai is kibír :D Ellenben a fénye jó esetben sokkal jobb mint egy sima cool white vagy daylight mennyezetre való csőnek :)

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.