Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) xtech2


xtech2
tag

nah tovább gyilkoltam a CA AUG-omat... :D

első körben M120 majd kb 2-4e BB után M130 lett benne, közbe 10,8V akku...
az M130-al olyan 5-6e BB-t lőttem el, és most tettem bele egy M150-et :) és gondolkodás nélkül mozgatja! Semmi sem lett cserélve aminek lenne jelentősége, csak a nozzle.
Belül kopást egyelőre nem látok.

(#952) koxx válasza xtech2 (#951) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Még tegyél bele egy ilyet [link] szép kis ROF-t produkálna :D

(#953) rauschie válasza xtech2 (#951) üzenetére


rauschie
senior tag

omfg...... :F :R

(#954) V.ki válasza xtech2 (#951) üzenetére


V.ki
aktív tag

M150? :Y ezzel akarsz karacsonyfat vagni? :Y

(#955) macilaci78 válasza xtech2 (#951) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van egy alig használt Slavia rugóm... ;]

Amúgy tudod, MASZ szerint 400 fps felett... bla-bla, támogató fegyver, féltérdre ereszkedve, vagy fekve, házba be se viheted... Szóval lesz ennek böjtje, ha a fegyó egyben marad is... :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#956) mykos


mykos
aktív tag

Esetleg tehetnél még bele babetta rugót is, hátha átüti a motorblokkot is a BB :U

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#957) xtech2 válasza macilaci78 (#955) üzenetére


xtech2
tag

masz... ja tudom, vszínű amúgy hogy csak átmenetileg lesz benne aztán visszarakom az M130-at... amúgy mi amikor saját berkeinken belül játszunk, akkor épületbe simán M130-al megy a sorozat :)

(#958) mykos válasza xtech2 (#957) üzenetére


mykos
aktív tag

Nincs is annál jobb mint egy H kategóriás nagylétszámú CQB..életem egyik legnagyobb élménye volt :DDD Persze, akkor mindenkin fülvédős arcmaszk szigorúan és a többi helyen is takarás különben nagyon csúnya sérülések is lehetnek...mint ahogy egyszer lettek is :U

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#959) xtech2 válasza mykos (#958) üzenetére


xtech2
tag

:D

mi kizárólag full arcvédőben játszunk.

(#960) macilaci78 válasza xtech2 (#957) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt hiszem, nem kívánok élni ezzel a meghívással. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#961) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Ezt látni kell!
Szerintem ez már veszélyes!

[link]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#962) V.ki válasza Gaboman (#961) üzenetére


V.ki
aktív tag

pff... :F :Y omfg!! :Y

(#963) hawk3ye válasza Gaboman (#961) üzenetére


hawk3ye
csendes tag

Szép...

[Szerkesztve]

(#964) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Huba....+!Ez valyon hány BB-t eszik percenként? Sztem simán 1500 fölött.

Ja amúgy most itt a karácsony, szülők megkérdezték mit szeretnék, mondtam a gépet tuningolni értelmetlen, inkább majd vmikor cserélem az egészet, hanem egy AS fegyverrel megelégednék. Gondoltam kezdésnek jó a Well R7 is, ennek az árától legalább nem fognak padlót, meg mellé egy márkás spring pisztoly...Egy évid így simán fog menni nem?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#965) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Van itt még egy kis aranyos!
Ezeknél a fegyvereknél már tényleg oda kell figyelni hogy hova is lőnek!
[link]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#966) Gaboman válasza sharpapa (#964) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Biztos hogy nagyon sok lőszert eszik!
De nagyon erős is ez mellé úgy tudom 45m-ig pontosan visz!
Van egy külföldi oldal ahol lehet kapni de valami méreg drága olyan 400E Ft!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#967) Predator666


Predator666
aktív tag

üdv, teljesen kezdő vagyok, ellenebn az első a maszk lesz amivel kezdem. www.airsoft.hu -n láttam _két_ maszkot. Tud valaki jobbat vagy másikat?

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#968) hawk3ye válasza Predator666 (#967) üzenetére


hawk3ye
csendes tag

Nowar.hu, commander maszk. Drágább, de jobban véd, mert a kettővel szemben amiket említettél, a füledet is védi.(legalábbis ezt írták :D )

(#969) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Nálumk Bakonycsernyén nagyon jó helyek vannak ehez a szorkozáshoz!
Haverom Lajos van benne ebben a buliban de nagyon már szinte megvett magának minden dolgot amit csak lehet rádió,maszk,ruházat,volt neki egy mesterlövész puskálya most cserélte el egy gépágyura!
De a távcső ami a fegyveren volt még eladó 10E Ft akit érdekel megadom a számát és megbeszélhetitek vele!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#970) mykos válasza sharpapa (#964) üzenetére


mykos
aktív tag

M134 Vulcan a kicsike akiről beszélünk és igen simán 1500 fölött visz, konkrétan kicsivel 3000 fölött ;] Mindezt 550-600FPS-el teszi, ellenben Hopup az felejtős így hamar elromlik a pálya :U Bár nem számoltam át komolyabban, de ezzel a sebességgel 45métert 0,5másodperc alatt tesz meg a BB, ennyi idő alatt pedig 1.25métert tesz meg lefelé, elképzelésem szerint ez kicsit távol áll a pontostól :U :DDD
Frico oylan 700-750ezerbe-be mondta hogy ittvan azthiszem ;]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#971) Gaboman válasza mykos (#970) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Akkor én tudtam rosszul bocsánatot kérek! :R
Mekkora távolság amíg pontos a kicsike?

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#972) mykos válasza Gaboman (#971) üzenetére


mykos
aktív tag

Nézd, egy piper vulcan kategóriás támogató ágyúnál nem számít a pontosság.....mivel olyan sűrűn mennek a BB-k, hogy gyakorlatilag egy csíkot húzol ezért tudod vezetni a lövést, a szórásáról nem tudok semmit, de valószínű, hogy a csövek hűlésével javul. Az egyik minta videón látszott, hogy oylan ~50 méteres távolságon már 1.5 méteres szórása volt, de aztán magához tért..ha meg esik a BB akkor felfelé kell lőni..ferdehajítás ;)

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#973) Gaboman válasza mykos (#972) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Az egyik ismerösömnek Sniper fegyvere volt remélem jól írom!
Az kb.mekkora távolságra pontos?

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#974) mykos válasza Gaboman (#973) üzenetére


mykos
aktív tag

Namost a sniper az egy kategória, ugyebár mesterlövész puska másnéven. Ezen belül a kínai Sauer super 90-es kínai 10-15ezer forintos kínai csodától kezdve a drágább TM/CA vagy inkább Tanaka puskák amik önmagukban is 100ezer forint körül vannak, inkább felette...és ezekbe még a tunning ami még 100-150ezer +optika +BB. 10ezer forintért egy alapabb tasco optikát kapsz, de 60-ból már vannak komolyabbak ;) Most, hogy ezt a sok zöldséget leírtam nem a kérdésedre válaszolva elmondom, hogy egy sniper átlagosan egy AEG lőtávján pontos azaz ~50-60 méteren(azaz ha elhibázod a lövést, az AEGesnek esélye van rá, hogy kilocsoljon a bokorból), de sok múlik a széljáráson, nagyon sok.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#975) Gaboman válasza mykos (#974) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Az övé 125E Ft volt a távcsővel!
Köszönöm a válaszodat!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#976) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Hey!

mit gondoltok erről [link]?
A Well-en jól mutatna, illetve ahogy régen mondtátok AEG-el a kezemben ugyan de lehetek sniper féle, illetve van benne red dot, csak használható annak is...

Egy 16 éves kezdőnek sztem még elfogadható cucc, tekintve hogyha a szülőknek előállnék egy 70-80 ezres TM/CA/ICS fegyverrel az agyukat eldobnák. Még ezt a 30-at is hülyeségnek tartják ilyen ''hülyeségre'' kidobni...

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#977) macilaci78 válasza sharpapa (#976) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy kezdőnek bármiféle optikai irányzék felesleges. Szerintem.

Mindazonáltal ilyen távcsövet (3-9×40mm, szálkeresztmegvilágításos, stb Tasco márkájú) a szegedi Cserepes soron csak azért nem vettem 5k-ért, mert nem volt mire rátennem. (Igaz, rögzítőgyűrűt nem adtak hozzá, de azt külön is lehet kapni.)

Olvasgass utánna, mi a KÜLÖNBSÉG a red-dot és a céltávcső között. Ez még attól nem red-dot, hogy pirosan meg van benne világítva a szálkereszt még nem red-dot. A red-dot lényege éppen az, hogy két szemmel használható, ezért maximum 1,5× torzítású, de inkább torzításmentes, ha keresztül nézel rajta fél szemmel, az agyad még össze bírja rakni a képét a másik szemeddel látottakkal, ez az igazi előnye a red-dotnak a távcsővel szemben, hátránya, hogy a látótávolságot nem növeli. AS-fegyóra én inkább red-dotot tennék, mint távcsövet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#978) sharpapa válasza macilaci78 (#977) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Oks értem.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#979) tibesz válasza hawk3ye (#968) üzenetére


tibesz
csendes tag

Szia!

Azt felejtsd el mert csak felesleges pénzköltés. Ha venni szeretnél arcvédőt akkor 6150-ért a nowarban ha már onnan vennél vagy nézed akkor azt ajánlom neked.

A vulkáno témába beleszólnék mert a fegyver $4100 + a shipment ami még vagy 100 dollár és a vám amit biztos ki kell fizetni.Igy barátok között is haszonnal együtt már 900e pénz és még optimistát mondtam.



Üdvözlettel Tibesz Dunaújvárosi airsoft team tagja.
CA M15A4 Rifle
http://www.dunairsoft.hu/

Üdvözlettel Tibesz Dunaújvárosi airsoft team tagja. CA M15A4 Rifle www.dunairsoft.hu

(#980) tibesz


tibesz
csendes tag

Ha érdekel valakit az airsoft itt van néhány link amit nézen meg:

A legfontosabb : http://softair.hu/modules.php?name=asszab
http://www.softair.hu/
Fegyverek és kiegészitok:
http://www.softair.hu/
http://www.redwolfairsoft.com
http://www.wgcshop.com/
http://uncompany.com/
www.nowar.hu

http://airsoft.lap.hu/ ezt mindenképpen itt vannak olcsó helyek a ruházathoz is.

Ez meg egy kis segitség a kezdőknek a veszprémi csapat munkája van benne.
http://veszprem.softair.hu/docs.html


Üdvözlettel Tibesz Dunaújvárosi airsoft team tagja.
CA M15A4 Rifle
http://www.dunairsoft.hu/

Üdvözlettel Tibesz Dunaújvárosi airsoft team tagja. CA M15A4 Rifle www.dunairsoft.hu

(#981) mykos válasza tibesz (#980) üzenetére


mykos
aktív tag

:U :R
Üdvözlettel: Egy kezdő

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#983) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Változott a helyzet, mostmár zárt ajtók mögött gondolkodnak rajta...előzők ideiglenesen visszavonva.

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#984) mykos válasza sharpapa (#983) üzenetére


mykos
aktív tag

Gondolkozz micimackó gondolkozz :W :C
Őseim is baromságnak tartják...mégis bátyám AEG tunningot kap karácsonyra..hiába ha ezt szeretné a kölök ;]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#985) sharpapa válasza mykos (#984) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Hát tigris sajnos itt nem így van. Itt az számít jobban h a szülők mit akarnak. Nekem ez az egyetlen kívánságom karácsonyra, de nemcsak hülyeségnek tartják, hanem nem is támogatják ami azt jelenti hogy ne engedélyezik se a fegyvert, se a játékot...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#986) macilaci78 válasza sharpapa (#985) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És mit hozott a Gézuska? :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#987) gabe_


gabe_
őstag

Idén megy még valaki játszani? Elég sok évzáró játék lesz...
Én megyek... :D

Sovány szakácsban sose bízz!

(#988) V.ki


V.ki
aktív tag

WGCrol erdemes rendelni?Marui Desert a 44esben 47k,kint + 27k.Mik a plusz koltsegek?PK,vam,meg mi van meg?

(#989) sharpapa válasza macilaci78 (#986) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ami van ennyi (inkább nagyobb értékű), egy Swiss Military óra...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#990) mykos válasza V.ki (#988) üzenetére


mykos
aktív tag

Hát...Vám, pk...
Marui Desertre nem érdemes garit kérni, máris 39k-ban van az ára, ha találsz olyat akinek van némi kedvezménye annak 35K körül is odaadják a drága testvírek ott a bázisban ;)
Namost a vám az +10% a pk meg akár 10k is lehet, szóval érdemes rendelni? :U

-Idén már tuti nem megyek sehova...majd a war of angels I-el kezdem az évet ;)

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#991) tibesz válasza V.ki (#988) üzenetére


tibesz
csendes tag

Szia!
Jobban jársz ha találsz még valakit aki szeretne rendelni onnan és együtt megcsinalni a rendelést.(Mi például február elején fogunk rendelni egy nagyobb tételt ha érdekel megbeszélhetjük mailben.) Igy a vám értéke és a plussz ktg is darabolodnak.

Ha csak egy pisztolyt akkor sajnos azt kell mondanom hogy akkor jobban jársz ha valamelyik mar ismertebb boltokban is utánakérdezel( ahogy a kollega :R is emlitette).

Ha wgcről vagy bármelyik más nem európai siteról rendelsz akkor megközelitőleg ilyen árakat fogsz látni.

For majority European customers
1 Airsoft pistol: US$26-39
1 AEG: US$42-98
10kg: US$85-120
20kg: US$135-210

Vannak olasz és német sitok is euroban kell nézni viszont nincsenek vámok igy olcsobb sokkal..
(Ha adhatok egy tippet: nálunk a csapatban főleg Marui M92F piszolyok vannak amik nagyon jó szolgálatott tesznek,én most rendelem a másodlagos fegyómat ez egy Mk23-as ami szintén nagyon jó csak NBB.) :DDD


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Üdvözlettel Tibesz Dunaújvárosi airsoft team tagja. CA M15A4 Rifle www.dunairsoft.hu

(#992) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Sziasztok! Újabb kérdés:
Szerintetek melyik lenne jobb: TM M92F Military Model (spring), vagy TM MK23 SOCOM (spring) ? Végre megengedték hogy egyenlőre csak itthoni lövészetre vegyek egy ilyet, csak fogalmam sincs melyik legyen. Tudtok segiteni?

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#993) macilaci78 válasza sharpapa (#992) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mindkettő jó, a Socom-hoz lapát kéz és nagy tok kell. Egyik sem szerezhető be a legkönnyebben. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#994) SevaDevil válasza sharpapa (#992) üzenetére


SevaDevil
csendes tag

Most vettem spring Berettát a gázos mellé. Jó. Eddig bevállt. Socom nekem nagy, túl nagy. Volt Tm Colt1911-is, az is nagyon tetszett. CZ-nek tényleg kicsi a szánja így nehezebb felhúzni. Fogtam már Sig p228-at is, az is jó.
Tudásra mindegyik TM Spring ugyanazt tudna, ott nincs különbség köztük, csak a kinézet. Menj be a bázisba és vedd a kezedbe az összeset, amelyik tetszik azt vedd meg.

(#995) tibesz válasza sharpapa (#992) üzenetére


tibesz
csendes tag

Szia!
Ha nagy kezed van akkor mindenképp jó választás a socom mert gyorsan és könnyedén lehet felhuzni és jó a lötávja is.Én egy H&K USP ajánlok mert lötávja szinte ugyanakkora mint a socom mk23asé mérete viszont kisebb igy bármelyik berettas tokba belefér.Ha tartot is veszel akkor ne gumisat nézzél hanem csatos állithatott fajtát,mert futásnál nem kényelmes az ha elvándorol.(én is azzal szivtam az elején, le is cseréltem)

Viszont ha kis kezed van akkor egy glock 17es vagy beretta ami igazán jó választás.Anno nekem is a kezem mérete alapján mutata meg Frico a lehetséges jelölteket(és lett az usp mert nem volt akkor mk23as).Egy jótanács: a fegyvert nézd meg mindenhol nincs e letörve róla valami kis darabb mert ha granciában veszed arra nem vonatkozik. Ha 44ben nincs mondjuk az mk23 mellé tartó akkor néz be a nowarba vagy VIS-hez a keletifrontba ott biztosan lesz.(nowarban multkor lattam de az mar 3 hete volt).



[Szerkesztve]

Üdvözlettel Tibesz Dunaújvárosi airsoft team tagja. CA M15A4 Rifle www.dunairsoft.hu

(#996) mykos válasza sharpapa (#992) üzenetére


mykos
aktív tag

TM M92F: 192FPS
TM Glock 17: 205-210FPS
TM CZ75: 183 FPS
Socomról nem tudok pontos adatot, de legalább egy 10-essel a glock felett jár...ha elég nagy a kezed hozzá akkor ne gondolkozz tovább...vagy nézd meg a glock 17-et! :U
Végezetül egy idézet: ''Beretta a kis fiúk fegyvere, MK23 a nagyoké :DDD ''

[Szerkesztve]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#997) 3psilon


3psilon
aktív tag

Offkérdés egy kivülállótól: még sosem voltam airsoftozni, 1x paintballoztam. Az airsoft is ugyanolyan kézkzöld foltokat okoz, és ott is van kivégzés, ha kimész a pályáról? :D :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#998) sharpapa válasza tibesz (#995) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Az sajnos hogy bemenjek és a kezembe fogjam mindet, az majdnem lehetetlen, mert a közeljövőben nincs időm ennyiért pestre menni. Hát lapátkezem az nincs, bár nemtom a szertornától lehet hogy mégis az, nemtom az enyém mekkorának számit :F Számoljunk, átlagossal, akkor meg a Beretta lenne a nyerő. Külsőre mindig is ez volt a nagy szerelem, ha a főnökök engednék, az összes lóvémat kiadnám a gázosért :). Egyébként Berettára hangtompitó ráerőszakolható?

Mykos: mert a 15 évemmel szerinted mi vagyok héj ;) ? Lehet a Socom akármilyen erős, ha akkora mint én:D. Nézzetek hülyének de nekem a külső többet ér mint +20 FPS, szal a Glock kizárva...A többit majd meglássuk

Tibesz: köszi, de az Usp vhogy nem. Egyenlőre csak itthonra célbalőni, meg a vitrinbe kell, arra meg az M92F tökéletes.

Mindenkinek köszi a válaszokat

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#999) macilaci78 válasza 3psilon (#997) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem, az airsoftosok nem verik kékre-zöldre egymást a találatokkal, ám a pályaelhagyást tényleg bűntetik. nem kivégzés, csak halál, mehetsz a visszaállópontra. :) És nem volt off a kérdés, kapcsolódott az AS-hoz is.

mykos: Idézet kitől? :F

sharpapa: vedd azt, amelyik tetszik, mint írtuk, a TM spring pisztolyok között releváns különbség nincs. ;)

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#1000) gabe_


gabe_
őstag

Hali!

Nekem volt egy Socom-om, még anno a 44-esből, brutálisan jó fegyver volt. Átlagos méretű kezem van, de én nem éreztem, hogy túl nagy lett volna bele... Alap fémgearboxos kínai AEG-ek ellen (CM028, WELL R5-6-7-8, DE, stb) simán jó, ha okosan játszol.

Viszont kinézetre nekem jobban tetszik az USP, ezért eladtam. (amit már megbántam...)


EZEEERRR!!!! :D

[Szerkesztve]

Sovány szakácsban sose bízz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.