Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Kris91


Kris91
csendes tag

Na nekem is megjött a fegyverem. Desert Eagle Magnum 50 golyóval. Még nem próbáltam, mert most jöttem meg a postáról. Viszont a sín, amit két oldalról kell felcsavarozni a fegyverre valahogy nem megy föl. Ha fönt 2 csavart becsavarok, akkor alul nem lehet, ha meg alul csavarozom előbb, akkor meg felül nem lehet... :((( Valakinek ötlete? :R

(#202) macilaci78 válasza Kris91 (#201) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csavarozd egyszerre! ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#203) macilaci78 válasza hcstuning (#200) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, AEG-ek körében illendő, elvárt és ezért megszokott a hop-up, sőt, egy állítható verzió a szerencsésebb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#204) gabe_ válasza Kris91 (#201) üzenetére


gabe_
őstag

Két oldalról? :F Nekem csak az aljára lehet tenni sínt, meg felülre... (CM.018A2)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#205) hcstuning válasza macilaci78 (#203) üzenetére


hcstuning
tag

Nem a hop-up-ra gondoltam konkrétan, hanem arra, hogy nagyon megcsavarja a golyót.
hcs

-=Joey=-

(#206) Kris91


Kris91
csendes tag

Na olyan, hogy a csőre két félból lehet tenni felülre és alulra egy sínt, ami egyben van. Na nem tudom elmagyarázni... :( Amúgy olyan mintha nem erre lenne csinálva, mert mindig kipattan a másik oldalon, ha csavarozom... Szval :Y :Y :Y Senkinél nem volt még ilyen?

(#207) Kris91 válasza macilaci78 (#202) üzenetére


Kris91
csendes tag

:C :C :C :C :C :C :C :C
fogjuk fel UP! nak

[Szerkesztve]

(#208) gabe_ válasza Kris91 (#206) üzenetére


gabe_
őstag

Nem célkereső lesz az az izé?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#209) Kris91 válasza gabe_ (#208) üzenetére


Kris91
csendes tag

Szia! De célkeresőt, vagyis Red Dot ot tennék rá (elvileg az) fölülre, és alulra meg van egy kis fogantyű, ahol meg lehet fogni a másik kézzel. Ezt nem hiszem hogy felteszem. Senkinek semmi ötlete??? :(((

(#210) gabe_ válasza Kris91 (#209) üzenetére


gabe_
őstag

Szerintem ne tedd fel. Teljesen fölösleges, ráadásul csak zavaró. Könnyen letörhet ha véletlenül nekiütöd valaminek, és jelentősen megnöveli a fegyó (amúgy is nagy) méretét... Az előnyeit meg akcióban nem tudod kihasználni. De ez csak az én véleményem...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#211) Kris91 válasza gabe_ (#210) üzenetére


Kris91
csendes tag

Jaja kösszi! Én is gondoltam rá, hogy ha rohangászok akkor nem fogok reddotozni nagyon. :C Amúgy az mért van sztetek ha lőni próbálok akkor van egy kattanás, és semmi, máskor meg berreg, addig amíg húzom a ravaszt. De lőni sehogy sem lő. Most tudom, mindenki azthiszi hogy gyépés vagyok, de annyira azért nem. :DDD

[Szerkesztve]

(#212) hcstuning válasza hcstuning (#205) üzenetére


hcstuning
tag

Voltam ma játékon, és megkérdeztem, de mondták, hogy nem nagyon normális az, hogy megcsavarja ennyire a golyót, és eltekeredjen az jobbra. Esetleg vmi ötlet? Nem állítható a hop-up.
hcs

-=Joey=-

(#213) gabe_ válasza Kris91 (#211) üzenetére


gabe_
őstag

a markolaton a biztonsági bigyót benyomod rendesen mikor lőni akarsz? tudod a ravasz alatt az kis karszerűség, ami ha nem markolod rendesen, nem enged lőni. (én ezt játék alatt mindig leragasztom szigetelőszalaggal)
bár az enyémen bármit csinálok, nem berreg vagy ilyesmi...


hcstuning: szétszed, megvizsgál. hopup megnéz. ha nem jutsz semmire esetleg csőcsere...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#214) Loopus válasza hcstuning (#212) üzenetére


Loopus
tag

Vegre ide tudtam megint tevedni :)) . Az altalad leirt problema valoszinuleg abbol jon, hogy nem teljesen fuggolegesen kapja el a bb-t a hop-up. Elkepzelheto, hogy a cso (a hop-up gumival egyutt persze) el van fordulva egy par fokkal. Ezen valszeg csak szetszedve tudsz segiteni, persze lehet eleg csak a szant lekapni, es ugy is visszaforgathatod. Tavolrol igy tobbet nem tudok sajnos.

(#215) gabe_


gabe_
őstag

Végre valaki aki ért is hozzá... :)
én csak sötétben tapogatózok. bocsi. :U

Sovány szakácsban sose bízz!

(#216) macilaci78 válasza Loopus (#214) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tudod, el lehet menteni a fórumtémákat... ;) :B

Amúgy szerintem is a csövet kell ''függőlegesbe'' állítani, vagy jöhet a ''gettó-feeling'', lősz elfektetett pisztollyal. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#217) hcstuning válasza Loopus (#214) üzenetére


hcstuning
tag

Hali!
Megkérdeztem akitől rendeltem, hogy ált. hiba ez, vagy csak velem ilyen a pisztoly.
Azt mondta, hogy eddig nem volt ilyen visszajelzés, és ő is említette az elfordult cső lehetőségét, vagy a hop-up elfordulását, meggyűrődését. Belenéztem a csőbe lámpával, a hop-up bizony el van fordulva, fennt van de nem teljesen középen. Olyan irányban van, hogy az említett csavarodás érthető számomra, persze csak akkor, ha középen kell lennie a hop-upnak, mert akkor megvan a hiba. Leszedtem a szánt, próbáltam elforgatni a csövet, de nem tudtam. Hogyan gondoljátok ezt? Szét kell ahhoz jobban szednem, hogy a csövet forgatni tudja, sztem.
hcs

-=Joey=-

(#218) Loopus válasza hcstuning (#217) üzenetére


Loopus
tag

Igen, kozepen kellene lennie. Lehet, hogy jobban szet kell szedned, ha a szan levetelevel nem fersz hozza a csohoz. Esetleg meg lehet nezni, hogy a kulso cso (vagy egy resze) egyben van-e a tokszerkezettel, vagy kulon le tudod azt is szedni. Ha egybe van ontve, akkor marad a darabokra bontas :U .

@macilaci78: igen, tudom, hogy el lehet menteni :D , el is van igazabol, csak a mult heten nem nagyon voltam netkozelben, hetvegen meg inkabb mentunk palyat epiteni es nem neztem a pH-t.



[Szerkesztve]

(#219) hcstuning válasza Loopus (#218) üzenetére


hcstuning
tag

Akkor megvan a hiba.
Azért nem akarom szétszedni, mert akkor 1év gari az ugrott...
Megnéztem, bevan a cső ágyazva, megmondom őszintén nem akarom szétszedni, mert utána nem fogom tudni összerakni...
hcs

-=Joey=-

(#220) macilaci78 válasza hcstuning (#219) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Akkor marad a gettó-feeling, vagy a garis ''javíttatás''. Vagy keresel kézközelbe valaki bátor, szakértőbb egyént, akiben el tudsz helyezni némi bizalmad...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#221) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Egy két kép egy lightos csatáról :)

[link]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#222) macilaci78 válasza Snoop-y (#221) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Na azért! Látom, ott van két szagadi bajtársam is: [link] Lancer és Dabido :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#223) gabe_ válasza Snoop-y (#221) üzenetére


gabe_
őstag

Nem semmi, kész hadsereg... :D Ezeknek merne beszólni egy biztonsági őr, hogy mi folyik itt... :DDD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#224) bjukenen


bjukenen
újonc

Nos én kb egy honapja vettem egy g36c t innen: http://www.softgeneration.hu/airsoft.arlista.html. Méretre kb rendben van a csövet kicseréltem mert az nagyon gagyi volt kb mintha egy filctoll lett volna beraka. A csőcsere után kb olyan erős lett mint a cyma soti. kinézetre meg fogásra nem olyan gáz mondjuk azé recseg ropog ha megfogod. A cyma mp5 aeg kurva jól néz ki de harmatgyenge. az m4a1 gyenge mert kicsi a dugattyúja és kisebb mint az eredeti szal azokat semmiképp nem ajánlom. Remington CA870 Shoty ezzel szemezek most örülnék ha valaki leírná a tapasztalatait


(#225) J.Grimes


J.Grimes
újonc

szasztok nekem volna eladó m4a1 em 2db + egy beretta akit érdekel írjon mailt grimes@soldier.hu

(#226) macilaci78 válasza J.Grimes (#225) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csá!
Bolhára feldobtad már, mert lehet, innen kiveszik. Oda viszont lehetne képeket, márkát, működési elvet (spring, aeg, gázos...), kiegészítőket, stb. Ha már árulsz valamit, áruld normálisan... :U (De offolni is lehet...)

Ha már itt tartunk és eszembe jutott az OFF... Nem tudja valaki, honnan lehet Cyma shotit szerezni, sima feket jó, nem kell a csilli-villi kivitel... ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#227) gabe_ válasza macilaci78 (#226) üzenetére


gabe_
őstag

A softgeneration-ról nem jó? lefújod feketére ozt jóvan... :D 2500pénz asszem...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#228) macilaci78 válasza gabe_ (#227) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A simán ráfújt fekete lepattog aról a krómszínű szarról, az nem jó, előbb Domestosba kell áztatni, az szépen lemarja azt a tükrös réteget róla. Valszeg az le.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#229) gabe_


gabe_
őstag

Na, egy uppot a topiknak...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#230) macilaci78 válasza gabe_ (#229) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem uppolgatni kéne, hanem pörgetni a topicot... :(((

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#231) hcstuning


hcstuning
tag

Úgy látszik megjavult a pisztoly :)
Játékon megnézték, fújtak bele spray-t, meg sztem be is kopott a fegyver, és mostmár csak kis mértékben hord. Azért teljesen egyenesen csaknem mehet :D
Hétvégén is lesz játék:DDD
Nagyon megszerettem ezt a hobby-t emberek! ;]
hcs

-=Joey=-

(#232) gabe_ válasza macilaci78 (#230) üzenetére


gabe_
őstag

Mivan, neked is jóérzésbeszólniamásiknak-effektus? :C

Igen igazad van, pörgessük a topicot! ;]

[Szerkesztve]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#233) hcstuning


hcstuning
tag

Megjött ma a póttár, meg 1000BB. Hát igen... ;]
Gondolkodom még egy Cyma shoti vételén, csak azért mert próbáltam egy tuningoltat, és az árát sztem megéri. Meg 100as tár (nálunk itt vki otthoni számolással 105öt mért :U ), egy kis tuning. Márcsak megkéne találni hol lehet 1,5k körül kapni, mert van egy bolt ahol ilyen 6k-ért 'dobnak hozzád' egy ilyet. (mondom itt se sok mindent veszek)
hcs

[Szerkesztve]

-=Joey=-

(#234) koxx


koxx
MODERÁTOR

Hol ill. kitől lehetne rendelni nagy mennyiségben jó minőségű 0,2-0,25g-s BB lőszert? :U

(#235) gabe_ válasza koxx (#234) üzenetére


gabe_
őstag

Hali!

Én ezt [link] az oldalt ajánlom. Szerintem annyira nem drága. (Ha esetleg nagyobb tételben vásárolsz, lehet hogy még valami engedményt is kicsikarhatsz belőlük...)

Olcsó kategóriás fegyvereknek játékszervezéssel nem foglalkozik valaki?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#236) macilaci78 válasza koxx (#234) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A Bullets-ben 0.25-ös BB 3500db/2600Ft-os áron van, márkája: Classic Army, mi ezt használjuk, még semmi panasz nem volt rá, pedig a kínai agyon ragasztgatott pisztolytól kezdve a precíziós csővel ellátott Beta Spacnaz, M24 Socom és a G36CA is megeszi.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#237) macilaci78 válasza gabe_ (#235) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az a gond, hogy aki már játékszervezésre meri adni a fejét, az már van annyira tapasztalt játékos, és olyannyira szerelmese a hobbijának, hogy vett egy jobb fajta puskát (általában AEG-et), így ha olcsóbb kategóriás fegyóknak írnak ki játékot, akkor valszeg hentelés lesz a vége. A kulcsszó, amit a figyelmedbe ajánlok: spring-day... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#238) Loopus


Loopus
tag

@koxx: A bullets-nek jo arai vannak loszerugyileg, ahogy macilaci is emlitette

@Gabe: A softair.hu-n van egy kinais fotema, azon belul egy kinai jatekos topic, ott szoktak neha mozgolodni, de nem tudom milyen surun. A springdayek tenyleg jok, de egyre ritkabban szerveznek ilyent olyanok, akik mondjuk masfajta jatekot is szoktak...

(#239) gabe_


gabe_
őstag

Engem mondjuk érdekel a téma ezekkel a fegyókkal, de sajnos ezzel együtt sem engedhetem meg magamnak egy drágább ( akár 30-40ezres) fegyvert vegyek magamnak. Ilyen kis haveri szórakozásra gondoltam, ahol nem valami véresen komoly lövöldözés van...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#240) macilaci78 válasza gabe_ (#239) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nyilván Te tudod, mit akarsz elérni, de ahogy ezt a totyikot lehet futtatni, oda is szabad írni, biztos nem fogják azt mondani, hogy ciki lennél. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#241) gabe_ válasza macilaci78 (#240) üzenetére


gabe_
őstag

Igazad van. Nagyon gáz vagyok :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#242) macilaci78 válasza gabe_ (#241) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nyugi, Szegeden van esélyed... :DDD ;] ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#243) kefehu válasza gabe_ (#235) üzenetére


kefehu
tag

Hi!

Jól látom, hogy Kecskeméti vagy?
Én tervezem 1 játék szervezését Kecskeméten, de ott még nincs csapat. Eddig 1 emberről tudok, aki kecskeméti, és akar játszani. Ha te is jönnél, meg még kerítenénk 1 embert, az már 4, és annyi jó kezdésnek. Én benne vagyok az olcsó kategóriás játékban is, a 9k-s kínai fegyvertől a 180k-s marui sniper fegyverig nekem mindenem van.

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#244) koxx válasza kefehu (#243) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azt a marui snipert szívesen megnézném élőben.
Dunaújvárosban sikerült múlt hétvégén összehoznunk egy 12 fős airsoft csatát, nagyon jó volt, egyszer lejöhetnétek :U
Egy akciókép :) [link]

(#245) kefehu válasza koxx (#244) üzenetére


kefehu
tag

Jó lenne, de Dunaújváros Debrecenhez nagyon messze van. Mi így is meg szoktunk lenni 25-30-an egy hétvégi sima játékon. Az M14-emet élőben megnézheted, ha jössz a jövő heti érdi Sniper's Valley nevű játékra.

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#246) koxx válasza kefehu (#245) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezt nem tudtam, az előző hsz-edből gondoltam, hogy Kecskeméti vagy. Jó lenne megnézni.

(#247) hcstuning válasza kefehu (#245) üzenetére


hcstuning
tag

Itt is van Kefe ;] Remélem sikerült vmit alakítani a biztosítóval :F
hcs

-=Joey=-

(#248) kefehu válasza koxx (#246) üzenetére


kefehu
tag

Bocsi, ha megzavartalak. Debreceni vagyok, de anyámék Kméten élnek, és néha náluk töltöm a hétvégét. Majd rakok fel ide képet az M14-ről.

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#249) kefehu válasza hcstuning (#247) üzenetére


kefehu
tag

Hi!

Sajna nem fizet ilyen esetében, még akkor sem, ha meg van a tettes. :(

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#250) gabe_ válasza kefehu (#243) üzenetére


gabe_
őstag

Benne vagyok, szóljatok, ha eksön lesz, megyek! :D Lehet, hogy egy havert is tudok hozni!

Sovány szakácsban sose bízz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.