Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) gabe_ válasza macilaci78 (#400) üzenetére


gabe_
őstag

[link] Csak 2-3 cikket szoktak felrakni azt hiszem az aktuális számokból...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#402) Szekkancspet


Szekkancspet
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy Sauer 90-t ( 20000ft ), és szeretnék egy kicsit alakítani rajta. Egyrészt mindenképp szeretnék rá valamit, amivel normálisan lehet célozni, mert ami alapból rajta van, az kicsit gyengébb fényben már használhatatlan. Egy nagyon-nagyon szűk lyukon kell átkukucskálni úgy, hogy a lyuk kerülete egybeessen a cső legvégén található kör alakú célzókával, aminek a középpontjába egy fémpálcika mutat. ( Remélem érthető, mert én tuti ne érteném :) ) Egyébként most nem működik rosszul, de este felé, meg gondolom majd télen, elég gáz. A legegyszerűbb a lézercélzó lenne, de azt 30-40 méter távolságban keresni az avarba elég húzós lehet, úgyhogy távcsőre gondoltam. 2-3000ft ért már kapni légpuskára ( 4*20 ), de kicsit zavar hogy fix nagyítású, és nem tudom hogy milyen távolságtartományba használható. Ez az egyik. A másik, hogy szeretnék belerakni egy erősebb rugót, de azt mondják, hogy akkor jelentőségét veszti a hop-up, tehát azt is cserélnem kéne. Ha valakinek van ötlete hogy hogy lehetne barkácsolni házilag, nagyon érdekelne. Továbbá érdekelne hogy egy erősebb rugó milyen hatással lenne a többi szerkezeti elemre, tehát nem cs**né e szét az egész puskát 3nap alatt?

[Szerkesztve]

(#403) Szekkancspet válasza Szekkancspet (#402) üzenetére


Szekkancspet
csendes tag

senki semmit?

(#404) gabe_ válasza Szekkancspet (#402) üzenetére


gabe_
őstag

Ez springes fegyó?
A barkácsoláshoz jó kézügyesség szükségeltetik... :U (én most szedtem szét egy olcsóbb kínai aeget, de sajnos már összerakni sem tudom, nemhogy még tuningoljam.) Szóval szerintem a barkácsoláshoz csak akkor kezdj neki, ha biztos vagy a dolgodban, vagy ha van 1-2 ismerősöd, aki csinált már ilyet...
Minél erősebb rugót raksz a fegyverbe, úgy csökken az élettartam... ( egy 10-15%-os tuningnál ez még nem annyira vészes)

[Szerkesztve]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#405) kefehu válasza Szekkancspet (#402) üzenetére


kefehu
tag

Zoom-os távcsövet 10k-ért már egész jót tudsz venni.
Tuninghoz nagyon nem árt érteni a dologhoz, ha rosszul rakod össze, hamar eltönek dolgok a belső szerkezetében. Sauer 90 esetében meg főleg, mivel nem a legjobb minőségű anyagokból készült.

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#406) kefehu válasza gabe_ (#404) üzenetére


kefehu
tag

Igen, springes ''mesterlövész'' puska.

OFF:láttam a képeket, amik a most hétvégi játékon készültek. Jó lehetett, remélem, hogy majd én is csatlakozhatok. 90%, hogy június 10-én le tudnék rá menni. Pár dolgot írnál a terepről, meg a csapatról? Milyen épületek vannak, hányan vagytok, és nagyjából milyen fegyverekkel?

Köszi!

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#407) tomeKK


tomeKK
csendes tag

VADKANOK AIRSOFT TEAM MISKOLC

[kép]

LÁTOGASSATOK EL WEBOLDALUNKRA!!!

http://www.softair-miskolc.uw.hu
[link]

(#408) mykos válasza Szekkancspet (#402) üzenetére


mykos
aktív tag

A lézercélzóval kezdeném, nem szerencsés, a magyar airsoftosok nagy része nem nézi jó szemmel, és nem is engedik a használatát. Az erőssebb rugó berakásához esztergált dugattyúház, vagy annak megpatkolása erőssen ajánlott, plusz a vele járó apróságokat sem árt cserélni amit minden rendes tunningnál szoktak, csak itt nem biztos hogy kapsz alkatrészt... A felhúzókarja meg fogja magát adni sajnos, mert nem a legjobb a rögzítése, ez tunningnál hatványozódik. Csapatársamnak is van egy, és úgy döntött mindent újraesztergál inkább rajta. A hop up fix, így nagyobb erőnél hatástalan lesz, állítható hop-up berakása pedig elég nagy kreativitást kíván meg, mivel egy alulról állítható viszont felülről ható szerkezetet kell összehozni :U A rúd tár nem tömít jól, így ott is komoly veszteségek jönnek be, a forgó tár viszont jónak néz ki. Ha nem nyúlsz hozzá, szerintem sokáig jó fegyver maradhat, ha tunningolod akkor is remek fegyver lehet de rettenetes munkával...

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#409) tomeKK


tomeKK
csendes tag

Ha igazán kíváncsiak vagytok, akkor:

www.softair.hu [link]

bázis 44 -et [link]

Nomeg persze a legjobb: VADKANOK ARISOFT TEAM MISKOLC [link]

Egyébként sztem a kínai tuning felejtős. Mert ha még az összeszerelést ki is bírja, és még tudsz is vele lőnni párat, szerintem kizárt, hogy túléljen egy játéknapot :(
- max az újabb kínai fém gearboxosok... De azt tudni kell, hogy a tuning nem egyszerű rugócseréből átt. Semmire sem méssz egy erősebb rugóval, ha az szétveti az egyész fegyvert... És ha frankón végigtolsz néhány komolyabb játékot egy tuningolt kínaival, akkor sem biztos, hogy 2 hónap múlva nem megy tönkre. Bár azok alapból tudnak annyit, hogy szépen játszogass velük.

Szal lássuk be, hogy sajnos nem vagyunk McGiver-ek :(

És ha minőséget akar az ember, azt sajna mindig meg kell fizetni...

[Szerkesztve]

(#410) gabe_ válasza tomeKK (#407) üzenetére


gabe_
őstag

Apám, nagyon profi az oldal! :R Gratulálok!

Sovány szakácsban sose bízz!

(#411) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Egy jó minőségű fegyvert is szét lehet veretni a saját alkatrészeivel, ha eszetlen a tuning. Például az erősebb rugó szétlöki a fegyver házát, kezedbe marad a felhőzókar, az zárnyelv törik el, elektronyos puskánál leég a motor...

Házilag tuningolni nem lehet úgy, hogy valaki valamiben ne lenne jó: tehát vagy szerelési érzék kell, vagy értsen a mechanikához, dinamikához, vagy esztergáljon... Az alulról állítható hop-up-ot amúgy úgy képzelném el, hogy van egy kivágás a cső felső részén, erre ráhúznék egy benzincsövet (akár felmelegítve, hogy könnyebben táguljon), ami már a feszüléstől is belemélyed kicsit a lyukba és ha nem is éri el a lövedéket, nem baj, sőt: előny. Ugyanis egy rajta keresztbe fektetet fém lapot húznék le a cső alján megtámasztott csavarral. Szvsz ez nem lenne rossz megoldás, már csak azt kell megálmodni, hogy mekkora és milyen formájú legyen a csövön a kivágás és milyen gumicső tapadási együtthatója kielégítő számunkra télen és nyáron is.

A lézer a mellett, hogy maverás rögzíteni, még hasztalan is. Pár tízezerbe már belekerül, ami a saját ceruzatestével párhuzamosan adja ki a fénycsóvát, látszik is 30-40 méterről. Ezzel szemben amit piacon, meg erre-arra danak, azt felrakod a csővel párhuzamosan és 20 méteren legalább egy métert fog a találat mellé világítani. :DDD A távcsőbe átnézni és azon keresni jó, nagy előnye, hogy messzebbre látsz, de célt keresni benne megszokást igényel, valamint addig el is kell hogy jusson a lövedéknek!

Neked egy red-dot kell! Ez egy olyan 10-12 cm hosszú optika, leggyakrabban torzításmentes, tehát nem közelít semmire, a belsejében van egy piros pont középen, mely állítható helyre mutat. A lényege, hogy akárhogyan forgatod a fejed, akármilyen szögből nézel keresztül a célzóberendezésen, mindig arra a pontra nézel, ahová a berendezés mutat, míg a távcsőnél ez ugye nem így van. A másik előnye, ami miatt kedvelik, hogy a használt piros lézerfény nem lép ki a célzóból, így engedélyezik a használatát, nem fognak pampogni miatta és elég szépen be lehet lőni 30 méterre is. Mivel torzításmentes, olyan, mintha a fegyverre ragasztott WC-papírgurigán néznél keresztül: jóval egyszerűbb így célt keresni. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#412) gabe_ válasza kefehu (#406) üzenetére


gabe_
őstag

Hát én csak kismiska vagyok (nem tartozom egyik csapatba sem), meghúzódom a háttérben... :B
A játék nagyon jó volt, csak reggel esett, és tökig átáztunk a fűben, aztán napközben is szemerkélt néha. Száraz időben mégjobb lett volna...
Most a bunkereknél voltunk a reptérnél, a terep nagyjából látszik a képeken. Van elég sok fedezék (van ott egy paintball pálya is berendezve gumikkal, és egyéb fedezékekkel, amiről nem csináltam képeket), épületek nincsenek ezen a pályán.
A csapatok: 2 csapat volt kinnt, az egyik, elég komoly, hivatásos katonákból áll, (műszakiak azthiszem) ők cyma 028-akkal nyomultak, és nagyon kemény ellenfelek, jó felszereléssel. A másik csapat főként fiatalokból áll, vegyes, jórészt kínai fegyókkal, gázos pisztolyokkal meg egy marui mp5sd5-tel.

Itt vannak a képek, ha valaki nem tudná miről beszélünk:[link]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#413) Reno7


Reno7
senior tag

Hi!
Kezdőknek érdemes m4+m203-at használni,vagy amúgy sem érdemes az m203at rápakolni :F
És,Pest megyében mely csapatok találhatók?Mert én egyet sem találtam :O :O :O

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#414) Dávidxxx válasza mykos (#397) üzenetére


Dávidxxx
aktív tag

és szerintetek melyikkel lehet pontosabban lőni? G3/M4a1?

(#415) macilaci78 válasza Reno7 (#413) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy Marui M4A1-re való CAW M203-as gránátvető 165$-ba fáj, bele még kell egy töltény... Jó móka, de kötve hiszem, hogy játszanátok olyat, ahol ki lehet használni, például CQB-t. Dísznek meg drága. Viszont van feelingje.

Az meg, hogy kezdőnek mit érdemes és mit nem, az nem feltétlenül csak a tudásától függ. Akkor érdemes egy komolyabb, drágább cuccba belevágni, ha az ember elhivatottsággal viseltetik a sport iránt. Általában a kezdőknél ez még nincs meg, ezért mondjuk, hogy vegyenek egy 2-5k-s kínai springet, amivel ki tudnak menni játszani, össze lehet haverkodni másokkal, esetleg engednek egy-egy rövidebb fordulóban kipróbálni egy komolyabb AEG-et. Ekkorra már el tudja dönteni az ember, hogy neki bejön-e a játék, vagy sem, illetve szerez(het) tapasztalotak sokféle fegyverrel, megálmodja, hogy neki mi állna jól, milyen fegyver. Például egy M24-es mesterlövészpuska, M16-os gépkarabély, egy gázos Beretta, valami rövidebb AEG, miegymás. Körülnéz pl a 44-es Bázisban, ahol vállhozemelhet sokféle puskát, látva, hogy melyik a legkényelmesebb és ezután már célirányosan tud spórolni.

Persze ha valakinek már az első játékon megvan az elhivatottsága, akkor vásárolhat magának élből minőségi fegyvert, ilyen is volt még a szegedi szűk kis közösségünkben is, és azóta is játszik vele a srác. A tudás már ott fog számítani inkább, amikor az ember nem tud két szemmel célozni és erőlteti a red-dot-ot, távcsövet, nem tud mozogni a fegyverrel és mondjuk forduláskor leveri a fegyver csövét, vagy a rossz tartás miatt a fegyver takarni fogja az oldalról jövő ellenséget...

A pesti csapatok... www.softair.hu-n [link] van fórum is, ott régiónként is vannak totyikok, bátran be lehet írni, hogy az adott kerületben pl van-e airsoft-os, a játékszervezés totyikban ott vannak a közelgő játékok, lehet fuvart szervezni, miegymást. Csak jó helyen kell keresni. (És ez nem csak Pestre vonatkozik, kivétel nélkül minden airsoft-közösségnek legalább 2-3 tagja aktívan fórumozik a softair-en.)

Amit kinéztél, az egy tetszetős kombó, vagy nagyon drága lesz és baromi jó lesz játékra, vagy relatíve olcsón, kínai cuccokból rakod össze és szidni fogod.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#416) macilaci78 válasza Dávidxxx (#414) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amelyikben hosszabb a cső... :P De mondjuk egy rövidebb csövő fegyverből is ki lehet hozni kisebb szórásképet passzosabb precíziós csővel és némi tuninggal, csakhát ugye ezek pénzbe kerülnek. A lényeg, hogy egy bizonyos pontosságot tetszőleges fegyverbe bele lehet zsúfolni, csak pénzbe kerül. Viszont alapáron szvsz a G3 veri az M4A1-es pontosságban, de lehet ellenvélemény is. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#417) Reno7 válasza macilaci78 (#415) üzenetére


Reno7
senior tag

Hát ja dísznek télleg picit drága,elhivatottságg az megvan csak a környéken nem tudtam hol vannak ilyen játékok,mert hétvégente 200kmert utazni kicsit merész dolog
köcce :R :R

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#418) mykos válasza macilaci78 (#415) üzenetére


mykos
aktív tag

''A tudás már ott fog számítani inkább, amikor az ember nem tud két szemmel célozni és erőlteti a red-dot-ot,... '' tudom nem a red dot volt a lényege annak amit írtál, csak megakadt rajta a szemem, az nem kétszemes célzórendszer? Én úgy tudom, hogy két szemmel kell belenézni, és ha jól csinálod akkor nem látsz semmit csak amit normálisan is, viszont lesz a látómeződben egy piros pont ahova a fegyver lőni fog..vagy nekem van szemtengely ferdülésem ?:DDD

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#419) macilaci78 válasza mykos (#418) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy 20-30 miliméter átmérőjű, mintegy 10-12cm hosszú csőről van szó, elején és végén is egy-egy kékes-füst színű lencsével és benne egy prizma segítségéel van benne a piros pötyi. Na, egy ilyenbe mindkét szemmel belenézni meglehetősen macerás. :DDD

A dolog úgy műkszik, hogy az egyikkel belenézel, a másikkal meg elnézel mellette. Ha az agyadat rá tudod bírni, hogy ne arra figyeljen, ami egy arasznyira van előtted, hanem arra, mire célzol, akkor a két szemed által felfogott két kép összemosódik és ott lesz a piros pötty, és a térlátás is egyszerre. Ezért kell tudni fegyverrel mozogni: nézd meg pl a Call of Dutyi nevű nagysikerű játékot! Ott is amerre nézel, arra firdul a fegyver csöve is. Az airsoftos meg tartja a puskát előre és néz jobbram, néz balra. Így lecsökken a reakcióideje, nem tudja időben odakapni a puskát, nem tud célozni. Nem azt mondon, hogy a szemednek a célzókára kell tapadnia, de legalább a fegyver is abba az irányba nézzen, amerre Te, és annyira engedd le, hogy elláss felette mindkét szemeddel, így csak kb 20 centit kell rajta emelni. Na, így járni vele, nem átesni semmin, fordulni, csapatban mozogni, ehhez kell tudás.

Távcsővel azért nem lehet ezt így megcsinálni, mert különböző távolságokat érzékel a két szemed, de azt is kétszemmel használják: az egyikkel belenéz, míg a másikkal elnéz mellette. Szóval ott meg azt kell gyakorolni, hogy amit az egyikkel szemeddel nézel, azt figyelmen kívül hagyd, a lövészek is csak a tényleges célzásnál hunyják be a másik szemüket, amikor már azt fontolgatják, hogy szíven, vagy fejbe lőjjék a másikat. Addig csak célkeresést végeznek, két szemmel, ugyanis valahogy észre is kell venni a célpontot a távolban és egy távcsővel csak kisebb területet lehet páztázni, baromi élesen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#420) mykos válasza macilaci78 (#419) üzenetére


mykos
aktív tag

Megnéztem a RedDot-omat, tényleg így van(mármint fél szemmel átnézel, a másikkal mellette) :U ;)

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#421) macilaci78 válasza mykos (#420) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Neked úgy van red-dotod, hogy nem is tudtad (eleddig) használni? :F

Mit ne mondjak?! Fura egy fazon vagy Te! ;]

Azért örülök, hogy tudtam hasznosat is modani.

Amúgy itt van pár link róla: [link][link][link]

És még véletlenül se higgye azt senki, hogy a működéséről szerkezeti képet találtam volna! :(((

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#422) mykos válasza macilaci78 (#421) üzenetére


mykos
aktív tag

Én megkeresetem azt az állás amikor jól látom. Tulajdonképp jobb szemmel benéztem hogy középpen legyen a dot, utána rányitottam a másik szemem és megkerestem a fókuszt ahol jól látok...mostmár tudom miért csináltam így :U ;)
u.i:..én is kerestem...és még a kínaiak is simán megcsinálják :(((

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#423) koxx válasza gabe_ (#341) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem is ma érkezett meg a Socom, nem gondoltam volna, hogy ilyen bazinagy :) kipróbáltuk szabadban ~20m-ről hátbalőttek, csípett rendesen :DDD

(#424) gabe_ válasza koxx (#423) üzenetére


gabe_
őstag

Erős fegyver, az biztos... Meg is vagyok elégedve vele. :) Egy hasonló erősségű AEG-et szeretnék.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#425) macilaci78 válasza koxx (#423) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Majd farpofán, vagy lapockán lőnek, addig ne dumálj nekem fájdalomról!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#426) koxx válasza macilaci78 (#425) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Már megvolt mindkettő, szal tudom milyen. ;)

(#427) macilaci78 válasza koxx (#426) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem egy őszinte mosoly...

Az e havi fizuból lehet, veszek egy NBB-s gázpisztolyt. :)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#428) VW


VW
aktív tag

a www.elektroshock.hu megszűnt vagy mi lett vele? nálam nem jön be semmi.
pedig érdemes volt olvasgatni a hozzászólásokat,okosodott az ember...

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#429) koxx válasza VW (#428) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

erre gondolsz? [link]

(#430) VW válasza koxx (#429) üzenetére


VW
aktív tag

igen köszi. :B nálam valamiért máshogy volt a kedvencek között,eddig az is működött...

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#431) Szekkancspet


Szekkancspet
csendes tag

Sziasztok! A kérdés az hogy hogyha veszek a pukámra egy red dot-ot, az részben távcsőként is fog funkcionálni? Mit jelent az hogy hogyha egy távcső 4*20-as? Érdemes egy 40-50m es hatótávolságú puskára távcsövet venni? ( Leszámítva azt hogy sokkal nehezebb keresnem és céloznom vele mint egy red dot-tal ) Vagy erre a távolságtartományra tök fölösleges?

(#432) mykos válasza Szekkancspet (#431) üzenetére


mykos
aktív tag

4-szeres nagyítású 20mm elsőlencse átmérőjű.
Távcső akkor érdemes, szerintem ha azon az 50méteren igen pontos a fegyvered(szórás, félrehordás stb minimális). Sniperen és egy két support fegyon láttam távcsövet, máshol nem igen használható :U

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#433) Herczi


Herczi
senior tag

Hello, Kezdő vagyok és venni szeretnék egy fegyót én erre gondoltam: [link] Ha nem működne a link Swis Arms Black Eagle M6.
Szóval szerintetek megéri, ez jó fegyó ???????

(#434) mykos válasza Herczi (#433) üzenetére


mykos
aktív tag

Hát, ez oylasmi mint az UHC super 9, csak erősebb és BAX van benne méghozzá állítható.
Ha kijavították az alaphibákat, akkor egész jó kis fegyo is lehet....kérdés hogy hol tudnád haszálni :U Ha egy két helyi csapat, enged sniperkedni akik alapfegyokkal játszannak ott rendben van. De szerintem nem sniperként kéne kezdened, szerintem:)
Eshock műanyaggyár már maruikkal is próbálkozik :F :DDD

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#435) Herczi


Herczi
senior tag

Kösz a gyors választ. De akkor szerinted melyik fegyó éri meg az eshockról MAX 20e-ig

(#436) mykos válasza Herczi (#435) üzenetére


mykos
aktív tag

Az eshock-ot inkább kihagynám. A www.airsoft.hu-n találsz viszonylag elfogadható áron fegyvereket. TM H&K SOCOM MK23 hop up vagy a Glock 17-es -t ajánlom kezdőfegyvernek, ezek szintén minden lövés után felhúzandó pisztolyok ellenben majdnem akkorát lőnek mint amit te kinéztél és gari nélkül 9500Ft körül megkapod. Később ha veszel egy komoly AEG et, megmaradhat oldalfegyvernek is akár. Tartós, nem esik szét..garival 11400körül van. Hátránya hogy el kell érte meni Bp-re amíg nincs webshop.
Még annyit ha egy 10-est hozzáteszel, akkor az R8-as AEG-et még szabad megvenni(eshock), bár anyagában gyengébb minőség mint a springes maruik de egyre inkább bizonyítanak, hogy igenis lehet velük játszani.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#437) Herczi


Herczi
senior tag

Mégegyszer köszi De nekem minden félekép webshop vagy legalább postai utánvétel
kell

(#438) gabe_ válasza mykos (#436) üzenetére


gabe_
őstag

Hali!

Nálam, most pont ez a verzió lesz, amit leírtál. A SOCOMot ha nem kel el, valszeg megtartom másodlagosnak egy AEG mellé...
Mindenesetre A Tokio Marui Mk23 SOCOM egy nagyon jó springes kezdőfegyver, ajánlom mindenkinek! A kínai alap AEGek nagyrészét lőtávra, és pontosságra simán lealázza, és nagyon megbízható!

Sovány szakácsban sose bízz!

(#439) mykos válasza Herczi (#437) üzenetére


mykos
aktív tag

Akkor kéne egy budapesti ismerős aki megveszi, és elküldi neked postán :U ;)
Vagy megpróbálhatod zsemonál is [link].

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#440) macilaci78 válasza mykos (#439) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Esetleg Kefehu-nak is írhatsz privit...
Da a 44-es Bázisban [link] is lehet rendelni, futáros módszerrel is akár. Én is arra várok, hogy egyrészt legyen raktáron a pisztolyom, másrészt teljen meg a kedvezménylap és akkor nagykeráron kapom meg. De biztosat csak akkor tudok mondani, ha pénteken beszélek Frico-val. :B

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#441) gabe_


gabe_
őstag

[link]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#442) Herczi


Herczi
senior tag

Köszi mindenkinek, majd meglátom hogy mi lesz

(#443) SevaDevil


SevaDevil
csendes tag

Most kezdeném az airsoftot. Sok utána olvasás alapján döntöttem egy AEG mellett.
Hétvégén vettem egy használt TM MP5A4-et. A fegyó gyári állapotban van. Első próbára tökéletesen meggyőzött, szinte még új.
Vasárnap lesz az igazi főpróbája, majd informálok mindenkit mi a tapasztalat.

(#444) gabe_ válasza SevaDevil (#443) üzenetére


gabe_
őstag

Megkérdezhetem, hogy mennyért veszed? :U

Sovány szakácsban sose bízz!

(#445) mykos válasza gabe_ (#444) üzenetére


mykos
aktív tag

vette :U ;)
Gyári állapotú, gondolom akksival és töltővel olyan 50-60körül mozog az ára.

SevaDevil:Akármeddig próbálgatod, az roszabb nem lesz..a marui már csak ilyen, főleg ha nem piszkálnak hozzá...csak megy megy és megy :DDD

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#446) macilaci78 válasza mykos (#445) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Időnként azért nem árt kicsit szétkapni, végigtolni a tisztítóőálcát a csövön, az előágyból kiengedni a sódert... De a motorhoz, gearboxhoz ne nyúlj! Ha egyszer megbontod, sose lesz olyan, mint a gyári, már ha össze bírod rakni...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#447) mykos válasza macilaci78 (#446) üzenetére


mykos
aktív tag

Of course ;)
Néha kell egy kis szilikonos kezelés a táraknak is, a csövet és a hop upot se árt finoman fel szilikonozni. De szerencsére nem olyan mint a GBB, amit minden game után lehet szétszedni,kipucolni, újrakenni.

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#448) kefehu


kefehu
tag

Nagyon leült a topik.
GBB-ről jut eszembe, van egy eladó vadi új 1,1 kg-os Beretta M190 Special Force-om 27k-ért.
Link a fegyóról:[link]

Jah, meg voltam ma reggel Kecskeméten játszani, d.u. meg a debreceni játékra néztem ki; jó volt nagyon mindkettő :)

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#449) macilaci78 válasza kefehu (#448) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én meg itt voltam szombaton: [link], [link]

Frico szépen mázolgatja Braunt... :DDD
[link]

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#450) SevaDevil válasza SevaDevil (#443) üzenetére


SevaDevil
csendes tag

-

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.