Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) macilaci78 válasza kefehu (#243) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csapit és Kis Sóst kérdezd meg (,he nem valamelyikőjük az az egy ember), ha jól tudom, kecskemétiek, voltak Kunmadarason is 2-3 alkalommal. Utána járok egy-két e-mailcímnek, majd pü-ben írok. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#252) macilaci78 válasza kefehu (#248) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Istenem, az az M14, de gyönyörű! Olyan jó volt elszenvedni a céltábla szerepét, mikor a kunmadarasi terep útján rajtam állítottad a távcsövet! :R
Csak jönne már össze a lóvém az AUG-ra! ;]

Snipers Valley-re mész? :U

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#253) kefehu válasza macilaci78 (#252) üzenetére


kefehu
tag

Szia! :)

Megyek természetesen a sniper's valley-ra, ki nem hagynám. Te jössz? Addig még kerül a fegyverbe még 1 kis tuning, meg a pontosságán is növelve lesz.
Azóta még szebb lett az M14, már valódi bükkfa tus van rajta :)

Itt van pár kép róla:
[link]

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#254) macilaci78 válasza kefehu (#253) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sajna nem tudok menni, beosztottak melóba, se oda nem tudok menni, sem pedig párommal kutyakiállításra másnak, és május 1-én is melózik. :( :(( :(((

A puska gyönyörű, én nem csak a legszebb nők totyikba, ide is tennék egy nyálcsorgatós smiley-t! :R

Még mindig az a sz@r M16A4 alap springem van (, de ha minden igaz, holnap lesznek képek is...), nyáron lesz zsé AUG-ra, ősszel meg tuningra, vagy cserére, attól függően, hogy megtetszik-e, vagy sem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#255) Lev Andropov


Lev Andropov
senior tag

Sziasztok!

Eladó ez a fegyó!

[kép]

[kép]

[kép]

[kép]

[kép] [kép]

[Szerkesztve]

(#256) tukaly


tukaly
csendes tag

Gabe adtál egy olyan címet amin van egy olyan fegyver amit tunigolni tud a haverom M16-A2 ezt szerertném megvenni de nem tudom hogyan kell megrendelni a cím itt van hátha elfelejtetted vagy nem akarsz a fórumban utánanézni [link]. Szóval azt szeretném kérdezni hogy hol kell ezt a fegyvert megrendelni ha tudod léccives írj vissza. Segíítségedet előre is köszönem gabe.

(#257) tukaly


tukaly
csendes tag

Lev Andopov mennyiért adod el azt a fegyót?Ja Gabe a honlap-nak a teljes címét beírtam úgy hogy http://www.softgeneration.hu de így nem találom meg mert így csak Call of Duty-s polót lehet venni megmondanád hogy hol kell megrendelni. kösz meg nekedis Lev Andopov ha magemondod mennyiért adod el a fegyót.

(#258) tukaly


tukaly
csendes tag

Bocs lev andropov hogy lev andopovnak szólítottalak nem figyeltem bocs.

(#259) tukaly


tukaly
csendes tag

macilaci78 segíts kérlek hol vetted és mennyiért az m16-a4-esedet én is olyat akarok venni springesben létszives segíts. Kösz

(#260) Lev Andropov válasza tukaly (#258) üzenetére


Lev Andropov
senior tag

Szia! :)
Ne viccelj már! :D No problem!

Hát nagyon sok tartozék van hozzá és ráadásul az egész belseje tuning alkatrészekkel van tarkítva :) ! ;] ;] Én olyan 11 - 12.000Ft-ra gondoltam mivel elég minőségi a cucc és teljesen új! Doboza is megvan kitűnő állapotban

Csak azért adom el mert nincs nagyon időm használni, meg kell a zsé eenyi! :)

üdv.

[Szerkesztve]

(#261) tukaly


tukaly
csendes tag

már nem kell segítség már megtaláltam amit kerestem kösz azért csá

(#262) tukaly


tukaly
csendes tag

OKé 11000-ért megveszem de 12-ért is simán jó ez elekrtomos vagy springes? JA és megtudnád mondani hogy mennyi a postai utánvétel mert gondolom azon küldöd, nem?

(#263) tukaly


tukaly
csendes tag

És az ilyet hogyan kell intézni te elküldöd én meg a postásnak fizetek vagyis anyám? Nem? Én odaadom neki a pénzt te meg elküldöd és én ott kifizetem a postásnak és akkor te meg fel tudod venni a pénzt nem?

(#264) tukaly


tukaly
csendes tag

Én még ilyet nem csináltam ám de ezt a fegyvert én meg akarom venni tőled létszives add el nekem, és hogyan intézzük ezt megadjam a címem pl.: msn címemet mexi97@freemail.hu itt van vegyél fel most is fenn vagyok.

(#265) tukaly


tukaly
csendes tag

Kösz a fegyót lev andropov marhára faszán néz ki már várom hogy átvehessem. :R :R :R kösz kösz kösz kösz :C :C :C ;] :D :D :D :DDD :DDD :) :) :P :P ;) ;) :B :B :U :U rohadtul örülök hehehe már várom már csak kb.:5 nap max és itt lesz vagy hat várom de jó tök jó :DD :DD

(#266) kefehu válasza macilaci78 (#254) üzenetére


kefehu
tag

Köszöni szépen az M14 a dícséretet :)

Itt egy másik nyálcsorgatós fegyver, tegnap csináltam róla képeket:

[link]

Ez egy Marui AK-ból átalakított full fém/fa AKM. Majdnem a fele a külsejének éles AKM alkatrészekből van. Értéke kb. 150k (de inkább több)

Ha kell majd segítség olcsó AUG beszerzésében, szólj. Tudok bolti áron alul szerezni bármilyen AEG-et. De előtte nézz meg 1 AUG-ot. Nekem nem tetszik benne az, hogy sok benne a műanyag, meg csak kis akksi fér bele. Mondjuk bele megy 8 cellás kis akksi is, és ha NiMH-ből vannak a cellák, azok már bírják.Jah, meg amikor lőttem vele, nagyon nehezen tudtam egyes lövést lőni. Olyan az elsütő billentyűje, hogy ha éppen a megfelellő helyen van, akkor egyest lő, ha tovább húzod 1 picit, akkor sorozatot. De, ha épp pl. a 2 között van, akkor semmit. Pozítivuma a hosszú cső, és a ver 3 gearbox.

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#267) tukaly


tukaly
csendes tag

Helló kefehu, megmondanád nekem hogy milyen fegyvereket tudsz szerezni bolti áron alul pl xm8-asat tudsz vagy valami mást? Mert a haveromnak kellene. És mennyiért tutsz szerezni fegyókat?

[Szerkesztve]

(#268) tukaly


tukaly
csendes tag

Látom ilyenkor nincs fenn sok ember :D :U nem baj várok

(#269) =SFTH=ceco válasza tukaly (#268) üzenetére


=SFTH=ceco
újonc

CSá

Tud valaki használtan olyan fegyvert vagy olyasmit mint amit a tukaly vesz most?
Hasznéltan 20K alatt kéne.
AEG (elektromos) nem bóvli kínai.
Garanciával

(#270) koxx válasza kefehu (#266) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

gyönyörű! :R

(#271) macilaci78 válasza kefehu (#266) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem kell köszönnöd, kiérdemelte az a fegyó, meg az AKM is. :R

Ö, köszönöm a segítséget, mindenképpen szólok, ha összeáll a lóvé.
Rágódom már egy ideje, milyen puskát vegyek, és a TM AUG a legszimpibb, fel is próbáltam egyet az egyik kunmadarasi játékon, nekem bejött. Tisztában vagyok a hátrányaival: a kinézetével, szokatlan fogásával és elrendezésével, a mini akksival és az elsütőbillentyűvel is, meg a műanyag házzal.
A külleme nekem bejön, az elrendezésének köszönheti, hogy akkora cső megy bele, mint az M16A1-be és mégis 20,5 cm-vel rövidebb. Pótakksit fogok venni hozzá használni, hogy legyen tartalék, nem erősítek rá long type akksit, az olyan hitvány. :) Az elsütőbillentyűn még gondolkodom, de ha jól tudom, úgy műkszik, hogy két áramköre van: ha nem húzom, mindkkettő nyitva, ha picit húzom, akkor az egyes lövését zárja, ha tövig húzom, akkor pedig a sorozatlövését. Arra gondoltam, hogy egy kétállású, fekete kapcsolót rakok be a gearbox és az elsütőbillentyű közé, így hiába rántom meg ijedtemben egy ilyen egyes lövéses terepen, pl házban, nem fog sorozatot lőni. Ettől persze egyeset sem fog, hiszen az az áramkör sincs nyitva, inkább majd a kapcsoló beépítésével azt fogom megoldani, hogy akárhogy húzva a ravaszt egyest lőjjön. A műanyaggal sincs gondom, TM-ból piszok drága a full fém és mellesleg az AS stiku is fém ott, ahol az eredeti is fém.

Vacilláltam még TM M16A1 és Benelli M3 Super között is, ez győzött a hosszú cső rövid fegyó párosítással.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#272) macilaci78 válasza tukaly (#259) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Elkúrtam, sorry, M16A1-em van. :DDD Használtan vettem 3 hónaposan 10k-ért, amúgy az új ára 17k Pesten, asszem Friconál a 44-es Bázisban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#273) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Képet a népnek!
[link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link][link]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#274) macilaci78 válasza =SFTH=ceco (#269) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tukaly annyi pénzért (11-12k) AEG-ből csak bóvli kínait kap. Haverom egy Tokyi Marui Mp5 -öst adott ell a tél elején 55k-ért 5 tárral, akksival. Használtan jó nevű gyártó AEG-jét 40k alatt nem hiszem, hogy megkapod működő képes állapotban és legyen szerencséd vele, ha 2-3 hónapon nem darálja le a fogaskereket, vagy valami más nem bukik ki.

Gyerekek, ez egy technikai sport, és mint ilyen meglehetősen költséges tud lenni, ha valaki nagyobb szinten akarja művelni. Olyan ez, mint a kerékpár: van a Tescoban 22k-ért össztelós, meg van 200k fölött is. Ki melyikkel megy le egy hegyoldalon? A tingli-tanglira jó az előbbi, de van, ahova a másik kell. Mindenki döntse el, mennyire gondolja komolyan az AS-ot és hogy erre mennyit tud rászánni időből és pénzből.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#275) hcstuning


hcstuning
tag

Nem kötekedésképpen, de az újoncok használhatnak szerkesztést...
Hétvégén megint volt game.
Vettem egy Cyma shotit, és elég erős emberek. A Colt-om nem sokkal nyomja le. Mondjuk az más, hogy pontosabb a pisztoly, meg minőségibb, de erőre tényleg ott van a shoti. Próbáltam jó pár fegyvert, jó kis AEGeket...Meg gázos pisztolyokat is. Ha lesz zsé... ;]
A Colt-om elég szépen működik, nyilván mivel springes, más a harcmodor, mint egy AEG-gel, de kezdésnek tényleg príma, eddig semmi gond nincs vele, az elején volt, hogy hülyén csavarta a BB-t, mostanra az megszűnt.
hcs

-=Joey=-

(#276) Spirál


Spirál
tag

mi a véleményetek az ilyen olcsóbb fajta elektromos airsoftokról?

(#277) gabe_ válasza Spirál (#276) üzenetére


gabe_
őstag

nékem is olyan van, és meg vagyok elégedve vele

Sovány szakácsban sose bízz!

(#278) macilaci78 válasza hcstuning (#275) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hol vetted, mennyiért?

Nem veszem kötekedésnek, melóhelyről írtam, így is majdnem lebuktam...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#279) hcstuning válasza macilaci78 (#278) üzenetére


hcstuning
tag

Belley Lacitól rendeltem. airsoft.tar.hu. 6700ért jön le. Kezdésnek tényleg jó, de nem vagyok biztos benne, hogy ennyi pénzért ez a legjobb választás főleg ha nemcsak a pisztolyokat nézzük. Mondjuk én mindenképpen azt akartam, de biztos lehet jobbat is találni sztem ennyiért.Nem neked írtam egyébként, hanem az újonc rangúaknak, mert ír többször egymás után...
hcs

-=Joey=-

(#280) macilaci78 válasza hcstuning (#279) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is hülye voltam, nem mutattam éppen jó példát... :B

Én az enyémet úgy egy szűk éve vettem 2000HUF-ért a szegedi Cserepes soron. Azóta is olyat vadászok, mert a 6. játékon a tus kiszakadt a hátfalból, és meg szeretnék erősíteni egy újat... De ennyit nem ér meg abban a szar állapotában, amiért én vettem újan. Mert gondolom, most is olyan. Na sebaj, izzítom a debreceni, pesti piacjáró kontaktokat... Nálam a 4000Ft a lélektani határ... Könyörgöm, ennyibe kerül egy AUG-ba való akksi is!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#281) hcstuning válasza macilaci78 (#280) üzenetére


hcstuning
tag

Az elég durva...
Ma néztem fegyókat, érkezett egy elektronikai boltba itt.
Láttam sokat, tusos Cyma shotit :DDD
Meg nem is annyira drága...
Amit néztem, AEG, 12k, van 3 fajta mp5ös ennyiért. Fém alkatrészes (nyilván nem az egész), válltámaszos, jól néz ki, súlya is meggyőző, csakhát 12k-s AEGtől sokat ne várjunk nyilván, de nem tudom érdemes-e egyáltalán ilyet venni. Lehet gyűjteni egy másikra, és addig pisztollyal nyomulni ésszerűbb :U
hcs

-=Joey=-

(#282) macilaci78 válasza hcstuning (#281) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet gyűjteni egy másikra, és addig pisztollyal nyomulni ésszerűbb - Végre valaki, aki értelmesen gondolkodik!
Amúgy a súlya lényegtelen, van abban rengeteg hely plusz ólomnak, azt meg bagóért adják pl horgászboltban.

A Cyma shoti mennyi volt?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#283) hcstuning válasza macilaci78 (#282) üzenetére


hcstuning
tag

Cyma shoti 2k volt, Pestről hozta a vezetőnk. ;) De nagyon erős. Majdnem veri a Coltot (mondjuk 0,12es BB a 0,2es ellen) de azért erős! Azért a pénzért sztem absz. használható. Jó...Kínai, vmikor kettő lő ki, de akkor is...Szépen lefújtam, nem is csillog, aztán mostmár faintos (kis szigetelőszalag hogy erősebb legyen, sztem a nyarat kibírja)
Ami most megint böki a csőrömet, az a Coltnak a hordása. 10mről most, 10 lövésből 5x találtam el el egy stranlabdát. (elvileg gyufásdoboz ilyen teljesítménnyel elérhető)
Vacilálok, hogy küldjem-e vissza...Végülis veszíteni nem veszíthetek, max. a tekintélyemből...(mert már írtam, hogy lehet küldöm, lehet nem...) :U
hcs

-=Joey=-

(#284) macilaci78 válasza hcstuning (#283) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sajna nem járok pesten, posta játszik? :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#285) hcstuning válasza macilaci78 (#284) üzenetére


hcstuning
tag

Gondolom a shotira gondolsz...
Felment az emberünk, megvette vmi piacon azhem, aztán lehozta...Nem boltból van. Tehát a postakérdés sztem ezzel meg is lett válaszolva. :P
hcs

-=Joey=-

(#286) macilaci78 válasza hcstuning (#285) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Természetesen nem rra gondoltam, hogy a piaci árus postázzon... :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#287) kefehu válasza macilaci78 (#286) üzenetére


kefehu
tag

Hi!

Megpróbálok a héten felmenni arra a piacra, és a jobb fegyverekből venni párat. Ha kell nektek valami, veszek nektek is, és postán elküldöm szívesen. De személyesen is találkozhatunk, május 13-án a Szegedi I. Taktikai Csapatszituációs Hadijátékon. A csapatom indul a versenyen. És ti?

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

(#288) macilaci78 válasza kefehu (#287) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Úgy néz ki, pontozóbíró leszek... :DDD

A szegedi PredAT úgy, ahogy van, szervező lesz, nem indul a rendezvényen, nehogy azt találja mindani valaki, hogy azért szerepelünk úgy, ahogy, mert ismerjük a pályát, van köztünk bennfentes... Meg aztán szükség is van ennyi szervezőre, szeretnénk komolyan venni és nívósan megcsinálni. Remélem, örömötöket lellitek a rendezvényben!

Egy címa shotira beneveznék, jó a 13-a...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#289) Kis Zs


Kis Zs
csendes tag

Hi

Mondjatok már webcímeket, ahol vannak Airsoft cuccok

thx

A64 3000+ # ASUS A8N-E # MSI GeForce 6600GT 128Mb # 2*512Mb PC 3200 Kingston # Chiftec 420W # 200Gb SataII Samsung # 19'' Samtron CRT

(#290) macilaci78 válasza Kis Zs (#289) üzenetére


macilaci78
nagyúr

1#, 3#, 10#, 31#-ban vannak jó linkek... ;) :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#291) Newl


Newl
tag

Sziasztok,

irtó láma kérdésem lenne hozzátok. :B
Ajánljatok nekem valami nem túl drága, de realisztikusan kinéző fegyvert amivel pl. eredményesen el tudnék riasztani pl egy betörőt az udvarunkból.
Én valami M16 vagy Shot-gun ra gondoltam. A lényeg hogy elég nagyot üssön és legyen lőtávja. - tudom állat a kérésem de most ne röhögjetek ki.

Még valami, létezik airsoft fegyverben Jericho típúsú maroklőfegyver?

Köszi,

Newl

Mondom, Meseországban élünk.

(#292) koxx válasza Newl (#291) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha jó lőtáv kell és hogy meg is érezze akkor vegyél légpuskát (esetleg flobertet).

(#293) valdimir2


valdimir2
tag

Üdv találtam egy ilyne fegyvert szerintetek megéri mert ugy néztem egy iylen tipus 10 k szoval mire figyeljek oda mert gyanusan olcsó.
Vadiúj MP5-ös Airsoft fegyver!

1:1 arányú, > 1,5 kg!!! akkora és olyan nehéz, mint az igazi!!!
AEG-autómata

TARTOZÉKOK:
Akkumulátor
Akkumulátor-töltő
Védőszemüveg
Hordszíj
Tisztítópálca
Állítható irányzék
Lézercélzó
Behajtható váltámasz
Elemlámpa
Speciális gyorstöltő rendszer!!!
Egy csomag tartalék lőszer (kb. 100 db)

18 éven aluliaknak NEM eladó! Ez nem játék!

Ár: 15 000 Ft (alkudható)

Nem Nem Soha Nem

(#294) valdimir2


valdimir2
tag

Nos elirtam szoval iylenekt 100k körül láűttam fémben de müanyagban 10k szoval?

Nem Nem Soha Nem

(#295) koxx válasza valdimir2 (#293) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ezeknek a műanyag airsoft fegyvereknek ennyi az áruk 5000-18.000 Ft-ig, sajnos az élettartamuk is ennek megfelelő. Fém gearboxos fegyvereket 30k-tól-akár 300k-ig kapsz, ezek sokkal tartósabbak, pontosabbak, minden alkatrész kapható hozzá. Azt kell eldöntened mennyire veszed komolyan a sportot/játékot.

(#296) Shim válasza Newl (#291) üzenetére


Shim
őstag

ha kimész az udvarra egy M16-tal, sztem előbb röhög ki a betörő, mint elfutna :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#297) gabe_ válasza Shim (#296) üzenetére


gabe_
őstag

Lehet, hogy szerencsésebb lenne egy riasztópisztoly ilyen célra...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#298) koxx válasza gabe_ (#297) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

esetleg gázpisztoly, bár engedélyköteles

(#299) Shim válasza koxx (#298) üzenetére


Shim
őstag

nem engedélyköteles 2004. május elseje óta. csak akkor kell viselési engedélyt szerezned, ha töltve akarod szállítani

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#300) kefehu


kefehu
tag

Önvédelmi célra tényleg jobb egy gázpisztoly. De azzal nem tudsz sörösdobozokra lövöldözni.
Ha olyan pisztolyt szeretnél, ami realisztikus, lehet vele lövöldözni, és még játékra is nagyon jó, akkor ajánlom a neked a HFC M190 Special Force full fém Berettát. 1,1 kg a fegyver, mindene fémből van, a szán pedig hátrarúg lövésnél. Az már van olyan erős, hogy közelről felsérti a bőrt, és betörő ilyesztésre is alkalmas (ha meghallja a fém szán csattanását, amikor hátrahúzod, nem fog kételkedni a fegyver valódiságában)
Itt tudod megvenni, ha érdekel:
[link]

(Vannak itt más (főleg minőségi) airsoft fegyverek is jó árban)

[Szerkesztve]

Acer Aspire 5920G laptopom eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.