Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-10 12:03:59

LOGOUT.hu

Airsoft

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) SevaDevil


SevaDevil
csendes tag

TM MP5höz keresek mindenféle kiegészítőt. Rail, tár, reddot, távcső minden érdekel ami jó hozzá.

(#552) macilaci78 válasza SevaDevil (#551) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kezd a rail-lel. Kefétől nyugodtan rendelhetsz normál 30-as tárakat, asszem 15k/10db áron, red dot-ot jó helyen kell venni, ja és ne vezessenek meg propointerekkel és egyebekkel... Pl piacon beleszaladhatsz, íjász boltban, viszont vadász boltban drága, mint a távcső. Távcsövet nem éri meg rá venni, egyrészt hitványul fest, másrészt nem lő el addig, hogy megérje venni akár csak egy 4×20-at is, mindazonáltal kifejlett szórásképpel bír sajna, az a 23cm cső nem épp egy pro-sniper.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#553) mykos válasza macilaci78 (#552) üzenetére


mykos
aktív tag

Jaja..rail MP5-ön :U Kapsz hozzá kétféle mount-ot, van sima és emelt. Én emeltet használok így alatta is lehet célozni. Piccatiny sín másnéven, G3/MP5 szériához..red dotot meg a kínai piactól frico-ig (1500-30000HUF).
Az SD-kbe amúgy belemegy az MC-51-es csöve..csodák csodájára ugyan olyan katasztrófálisan szór :DDD

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#554) Bade


Bade
tag

sziasztok!
Ma voltam egy airsoft-os ütközetben és nagyon megtetszett a játék.
Tudnátok ajánlani olyan oldalakat,ahonnan lehet cuccokat rendelni?Magyar és külföldi is jó.
Tapasztalat:
búcsúkban kapható kínai fegyverekkel nemigen lehet felvenni a harcot...
Előre is köszi!

(#555) macilaci78 válasza mykos (#553) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Láttam haditechnikai gyártó és forgalmazó cég holo sight-ját egy Mp5 SD5-ön, maga a célzó berendezés 140k kiskerben, az M203 alatta még 70k (gázos, 165BB/lövés) és még a fegyó 75k+akku alapáron. Szóval célzóberendezésekről ennyit.

Amúgy a Cyma shotikkal alapáron jár egy torzításmentes 1×20-as távcső. :DDD
A piaci red-dotokkal óvatosan azért... Nem árt, ha centivel mégy és tudod, mekkora szerelékre szeretnéd rárakni... Na meg nem árt úgy venni, hogy próbára, mert már fordult elő olyan, hogy egyszerűen nem lehett kinullázni a fegyót, vagyis az Istennek se lehetett oda húzni a piros pontot, ahova a golyó ment...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#556) mykos válasza macilaci78 (#555) üzenetére


mykos
aktív tag

Erről a holo-sight-ról már halottam, haveromnak volt ilyen az MP5-ösén, de az real steel volt..és ódákat zengett róla :DDD Viszont az M203-at megnézném MP5SD5-el, izgatja a fantáziámat ;)
Cyma shoty távcsöve valóban az egyik leg-torzításmentesebb képet adja amit valaha láttam.naon tudnak a kínyaiak :DDD

Bade: [link] itt el tudod intézni, hogy postán kiküldjék...de nagyon megéri odamenni és végigtapogatni mindent ;)
Van még az eshock..de azt csak megemlíteni tudom..ajánlani semmiképp.

[Szerkesztve]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#557) macilaci78 válasza mykos (#556) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, de csak profiknak merem javasolni, az egyszeri júzert megzavarhatja, hogy se piros pötty, se szálkereszt nincs benne.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#558) hcstuning


hcstuning
tag

Hali!
Egy Colt spring pisztollyal kezdtem es most sikerult beszerezni egy Well R8at, g3 sas. Nagyon popec cucc sztem az arahoz kepest, 400as hicap tar (vagy 425) es alapbol szepen visz. Rakattam bele egy CA hop up-ot es egy alap Marui tavot azt mondjak visz. (nem tudom mennyi az alap marui, mert alap maruival meg nem lottem :DDD) Szval nekem bejott, jo fegyo, remelem jo huntolasok lesznek vele. Ne tudjatok meg mekkora feludules amikor egy spring utan valtasz es van lotavod, meg nem kell sporolni ogy a BB-vel, hogy szamolod mennyi van a tarba meg :D
hcs

-=Joey=-

(#559) SevaDevil


SevaDevil
csendes tag

Én a multkor kölcsönadtam havernak a TM MP5-öt és nekem maradt a TM Colt 1911 Spring.
Ezzel is vígan elboldogultam. Kicsit lopakodni kellett, de nem lőttek halálra, volt killem nekem is.
Jó az a spring! Csak más stílust igényel.

Keresek 100as tárat TM MP5-höz, emberi árban.

[Szerkesztve]

(#560) Bade


Bade
tag

Van olyan,akinek van személyes tapasztalata egy Both Elephant M8 Steyr(AEG) -ről?
Az eshock-on van róla pár adat.

(#561) rauschie válasza SevaDevil (#559) üzenetére


rauschie
senior tag

király.

látom springes coltod van.
azt szeretném mekkérdezni mien messzire lő pontosan?
lehet abba rugót cserélni?
én 1 springes berettára vetettem szemet, amit átalakitanék resident evilesre, ugyanis már van egy kínai springes pisztolyom, de elvileg 1:1es méretarányú, szal a szánt lemintáznám vhogy gipszből és összemixelném a tm beretta szánjával h kompatibilis legyen és ha ez megvolt a cuccot kiöntetném aluból( a resident evil nevü gaméban a stars nevü spec egység(kvázi swat)
használt speciális berettákat)

(#562) SevaDevil válasza rauschie (#561) üzenetére


SevaDevil
csendes tag

m-t nem tudom mennyi lehet, de meglepően jól teljesített kínai fegyverek ellen, legyen az aeg vagy springes
mindenki játszott vele egy kört és csak elismerően nyilaatkoztak
20m-t tuti ellőttem vele harc közben

szétszedni még nem szedtem, rugó cseréről nem tudk nyilatkozni

(#563) hcstuning válasza rauschie (#561) üzenetére


hcstuning
tag

Nekem van egy Colt Delta Elite-m. Nagyon jó kis fegyver, van még 2embernek nálunk. Az enyém mondjuk sztem hibás, de a másik kettő nagyon pontos, lőtávja minda3nak nagyon szép springhez képest, sztem. Jó cucc, megbízható, bírja...
hcs

-=Joey=-

(#564) Beretta 92R


Beretta 92R
tag

HFC-s full fém Berettát keresek.

(#565) DM-Fan válasza Beretta 92R (#564) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem fogsz találni. Csak megrendeléssel jutsz hozzá. A 44-es tudtommal nem is foglalkozik HFC-vel, úgyhogy marad a Bullets, vagy közvetlenül a WGC. Pár hét alatt megvan. :)
Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy a Marui (javarészt műanyag) GBB-s Beretta-ja fényévekkel jobb.

[Szerkesztve]

Get Moded!

(#566) Beretta 92R válasza DM-Fan (#565) üzenetére


Beretta 92R
tag

Miben jobb fényévekkel a Marui Beretta?
Minőségben? Tartósságban? Vagy?

(#567) DM-Fan válasza Beretta 92R (#566) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hát ugye alapvetően a Marui japán, a HFC pedig taiwan-i. Már ugye ez sokat elmond.
Alapvetően a Marui rendkívül sok tapasztalattal rendelkezik az airsoft terén, míg ha jól tudom a HFC kevésbé. Alapvetően nehéz egy japán gyártmánynál jobbat keresni, ha precizitásról és minőségről beszélünk. :D
A Marui ugyan sok műanyagot használ a gyártásnál, de ezek az anyagok nagyon jó minőségűek, strapabíróak. Mikor megvettem a saját Marui M92F-emet, akkor rákérdeztem, hogy mennyire tartós. Erre azt a választ kaptam, hogy Berettákkal szoktak járni bemutatókra, fegyverbörzékre, ott kipróbálhatja őket a nép. 3 hónap alatt kb. 30.000 lövést adtak le mindegyikükkel, és 3 Berettából csak 1 volt olyan, ami ezt nem bírta ki és a 30.000 lövésen túl eltört a szánja. Valószínűleg az is csak anyaghiba miatt. Namost én azt mondom, hogy ha 3 hónap alatt leadtak vele 30.000 lövést, akkor a fegyver már bizonyított. Ez a Marui.

A HFC-vel kapcsolatban ilyen jellegű tapasztalataim nincsenek, de ennél aligha lehet jobb.

A full fém meg már csak azért sem előnyös, mert ekkor ugye jóval nagyobb a súlya az alkatrészeknek, így pl. a szánnak is, amit viszont ugye a gáznak kell mozgatnia. Egy műanyag fegyver esetében is a gáznak kb. 60-70%-a a szán mozgatására megy el és csak a maradék fordítódik a BB meghajtására.
Az tény, hogy a fém jobban néz ki, élethűbb fogása van, lehet, hogy tartósabb is, azonban ezt az árat ott kell megfizetni, hogy gyengébb is az amúgy sem túl erős pisztoly, és több gázt is eszik, tehát drágább a fenntartása is. Márpedig a gáz ugye nem óccsó. :(
Ezeket vedd figyelembe. Eredetileg én is fémet szerettem volna, de beláttam, hogy nem igazán éri meg. Dísznek szép, csak akkor meg minek.

Get Moded!

(#568) DM-Fan válasza Beretta 92R (#566) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Mellesleg gyárt a Marui is full fém pisztolyokat, csak azoknak az ára kb. négyszerese a HFC full fém pisztolyok árának. :D

Nézz szét a WGC-n!

Get Moded!

(#569) mykos válasza DM-Fan (#567) üzenetére


mykos
aktív tag

-Remélem nem haragszol meg ha ezt a 30.000-et nem kis fokú kétkedéssel fogadom :U ;)
-Egyik csapattárs rongyá hajtotta a marui p266-osát, kb 10.000 lehet benne...ha elötte fél órát könyörgünk térden állva akkor még hajlandó egyet egyet lőni ;] Az én desertemben 2000-2500 lehet, de a hop up takaró házat már szétverte...amúgy kb 2000-nél megszűnik a gyári gari is a marui GBB-kre. Ha egy marui GBB neked nem túl erős, akkor micsoda az? :Y
-A GBB általában másod fegyver, így a gázfogyasztás mellékes lehet, inkább a súly az ami veszélyes..a desert póttárral majd 2 kilót nyom, de az részbent ABS, egy kisebb full fém hasonló súlyban van..aki ki akarja próbálni egy zacsiba kössön két kiló cukrot vagy lisztet a combjára aztán lehet rohangálni :DDD

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#570) DM-Fan válasza mykos (#569) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Hangsúlyozom: a 30.000 nem saját tapasztalat, de akár igaz is lehet. Ne a Desert-ből indulj ki, mert az köztudottan az egyik legrövidebb élettartamú pisztoly, tekintve, hogy abban sokkal nagyobb teljesítményú szelep van, mint a Berettában, ráadásul a rugója is erősebb. Evidens tehát, hogy szétveri a Berettával azonos anyagból készült fegyver/hopup házat. (mellesleg a valódi éles Desert sem igen bír ki 10.000 lövésnél többet a nagy kaliber miatt).

Félreértesz: nem airsoft viszonylatban gyenge a Marui GBB, hanem úgy unblokk, mondjuk egy CO-s, vagy pneumatikus légpisztolyhoz képest (persze ezek már nem airsoft fegyverek). Én sem szívesen állnék 5 méteren belül a Marui Beretta útjába, ezzel egyetértek.

Amúgy tudtommal 3.000 lövés a Marui GBB-k esetében a gari határa. Mondjuk azt nem tudom ki tudja megmondani, hogy az adott pisztollyal 2.000-et, 3.000-et, vagy 5.000-et lőttek. Szerintem erősen függ a használótól is, hogy meddig tart egy pisztoly.

Szerintem másodlagos fegyver esetében sem mindegy, hogy mennyi a gázfogyasztás, ha meg célbalövésre is használja (márpedig szerintem a legtöbb játékos használja arra is), akkor meg pláne nem. A súly meg szerintem nem lényeg, én legalábbis nemigazán érzem a különbséget 1,5 kiló és 2 kiló között, ha a combomon van. Nem neked fáj az a pár deka plusz, hanem a gázszámládnak. :D

Amúgy ki tudod cseréltetni valakivel a hopup házat? Kapsz hozzá alkatrészt?

[Szerkesztve]

Get Moded!

(#571) mykos válasza DM-Fan (#570) üzenetére


mykos
aktív tag

Szerencsére nem a hop-up házat hanem csak a takaróját szedte szét, amit hátrahúzol hop up állításnál..ez szokott kiugrani a sínből újabban. De elnézem neki..amíg 50 méterről célzott lövést lehet vele leadni ;]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#572) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Azért még egy apróságot hozzátennék: lőttem én is full fém berettával és a TM-val is. Való igaz, hogy a súly a fém felé billen, de tárral egyött a TM is meggyőző.

Ámde a fém tárból ahogy expandál a gáz, egész kellemes le tud hülni egy forró nyári napon, arra is képes, hogy ha az egész tárat kilövöd egy sorozattal, akkor befagy a tár, várhatsz, amíg kienged... Azért a TM és a maga kis műanyagja ezt messze nem ilyen látványosan adja elő. És ami a tartósságot illeti: én is egy Cyma pisztollyal kezdtem, nos az szar. A TM Berettája korrekt mind anyagminőségben, mind erősségben még a full fém cuccok mellet: nem fogod összetörni a szánt, meg ilyesmi...

Én a TM-ra szavaznék. Például, mert kis hazánkban garral kapható, ha már a tartósság is szempont...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#573) DM-Fan válasza macilaci78 (#572) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyetértek az előttem szólóval. ;)

Még annyit tennék hozzá, hogy nem is biztos, hogy érdemes garral venni a Marui GBB-ket. (merthogy van olyan opció, hogy nem kérsz gart, pl. Frico-éknál). Ebben az esetben ugyanis 20%-kal olcsóbb a termék, és őszintén megmondom nem hiszem, hogy rendeltetésszerű használat során 3.000 lövésnél előbb bármi baja lenne. Utána meg úgysem él a gari. Reltaíve szerintem csak anyaghiba miatt mehet tönkre előbb, elromlani nemigen tud benne semmi.

Get Moded!

(#574) gabe_


gabe_
őstag

Hali!

Nekem a cm028-ba kéne hopup gumi. Az lenne a kérdésem, hogy elég egy ICS hopupgumit rendelnem AK-hoz a 44-esből vagy a bulletsból, és kicserélni? Azért érdekelne, mert úgy hallom, hogy nem teljesen kompatibiles az alkatrészek...
Vagy ha van más megoldás, az is érdekelne rá. (A gearbox megbontása nélkül szeretnék egy kis pluszt kihozni a fegyóból. Cső, hopup...)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#575) mykos válasza gabe_ (#574) üzenetére


mykos
aktív tag

NEM
A CM.028 legnagyobb eltérése a hop up ház és cső kialakításában van..bár külsőre egyforma, de a kínai megvalósítás az BAX rendszerű. Ha gumicsere, akkor Hop Up ház, csőcsere és hop up gumi csere :U Én is ilyen cipőben járok, bár én FPS és pontosságnövelés miatt akarom cserélni a cyma ''betámba''. Még egy lehetőség lehet ha kiveszed a gumit és faragsz egy ugyan olyat...sufni tunning :DDD

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#576) gabe_ válasza mykos (#575) üzenetére


gabe_
őstag

Végülis a pontosságán énis javítani szeretnék, ezért nemigazán akarok házituningolni rajta. Annyi, hogy a héten kipróbálok egy ''sufnituning'' csövet, de nagyon valószínű, hogy megyek pestre rendes precíziós csőért. Meg akkor hopup házért és gumiért is egyben. Hol éri meg ezeket beszerezni?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#577) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Hali!

Ha Frico-nál nagykeráron vásárolsz, az is 20% kedvezmény és jár mellé a garancia is, csak a sok nagyokos elbarmolta mindhárom kedvezménylapot, Frico meg berágott - okkal.

Nem nagyon vetettem még össze az árakat, de: [link], azon belül: [link]
Asszem, a Bullets az, amit lassan el lehet felejteni... ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#578) Beretta 92R


Beretta 92R
tag

HFC Glock 17 fém szános, új alig használt, 25 BB-s fém tára van, gázos, GBB-s (lövésnél a szán hátrasiklik), félautomata, állítható hop-upos, kofferrel, gyorstöltővel és egy tárral eladó.
link: http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/product/product_detail.jsp?prodID=18166
Eladás oka: Berettát akarok venni helyette, mert Beretta fan vagyok. Ez csak ideiglenesen kellett, még meglesz a Beretta és még kipróbálom az airsoft-ot.

20.000 Ft

Képek róla: [link]
[link]
[link]

Részleteket MSN-ben, e-mailben vagy privátban.



[Szerkesztve]

(#579) mykos válasza macilaci78 (#577) üzenetére


mykos
aktív tag

5 percen belül indulok a nowar-ba felfedezni..utána majd jól beszámolok ;]
Gabe: Sajnos AK hop up házat itthon ha meggebedsz se fogsz találni..így rendelned, rendelnünk kéne(Action gyárt hozzá 32$ ért). A preciziós cső mánia persze mindenhol él, de ha egy CA/marui alapcsövet beteszel már akkor is hátbavág a különbség(2-4ezer HUF). Tunningcső ~11 az AK hoz. A pontosság főleg a hopupon múlik..szóval bele egy guarder guma és ha jók a tömítések már mehetsz is nagy játékra ;)

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#580) macilaci78 válasza mykos (#579) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Örültem, hogy segíthettem... ;]
Kíváncsi vagyok, a vese-tálad hány perc után csorgatod tele nyállal...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#581) rauschie


rauschie
senior tag

érdeklődtem utána, de a ti véleményetek is érdekel:

meiket vennétek meg:

ca aug a1

vagy tm thompson m1a1

ugye az aug pontosabb, de a tompson full fém és 6os gearbox van benne, + bele vagyok zúgva az egészbe, augnak valahogy nem tetszik az alakja, bár kétségkivül kényelmesebb, pontosabb, távcsövesebb.

amugy a tmről is azt irják h pontos, bár ez gondolom relatív pontosság.

(#582) SevaDevil válasza rauschie (#581) üzenetére


SevaDevil
csendes tag

Thomsonra írta valaki hogy nem lehet vele célozni, mert baromi kényelmetlen, csak csípőből kaszálni.

(#583) gabe_ válasza mykos (#579) üzenetére


gabe_
őstag

Ahha!

Akkor vennem kéne:

-TM/CA AK alapcsövet
-AK Hopup házat gumival
-Air Nozzle-t

És ezekkel már korrekt lenne a fegyóm? Illetve ezeket simán fúrás-faragás nélkül bele lehet tenni a cm02-amba?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#584) rauschie válasza SevaDevil (#582) üzenetére


rauschie
senior tag

frico irta a bázison:D

de ez annyira nem érdekel, a feeling kárpótol, azaz ugyis mondhatnám megvan a jelöltem csak megerősités kéne
:D

(#585) padee


padee
tag

ezeknek van vmilyen hanghatásuk?

(#586) DM-Fan válasza padee (#585) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Má' mikre gondolsz?

A gázos fegyvereknek van, egyrészt a gáz is ad hangot, másrészt a szán is csattan. A GBB-s Berettám zárt térben (pl. lakás) akkorát durran, hogy öröm hallgatni. Kicsit túlzottan is hangos egy kis zárt térbe.

A Springes és AEG fegyvereknek is van hangjuk: dugattyú, motor, zárszerkezet.

Get Moded!

(#587) mykos válasza macilaci78 (#580) üzenetére


mykos
aktív tag

Igazából 10 perccel indulás elött néztem meg a fórumot, mert pár napja már terveztük a kirándulást ;] Egyből össze is futottam pár ismerőssel...mindenki vélettlenül kirándult ;) A bemutató teremben fegyvert alig látni, persze lehet hogy raktáron van, csak nem rakják ki amúgy korrekt hely.

Gabe_: Igazából utána még a GB-n kéne egy kis tömítés javítás meg egy M100 körüli rugó bele, fogaskerék hézagolás +átzsírzás. És ezután még előfordulhat hogy a nozzle nem passzol az action hop up házhoz, akkor pedig dugattyúfej, nozzle esettleg tappet plate csere, de az utóbbi 3-at már nem hiszem...ezután sacc 350-360FPS-t is hozhat :U
Azontúl a kábelezésétől falra mászom...az egészet úgy ahogy cserélni kéne, de egyenlőre bírja a 9.6-os akksit, a tár előfordulhat hogy rosszul adagol..600-as tár a nowarban 9900...cóval mindig is lesz különbség egy marui és egy cyma közt...de ha megbékélsz vele hogy ez egy kicsit más akkor ennek a 50%-át nem kell megcsinálni :U ;]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#588) rauschie


rauschie
senior tag

1 nagyon amatőr kérdés:

TM-nek van angolul weboldala?

mert japánul nemnagyon tudok és gyanitom lennének hasznos infóik...

(#589) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Jaja, Frico-nak Thompsonja van... :D Nem szidja, szereti. Egy másik csóka Thompsonjával lőttem: baromi erős, hi-cap tár, pontos (nem csak relatíve), valamint célozni is lehet vele, de amit én fogtam, az 6kg volt. Valószínűleg a sok gizda informatikusnak ezért lehet nehéz a célzás... (bocs. ;] )

Amúgy meg amennyire én tudom: a TM külső anyagminősége elmarad, míg a belsőé túlszárnyalja a CA-ét, alapkiépítésben! Viszont a CA masszívabb kívül, sokkal bátrabban lehet tuningolni.

A Thompsonban nagy akksi van (tovább bírja), 200-as tár, és nagy, nehéz, masszív darab, feelinges vele játszani. Viszont ha nem akarod rendesen, vállhoz emelve, inkább csak csípőből lőve használni, akor egy nagy dobtárat alá és kész a gengszter feeling.
Az AUG mellett az a gyári 2×-es nagyítású optika jár, melynek a tetején van egy nem állítható nyilt irányzék, egy 330-as hi-cap tár, kis akksi. Vagyis ha komolyabb optikát, vagy akár csak egy red dotot akarsz rárakni, cserélheted az egész fegyver-előágyat, mert a távcső ezzel van egybeépítve. Ha jól tudom, egy rail-es előágy cirka 10k CA-éknál. Vagy veszel még egy bele való akksit, hogy kihúzz egy egész napot gamet, vagy veszel egy nagy akksit, kikötötd a tuson kívülre szigetelőszalaggal, vagy veszel olyan sling-et, amin egy ''mobiltelefon-tokban'' el tudod helyezni és a slingben el van rejtve a csatlakozó és a kábel is, ez kb 5k.
Szerintem mindkettő jó választás, én az AUG mellett teszem le a voksom pótakkuval.

mykos: Igen, a Nowar egy alapjáraton haditechnikai kiegészítőket gyártó cég, melynek minden jogosítványa megvan arra, hogy például a Magyar Honvédségnek szállítson cuccot. Nem sok ilyen van kis hazánkban. Az airsoft nekik újabb, mint a Ph!-nak, és nem ez a fő profiluk, ez látszik is a bolton, weblapon. Viszont minden AS-cuccot be tudnak szerezni, kérdezz rá. Legfeljebb Frico-nál lesz olcsóbb. :DDD

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#590) rauschie válasza macilaci78 (#589) üzenetére


rauschie
senior tag

én úgyfest döntöttem.....tommygun rullllz!

ebben már csak az alábbi tényezők ingathatnak meg(asszem:D)

1)ha nincs hozzá dobtár, mert eddig nem láttam
2) ha nincs függőleges előagy, mert eddig aztse láttam, pedig az kéne a mafia feeéinghez
3) mire meglesz a pénzem simán átszerethetek vmi másba(ca m15ös széria pl:D)
4)ha ha 30-40 körül hozzá tudok jutni egy marui gbb beretta resident eviles kiadáshoz

igy utólag.....mivanvazzehh???
6 kiló?
annyibó egy para kijön!
biztos h 6???
no nemmintha elrettentem vóna:D de én vmi 3,8ról tuttam (fullfém rulz)

a másik: thompsonról azt olvastam h elég jó a túzgyorsasága, neked van összehasonlitási alapod, mit gonolsz?

mod: külső-belső anyagminőség: énis így olvastam, a ca m15ök külső aluminium-üvegszálas müanyag boritása nagyon ottvan, de a thompson is fém, ja amit még kérdeznék h a tus meg a markolat gondolom nem igazi fa, vagy de?

[Szerkesztve]

(#591) macilaci78 válasza rauschie (#590) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Asszem, a fa feláras, viszont abba semmi perc alatt lehet tenni függőleges előagyat is... Szvsz az a markolat felesleges, a fegyvercsőre merőleges a lefelé álló tár, azt is meg lehet markolni, ha nincs meg a dobtár.
Dobtár tutira van, csak keresni kell.
Nem tudom AS-ban mennyire fog beválni a gengszteres harcmodor...
Igen, nehéz volt, amit én fogtam, lehet, hogy nem 6kg, de súlyban verte a fa szettes AK-kat.
A tűzgyorsaság egy dolog, teszel bele a gyári 8,4V-os akkuhelyett egy 10,2V-t és szaggatni fog... Mondjuk, mi féltünk tőle, tudtuk, mikor merre jár, jellegzetes hangja van...
Amúgy jó konstrukció sok fémmel és sok fával.
Ami még fontos: nekem nagyon kényelmes volt a célzott lövés a Thomsonnal, mert nem kellett ráfeküdni a fegyverhez, az irányzék szemmagasságban van.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#592) V.ki


V.ki
aktív tag

Az airsoft shotik szórása ugyanaz,mint a valóságban mondjuk egy SPAS12-esé?

(#593) mykos válasza macilaci78 (#589) üzenetére


mykos
aktív tag

Egyébként tényleg ajánlgatták, hogy bármit megszereznek csak mondjuk mi kell ;)
WD esküszik rá, hogy M130 került az MP5-ösömbe :U Cóval valamikor megy vissza a műtőbe, levágunk a 130-ból 20-at ;]

rauschie: A dobtárral csak finoman 600BB felettiekre már más szabályok vonatkoznak.

V.ki: Spas12-es egy 3csövű jószág, 3BB megy egyszerre,a szórásáról annyit hogy ~20 méterről ha valakire rácélzol mind a 3BB a cél mellett fog elmenni....amikor rámtámadtak ilyen állatfajtával akkor olyan 10-20centikre kerültek el a BB-k :U

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#594) rauschie válasza mykos (#593) üzenetére


rauschie
senior tag

igazából a feeling miatt kéne csak a dobtár, van sima tárból is 420as hicap.

(#595) macilaci78 válasza mykos (#593) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért vitatkoznék... Egyik csapattársnak egy Benelli M3 Superje van, az 20 méterről egy szűk mellalaknyi szórással bír.

Amúgy a shotikat ilyen szempontból 3 részre oszthatjuk: van az, ami egyszerre 1BB-t enged ki, ide tartozik a Cyma shotiktól a Maruzenekig szinte mind. Vannak, amelyek egyszerre 3BB-t lőnek, ezek a Tokyo Marui M3 sorozata, egész egyszerűen 3db 6mm-es cső van, melyek egy közös dugattyúra vannak kötve. A shell a tár: 30db BB, 10 lövés. Asszem, az SPASS 12 nem az M3 sorozat tagja, az is 1BB/lövést tud, szóval ha be van kőve, kicsi a szórása... És van egy gázos shoti, melyben a shellek 10BB-t tartalmaznak, 6-7 shelt lehet a szörnyetegbe tölteni, minden lövésnél kilövi a shel teljes tartalmát, a 10BB-t és az igazi mintájára kiveti a töltényhüvelyt... Na, erre célszerű venni egy hüvelyfogót, hogy ne kelljen keresgélni a 2-3k-s darabáron mért shel-eket...

Asszem, illene lennie 600-as kapacitásig is találni dobtárat. Ha jól tudom azonban, van egy M130-as AK-ból épített RPK is, 3000-es dobtárral, azzal is lehet nyomni. Fél térdről, vagy fekvő pozícióból... Utána kell járni...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#596) rauschie válasza macilaci78 (#595) üzenetére


rauschie
senior tag

barkácsolni is lehet, nem? :B

vagy azt tiltja a szabályzat?

mmint barkácsolt fegyverttom h nem lehet használni de mivan a tárakkal?

mmint pl vesz az ember egy 420as hicapet, arra meg ráeszkábál vmi dobot:D

(#597) mykos válasza macilaci78 (#595) üzenetére


mykos
aktív tag

A SPAS is 3-at lő egyszerre, ugyan az a shell kell hozzá mint az M3-hoz.

Mindenképp támogató fegyver kategóriában játszhat csak ha 600BB-nél nagyobb a tár, vagy motoros. Ilyenkor villalábbal kell felszerelni és letámasztva, vagy ülő fekvő térdelő pozicióból használni. Épületharcban nem használható, csak kifele..és persze 18+ -os kategória...persze csak abban az esetben ha nem csak vidéki játékokra kell ;) Amúgy szerintem is kell lennie valahol 600 alatti drumnak :U

Nem hivatalos mérés szerint a szórása:(0.25bb)
5m 4cm
10m 8cm
15m 25cm
20m 30cm
25m 34cm
30m 39cm
35m 49cm
40m 69cm
Ha azt vesszük hogy ez BB-kénti szórás :U

[Szerkesztve]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#598) macilaci78 válasza rauschie (#596) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szvsz ha arra a bot-tárra eszkábálsz egy dobot, akkor szép nagy diszkoszod lesz, nagyobb, mint az eredetin. Viszont minden bizonnyal engednék, mert az csak optikai tuning.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#599) padee


padee
tag

gondolkodtam rajta h veszek vmi olcsobb cuccot.
vmi kis kezifegyverre gondoltam.
melyik jobb, rugós v gázos?
a gáz kb mennyi ideig elég?
a tárat külön kell venni hozzá v jár 1 a pisztolyhoz.?
mire erdemes figyelnni?

(#600) mykos válasza padee (#599) üzenetére


mykos
aktív tag

melyik jobb, rugós v gázos? Gázos, de a rugós olcsóbb (9500 glock 17 spring/13000 marui NBB). Gázos NBB vagy GBB a GBB sokkal drágább(szánhátrasiklásos)
a gáz kb mennyi ideig elég? 1500-3500BB
a tárat külön kell venni hozzá v jár 1 a pisztolyhoz.? 1jár mindegyikhez alapból
mire erdemes figyelnni? HopUP....mármint hogy legyen ;]

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.