Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23701) ollie válasza jahrn (#23700) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#23702) Paul119


Paul119
addikt

szóval a jtre kell a lánctalp vagy nem muszáj kifejleszteni?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23703) jahrn válasza ollie (#23701) üzenetére


jahrn
senior tag

Gondolj bele h az a szerencsetlen E8 mit erezhetett amikor ranezett a kiosztasra...

(#23704) Timyyy válasza jahrn (#23700) üzenetére


Timyyy
őstag

Jesszus :Y én 6-os hordánál nagyobbal szerencsére még nem találkoztam, tudom azt is hogy egy kalap sz@r a MM, na de ennyire... :U

Másik amit imádok az update-ben, hogy Tiger2-vel semmit se tudok csinálni a saját szintemen lévő IS3-mal... szemből szarrá lő, mellékerülni meg elég nehéz... legalább eddig néha belőttem a hasát, de most kb hátat fordítok és elhúzok jó messzire amíg még nem látott meg engem... éljen a "balancing"...

(#23705) jahrn válasza Timyyy (#23704) üzenetére


jahrn
senior tag

Ugyan nem probaltam, de az IS-3 jelenlegi fejlesztett tornya anno konnyen atloheto volt a mantlet alatt.
Most orulok azert h kiporgettem a T32 (pedig ezt imadtam a legjobban T8on), inkabb bele sem gondolok mire megy a jelenlegi rendszerben a 198 penes 0.36 accos agyujaval.

[ Szerkesztve ]

(#23706) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Akinek van kedve szakaszhoz az írjon rám a játékban kb. 18-ig ráérek.

-----
A századot próbálgattam, de negyon lassan indulnak a körök. Amúgy jó és kiegyenlített volt a játék.

(#23707) ollie válasza jahrn (#23705) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én most a T34-től félek, mert ott áll stocként a garázsban. Igazából szeretnék játszani vele, de sajnálok free XP-t költeni láncra, hogy legalább a 105-ös ágyú rámenjen. A 90-essel viszont semmit sem ér, még tier 8-ban sem. Ja meg amúgy a 105-ös is kuka.

***

(#23708) Paul119


Paul119
addikt

[link] :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23709) Gyuri27 válasza Fel (#23698) üzenetére


Gyuri27
félisten

Köszönöm.
Na meg lett a nagy döggel a top gun.
El Halluf. Egy ritka csíra brigád. 3 kv a top tank nálunk. Közöttük én is.
Az elején ugye scout semmi. Csak az idétlen rohangálás. A csapat felét szétlőtték. Akkor még nem lőttem semmit. De egy m2 folyamaosan nem fért el tőlem, úgy hogy egy szikla mellett álltam. Mondom akkor ez nem kell. Tk. A maradék csapat elkezd védeni. Szépen hozzuk le az ellent. Másik kv öl 4-t. Kilövik. Szikla mögött állok. Az összes ellenséges tank már nálunk. 3 pici szutyok arty csak köpköd. De nem tré véd repesz pajsz. Szóval szikla mögött állok. Egyik oldalt stock tornyos kv. Másikon Churchill. Lent meg valami light. Leo nem megy el artyt gyilkolni. Inkább stoppol engem. Tk.
Így lett 7 kill + 2 saját.
Ma kv-l ez a 10 mecsem és az összes meccs hasomló tálentumokkal volt ellátva. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#23710) Murder3 válasza ollie (#23689) üzenetére


Murder3
addikt

és az a vicc, h te ezután még mindig azt vallod h az teljesen rendbe van t6-ra meg még t7-re is...

(#23711) ollie válasza Murder3 (#23710) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most 7.0-ban már lehet, hogy kevés lesz, de a patch előtt nagyon jól el voltam vele.

***

(#23712) Murder3 válasza ollie (#23711) üzenetére


Murder3
addikt

t7-en is?
mikor eggyetlen medként pl t8t9-es medekkel párosít?
t6 on még so-so de már ott is gynege a többihez képest.

(#23713) ollie válasza Murder3 (#23712) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na látod, t7-es VK-m nincs, csak a t6-osak (3001 H és P), de gond nélkül sebeztem vele a Tigriseket (simát és P-t is).

t8-9 ellen már tényleg kevés, de nem is kell helytállnia.

[ Szerkesztve ]

***

(#23714) Murder3


Murder3
addikt

működő célkereszte ami a packba van nem jó linkelne vki?

(#23715) fsb1000 válasza Gyuri27 (#23709) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És a köv meccseden nem leszel kék?

A Kékeket helyből lövöm kifele... mindegy mivel magyarázkodnak.

(#23716) vbbb


vbbb
őstag

Mi a pöcsöm történt ezzel a játékkal??? Eddig ha bokor mögött mozogtam nem látott meg senki az ellenféltől egy bizonyos távolságból, most meg mint ha cérnával húznák rám a ki***ott találatokat...XP alig jár, látszik a prémiumot erőltetik vegyél, vegyél, vegyél...Tier 5-ös tankjaimat állandóan alulra osztja ki,karcolgatni ha tudok....mindjárt letörlöm a picsába...tényleg elegem van ebből a hulladékból! :O :(((

(#23717) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezeket az új pályákat még szokni kell. Nem tudom merre kell menni, hol lehet jól bújkálni, stb. :D

(#23718) Gyuri27 válasza fsb1000 (#23715) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért magyarázkodnék? Megyek is-l. Aztán majd aki rám fordul lövöm szét.

Amd - Radeon - Ryzen

(#23719) hemaka


hemaka
nagyúr

Amúgy mi az a tracer vagy micsoda amiről beszéltetek? Mert én nem értem pontosan.
Amúgy meg vigyázzatok, mert mostanában már a bokrok is lőnek. :Y
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23720) Paul119 válasza hemaka (#23719) üzenetére


Paul119
addikt

látod az arty lövését és igy be tudod tájolni hol lehet

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23721) Murder3


Murder3
addikt

t6-os vk-kkal szenevedés farm után játszani annyira fos a balance+állanódan retardált csapatba kerül+semmire nem jó ágyú...

(#23722) Timyyy válasza hemaka (#23719) üzenetére


Timyyy
őstag

Pont a tracer-t linkelted be :DDD
Látszik a lövedék útja, akkor is, ha nincs detektálva a tank. Nem csak a tüzéré, hanem minden tanké. Ha lőnek és figyelsz melyik irányból, akkor 1-2 random shotot elereszthetsz, hátha te is eltalálod... kb ennyi a lényege.
Az artykat azért érinti jobban, mert ha te is artyban ülve nézed az ellen bázisán szokásos helyeket, akkor láthatod honnan lő az övék, és mindenféle különösebb erőfeszítés nélkül kipuffantod. :)

(#23723) hemaka


hemaka
nagyúr

Szóval az artynak hasznos, nekünk kb. sz*rt sem ér, mert én ugyan azt a kis háromszöget nem fogom figyeltegni, amikor 6 felől lőnek.
De eddig, ha valaki pukkangatott akkor az előtűnt, nem emlékszem, hogy a bokor lőtt volna, mint az alábbi képen. :U

(#23724) Murder3


Murder3
addikt

jó akkor am nyerni nem fogok egy csapattal se.

(#23725) bozont válasza Murder3 (#23721) üzenetére


bozont
veterán

Most már a KV is megszűnt jó farm tanknak lenni, a 0.6.7 után szinte csak t7-8 tankok közé kerülök. Még megnézem mit tud így a 152mm-es ágyúval, de attól még szinte egy lövésből halok ha véletlenül bekapok egy találatot.
Az IS-7-et még mindig szépen át lehet lőni oldalról a BL9-cel is, vagy csak a frontot erősítették (leszámítva az AP normalizációt)?
A T34 heavyt még mindig hozom 1v1-ben, szemből is simán átlövöm.
Az viszont nem esett jól, hogy a SU-152 nagy ágyúja kétszer is pattant közvetlen közelről egy T29 orráról, eddig nem nagyon volt ilyen.

(#23726) Gyuri27 válasza Murder3 (#23721) üzenetére


Gyuri27
félisten

Győzelem!
Csata: Fisherman's Bay 2011. december 20. 17:35:23
Jármű: VK 3001 (H)
Szerzett tapasztalat: 1 450 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 21 471
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

88-s ágyú. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#23727) Arpee78 válasza ollie (#23701) üzenetére


Arpee78
senior tag

Bátorkodtam megint összeszámolni: link

Érdekes módon a Type-ban bővelkedő csapat jött ki gyengébbnek. Néhány tanknál egyedi szorzó van, hogy a Type59-re van e nem tudom.

(#23728) vbbb


vbbb
őstag

Végre egy kis sikerélmény KV-3-al...a kifejlesztésben elértem a két fő ágyút...100mm-eset vagy a 122mm-eset szeressük jobban?

Asszem a 122mm-esete fogom választani...

[ Szerkesztve ]

(#23729) hemaka válasza vbbb (#23728) üzenetére


hemaka
nagyúr

122, én legalábbis azt használtam.

[ Szerkesztve ]

(#23730) balintka válasza vbbb (#23728) üzenetére


balintka
addikt

A 122-es jobb a gyakorlatban, nekem jobban bevált, egész jó meneteket mentem vele mostanában.

(#23731) Iron Funeral válasza hemaka (#23723) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azért, ha látod honnan lő az arty könnyebb jó fedezéket választani nemde? :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23732) Murder3


Murder3
addikt

jó ennyi befejeztem ezt a random szart minden csatát vesztettem most és már mindet úgy h a felénél a fél csapat kihalt míg az ellentől eggyse..
most az l/71 nem vitte át a vk36 oldalát és zsinórba 3X a t29 frontját..
arról nem is beszélve h egyfolytába direkt szar balacot dobott.
annyit leszűrtem, h a 88-as űgyú közel használhatatlan alig vittem át még a t6-os tankokat is vele.
illetve h már nincs he szal mostmár nincs értelme megvárni míg betölt egy ilyen elbaxot balancolt game hanem simán kezdésből lehet kilépni.
én mostanába elég gyakran csinálom ezt.

(#23733) D.Orion


D.Orion
veterán

Ebben a "tracer"-ben mi az újdonság? :F Nem szándékom trollkodni, félre ne értsétek, de én 1920x1080-ban játszok Very High grafon. Eddig is láttam hogy honnan jött a lövedék, mert nálam húzta a csíkot a levegőben ha éppen arra néztem ahonnan kapom a lövést. :U Igaz ellenséges arty-knál eddig nem láttam műholdképből, hogy ha bázisukról elkezdtek lövöldözni. Ez a része nekem új, de a med-heavy-td tankokkal folytatott harcban eddig is láttam ezt. TD-n kívűl meg ugye minden előbukkan az első lövés után, feltéve ha látótávban van.

Ui: Látótáv: Stug III 105% legénység + "periszkóp" = ~510méterről lőttem le az IS-3 életét mindössze 41HP-ra(16AP lövés, nem mind talált), és ekkor elkezdett pattogni, mire átváltottam a harmadik lepattanó után HE-re más kilőtte. :O

[ Szerkesztve ]

(#23734) bandiras2


bandiras2
senior tag

A Jagdpanzer meglepően csatabíró volt. IS-1 3x pattant a homlokpáncélról, úgy hogy összeértünk. Végül győzött, de csak mert előtte lesebeztek a sluggerek. És az ágyú is sebezte. A fene se érti, nem ehhez szoktam hozzá.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#23735) đe$|re


đe$|re
senior tag

Azaz...Bl9 pattanjon le Jagpantherről, de ő a rövid 88as csúzlival véletlenül se pattanjon IS4-ről...

(#23736) Werewolf20


Werewolf20
tag

Ebből mit törölhetünk? Párommal gondolkodunk rajta, hogy vajon ez szemét, avagy még kell a játéknak? :F

It's not the destination...but the drive there

(#23737) virkir válasza Werewolf20 (#23736) üzenetére


virkir
veterán

Annak a könyvtárnak az egész tartalmát törölheted oda tölti le a launcher a frissítéseket.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23738) Werewolf20 válasza virkir (#23737) üzenetére


Werewolf20
tag

Ezer hála :DD :C

It's not the destination...but the drive there

(#23739) klambi


klambi
addikt

8 perc csatázás után 3 killem volt nagy nehezen vesztettünk de nehogymár csak alig több mint 300xp-t kapjak...t43-al.
asszem lassan tényég megérett a törlésre a játék, nagyobb szinten nem lehet előre lépni premium nélkül....

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#23740) hemaka


hemaka
nagyúr

IS-4 jól bírja a skúlót
És még 5000 credit plusszba is jöttem ki, ami nem túl sűrűn fordul elő...

Van most valami ingyen prém valahol? IGN nem megy, próbáltam tegnap. :U

[ Szerkesztve ]

(#23741) D.Orion válasza klambi (#23739) üzenetére


D.Orion
veterán

Panther... 2db T7es tankot kilőttem szinte egyedül... Aztán megdöglöttünk elég hamar. Ellenféltől talán öten ha meghaltak. Kaptam kemény 130xp-t és prémium-om van. :(

(#23742) MCGaiwer válasza D.Orion (#23733) üzenetére


MCGaiwer
addikt

eddig nem láttad ha magát a tankot nem láttad (azaz pl rejtve volt és úgy lőtt rád) most a töltényt akkor is fogod látni ha a tank rejtve van.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#23743) klambi válasza D.Orion (#23741) üzenetére


klambi
addikt

nem toom hogy ad de tiszta vicc
(azt hittem hogy mozgásra,találatokra milyen és mekkora a tank aminek sebeztél, kiket fedeztél fel és a bázis foglalásra,védésre ad reálisan, de valahogy nekem nem 100as akkor sem...)

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#23744) Werewolf20


Werewolf20
tag

Egy kérdés: Tervezünk-e ma Tank Company-t tesztelni? Vezető szellemű PH-s társakat keresünk aki szervezné ennek létrejöttét.

It's not the destination...but the drive there

(#23745) jahrn válasza ollie (#23707) üzenetére


jahrn
senior tag

Jah, ne is mondd. En is megvettem a T34-et es azota sem mentem vele 1 csatat sem. Azert egy nagy vicc h egy T7-es harckocsival kell nyomulnom T9-en.
Mondjuk nem baj, addig is gyulik a free exp, majd jo lessz az M103ra.
A masik amivel nagy gondban vagyok a Hetzer, meg kellene vele vagy 15k exp elitig, de igencsak ketlem h a 7.5cm-el olyan nagy moka vele az elet...

(#23746) D.Orion válasza jahrn (#23745) üzenetére


D.Orion
veterán

Én imádtam a Hetzer-t. A HE ágyú atom brutál rajta(most, hogy nerfelték már lehet nem olyan jó móka(, de az AP ágyu is nagyon jól sebez.. Maradj vele mindig hátul és csak akkor lőj rá valakire, ha biztos betalálod.

(#23747) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Malinkován a leopárd a leghátsó bokorban kempel végig. Az milyen?

Amd - Radeon - Ryzen

(#23748) jahrn válasza D.Orion (#23746) üzenetére


jahrn
senior tag

Eddig a 10.5-ot hasznatam arra es azzal nagyon baba. De gondolom innentol az felejtos (illetve ha jobb - szukebb - lenne a Hetzer MM spread-ja akkor akar maradhatna is, de ugy tunik T6+T7 ellen teljesen hasznalhatatlanna valt).

Ami meg az uj mapokat illeti, meg a teszt szeron probaltam oket es olyan semmilyenek. A Swamp meg elmegy, de a masik az kifejezetten fantaziatlannak tunik. Minosegre kb olyan mintha egy gagyi FPS-hez keszitette volna egy lusta amatorokbol allo csapat.
Jobban jartunk volna ha a meglevo mapokat finomhangoljak.

(#23750) D.Orion Azert nem mindeggy. A magam reszerol ugy vagyok vele ha csak kicsit is tudom sebezni de legalabb tettem valamit - for the greater good :D

[ Szerkesztve ]

(#23749) fsb1000 válasza hemaka (#23717) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is igy vagyok vele, eddig 2x swamp és 1x fjord... bolyongás... bukta

A tracer olyan mint a torkolattüz. Vonzza az éjjeli lepkéket és messzíről látszik.
(mondjuk az artyk hogy látják 2 dombon keresztül az rejtély)

(#23750) D.Orion válasza jahrn (#23748) üzenetére


D.Orion
veterán

T7 csatákat túl kell élni, de a többire megéri a 10.5-t felrakni. Ha most éppen T7 csatában vagy, akkor majdnem mindegy, hogy a halálod előtt be tudsz-e vinni T7-be 1-2 60hp-s sebzést vagy nem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.