Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24301) mynames válasza bullseye (#24298) üzenetére


mynames
senior tag

Csak nem MAD118 nick-kel játszott?

(#24302) sutemeny


sutemeny
csendes tag

Csodás ez az új sz*r... ferdinanddal 1200 xp su152vel 2500 az 5*-ös köröm.... egyébként meg borzalmas... még jó, hogy nem fizetek érte...

(#24303) sutemeny válasza sutemeny (#24302) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Na jó.. most untam meg... aszem veszek egy artyt....

(#24304) bandiras2 válasza bullseye (#24298) üzenetére


bandiras2
senior tag

Én tegnap egy Ferdinandot lőttem seggbe, jagdpanzerrel, mert beállt elé mikor éppen nagyban osztottam az ellent, mert úgy érezte hogy sokkal jobb lesz neki ha elveszi a lővonalamat. Pontosan látta hogy hol vagyok és mit csinálok, azért állt oda hogy ő lőhessen.
Kapott egyet a seggébe, de nem nyírtam ki. A végén túl is élte.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#24305) Bobyjack válasza mynames (#24300) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Bal alul lévő 2 gomb közül a jobb oldali. Ha angolul játszol akkor Contacts néven fut. Ha felveszel valakit barátnak itt mindig látod, hogy online-e. és rögtön rátudsz írni. Ha kilépsz nem veszik el.

(#24306) sutemeny


sutemeny
csendes tag

Most sikerült 3* lepattannom is3ról ferdinanddal... bárhonnan lőttem lepattant... ja tier9es ágyúval teszemhozzá.... ez azért már vicc....

(#24307) D.Orion


D.Orion
veterán

Jó ez a tankszázad. :R

Később szerintem itt fogom húzni a tankjaimat, mert itt több esély van a győzelemre, mint sima battle-ban.

Hang beállítások tipp, nálam ez vált be:

General: 20
Music: (tetszés szerint értelem szerűen)
Voice chat volume: 40 (állítólag nem süketülnek meg tőlem)
Microphone sens: 80
General ambience during level chat: 80 <ez egyébként mi is akar lenni magyarul? :S

Finomhangolást pedig a fülhallgató tekerőjén végzem. Igaz a 88as elsütése és az arty lövedékek mellém csapódása ébresztően hatnak a dobhártyámra. ;]

(#24309) Paul119: Nekem tiszta minden így is, de akkor lejjebb veszem, biztos ami biztos.

Ui.: Hajrá Volán. ;] Ki is a dunaújvárosi? :U

[ Szerkesztve ]

(#24308) ollie válasza sutemeny (#24306) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk én ezt élvezem ha IS-3-ban vagyok.

***

(#24309) Paul119 válasza D.Orion (#24307) üzenetére


Paul119
addikt

General ambience during level, ezt mikor teljesen le tekertem nem volt olyan lagos a beszélgetés ingamen belűl és érthetőbb is volt minden amit mondtak nekem

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24310) sutemeny válasza ollie (#24308) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Na ja, de én nem :)

(#24311) Gorcsev


Gorcsev
tag

Ilyen is ritkán jön össze (sajnos):

Győzelem!
Csata: El Halluf 2011. december 23. 18:08:57
Jármű: Jagdtiger
Szerzett tapasztalat: 10 160 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 93 169
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Boelter Kitüntetés, Mesterlövész

(#24312) sutemeny


sutemeny
csendes tag

Egész poénos ez az artyzás (fenntartom, hogy gusztustalan így is)... még a végén megkedvelem! :)))

(#24313) Space marine


Space marine
aktív tag

csatlakozom, ritka mint a fehér holló... 7 kill...

Győzelem!
Csata: Ruinberg 2011. december 23. 18:58:14
Jármű: PzKpfw V Panther
Szerzett tapasztalat: 5 675 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 21 529
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Boelter Kitüntetés, Kiváló Lövész

ja és nem premiumos.. egy darabig nem veszek újra...

[ Szerkesztve ]

(#24314) fsb1000 válasza fsb1000 (#24252) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Eredmény:
Győzelem: 6
Vereség: 6
Döntetlen: 1

--------------------------------

Jó csaták voltak, csak kettőnél éreztem, hogy esélytelenek vagyunk.
Izgalmasak ezek a t6 csaták. A KV,KV-3-ak taroltak. (ellenünk)

Szerintem t4-6 szinten elférne 1 arty és 2-3 TD. A többy t6 M,H
Scout nem is volt, de csak néha hiányzott. (malinovkán?)

---
A századparancsnoknak jó ha van mikije.
Az meg nem, ha mindenki dumcsizik.... (mármint nem taktikával kapcsolatban forgalmaz)

(#24315) balintka válasza fsb1000 (#24314) üzenetére


balintka
addikt

Sztem is jók voltak, jó volt veletek játszani! :R

(#24316) Dexter1024


Dexter1024
csendes tag

TK témához: az előbb azért végezték ki a csapattársat mert foglalni merte az ellenség bázisát, a nagyfiúk még nem öltek eleget. Tudom, XP, de ez durva - szerintem.
Velem is volt, hogy annyit nyaggattak, hogy kiálltam a foglalásból. Aztán mikor buktuk, meg áradt a mocsok a fejemre. Akkor meg már én voltam a hibás, mert hallgattam rájuk...

Egy pár ellentétes vélemény:

-Defend!
-Rush!

-Majd megyek előre, biztos húzom őket magam után és majd támogatnak. Szemetek, senki nem jött, kinyiffantam seperc alatt.
-Ez hülye, minek rohan előre. Megérdemelte.

-Nyomom a T-t, mert ez az enyém, ne lőjön rá senki!
-A T-vel jelzem, hogy mit támadok, nyírjuk ki gyorsan, közösen.

-Tolat rám mint állat, nem látja, hogy ott vagyok?!
-Nem tudok tolatni, mert mögém állt valami idióta.

TK téma oda-vissza, stb, stb, stb...

Szóval - szerintem - ez a játék sok minden, de, hogy a jelenlegi formájában nem csapatjáték az hótt ziher.

PH! neutral

(#24317) marked one94 válasza Dexter1024 (#24316) üzenetére


marked one94
őstag

Hátha egyedül mész randomban ne is várj sok csapat játékot. Nem véletlenül találták ki a platoont. :)

Még annyi hogy Random csatába mindenki csak magára gondol. pl én is ;)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#24318) Paul119 válasza Dexter1024 (#24316) üzenetére


Paul119
addikt

az összeset aki tkzik egy fincsi boios bannal kéne megkínálni és le van tudva

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24319) fsb1000 válasza Dexter1024 (#24316) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gyere majd egyszer századba, tők normális dolog.

----
AZt viszont nagyon sajnálom, hogy 2-3-4 játékos kimarad rendszeresen.
Teljesen jogosan elmennek, és amikor valaki kiszáll, akkor meg kevesen vagyunk.
Ilyenkor várunk 5 percet, de ha nem jön senki, akkor vagy oszlatni kell, vagy kevés emberrel nekivágni...
--

D.Orion, te melyik nick voltál a században.
Sorry, de sokakat nem ismertem fel.
(volt hogy egy lengyel lett beválogatva az elején...)

(#24320) MCGaiwer válasza Paul119 (#24318) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ha nem vagy full retard, nem fognak tkzni. ha nem tudod elismerni hogy full retard vagy, attól még az vagy. ha meg te is tudod hogy az vagy akkor meg inkább single játékot játssz.

szimpla példa: célzok valamit már 10 sec-e, erre mikor lőnék beront elém egy hülye. ha véletlenül már lőttem segbe, akkor most direkt tuti fogom. katonaságban is aki lővonalban puska elé megy olyan elzárást kap beszarik...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#24321) Paul119 válasza MCGaiwer (#24320) üzenetére


Paul119
addikt

szerintem kettőnk közül te vagy a full retard .. a kis sz.ros tier 5 ös tankjaiddal szerzett élményeidre nem kíváncsi senki ;),2. még soha nem tkztam le senkit.. de tőled még mindig nem láttam az ominózus account nevedet, vagy ennyire ciki? mondjuk rád nézek és meg is értem hogy inkább csak hang ember vagy:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24322) MCGaiwer válasza Paul119 (#24321) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem konkrétan rólad beszéltem ha nem tűnt volna fel...
de te rögtön beváltasz retard módba és fröcsög a szád.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#24323) fsb1000 válasza MCGaiwer (#24320) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ki dönti el ,hogy az volt a hülye aki beront eléd (nem tudvám kit célzol), vagy te aki nem figyelt és elsült az egere a legrosszabb pillanatban.

Te döntöd el?
Mert akkor az eredmény nem kétséges.

---
Amúgy az jogos, hogy nem megyünk be tüzvonalba, de helyből tudok mondani pár kivételt.
Pl egy sarkon 3-an ingázunk és lőjük az ellent felváltva.
Aki belül van szükségszerűen a másik kettő elé megy, kis odafigyeléssel megoldható, hogy ne egymást sebezzék.

(#24324) MCGaiwer válasza fsb1000 (#24323) üzenetére


MCGaiwer
addikt

persze bemehet, miközben tölt a külső, de nem kénye kedve szerint futkozik mint egy idióta, vagy ha úgy csinál, ne csodálkozzon ha kap egyet (vagy kettőt, +1 ráadásnak ha nagyon felhúz)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#24325) D.Orion válasza fsb1000 (#24319) üzenetére


D.Orion
veterán

pHeetR voltam, első három csatában játszottam. Kv-3 januárra megleszt eliten, mert az tényleg kell. Jó a 3601 közepes távolságú csipkedése, de a kv az bontó tank nagyon. Szerintem(magánvélemény!) akkor igazán eredményes egy század, ha a fő erőt adó tankok egyformák(pl.: 4db kv-3), melléjük 2 támogató (pl. 36?01 v 3001h/p). Lényeg, hogy a támogató messzebbre pontosabb legyen, tudja fedezni a főerőt míg lőtávolba ér. 36pontnál járunk, többit majd otthonról, mert megy a jégkorong meccs.:)

(#24326) balintka válasza D.Orion (#24325) üzenetére


balintka
addikt

Hogy áll a KV-3-ad most?

(#24327) sutemeny


sutemeny
csendes tag

valaki elárulja, vajon hogyan lehet megmondani ennek a nyomorult játéknak, hogy a játékoslista beállításait mente már el ahogy én szeretném???

(#24328) Drenadar válasza sutemeny (#24327) üzenetére


Drenadar
veterán

ő máshogy szeretné...

(#24329) sutemeny válasza Drenadar (#24328) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Micsoda humor.. nem a selemczitől tanultad????

(#24330) vhw válasza sutemeny (#24327) üzenetére


vhw
addikt

Talán ha egyszer kivárnád a visszaszámlálás végét, akkor látnád hogy visszaáll arra, amire az első alkalommal beállították.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24331) lorincmate


lorincmate
tag

sziasztok nagyon bírom ezt a játékot de kaptam egy aggasztónak tűnő levelet amit nem értek segítsetek.

Dear Players,
the Administration of World of Tanks warns you that using bots, clickers, macros, keyboard and mouse recorders, or any other similar methods to accumulate credits and experience without the participation or with passive participation of the player within the battle as well as passive participation of the player within the battle without automatic software to accumulate experience and credits (leeching) or continuous joining the battles without any participation could lead to permanent game account suspension.

F4 modul

(#24332) marked one94 válasza lorincmate (#24331) üzenetére


marked one94
őstag

Ezt mindenki megkapja így figyelmen kívül is hagyhatód :)

You'll Never Walk Alone

(#24333) vhw válasza lorincmate (#24331) üzenetére


vhw
addikt

Ez egy automatikus üzenet, mindenki megkapja időnként. Figyelmeztet arra, hogy ne használj botokat, makrokat stb. illetve ne csak azért lépj be a csatákba, hogy végig afk maradj és így juss 'ingyen' credithez/xp-hez mert végleges ban jár értük.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24334) Drenadar válasza marked one94 (#24332) üzenetére


Drenadar
veterán

az a baj hogy a sok birka is figyelmen kívül hagyja :D
nem véletlen írják ki egy nap nagyon nagyon nagyon sokszor...

(#24335) CptMisi válasza fsb1000 (#24314) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem fér el... Arty egyáltalán nem kell, így scout sem. TD meg kiváltható KV3-mal...
Ezt úgy mondom, hogy mentünk már kb. 100 győztes csatát, míg 20-nál kevesebb veszteset, amiből 4-5 a külföldi játékosok miatt volt, akiknek mondhatsz bármit...

Ami kell: KV3->sok, esetleg gyors és erős mediumok: VK3601, T 34-85, esetleg M4A3E2 (bár ez nem gyors) vagy M4A3E8 (ez meg nem olyan erős, de közelről nagyon lehet aprítani).

TD-vel ugyanaz a helyzet, mint klánháborún. Ha van helyette erős tank, nem visznek td-t általában. Nagyon sebezhető.

Tudom, hogy nem könnyű vezetni egy csatát, de az sem jó, ha mindig más vezet. Valaki vállalja el, aztán vezessen... Azért jó a 6-os század, mert nincs az, hogy na ha kilövik 30ezret bukik, nem tud jönni, stb.

A meccs indítása előtt legyen tisztázva, hogy ki vezet. A vezető, már mikor meglátja a pályát, kezdje el vázolni a taktikát, bár még nem tudni, honnan indultok. Amint betöltöttek az emberek, szépen mindenkinek mondja és mutatja a térképen, hogy hova menjen, és mindenki ahhoz tartja magát.

A kezdéskor fokozottan, de meccs közben is érvényes az, hogy nem fecsegünk. Mi is szoktunk szórakozni, meg néha szivatjuk egymást, de csak akkor, ha éppen nincs semmi: pl. malinovkán várunk. Azt mondjuk be, ami fontos: spot, valakinek kevés hp-ja van az ellenségnél vagy akár nálunk, ha megsérül az ammorack, elfogy a lőszer...

Ha van scout, akkor az nem elrohan, aztán meghal, mert akkor semmit sem ér... Túl kell élnie. Normál csatában is van néhány jó scout, szépen beáll a bokorba, ahonnan spottol, vagy tesz egy kört...

Legközelebb szívesen jönnék, de mi is századoztunk éppen... Nem okoskodni akartam, de ezekre figyelni kell.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24336) D.Orion válasza balintka (#24326) üzenetére


D.Orion
veterán

Jelenleg még KV-m sincs meg, de bízok a prémium és a free xp erejében ami a többi 8 tankomból befolyik. :DDD Ha lenne időm játszani, akkor 3 nap alatt átpörgetném a KV szériát. Anno mikor elkezdtem tolni a játékot 14óra játékidő alatt 3db T4 elit + 2db T5 tankom lett. :DDD Erre mondják azt, hogy hiperkocka. :B

[ Szerkesztve ]

(#24337) sutemeny válasza vhw (#24330) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Kivártam, tényleg, köszönöm! :)

(#24338) D.Orion


D.Orion
veterán

Jut is eszembe. :B

OTM-ben csak nekem nem száll fel, hogy mennyit sebződött az ellen?

(#24339) sutemeny válasza D.Orion (#24338) üzenetére


sutemeny
csendes tag

Nekem jól működik! :)

(#24340) Snooker


Snooker
senior tag

Nektek betölt a játék? Launcherben váltottam nyelvet, de belépéskor ugyan úgy csak "tölt"

(#24341) Tesi válasza Snooker (#24340) üzenetére


Tesi
tag

Nekem is cseszik belépni...Másnál is van ez?

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#24342) Fel válasza Snooker (#24340) üzenetére


Fel
addikt

Esc, majd próba újra. Előbb-utóbb belép. Tegnap este óta ilyen. Remélem javítják hamar...

D.Orion: Maguktól nem szállnak fel... A battle.swf melett ott van egy OTMData.xml fájl is. Azt is másold be a \res\gui\flash-be. Ebből "dolgozik" az OTM.

[ Szerkesztve ]

(#24343) fsb1000 válasza D.Orion (#24325) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gratulálok, tényleg jól játszottál.
És szerintem az egyik legjobb századparancsnok is lehetnél.

Én azt pártolom, hogy mindenki menjen ebbe a szerepkörben is egy kört, de pl. a fiamon is látom, hogy jobban átlátja a helyzeteket és van agykapacítása arra is, hogy a pálya egyes pontjait megjegyezze, hol-hova érdemes helyezkedni, a minimappon azt is látja, hogy a többiek jól vagy rosszul mozognak, stb,stb.
Ennek egyik oka, hogy 100%-osan játssza a játékot, hatékonyan és kudarcnak éli meg ha nem győz vagy kilövik.
Én már nem... megelégszem ha élvezetes a játék, vagy csak keveset bénázok.Viszont az elég jól fel tudom, mérni 6-8-X csata után hogy ki mire képes. Esetleg egy században, milyen szerepben teljesíthet jól.

(#24344) Drenadar válasza fsb1000 (#24343) üzenetére


Drenadar
veterán

én tudok néha már nagyon fáradt lenni :D

játék kezdése után vonul a csorda...
-Dren, te hova jössz?
-Hát megyek veletek...
-de bammeg, te artyval vagy most!
-Jaaaaaaaa...
(nagy röhögés TS-en és megyek tovább :D )

(#24345) smisa


smisa
őstag

megtáltosodot az Is-3 :DDD

 
Győzelem!
Csata: Ruinberg 2011. december 23. 21:05:48
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 1 606
Szerzett kredit: 43 552
Csatában elért Achievement: Mesterlövész
 
Győzelem!
Csata: Cliff 2011. december 23. 21:36:46
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 2 092
Szerzett kredit: 64 348
Csatában elért Achievement: Acélfal (137hp-t vesztettem) :)

(#24346) fsb1000 válasza CptMisi (#24335) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet hogy igazad van, de nekünk azért jött volna jól 1 arty, mert nem volt KV-3-unk és kevés volt az "erős" tank. Azzal kellet gazdálkodni, ami van a garázsban.

Szerintem sem kell scout "közepes" századba, viszont nem csak arty ellen jó.
Malinovkán azt szívtuk meg, hogy egy ellenséges scout kicsit előrejött, és bespottolt szinte mindenkit. (ezt gondoltuk) Nem láttuk, de 3 tankunkat lötték ki a túloldalról.
Ha tudnánk milyen pálya a következő, akkor ide biztos vinnék egy Leopárdot vagy T-50-et.

TD a tűzerő miatt kellett (volna), illetve védelemnek. Nyilván egy full KV-3 századba nem nagyon kellenek, de ilyennel nem találkoztunk, talán 3-4 ellenfél volt erősebb nálun.

--
A csata vezetését azért gondoltam rotációban, mert egyrészt ez egy játék, ahol érdemes mindent kipróbálni, másrészt nem ismerjük egymást annyira, hogy egyből kijelöljek valakit.
8-10 csata után már nagyjából tudtam kik a leghatékonyabb századparancsnokok.
(1 hét kihagyás után elfelejtem....)

--
A mikis fecsegés egy fiatal sráctól származott, és még nem ütötte meg az ingerküszöböt, de nyilván leállítom/megkérem, ha már nagyon zavaró, hogy kicsit lassítson.
Élvezte ő is... na.

---

A tanácsaid hasznosak, és ismét szívesen játszanék veled is, de azt el kell fogadnia mindenkinek, hogy bár törekszünk a maximumra, de ez nem mindig lehetséges.
Szerintem egész jó eredmény a 6:6:1

(#24347) Snooker válasza fsb1000 (#24346) üzenetére


Snooker
senior tag

Majd máskor is lehetne ilyen századot szervezni (akár más tierben is)

(#24348) fsb1000 válasza Drenadar (#24344) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen... ez nagy probléma, hogy sokan munka után, a családi feladatok után, szinte már az alvásidőben ülünk le játszani. Fáradtan...
Eddig talán 2x volt, hogy frissen játszottam. Jobban is ment!
De a rutinnal ez a probléma halványul, COD-ozni félkomában is le tudok ülni, akkor is elég jól megy. Gondolom kéne 1-2 év WoT-ban is, hogy így legyen, de félek előbb unom meg.

--
(#24347) Snooker
Holnap is lesz, ha van jelentkező, csak még nem tudom hogy du vagy este 10 után.
1-2 óra bőven elég a századból. Magasabb tierben lehet kevesebben lennénk, de meg lehetne próbálni.
Nagy igazság, hogy "közepesben" t6-al nem lehet bukni kreditet. ez is számít.

Kár hogy a "közepes" és "bajnok" századokban korlátozták az össz tiert, azaz nem lehetünk 15-en, ha erősebb tankokat választunk.
Biztos van ennek oka, de még nem jöttem rá mi lehet.

[ Szerkesztve ]

(#24349) balintka válasza D.Orion (#24336) üzenetére


balintka
addikt

Hú, nagyon gyorsan belekezdtél. A századcsata után megy nekem is, 5 illetve 7 kilövés a KV-val (nem a 3-as).

(#24350) hemaka


hemaka
nagyúr

Hol lehet megnézni mennyi időre és miért némítottak el a chaten, sehol?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.