Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24801) -vitya- válasza petcsike (#24799) üzenetére


-vitya-
őstag

+ nagyon szerettem a T32-t, ha megnézed a statjaimat nem rosszak vele, de TUDTAM, miközben mentem vele, hogy akár tierg2-vel, akár IS3-al jobb lettem volna, ugyanabban a csatában. Nem tudom hogyan, de a matchmaker a T32-t jobban szerette mint a többi tier8-at. Könnyebb csatákba rakott. Érzésre.

-=Витя=-

(#24802) petcsike válasza -vitya- (#24801) üzenetére


petcsike
tag

meglehet:) KT-t sokkal feelingesebb volt nekem is játszani:) viszont elég finom tud lenni, amikor egy BL10-nek azt mondja a T32 torony, hogy bizony te most lepattansz rólam:)
érzésre NEKEM a KT volt a legpontosabb, azután T32, és a végén csak a BL9.

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#24803) -vitya- válasza petcsike (#24802) üzenetére


-vitya-
őstag

nem a pontosságról volt szó;-) használhatóságról...

Én szeretek elöl menni, szétszedni mindent amit látok. IS3 és KT alkalmas erre, T32 nem. Ha meg valakinek a szájába dugom a csövet, az a BL9-et köszöni meg legkevésbé.

-=Витя=-

(#24804) diegho válasza petcsike (#24802) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem kell a tornyára lőni és akkor semmi nem pattan róla. Amúgy én azt szerettem a T32ben, hogy SU-152-el toronyba lazán kapta az 500-at plusz elfelejthette az ágyúját, bár ez minden hull down-ba álló amcsi tankra igaz volt. Toronyba mind szépen kapta a critical 500-akat, de az az ágyú egy IS-4 ellen semmit nem ért, míg BL-9el meg simán átlőttem frontba is, akárcsak az E-75öt, de beszélhetünk a 10-es tankokról is. IS-3al most is simán sebzem frontba az IS-7et is.

(#24805) -vitya- válasza diegho (#24804) üzenetére


-vitya-
őstag

thats right, mit érsz azzal, ha pontos valami, ha nem sebez?

-=Витя=-

(#24806) petcsike válasza -vitya- (#24803) üzenetére


petcsike
tag

ez igaz. viszont a használhatóság is relatív dolog. nem dicsőíteni akarom én a T32-t, Isten ments, csak szimplán igazat adtam Predi kollégának.

Hát sztem annyira nem rossz a saját tierjében az az ágyú. de most ezen vitázhatunk sokat. Odaírtam, hogy szerintem. nagyobb tankok ellen meg érdekes. :)

[ Szerkesztve ]

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#24807) CPT.Pirk válasza Iron Funeral (#24776) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez nem az?

- M7 Priest SPG gain reduced by 8%

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24808) diegho válasza -vitya- (#24805) üzenetére


diegho
nagyúr

Este 6 körül kb leszek, akkor tolhatjuk, vettem egy Valentine-t, szóval mehetünk 3 csodatankkal :DDD ja és látom a fényt az alagút végén már igazából csak 6k XP az ISU-ra, 21k a T-50re és némi artyzás van hátra.

(#24809) D.Orion


D.Orion
veterán

Victory!
Battle: Mines 2011. december 27. 10:37:01
Vehicle: Hummel
Experience received: 1 536 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 38 910
Battle Achievements: Confederate

Én gyengítettem őket, az IS meg kivégezte. Ő 7kill-el távozott a csatából, én meg a Confederate-el. :C

Ellenben ma nagyon nehezen van meg az első győztes csata, van olyan gépem amivel már a 9. csatát nyomom és még egy se végződött győzelemmel.

Tankszázadhoz van kedve valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#24810) -vitya- válasza diegho (#24808) üzenetére


-vitya-
őstag

szép - bár érthetetlen ;-)

-=Витя=-

(#24811) MadPjotr


MadPjotr
tag

Segítséget kérnék hol van a WOT könyvtárában a nyelvek, ugyanis nekem nem magyar :(
havertól szoktam mindig elkérni azt a bizonyos fájlt ami a nyelvért felel minden frissítés után, de most nem találom...
segítségetek előre is köszönöm.. megint :D :R

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#24812) krisz74


krisz74
tag

Én benne vagyok,ha leszünk elegen.Mármint a században.

[ Szerkesztve ]

(#24813) Snooker válasza D.Orion (#24809) üzenetére


Snooker
senior tag

Nekem van hozzá kedvem

(#24814) D.Orion


D.Orion
veterán

[PH!] Prohardver Tankszázad! [T6] néven él a dolog.

Reményeim szerint 11:15kor legkésőbb kezdés.

[ Szerkesztve ]

(#24815) virkir válasza MadPjotr (#24811) üzenetére


virkir
veterán

A lancserben ha a kis zászlónál kiválasztod a magyart nem egyszerűbb mint másolgatni?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24816) Snooker válasza D.Orion (#24814) üzenetére


Snooker
senior tag

Remélem leszünk elegen

(#24817) yarsley válasza -vitya- (#24800) üzenetére


yarsley
aktív tag

Neked is Boldog Karacsonyt! :N

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#24818) CptMisi válasza vhw (#24757) üzenetére


CptMisi
őstag

Tiger P, T29, Tiger II... lol :N

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24819) diegho válasza -vitya- (#24810) üzenetére


diegho
nagyúr

Bajban is leszek, ha meglesz minden eliten, akkor mi a frászt fogok csinálni? :F

(#24820) MadPjotr válasza virkir (#24815) üzenetére


MadPjotr
tag

kicsit bonyolult lenne elmagyarázni, de nekem nincs lancserem :) így nyelvet se tudok választani főleg nem magyart így ha kérhetem megmondod hol található a WOT könyvtárban a "nyelvi" rész !? köszi

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#24821) marked one94 válasza diegho (#24819) üzenetére


marked one94
őstag

Elkezdesz egy Német heavy ágat ;] :)

You'll Never Walk Alone

(#24822) sptkyle válasza D.Orion (#24814) üzenetére


sptkyle
senior tag

Csak én nem találom a PH-s tankszázadot? :O

Gondoltam hátha lenne még egy hely egy kezdő számára...

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#24823) person válasza fsb1000 (#24759) üzenetére


person
senior tag

T-50-el nincs veszteség és nagyon jókat lehet vele menni főleg ha nem egyedül vagy. Rendkívül szórakoztató szerintem, csak nagyon nézni kell mit hol tudsz vele sebezni. T-50-2 kicsit veszélyesebb sok mindent megeszel vele csak ne szóljon bele senki, főleg a saját artytok. Hihetetlen sokszor mik be nem találnak menet közben. :D A gond, hogy nehéz pluszosra kihozni de sokszor még nullára is szóval nem érdemes szétlövetni értelmetlen rushal, mert ahová beteszi ott sokszor csak egy lövés vagy, de ha marad is életed a javítás akkor is drága lesz. Prém nélkül mondom. Viszont jó érzés megmajmolni vele egy T7-8-as heavyt.

Lol KV-val lenyomtam maxról egy Tiger P-t úgy hogy 3x le is pattantam a tornyáról. Nekem maradt 120hp-m :DDD 500hp-nál már nem akart annyira lerohanni, megtalálta a hátra menetet. ;]

(#24824) diegho válasza marked one94 (#24821) üzenetére


diegho
nagyúr

Nyilván ezt fogom tenni :DDD inkább megvárom a csigazabálókat.

(#24825) -vitya- válasza diegho (#24824) üzenetére


-vitya-
őstag

minden csigazabálót szétlövök, ezt most megfogadom. Eddig se szerettem a franciákat, most már gyűlölöm is őket, mélyen a szívemből.

-=Витя=-

(#24826) Sanya válasza person (#24823) üzenetére


Sanya
nagyúr

ugyanez van a vk2801-gyel is.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24827) D.Orion


D.Orion
veterán

Tankszázad ebédszünetet tart. Olajcsere, tankolás, lőszerkészletek feltöltése. Folyt köv.: ~12:30

(#24830) diegho válasza -vitya- (#24825) üzenetére


diegho
nagyúr

:DDD nem jártam tesztszerveren, de az adataik alapján brutálisan OP tankok lesznek. 10mp alatt kilövi a tárat... vicc, ráadásul óriási pen értékekkel rendelkeznek már alacsony szinteken is, nem csak a 10-es képes aratni.

(#24831) đe$|re


đe$|re
senior tag

Élvezet volt a THT klánnal menni...

(#24833) vhw válasza CptMisi (#24818) üzenetére


vhw
addikt

Talán valamivel nem értesz egyet?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24834) virkir válasza MadPjotr (#24820) üzenetére


virkir
veterán

\World_of_Tanks\res\text\LC_MESSAGES\ a nyelvi könyvtár ezt kell lecserélni ha nyelvet akarsz váltani.
De vigyázz ha nem a megfelelő verzióval cseréled le bugos lesz a garázs meg a játékban is hüjjeségek jelenhetnek meg.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24837) fsb1000 válasza D.Orion (#24809) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tegnap volt olyan csatám Hummel-lel, hogy 1-et löttem, a végén kilöttek, és kaptam mégis 31.000 kreditet győzelemmel. Szép...
Asszem 8-10 kört mentem vele, direkt nem mozogtam és egyszer sem lött ki arty.
Én láttam 1 tracert!!!!! Végre. Azt hittem feltünőbb lesz "isten" nézetben, de csak egy csik aminek a végére oda lehet pörkölni.

Másik csatában 4-en voltunk arty-k, Hummellal én a legkisebb.
Megy a csata 5 perce, mikor az ellen bázisán bespottolnak egy AFK-s Löwét.
Azonnal rárántottam a célkereszett, de várni kellet mig beszükűlt.
Én adtam neki a 3. találátot 5%-ra levitte, és a 4. arty kinyírta 3 sec múlva.
Közben a többiek küzdöttek, mi meg egy nyilvánvalóan AFK-n szedtük a dmg-t. Majdnem 1 perc ment el vele, mire újra tudtam célozni.
Az nagyon sok a tankok életében, ha valakit épp soroznak.
----------

Tankszázadban, viszont nagyon jó az az 1-2 Grille. A mieink meg különösen jók (mármint a játékosok jól nyomják), ténylegesen segítik a tankokat, szóban is.

(#24841) fsb1000 válasza person (#24823) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!
Kizárólag arty szívatás miatt kéne, de lehet nem leszek valami ász ezekkel az orosz játéktankokkal. VK2801-hez kellett 200 csata mire kezdtem érezni hogy csináljam.
Ennyi időt nem szánok rá, mert van 3 kedvenc tankom + a tankszázados KV-3 amikkel nagyon jó menni.

T-50-el kb minden harmadik meccsen sikerül artyt kilőni vagy lesebezni. Gondolom ez javulni fog.

(#24849) Zeratul


Zeratul
addikt

Este indít vki tankszázadot, mert napközben melózni kell?

[ Szerkesztve ]

(#24850) fsb1000


fsb1000
nagyúr

[Előzmény törölve]
Inkább véleményezzétek az ötletem:

--------------

Alakítsunk PH! klánt. Kizárólag azért, hogy a tankszázadban (meg máshol is) egymásra ismerjünk. Nem vennénk részt a klánosdiban és csak minimális belépési feltétel lenne.

Legalább annyit írjatok igen/nem, vagy hogy mi legyen a neve és mi legyen a zárójelben.
Klánnévre nincs ötletem, de ez (is) tetszene:

FSB1000 [PH]

[ Módosította: Barthezz2 ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.