Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23751) KaLeun


KaLeun
senior tag

Faszán elfelejtettem levenni a GW Tigeremről a ventit... szépen el is tünt. :O Legalább berakhatták volna a depóba. :U

Amúgy nem megy nálam a játék, most nyomozom ki, hogy mi kevert be. Talán a WoT Tweaker vagy az OTM?

Cila

(#23752) fsb1000 válasza Werewolf20 (#23744) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Megvárom amig iskolaszünet lesz, de nyugodtan indíts egyet!

Én kicsit pangásosnak láttam ma a századokat. (sokat kellet várni.)

(#23753) Timyyy válasza fsb1000 (#23752) üzenetére


Timyyy
őstag

Akkor inkább 3. platoon társat keresünk (T8), századot hagyhatjuk későbbre is. :)

(#23754) balintka válasza fsb1000 (#23752) üzenetére


balintka
addikt

Eddigi 2. legtöbb kilövésem teljesítettem a KV-val, 7-et. Köztük 1 KV, Pz 4-es is van. Duplázva (napi első csata) adott 2.400 valamennyi pontot.

(#23755) Fel válasza KaLeun (#23751) üzenetére


Fel
addikt

Akár mindkettő is, ha még régebbi. A 7.0-ban újak a volumetrikus effektek (füst, port stb.), emiatt a tweaker is szivathat (már ha ez az amire gondolok: kiveszi a füstöt stb.).
A régi verziójú OTM-nél az szokott előfordulni, hogy a csata betöltésekor mindig kidob az asztalra, szó nélkül. 1. hsz-ben van rá megoldás.

(#23756) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Karácsonyi Special :C

Végre egyszer nem akció előtt vásárolok be. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#23757) hemaka válasza Gyuri27 (#23756) üzenetére


hemaka
nagyúr

ócó aranyat adhattak volna, mert az átváltható XP-ben már-már fulldoklom. :D

(#23758) jahrn válasza Gyuri27 (#23756) üzenetére


jahrn
senior tag

Sry, de mi ebben a special? Ez inkabb olyan mint egy aruhazi kiarusitas...

(#23759) KaLeun válasza Fel (#23755) üzenetére


KaLeun
senior tag

Friss mind a kettő, tweakerben mindent bekapcsolva is ua. a helyzet.

Cila

(#23760) mynames


mynames
senior tag

Az álcázó festésnek van tényleges hatása is vagy csak jól néz ki?

(#23761) hemaka válasza mynames (#23760) üzenetére


hemaka
nagyúr

csak design

(#23762) Gyuri27 válasza jahrn (#23758) üzenetére


Gyuri27
félisten

A kiárusításnál jó esetben csak az adott termék szünik meg. Rossz esetben a bolt.
Itt meg nem erről van szó.
Még jó, hogy vártam a vk28 megvételével. Nem keveset spórolok + az átképzés is olcsóbb a leoról. :DDD

Ha veszek egy tankot féláron az akcióban, az akció lejárta után az akkori ár felét kapom érte? ;]

Amd - Radeon - Ryzen

(#23763) KaLeun válasza Gyuri27 (#23756) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ez jól jön, úgyis gondolkoztam már a kedvenceim megvásárlásán (Grille, Hummel, SU-85, Wolverine). kár, hogy a kis vk2801-et még el se kezdtem...

Cila

(#23764) D.Orion


D.Orion
veterán

50% discount on:
Increasing the size of your barracks

:R

Bár azt nem értem, hogy most az alap barrack-om van és mégis van 9tankom legénységgel. :DDD Már rég tele kéne lennie a barrack-nak és tel is van, de akármikor tudok veni még egy tankot és abba is legénységet. :F

(#23765) ollie válasza D.Orion (#23764) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tankokban levő legénység nem a barrackban van.

***

(#23766) D.Orion válasza ollie (#23765) üzenetére


D.Orion
veterán

Köszönöm.

Ki látott már olyat, hogy CLIFF-en HJ6-ban védenek???????????? :W :W Elhelyezkedtem egy tuti arty pontra, hogy simán lőhessem az E9-ben a hegy mögül jövőket, erree én vagyok az első sorban, mert a töbibek mögöttem 300 méterrel védenek. :W

mynames: Csak egy kicsit. Ha nem lehetne látni az ellent csak vizuálisan, akkor megérné, de így nem. Pl ha úgy lenne, hogy ha a csapattársad vagy te észreveszel egy ellenséges tankod, akkor csak a térképre kerüljön fel. A képernyőn ne lehessen látni kis piros ikonnal a tank mozgását és rálátás esetén a körvonalait(bár akkor ezt nem WoT-nak hívnák, hanem RO arcade-nak). Ekkor megérné nagyon az álca festés.

[ Szerkesztve ]

(#23767) mynames válasza hemaka (#23761) üzenetére


mynames
senior tag

ahhoz képest kicsit drágán mérik!!! :D
ha nincs haszna, akkor minek? főleg a 3 színű 250 aranypénzért! :F

[ Szerkesztve ]

(#23768) CptMisi


CptMisi
őstag

Matilda, Churchill, T-25, T-14, Ram-II, M4A2E4, Valentine, PzKpfw 38H735 (f) , PzKpfw S35 739 (f), T-15 , PzKpfw B2 740 (f), T2 Light Tank, M22 Locust.

Nem is megvehető. :U

A felsorolt járművek közül egyiket sem kell megvennem, de az 5x jó lesz. :R :R :R

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23769) balintka válasza CptMisi (#23768) üzenetére


balintka
addikt

Nekem leginkább T1 heavy kéne, a sherman se lenne rossz most. Csak nincs kreditem...

(#23770) hemaka válasza mynames (#23767) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mert a sok prémvérpisti egyből benyomja a goldos festést. Ha meg nincs annyi goldja, már tölti is az egyenlegét...

(#23771) D.Orion válasza balintka (#23769) üzenetére


D.Orion
veterán

Én is ezen a vonalon mozgok. Tigris és Tigris P megint el lesz halasztva. Úgy is sajnálom a 105% legénységet + 100repairt átdobni másik tankba. :DDD

(#23772) Fel válasza CptMisi (#23768) üzenetére


Fel
addikt

De, de! 6.7-es peccs óta megvehető az M4A2E4.

(#23773) -vitya- válasza ollie (#23707) üzenetére


-vitya-
őstag

nekem is itt áll a T34, de lánc itt sincs rajta, viszont a 105-ös ágyú rajta... szvsz, fel lehet rakni.

-=Витя=-

(#23774) bozont válasza Gyuri27 (#23756) üzenetére


bozont
veterán

Most egy IS4 diszkontnak örültem volna igazán, de végül is az M4 Sherman se rossz, ha addig sikerül kifarmolni az XP-t rá.

(#23775) person


person
senior tag

Artyk hova lettek? Váháhá Senki nem panaszkodik a hiányuk miatt ? :DDD Nem baj azért a T-50, 50-2-vel így is mindig szórakoztató köröket megyek még nagyok között is. :D Mintha így már nem is én lennék a főellenség de így még jobb. ;]

[ Szerkesztve ]

(#23776) L-e-f-i-e válasza Gyuri27 (#23709) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én erre nem lennék büszke, engem is blokkoltak már vagy beálltak elém, max ráirtam ha nem reagált új pozíciót kerestem, de nem lövöm ki mert az bunkóság, még ha 100%-ra veszítesz akkor is, de ha ilyen jól nyomja valaki (sicc!), akkor meg pont, hogy duplán hülyeség kilőni, hisz 1-1- scout is 1-1 plusz lövés az ellennek amit nem rád fog ellőni...

=^-^=

(#23777) mynames


mynames
senior tag

A régebbi 6.7-ben jobb alul mindig megtudtam nézni, hogy a csata hogy alakult mikor kiléptem annak vége előtt. Ezt most nem találom, merre van?

(#23778) D.Orion válasza person (#23775) üzenetére


D.Orion
veterán

Itt vagyok! :DD Artistaként elmondhatom, hogy a patch-el sokkal nehezebb lett a helyzetünk. :DDD Most elsősorban egymásra vadászunk a tracer miatt, csak miután likvidáltuk az ellenség műholdas lövegét, csak utána tudunk foglalkozni a hagyományos tankokkal. :DDD Továbbá ha műhold képben vagyunk, akkor nem látjuk a felénk közeledő ellenséghet, nem jelenik meg a térképen, csak ha más fedezi fel nekünk. Szerintem az arty-k "vakok" lettek nézelődés közben. Tovább ha visszaváltok normál nézetre, akkor is kell úgy 0.5 sec mire megjelennek a tankok körülöttem. Egyszóval nem lesz egyszerű artistának lenni ebben a mai cirkusban. :D

Panther-el most soroztak meg az arty-k. Miközben írtam ezt a hsz-t már betörtek a bázisunkra. Kivertem a két KV-t, de közben az ellenfél 4 arty-ja végig engem sorozott. 10ig számoltam a lövéseiket, utána abbahagytam. De sajnos megérkezett hátulról is az ellenség így meghaltam. Szó szerint kilőtték megsemmisítették minden modulomat a közelemben becsapódó lövedékek. 13K-t kerestem a körben és 18K volt a javítás. :DDD A bázist se tudtam elhagyni, mert már jöttek béfele.

[ Szerkesztve ]

(#23779) pocok28


pocok28
tag

Sziasztok!

A 7.0-ás patchben nem volt szó a térkép méretének az állíthatóságáról?

Valami ilyesmi rémlik nekem.

Vagy rosszul emlékszem?

Bocsi, már megtaláltam! :Y

[ Szerkesztve ]

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#23780) vbbb válasza klambi (#23739) üzenetére


vbbb
őstag

Én csináltam 5kill, 3felderítést KV-3-al...egyedül maradtam a csata végére, Mesterlövész cím...vesztettünk, mert még 5 tankkal már nem bírtam el..viszont kaptam érte 300XP-t!!! Ez miez már?? Szeretettel várom az új patch-et...

(#23781) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nem lehet vajon azt a skint amit szeretne az ember "rávarázsolni" (ps v. vmi hasonló) az alap skinre?

Cila

(#23782) Werewolf20


Werewolf20
tag

Egy kérdéssel fordulok hozzátok: lenne nekünk kedves bnőmmel Timyyyvel egy kis mennyiségű arany ami már nem nagyon kell se helyre, se barrackra. Jön ez a T2-5 prémium tank félár. Érdemes T5 ös prémiumot venni? Jövőbeli Löwe-ig kéne egy alacsony árú prém tank ami jobban hoz mint a Pz4. A T5 ös prémiumok hoznak e jobban mint a sima társaik, vagy mivel gyengébbek, nem adnak le annyi damage-et, így nem jár annyi kredit érte. Természetesen be kerülnek e 7-8 asok közé mint sokszor a Pz4?(ahol még anyit se kezd mint egy pz4). :F

It's not the destination...but the drive there

(#23783) Gyuri27 válasza L-e-f-i-e (#23776) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem vagyok rá büszke.
Viszont tanuljon meg mindenki egy szinten játszani. Mert egy-két kasuki elrontja másik 13 ember játékát. Egyszer kétszer bele is férne. De hogy egész délután ezek miatt szopik az ember az nem járja.
Ott volt a malinkovás eset is. Vk28 felmegy a hegyre. Nem a házhoz áll be. Nem.
Mikor én vagyok a házas oldalun tuti, hogy az ellennél jó scout van és beáll a házhoz. A csapatot meg 2 perc alatt rommá lövik.
Mint írtam a leo leghátul az erdőbe dekkolt. Szépen vissza ballagtam és rálőttem kettőt.
Még örülhet, hogy nem lőttem ki.
Az ilyen minek jön fel játszani?

Amd - Radeon - Ryzen

(#23784) marked one94 válasza Werewolf20 (#23782) üzenetére


marked one94
őstag

t5be én szerintem nem érdemes prém tankot venni, elég oda egy KV vagy egy SU-85 ha credit kell . Ezzekel több sebzést is tudsz bevinni (107mm ágyú) mint a kis ocsak t5 prem tankkal :)

You'll Never Walk Alone

(#23785) OgreImre


OgreImre
senior tag

IS-3 -at szemből ammoracken lőtte egy T-54. Végül is teljesen mindegy hova rakják a lőszereket valaki úgyis ellövi.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#23786) CPT.Pirk válasza Werewolf20 (#23782) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egy biztos, a T14-es prémium heavy-t ne vedd meg, mert még az ementáli sajtot sem lövi át. MarkedOne által felsorolt tankok mellé még szerezd be az M4 Shermant, és akkor azzal a 3 T5 tankkal dőlni fog a lé.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#23787) D.Orion válasza marked one94 (#23784) üzenetére


D.Orion
veterán

Mivel gondolom nincs ruszki tankja így ezt a részét cseszheti. :U

MM szerint Panther vs Tiger... :U Na ki nyert? Na ki? :U Hát a Panther! :DDD Lelőttem a Tigris lánctalpát és az őt védő T34-85 tornyát. Majd otthagytam őket, mint két méhtelepre való ócskavasat és elmentem bázist foglalni. :B A mögöttem cammogó Ferdinand meg eleresztett 3 lövést és nyomott egy kövér XD-t.

[ Szerkesztve ]

(#23788) fsb1000 válasza hemaka (#23770) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na...
Pantherra én is megvettem a gyári festést, mert tetszett... meg csak.
Egyéblént elég hülyén néznek ki a csapatokh a tiri-tarka minden tank.

(#23789) person válasza D.Orion (#23778) üzenetére


person
senior tag

Őszintén sajnálom. :B :DDD Már ami az első részét illeti a hsz-nak. :)

Duda nincs?

[ Szerkesztve ]

(#23790) fsb1000 válasza pocok28 (#23779) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet állítani a = és a . karakterekkel.
Átraktam a numpad(+) és Numpad(-) -ra. Jól használható.

(#23791) marked one94 válasza D.Orion (#23787) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor itt az ideje hogy elkezdjen egyet ;) Ahogy fentebb is írták még a sherman is jó csak nem tudom az 105mm ágyút mennyire rontoták el. De a Pz4 se rossz csak azzal okosabban kell már harcolni :)

You'll Never Walk Alone

(#23792) D.Orion válasza marked one94 (#23791) üzenetére


D.Orion
veterán

Én is a KV pénzfarm miatt kezdtem el az orosz ágat. Kissé nevetséges, hogy konkrétan 5óra prémium játék alatt el lehet jutni a KV-ig. :DDD Bár lehet, hogy csak jó csatákban harcoltam.

(#23794) balintka: Hol jársz, megvan már minden csak Tigris-re kell XP? Ha van prémed, akkor úgy 500XP-t lehet hozni csatánként, ha nyertek és lősz párat. Mindig hátulról kell vele osztani. Szépen csipegetni a nagyokból, az jobban adja az XP-t, mintha a T4-et lődöznéd ki. Én mindig KV szériát meg IS-t vadásztam vele. T1 Heavy-t meg csak a PZ IV-es revans kedvéért hajtogattam mindig szét. Ha kell platoon-ban segítség, akkor írj rám majd.

[ Szerkesztve ]

(#23793) fsb1000 válasza Gyuri27 (#23783) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Mint írtam a leo leghátul az erdőbe dekkolt. Szépen vissza ballagtam és rálőttem kettőt."

Én ezt nem tartom helyes eljárásnak.
Lehet, hogy másoknak meg kell tanulniuk játszaniuk hozzád képest, neked viszont erős tolerancia deficited van.
Tanulással nehezen pótolható, de ha odafigyel az ember nem lehetetlen egy mindenki által elfogadható minimum szintet elérni.

(#23794) balintka válasza D.Orion (#23771) üzenetére


balintka
addikt

Tigrist még csak most fejlesztem a VK3601-el, még 1-2 hétbe telik míg lesz.

(#23795) hemaka válasza fsb1000 (#23788) üzenetére


hemaka
nagyúr

Majd ha tele leszek credittel és nincs mire költenem, akkor majd én is festegetem a járgányokat. Jelenleg kell a credit(370k credit körül stagnáltam... :U ) az IS-4/Ferdi-t üzemeltetni. Ráadásul Ferdire még 20k XP és megvan az új pukkantós(300k credit). Prémem meg lejárt, aztán megfogadtam, hogy több pénzt már nem költök a játékra, pedig van közel 300k átváltható XP-t. :U

szerk.: Na igen, az artykkal látványosan kevesebb a gondom nekem is...

[ Szerkesztve ]

(#23796) fsb1000 válasza hemaka (#23795) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Fogjuk fel úgy, hogy 200 FT sikerpénzt adtam a fejlesztőknek az ARtyk visszaszorításáért.

(#23797) Paul119 válasza CPT.Pirk (#23786) üzenetére


Paul119
addikt

vagy egy ferdinánd azzal is jön a pénz szarásig :D

hemaka: nekem 80k xp kemény 3000 ftomba fájt .. de megérte mert végre jagdtigerben csücsülhetek :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23798) vbbb válasza vbbb (#23780) üzenetére


vbbb
őstag

Ja igen, és egy drága csapattárs az elején hátulról seggbedurrantott vk3601 (H) -val minden ok nélkül, ami levett vagy 50%-ot és így húztam ki a végéig...szóval ebbe a kemény 300XP-be a "fájdalom díj" is benne volt...no comment

(#23799) L-e-f-i-e válasza D.Orion (#23778) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

"Most elsősorban egymásra vadászunk a tracer miatt, csak miután likvidáltuk az ellenség műholdas lövegét, csak utána tudunk foglalkozni a hagyományos tankokkal."

Oh whatta fakk...az ilyen hozzáállás miatt utálják sokan az artykat , egy artynak MINDIG az ellen artyja az elsődleges célpont, patch előtt és patch után is, mellesleg a játék leírásában is ezt szajkózzak "elsődleges célpont az arty".

Nm lenne baj az arytkkal és nemlett v olna szükség a nerfre sem ha azt csinálták volna ami a feladatuk, de állandóan az első felspottolt tankra lőtt az összes hogy killt szerezzen, hiába futott a scout , addigra rég eltűnt az ellen arytja mire ezek a faszagyerekek ujratöltöttek...(tisztelet a kivételeknek)

Egyébiránt ez sajna igaz a tankosokra is , már az a rész, hogy 5% -on áll egy ellen persze h rálőnek 10-an és a melette állóra 100%-ra meg alig, csak hogy elvigyék az értéktelen killt, hisza nagyobb damage jóval többet hoz mint egy kicsi kill.

=^-^=

(#23800) KaLeun


KaLeun
senior tag

Leszedtem mindent róla, továbbra sem megy... :W

Ki játszik még olyan ősrégi géppel mint én (Athlon XP, Barton)?

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.