Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23901) yarsley


yarsley
aktív tag

kis thumbnail:

nagy thumbnail:

[ Szerkesztve ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23902) bullseye válasza biggamer (#23900) üzenetére


bullseye
addikt

ha bármi mod volt rajta és úgy peccseltél, az lehet a ludas... ha nem, akkor kompatibilitási módot érdemes próbálgatni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23903) KaLeun válasza biggamer (#23900) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ah, egy sorstárs.... :(

Cila

(#23904) biggamer válasza bullseye (#23902) üzenetére


biggamer
veterán

hááát ... újra telepítettem másodjára az egészet ... nem csak a patchet, utána feltettem 1-2 modot rá úgy sem indul ... leszedem és felteszem még1x modok nélkül. :O

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#23905) yarsley válasza biggamer (#23904) üzenetére


yarsley
aktív tag

Moddok nelkul ki se probaltad, hogy elindul-e? :C
Lehet alltalanos meg mar ezerszer leirtak, de ha tudsz uj drivert folrakni (folleg videokartyanak, de alaplapi chipset/hang is van frissitve neha), akkor az is nagyon ajanlatos.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23906) virkir válasza yarsley (#23899) üzenetére


virkir
veterán

Azért nem ördöngösség megtalálni őket ezek ráadásul alap helyre álltak és miután meglőttem akkor se mozdult a lúzer mert az egyikbe kettő kellett.

A kis thumb linkelését másold már be mert arra nem jövök rá.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23907) virkir válasza biggamer (#23904) üzenetére


virkir
veterán

Az OTM csinál ilyen gondot ha nem a 0.7.0-hoz való meg másik fórumon panaszkodtak crosshair-re is van amit nem szeret a játék.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23908) biggamer válasza virkir (#23907) üzenetére


biggamer
veterán

új ikonokat, célkeresztet tettem fel ... minnyá kipróbálom szűzen, ha nem müxik teljes oprendszer csere !!! :(

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#23909) virkir válasza biggamer (#23908) üzenetére


virkir
veterán

Akkor a célkereszt lesz a hiba mint írtam van ami nem megy, gondolom a bonyolultabbak mert az enyémek hibátlanok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23910) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát srácok, az interjú szerint 350-en dolgoznak a WoT-on, 200-an a WoWP-on (World of WarPlanes), és 100-an a WoB-on (World of Battleships).

mod: rövidítés javítva

[ Szerkesztve ]

***

(#23911) KaLeun válasza ollie (#23910) üzenetére


KaLeun
senior tag

Valahogy nem látszik...

Ahogy Overlord blogján írta valaki: nektek oroszoknak még tanulni kell, hogy hogyan kell üzletet csinálni.

Cila

(#23912) yarsley válasza ollie (#23910) üzenetére


yarsley
aktív tag

Azt a WoW-ot jobb lesz lecserelni WoWP-ra vagy meg inkabb WoP-ra, elkerulendo a nevutkozest.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23913) vhw válasza yarsley (#23912) üzenetére


vhw
addikt

Eddig is WoWP néven említik minden 'hivatalos' helyen (WoP pedig már foglalt)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23914) yarsley válasza virkir (#23906) üzenetére


yarsley
aktív tag

Nah kis imgur tanfolyam kezdodnek:
Feltoltod a kepet, kapsz egy linket. A sima kiterjesztes nelkuli lesz az imgur-es valtozat. A masodik ahol a kiterjesztes is van, az a hotlinkelheto valtozat (jpg, gif, etc). Jah es az url kap egy i. elotagot is, tehat ha a weblapon megjeleno kep cime imgur.com/wbO0m volt akkor a direkt kep cime http://i.imgur.com/wbO0m.jpg lesz. Thumbanilt meg ugy kapsz, hogy a kep neve utan odaraksz egy s-t kicsi tumbnailhoz, vagy egy l-t nagyhoz:
http://i.imgur.com/wbO0ms.jpg, http://i.imgur.com/wbO0ml.jpg.
A kep-linket meg ugy csinalod, hogy beszursz egy kepet a gombal, majd az igy kapott kodot kijelolod es beszursz egy linket, megint a megfelelo gombal.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23915) D.Orion válasza virkir (#23838) üzenetére


D.Orion
veterán

Ha én meg tudom csinálni úgy, hogy rákattintással megjelenik a nagy kép, akkor szerintem te is. :U Széthúzás nélkül 460px szélesség fér el a ph-n, abba lehet beágyazni a nagy képet. (#23901) yarsley hsz-ében lévő kép fura mód teljesen jól látható kicsiben is, nem tudom miért nem lehet így belinkelni a kis képet, mondjuk 460x460-ba, azt beágyazni bele a nagyot.

(#23914) yarsley: Nekme van egy másik verzióm amit itt használok. :U
1. Letöltöttem a Image Resizer for Windows-t.
2. A weboldalon szépen le van vezetve, hogy hogyan épül be a winbe. A kívánt képen jobb gomb> resize picture > custom> 460x460.
3. Feltöltöm az eredeti méretű és a custom képet a megfelelő helyre.
4. Belinkelem(link paranccsal) a teljes méretű képet.
5. IMG paranccsal betolom a kis képet úgy, hogy az előbbi parancs [LINK] helyére beillesztem az IMG parancssort.

[ Szerkesztve ]

(#23916) biggamer válasza virkir (#23909) üzenetére


biggamer
veterán

na ... szűzen indul és OK, most lassan próbálkozok a modokkal ... :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#23917) KaLeun válasza biggamer (#23916) üzenetére


KaLeun
senior tag

Remélem nálam is indul majd, grat a sikeres indításhoz.

Cila

(#23918) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Mikor indul a full verzió?

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#23919) virkir válasza biggamer (#23916) üzenetére


virkir
veterán

Szemezgess az enyémekből azok mennek hibátlanul.

yarsley
Köszi majd kipróbálom amíg nem kapjuk vissza a PH-st

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23920) biggamer válasza ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ (#23918) üzenetére


biggamer
veterán

???

KaLeun
köszi ... hajrá Neked is ... a windows temp könyvtárból is töröljél ki mindent !!!

virkir
Köszi ... már töltöttem le pár cuccost, direkt nézem h kompatibilis legyen az utolsó peccsel !!!

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#23921) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza biggamer (#23920) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

0.7.0 a jelenlegi verzió. az még bétának számít nem?

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#23922) ollie válasza ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ (#23921) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fogsz örülni a nevednek, ha mondjuk mobilról akarsz majd fórumozni.

És miért használsz 2 regisztrációt?

[ Szerkesztve ]

***

(#23923) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza ollie (#23922) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Az meglehet, de nekem így tetszetős. :)

Azért, mert a másikat nem tudtam törölni.(nem lehet)

[ Szerkesztve ]

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#23924) virkir válasza ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ (#23921) üzenetére


virkir
veterán

Az előbbi kérdésedre 2025 ha június 18.-a holdtöltére esik. Ha nem akkor a következő év.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23925) yarsley válasza D.Orion (#23915) üzenetére


yarsley
aktív tag

Par random gondolat: 460*460 tovabbra is nagy ide, mert kilog a prohardver mereterol, es scrollal kirakott thumbnailt ciki...
A ket altalam kitett thumbnailt automatikusan generalja a kepet megoszto oldal.
Kepmeretezeshez IrfanViewet hasznalok, ingyenes es eleg sokmindent lehet vele megcsinalni, akar batch modban is. Mondjuk az a shell integralt cucc nem rosz, de ahhoz _nagyon_ sokszor kene hasznaljam, hogy ilyennel hekkeljem a windowsomat.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23926) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza virkir (#23924) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Az komoly. :DD

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#23927) psycroptic válasza ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ (#23921) üzenetére


psycroptic
őstag

Ez már nem béta ez élesben megy hátulról... :DD

PSNID: Tomy83PS

(#23928) D.Orion


D.Orion
veterán

(#23925) yarsley: Oks, megbeszéltük. :) Bár nem értem, hogy mi lóg ki nálad 460px szélességnél, mert nekem belefér a PH méreteibe. :F

MÁS: VK3601H + 888mm > 665meter Stug III kimúlt két lövésre. :U

Kör vége meg no comment...

Kevés HP-val már nem bírtam az IS-el, pedig utána piskóta lett volna már a kör lehozása. Tudom a módjaim nem működnek, lusta voltam még frissíteni az OTM-et és az infó részt.

[ Szerkesztve ]

(#23929) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

1/6 - 1/8 And 1/4 TANKS
Komoly cuccok :)

[ Szerkesztve ]

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#23930) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Este sikeresen megvettem az SU152-őt nagyobb motorral alap ágyúval.Az oké , hogy az ágyú 700/700/900-at sebez , de olyan pontatlan , hogy csak közelre jó . Arról nem is beszélve , hogy ma nem egyszer pattantam le vele pl PZIV-ről közelről amit nem akartam elhinni , ráadásul kétszer is. Így sikerélmény nulla főleg miután 10ből sikerült egyszer nyerni azt is úgy , hogy már a map kezdetén kilőttek :O .Szóval sokat dobott az 5x XP. Aki teheti hagyjon annyi közös Xp-t ami elég a kövi ágyúra .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23931) ollie válasza ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ (#23923) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A régit kiraktam.

***

(#23932) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza ollie (#23931) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Köszönet! :)

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#23933) yarsley válasza ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ (#23921) üzenetére


yarsley
aktív tag

Regen ugy volt, hogyha kiadtak valamit, akkor a verzioszam ugrott a kovetkezo egesz ertekre. Ma mar nagyon sokan nem kovetik ezt, es csak nagyobb programvaltozasnal van a verzioban ugras...
Viszonyitas keppen a Gmailt tudnam emliteni, ami meg akkor is betakent uzemelt mikor mar a fel internet azt hasznalta.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23934) psycroptic válasza jozefgucci1 (#23930) üzenetére


psycroptic
őstag

Azzal az ágyúval csak úgy tudsz pattani, hogy ha AP lőszert használsz. Próbáld ki HE-vel is. A patch előtt a HE-vel használt 152mm löveg eléggé istenkáromlásra buzdította az ellenfelet... :DD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#23935) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza jozefgucci1 (#23930) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

SU-85B volt kb a legjobb. Gyorsan fordult, erős volt, csak kicsit csúf. :D
Amióta megvettem a SU-85-öt azóta kicsit én is meguntam.

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#23936) bozont válasza jozefgucci1 (#23930) üzenetére


bozont
veterán

Szerintem tök mindegy, mert a 122mm ágyú már karcsú rá, amilyen tankok közé tesz vele. De az alap azért nem olyan rossz, legalább is a patch előtt jó volt (akkor HE volt az ajánlott, de lehet még most is jó). De tény , hogy messzire nem valami jó lődözni vele, középtávon viszont gyilkos.

(#23934) psycroptic
Bárcsak úgy lenne, pattog az HE-vel is, vagy csak én voltam olyan szerencsétlen hogy közelről háromszor egymás után lőttem 0 sebzésest. Abból 1 pattant kettő meg csak csilingelt. :U De talán tegnap írtam, hogy mentem egy kört vele az új patch miatt és 2x pattantam a T29 elejéről.

[ Szerkesztve ]

(#23937) D.Orion válasza D.Orion (#23928) üzenetére


D.Orion
veterán

Hopsz :DDD 88mm és most látom, hogy 3001-el mentem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23938) psycroptic válasza bozont (#23936) üzenetére


psycroptic
őstag

Éppen a patch előtti napon sikerült kifejlesztenem és sokat nem tudtam menni vele de érezhető a különbség. Habár pattanni nem pattantam még vele csak HE-t használok. Nem mondom volt rá példa, hogy 9 hp-t szedtem le az ellenből, mert rossz helyre céloztam vele. Nem lehet csak úgy vaktában lövöldözni ezzel is meg kell keresni a gyenge pontokat.

Nem valami magas az ágyú penje ezért érdemesebb a HE-t használni.

PSNID: Tomy83PS

(#23939) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza D.Orion (#23928) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Miért angollal tolod? A launchernél van magyar nyelv is. :D

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#23940) D.Orion válasza ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ (#23939) üzenetére


D.Orion
veterán

Mondhatni, hogy nekem majdnem mind1. :U De látom a kép leglényegesebb részét észlelted te is. :U

[ Szerkesztve ]

(#23941) ollie válasza ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ (#23939) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk van aki nem szereti a magyar nyelvet a játékokban.

***

(#23942) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza D.Orion (#23940) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Valóban. :D Mostmár meglestem a lényeget is. :DD

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#23943) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza ollie (#23941) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Néha tényleg jobb az original. :)

[ Szerkesztve ]

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#23944) fsb1000 válasza virkir (#23838) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"Ha valaki tudja hogyan tudnám a tumbnailt linkelni úgy mint az sg-n akkor ne fojtsa magába az infót."

2 képet kell csinálni: egy nagyot meg egy kicsit (400x300)
Használd a [Link] gombot, és URL-nek a nagy képet írd be, majd OK

Kapsz egy L és /L közé szorított "link"-et, ahova szöveget írhátnál be, de helyette ott használod a [Kép] gombot és URL-nek a kis képet adod meg.
Eredmény: kis kép a fórumba, amire kattintva a nagykép jelenik meg.

Az átméretezés a plusz munka, ezt eddig a PH motor végezte automatice.

(#23945) ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ válasza ollie (#23941) üzenetére


ᵽᵴᶙᶗᵺᴑ
tag

Szép konfig. :Y

~Psycho~ Ha elfelejtek privire válaszolni, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet! :)

(#23946) helixP válasza jozefgucci1 (#23930) üzenetére


helixP
nagyúr

Na igen, erről beszéltem fentebb :)

bozont: Igen, csak közép (pláne kis) távon már Téged is tud sebezni a többi tank, ami eléggé fáj, mert vékonyka az a páncél még ISU-n is. Ami külön rossz, hogy lassan tölt, plusz még nem is túl gyors maga a TD, tehát nincs az, hogy közel harcban lövök, és amig tölt elbújok (mint KV+derpgun).
Szóval, szerintem legjobb módszer ha észre sem vesznek, ekkor jön a 122-es, ami cserébe még gyorsan is tölt.

(#23947) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Üdv!

Régen nem jártam már erre.
A legutolsó WoT-os akció valamelyik német PC-s újságban volt (valami BILD), amiből 10-et lehetett használni, és kaptál 1 nap prémet+ 1 T127-est garázzsal.
Azóta volt valami akció, amiről esetleg lemaradtam???? (a WoT főoldalán megjelenteket tudom, azon kívül érdekelne.)

(#23948) Timyyy válasza joker1220 (#23844) üzenetére


Timyyy
őstag

Az enyém már át van alakítva 7-esre, átküldöm email-ben ha kell, editort is meg a bemásolandó fájlokat is a saját beállításaimmal (amit majd szerkesztgetsz ha nem tetszik).
Az eredetiről mindig kell másolatot csinálni, hogy ilyen crash-nél vissza tudd tenni működőre. :U

(#23949) ollie válasza Jamboo529 (#23947) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze, majdnem minden nap szórták a WoT kódokat az újságok, persze mind csak egyszer és csak aznap volt felhasználható. Itt mindenkinek több tízezer arany gyűlt össze. Ugye fiúk? ;)

[ Szerkesztve ]

***

(#23950) đe$|re válasza ollie (#23949) üzenetére


đe$|re
senior tag

Tanúsíthatom. Így gyűlt össze az arany Löwe-re, meg Type-ra. :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.