Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24051) Flatron710


Flatron710
tag

Én nem tudom, hogy mit variáltak Ivánék, de a patch óta csak az M4-el és az Obj-704-el tudtam egyszer-egyszer(!!!) nyerni... :W Másfél napja szenvedek és ha csak sebzek, ha van 4-5 kill-em, akkor is veszít a csapat. Tier III-tól Tier X-ig mindig olyan a csapat, mintha a gép azt akarná, hogy ne nyerjen az ember... :(

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#24052) Fel válasza _seth_ (#24028) üzenetére


Fel
addikt

Az új rendszerben a T29 füleit lőve nem sebződik. Mondjuk én csak annó a tesztszerón próbáltam ott rálőni, de akkor tényleg nem okozott sebzést a találat, azóta meg nem talákoztam T29-cel ellenfélként.
Ha jól emlékszem a "régi" modellnél a fülek (távolságmérő) rácsos borításúak voltak, a 7.0-ban már fedettek. Ennyit jelent egy kis lemez :)

Szemből a géppuskánál érdemes lőni az összes amcsi heavy-t, ha biztosra akar menni az ember ferde szögből is.
Az oldalakat szintén tuningolták minden tank esetében, ui. kaptak un. "Spaced armor"-t, ami leginkább az arti splash-t hivatott elnyelni, de lehet az AP sebzést is megeszi.

[link]

(#24053) ollie


ollie
MODERÁTOR

Úgy vettem észre, a low tier premium tankoknak befellegzett. Hotchkiss-szel semmit sem tudtam sebezni a tierjében (tier 2), még oldalról is kb csak minden harmadik lövés sebzett, de engem mindenki átlövött.

Most nézem, szopóágon voltam az este, 43 meccsből csak 18 volt nyerés.

[ Szerkesztve ]

***

(#24054) diegho válasza Flatron710 (#24051) üzenetére


diegho
nagyúr

Tegnap szakaszban nem tudom mennyi meccset toltunk 2, vagy 3db IS-4el zsinórban, de 1 volt bukta, ott is 76ezer kreditet kaptam, szerintem olyan 20-1 körül lehetett az arány (ez csak az IS-4es csaták aránya, a többiben olyan 15-3 lehetett az arány), de az biztos, hogy csak 1 bukta volt. Voltak olyan csaták, ahol még csak meg sem sérültünk, de olyan is volt, hogy hárman összesen 220hp-alatt voltunk. Mondjuk a legélvezetesebb nem az IS-4 csata volt, hanem amikor 2db T-44, Panther2 hármas ment és 15-2re nyertünk egy 2vel több tier9-et kapott csapat ellen, a 2 halottunk közül az egyiket egy csapattárs ölte meg, Karelia hegy oldalában kb 10 roncsot hagytunk és az ellenfél összes nagy tankja (E-100 és T30, 2db T-54 stb) oda jött, de kb kés a vajon effekt volt.

(#24055) ollie


ollie
MODERÁTOR

Új regisztrálóknak a szokásos prémium tank + 1 nap prémium + 300 gold kód.

***

(#24056) Rém válasza diegho (#24054) üzenetére


Rém
tag

Tegnap T-44 el bár én csak random meccseket megyek mégis 10 csatából csak egy lett vesztes. Mindegyiknél részem volt benne 2 és 5 kill között megvolt minden meccsen. Meglepően jó lett az új fejlesztésekkel a T-44.
Ellenben Su-152-vel tegnap vagy 5 kellett mennem az első győzelemig, ott is az elején kilöttek egy leadott lövés nélkül és az ötszörözéssel kaptam valami 1300 XP körülit! Monjuk ez az első játékom volt az új mappok egyikén és eléggé el voltam veszve! :D

(#24057) hemaka válasza L-e-f-i-e (#24038) üzenetére


hemaka
nagyúr

Rólam 2 JT 4 lövése pattant, az 5. lelőtte a láncot 0dmg, hehe (IS-4)

(#24058) Fel


Fel
addikt

Ugh! Ilyenkor szeretem ezt a tankot:

Győzelem!
Csata: Steppes 2011. december 22. 10:59:51
Jármű: T34
Szerzett tapasztalat: 8 865 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 66 588
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Mesterlövész

15 lövés 15 találat. És mind egész szép kövéreket sebzett: E-100-ba pl. -500 :)

A tegnapi 5x-re 8250xp jött össze, úghogy eddig jól muzsikál a T34.

(#24059) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

ritkán szoktam csataleírásokba bonyolódni, de most muszáj lesz.

szeretett ferdimmel talán 3-4. voltam az erősorrendben, mines pálya, északról indulok, irány a város északon. egy tiger2 jön velem/előttem
hirtelen szembejön az ellen derékhada, löwe, kv5, IS, t29, sherman, a20, meg vmi pici.

a20 próbál fent mögénk kerülni, ráállok, bumm, 1:0
kv5 beszorul a házak közé, tiger2-nket aprítja eléggé, közben én t29et szétszedem 4 lövésből (mondjuk cefetül helyezkedett) - 2 kill
löwe próbál a középső domb sziklája mögül kikukkantva gyilkolni. 3-4szer is lepattan rólam, miközben én beviszek 3-4 izmosat, anyázás, tiger2 is besegít - 3 kill
Kv5 egyedül marad, de kilövi a tigrincsünket, nosza ház körül elkezdünk kergetőzni, én kerülöm meg előbb, másmerre néz, durr a hátsóba, 4
közben ellenfél másik oszataga a nyugati pocsolyán/folyón nyomul a bázisunk felé, srácaink segítségért kiáltanak, hátraarc, hajrá segítsünk!
bázis mellett lent a vízben egy stug, rám néz, lő - pattan, lövök - meghal, anyáz, 5
dombon egy másik stug, oneshot, 6
szigeten egy VK bénázik, 3 lövésből szétkapom, 7
vki ez ellentől beszól, h már neki kellemetlen, h a társai nem találják el a nagy seggemet :)
marad egy löwéjük 13%on, nekem sem volt már több életem, mondom lerohanom hátha előbb tudok lőni... nem
de a többiek megették

imádom a ferdit! 60%os win-ratiom van vele 500 csatából, imádom!
aki nem hiszi: [link]

- no es importante -

(#24060) Iron Funeral válasza L-e-f-i-e (#24044) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Amit néztünk teszten, ott nem lehetett sehol átlőni az IS-7et a német 12,8cm ágyúval 300 méteres távból, még srégen sem, csak oldalról. De már többször láttam S-70 pattogófesztivált szóval nem egyedi az eset, inkább az a ritka, hogy átlövi valami.

(#24062) diegho: milyen messziről, és hol sebezted azt nem írtad, a teszten 10/10 pattant a KwK 44 az elejéről olyan helyeken ahol eddig átment rajta simán, viszont oldalról könyebb volt sebezni.

(#24045) fsb1000: A 12,8cm ágyút használod? és abba több HE-t töltesz mint AP-t? :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24061) Jani09


Jani09
tag

Tegnapi közepes tankszázad eredmények : 54 győzelem 1 döntetlen és 10 vereség. Iszonyat sokat hoz, ha jól csinálja a csapat.

(#24062) diegho válasza Iron Funeral (#24060) üzenetére


diegho
nagyúr

Tegnap IS-3al lőttem át az IS-7et frontba és öltem is meg ezzel, előtte Vitya és Zsolti 2db KT-val sebezték le, szóval nem átlőhetetlen. Én eddig is szerettem, eddig is pattogtak rólam sokan, most is.

(#24063) petcsike válasza Iron Funeral (#24043) üzenetére


petcsike
tag

menj inkább tanulni Predi, ne kávé egy sportolj :P ^^,

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#24064) Paul119


Paul119
addikt

nem sokat szoktam szidni az mmet de ez... ellennél fullos is4,obj7, 3db fullos ferdi.. nálunk stock t34.. én stock jagdtigerral, meg van 2db t32esünk és egy lövve, hát bravó mm

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24065) Snooker


Snooker
senior tag

Meddig tart az 5x-ös xp első nyert meccsnél?

(#24066) Timyyy válasza szalai56 (#24039) üzenetére


Timyyy
őstag

Pedit tegnap tiger2-vel elpukkantottam egyet. Ha kell linkelem a képet. :)

(#24067) psycroptic válasza Snooker (#24065) üzenetére


psycroptic
őstag

Dec. 27-ig hajnal hatig.

PSNID: Tomy83PS

(#24068) Fel válasza Snooker (#24065) üzenetére


Fel
addikt

Dec. 27. reggel 6:00

Más..

A patch megjelenése után olvastam egy-két újjongó hsz-t, az artik számával kapcsolatban...
[link]
Az erő nálunk volt, így nyertünk. És nem kaptam egyetlen találatot sem artistától!

(#24069) L-e-f-i-e válasza Fel (#24068) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Lehet ilyen, de a patch óta én nem találkoztam ezzel, biztos mókoltak valamit rajta, mert nem véletlen tűnt fel sokaknak hogy kicsit kevesebben lettek.

=^-^=

(#24070) ollie válasza L-e-f-i-e (#24069) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem csak kevesebben artyznak a kevesebb bevétel meg a tracer miatt.

***

(#24071) Iron Funeral válasza Fel (#24068) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Vannak ilyen meccsek de úgy tapasztalom, hogy összességében megcsappant a számuk. Pl. első alkalommal 3 GWP volt az ellennél, utána is 3-4 arty minden alkalommal az eljövő 10 meccsen, de azóta csak 1 maximum 2 artyval találkozok ha Hummelbe pattanok egy counter arty meccsre.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24072) vhw válasza ollie (#24070) üzenetére


vhw
addikt

A bevétel szerintem nem olyan jelentős tényező, nekem az M43ról lefaragtak 20%-ot, szal mondjuk 10 helyett kapok 8ezret, nekem belefér. Ha betalál a lövések többsége akkor vesztes körnél is kijön legalább a 0.

A tracer az ami odatett nekik, leginkább az új játékosoknak okoz gondot, akik eddig nem is találkoztak ilyesmivel. Lövésük nincs róla mi ez, milyen hatással van rá, és hogy tudná kihasználni. Anno a játék kiadása után, mikor még volt tracer úgy kellett ügyeskedni, hogy ki tudja lőni az ember az ellen artykat, mindenki mozgott lövés után. A törlés óta "felnövekedett" generációnak ez új.
Alig mentünk pár csatát tegnap artyval marked_one-nal, ő ráállat az ellen artyjaira, gond nélkül lövöldözte ki őket sorra. Én mindig is inkább a tankokkal foglalkoztam, hiába mentem odébb minden lövés után még véletlenül sem csapódott gránát a helyemre...
A tracer nélkül fejlődött artysoknak úgy látszik nem tetszik az új helyzet :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24073) bullseye válasza CactuS (#23970) üzenetére


bullseye
addikt

nekem viszont sluggerem van, egyedül a fákkal való ütközés nem sebzi, amúgy bármilyen tank. Mondjuk ez rám is jellemző, megnézhettem, ahogy egy IS3 kinyír két t59-et és azok csak pattognak róla minden irányból (össz 300HP-t vesztett a srác, és abból párat ütközéssel...). Én is előkaptam az IS3-t, egy lepattanót nem sikerült szereznem, mind betalált...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24074) klambi


klambi
addikt

na asszem 1 életre megutáltam ezt a játékot, 3nap alatt nem tudok 100-t összeszedni, nyerünk 3 tankot kilövök és 5xxtp-t ad...tudod kit...
uninstall! én befejeztem :(((

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#24075) vhw válasza klambi (#24074) üzenetére


vhw
addikt

Viszlát... -.-'

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24076) CPT.Pirk válasza ollie (#24070) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azért az nonszensz, hogy a T5 alatti artykat is nerfelték, gyakorlatilag pl. egy Prisettel eddig sem jött a kredit és az XP sem. No meg tegnap egyik körben 7 lövésből 3 eltűnt, a másik 4 meg kiment a célkörből, aztán a 8. lövésre végre legalább egy láncot levertem, aztán ennyi volt a kör. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24077) Iron Funeral válasza CPT.Pirk (#24076) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Tier V és az alatti artykat nerfelték*
kijavítottam. Nagy kaliberű HE lesz*rja a az új HE modellezést...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24078) CPT.Pirk válasza Iron Funeral (#24077) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah izé, a kredit nerfre gondoltam, nem a HE-re, az ott nincs.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24079) marked one94 válasza vhw (#24072) üzenetére


marked one94
őstag

Ma is már 4 arty meccs alat 5 artyt kilőttem már tracer segítségével :DD Lehet veszek egy hummelt azzal gyorsabban tudok lőni meg pontosabban mint a S-51el.

You'll Never Walk Alone

(#24080) vhw válasza marked one94 (#24079) üzenetére


vhw
addikt

Én egy grillére adok le rendelést :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24081) BinLaden


BinLaden
tag

na végre nekem is megvan a T34 :)

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#24082) psycroptic


psycroptic
őstag

Még a végén körai lesz az öröm 'é bodottá, hogy kevesebb az arty a pályákon.
Mindenki nekiáll arty-zni, hogy szopathassa a tracert nem ismerőket... ;]

PSNID: Tomy83PS

(#24083) bullseye válasza marked one94 (#24079) üzenetére


bullseye
addikt

hogy a fenébe működik ez? Én sasoltam pl. a Cliffnél a tipikus helyeket, de semmi...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24084) Paul119 válasza bullseye (#24083) üzenetére


Paul119
addikt

látod a lövés ivét meg a helyét is be tudod lőni igy

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24085) joker1220 válasza Paul119 (#24084) üzenetére


joker1220
őstag

Akkor sejtésem beigazolódott hogy ez lenne a tracer, tegnap láttam egy ilyen vonalat hogy honnan jött és csak úgy belőttem oda a Hummel el, meg is lepődtem hogy talált:D

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#24086) vbbb válasza CPT.Pirk (#24078) üzenetére


vbbb
őstag

Na igen, eléggé nerfeltek... KV-val 4killre és győztes csatára 5X szorzóval kaptam 15ezret...vicc

(#24087) ollie válasza vbbb (#24086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kredit nerf csak artyknál volt, az 5x szorzó meg eleve csak az XP-re vonatkozik.

***

(#24088) Fel


Fel
addikt

7.1 teszt ápdét deux...

Jéé... Csoda történt. Nem orosz nyelvű a tesztpatch!! Mi történg wargémingéknél? Megunták a sok anyázást? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24089) Dictator^


Dictator^
veterán

VK3001P talán a legszarabb tank a játékba, tier besorolás alapján T9-et kapok mindig, most 5xöztem le az XP-t 10 game után előszőr (1845 XP lett)..
minden megvan rá majdnem, de fej lánctalp miatt nem tudom rátenni pl a csővet.. szóval még a VKleoparddal is 5010 xpt csináltam ma, a Tier6-al meg ezt a bohoc összeget.. kb free xp -> all lesz..

Persze E75ömmel, fullos, most löttem rá egy VK3001P-re szintúgy.. Dat one bounced'.. oké.. persze engem minden átlő :) KV-t nem tudtam kilőni vele.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24090) Fel válasza Fel (#24088) üzenetére


Fel
addikt

A 3 top francia ágyút reszelgették kicsit: [link]
A 90mm-es DCA 45-nek 238(?)-ról 212-re, a 120mm-es SA 46-nak 280-ról 267-re faragták az átlag páncélátütését. A 100mm-es SA 47-nek 220-ról 232-re emelték a pent. És a RoF-ön is csökkentetek, mindháromnál.

Először nem tudtam hová tenni, de úgy tűnik csempésztek egy kis szilveszteri hangulatot a garázsba... :U A háttérzajból kiszüremlik egy kis petárda, tűzijáték durrogás és egy kis sikítozás, rikoltozás...

(#24091) D.Orion válasza Dictator^ (#24089) üzenetére


D.Orion
veterán

:K Így van. Nekem van VK3601H, VK3001H és VK3001P is. P-vel ha játszom szabályosan rettegek egy közeledő 3601H-tól. Iszonyat érdekes tank ez a P. Max motorral jó kis tank, de a semmi páncélzata miatt én inkább arty védésre vagy nagyon távoli szurkálódásra használom csak. Első sorban még akkor sem lehet vele elől menni, ha mondjuk rajta kívűl csak egyel kisebb Tier tankok vannak a csatában. Szenvedős nagyon.

Más: M4 105mm-es HE-je azért a nerf után is viszi szemből az ISU152-t. :DDD Kíváncsi vagyok, hogy a következő patch-ben ha megedzik az ISU-t, akkor be lehet majd-e ugyanígy lőni.

[ Szerkesztve ]

(#24092) ollie válasza Dictator^ (#24089) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

100%-os legénységgel, ventivel, célzás- és töltésgyorsítóval, meg maxra fejlesztve nem rossz tank az.

***

(#24093) Dictator^ válasza ollie (#24092) üzenetére


Dictator^
veterán

az biztos, de 4db T9-es ellenfélnél ez kb fél év amiről beszélsz :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24094) bozont válasza Dictator^ (#24089) üzenetére


bozont
veterán

Így van a PzIII/IV és a T-34 medekkel is, amilyen csapatokba tesz, max csiklandozni tudom az ellent. Jó, néha a Pz-vel sikerül jó összeállításba kerülni, de sajnos ritkán. :(

(#24095) ollie válasza D.Orion (#24091) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én most T20-szal szívok. Tegnap esti 19 csatából csak 6 volt nyerés vele. A csúcspont az volt, amikor egymás után 3-4 AP, majd 3-4 HE lövésem is pattant egy Jumbo-ról (még az oldaláról is!).

***

(#24096) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Murder:
Győzelem!
Csata: Mountain Pass 2011. december 22. 17:06:16
Jármű: VK 3001 (H)
Szerzett tapasztalat: 3 700 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 21 361
88-s flinta! :)

Amd - Radeon - Ryzen

(#24097) Dictator^ válasza bozont (#24094) üzenetére


Dictator^
veterán

VK3001P vs PZ4.. Pz4 megölt, csak a fejét láttam, nem tudtuk kilőni 3-an..robbanó lepattant róla.
Eddig vicc a tank, és sajnos a T9-ek miatt nehéz nyerni..

3000-resek közül, a 3601 volt a legjobb .. nekem az bejött, elite státusba is van :)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24098) Paul119


Paul119
addikt

jagdtigerra milyen felszerelést érdemes rakni? nem érzem úgy az ágyún hogy kellene még a töltést gyorsítani , de lehet badarságokat mondok :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24099) Fandango válasza Paul119 (#24098) üzenetére


Fandango
veterán

Sose lehet eleg gyorsan tolteni ;]

(#24100) D.Orion válasza Dictator^ (#24097) üzenetére


D.Orion
veterán

P-hez nagyon sok türelem kell, több, mint kétszer anyni csatát kell vele lenyomni mire használható lesz, mint a 3601H-val. Csak igazi fanatikusoknak való az a tank. Nem véletlenül van azon az ágon ahol. :DDD

Más:

Victory!
Battle: Mines 2011. december 22. 17:16:12
Vehicle: BT-7
Experience received: 4 145 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 10 225

:)) Ebből a csatából konkrétan Elite lehet vágni a tankot, hogy ha a rádió már megvan. :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.