Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23851) joker1220 válasza Dictator^ (#23849) üzenetére


joker1220
őstag

Köszi szépen!

Skyhunter: Minden tankra vonatkozik az akcio időtartama alatt a napi első csatákra, duplázás helyett 5x ös.

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#23852) Fel válasza virkir (#23832) üzenetére


Fel
addikt

Én is csak néhány kör erejéig használtam a 122-es ágyúkat az SU-152-n. Azokban a csatákban jó volt, amelyekben sikerült oldalba lőni vele az ellent, de mikor velem szemben jöttek... Volt ehhez hasonló köröm vele. Lőttem, de semmi pen... Chaten meg nooboztak, meg "tanulj meg célozni" stb... Aztán a "Battle Heroes"-nál csak az én nevem volt ott mint "Sniper"... Egy kivételével minden lövésem talált, csak mind lepattant. És mindezt még a normalizáció nerf előtt..
Ezek után már kevésbé várom a 2. ruszki TD ágat. Ott tuti T8-ban is ezek lesznek az alap ágyúk (Su-101-en)

(#23853) virkir válasza psycroptic (#23847) üzenetére


virkir
veterán

Jól gyanítod. Az ominózus körben 2 Ausf.B.-t lőttem ami ugye nem a legacélosabb T8 és egy lövés nem vitte át se a Type59-et annak az oldalára is csak 0-t vitt.
Nincs mit tenni szopni kell az ISU-n is a BL-10-ig.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23854) Desmodromic válasza Paul119 (#23817) üzenetére


Desmodromic
csendes tag

(#23855) -vitya- válasza virkir (#23853) üzenetére


-vitya-
őstag

bocs, Ausf A., nem?

-=Витя=-

(#23856) vhw válasza virkir (#23853) üzenetére


vhw
addikt

Ausf A, nem? :)

Mellesleg nektek is vacakol a kép feltöltés? Már láttam több embert is képet betenni, de én több különböző gépről is bejelentkeztem már és mindig ugyanaz a hibaüzenet fogad:
"A képfeltöltés átmenetileg nem elérhető, a hiba javításáig kérjük türelmeteket!"

Akkor ez most folyamatosan rossz napok óta, vagy mindig kifogom a problémás időszakokat?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23857) -vitya- válasza vhw (#23856) üzenetére


-vitya-
őstag

rólad jut eszembe: megveszem a karácsonyi akció miatt a valentine-t! ;-)

és a kép feltöltés szar, már hetek óta.

mindenki külsős linkeket tesz be, így jó bonyolult átméretezett képeket használni. fosch.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#23858) helixP válasza virkir (#23838) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem értek Veled egyet.
122-es gunnal lehet igazán TD-zni a Su-val. Már ha a kalsszikus TD-taktikát csinálod az elbújok és snipe-olok jellegűt és igen fájdalmas találatokat lehet bevinni.
A 152-essel leginkább rohamlövegként lehet működni, és közvetlen közelről puffogtatni, annyira pontatlan. Viszont ezzel meg az a baj, hogy nagyon hamar kapsz egy-két maflást, amit meg nagyon nem tolerál a Su-páncélzata.
Persze valakinek ez a taktika fekszik, valakinek az. ;)

(#23859) person


person
senior tag

Hmm én jobban elvagyok a jobbik 122mm-el SU-152-őn. Persze szar az átütése de valahogy mégis jobban szeretem. Elég gyorsan tölt és pontosabb is igaz rohadt drága. De 59%-ban győztes köröket megyek vele és 263-ból 357 kilőve. Bár nem tudom ez mennyire jó nem szoktam statokat nézegetni. Volt hogy max élettel közvetlen rám állt egy Tiger P és hála a gyors töltésnek amire sokan nem számítanak simán kinyírtam a tornyát lőve. Ő nem tudom ez alatt mit csinált, lehet a modulokkal volt elfoglalva. :D

(#23860) -vitya- válasza helixP (#23858) üzenetére


-vitya-
őstag

öhhh, su-152-vel a legtávolabbról elkövetett 900++ HP-s ütésem valami 680m volt... nem olyan vacak annak az ágyúnak a pontossága. Aki játszott a KV 152-esével, azt fogja hinni, hogy tűpontos német ágyúval lő;-)

-=Витя=-

(#23861) psycroptic válasza helixP (#23858) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem a KV-n lévő 152mm a pontatlan a SU-152-ön elég pontos. Hogy is mondjam, ezreszer pontosabb, mint a germánoknál a 10,5 L/28. Az nem lehet annyira pontatlan amivel 500-520 méterről oneshotolsz egy VK3001P-t... :DDD

Nah -vitya- megelőztél... :D

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#23862) helixP válasza person (#23859) üzenetére


helixP
nagyúr

Na, egy húron bendülünk :)

psycroptic: Igen, simán oneshottolsod vele, HA eltalálod. 0,44-es accuracy "nem mindennap" talál el egy med-et 500 méterről...

[ Szerkesztve ]

(#23863) vhw válasza -vitya- (#23857) üzenetére


vhw
addikt

Háááát... nem tudom a patch mit tett vele, még nem játszottam azóta, nem tudtam kipróbálni... A páncélzat talán javulhatott, a HE nerf miatt még annyit se tudnak sebezni rá a kisebb tankok gondolom... Na de a saját ágyúja... eddig is elég gyengus volt, így is gyengepontokra kellett vele célozni, csak remélem azok a gyenge pontok megmaradtak most is.
A T127-ed megvan? azon kipróbálhatod mit tud az az ágyú.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23864) -vitya- válasza vhw (#23863) üzenetére


-vitya-
őstag

ja, megvan, nem adom el, elég jó kis gyösz az is, csak lassú;-) - de az ágyúja a semmi kategória - de a páncél a lényeg, ha az van, akkor meg lehet keresni a puha alhasi részeket, és onnan kivágni a tumort... ;-) (vagy ez egy másik játék? )

-=Витя=-

(#23865) vhw válasza -vitya- (#23864) üzenetére


vhw
addikt

Hát ennek páncélja az van, sokszor meg sem érzi a a SU18 meg T57 artykat.
Eddig se vitt át keményebb tankokat szemből (hetzer, Leo...) oldalról meg úgysincs 50+ páncélja egyiknek sem (báááááár az új francia kis vackok... azok lehet beleköpnek a levesbe, sok eredeti B2 tank randomban igazán elcseszheti a dolgokat, most is probléma van ha 1-1 szembejön, alig van pár gyengepont ami átlőhető)

DE ez még lassabb mint a T127 :D

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23866) psycroptic válasza helixP (#23862) üzenetére


psycroptic
őstag

Nem tudom, nekem nem okoz gondot a célzás. Ha ezt veszem alapul, akkor a ferdi 128-asa is képes félrehordani nagy távon sőt bármelyiké még 100-as legénységgel is. Persze a pontosabb ágyú többször viselkedik jól ezt nem vitatom.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#23867) diegho


diegho
nagyúr

Defeat
Battle: Himmelsdorf 2011. december 21. 10:38:48
Vehicle: KV
Experience received: 1 444
Credits received: 45 172
Battle Achievements: Top Gun, Boelter's Medal, Sniper

Ezt hívják epic fail team-nek. És középső tank voltam, ha megnyerjük minimum 2500xp-t kapok érte.

[itt a kép]

(#23868) -vitya- válasza vhw (#23865) üzenetére


-vitya-
őstag

hmm;-) akkor szerinted most már kár megvenni?;-)

-=Витя=-

(#23869) virkir válasza -vitya- (#23855) üzenetére


virkir
veterán

Az.
A fenébe kevés volt a KV reggel. :D

helixP person
Használtam a 122-es ágyúnak a tank változatát és már ott sem nyűgözött le az átütésével pedig a KV-3-at meg az IS-t azért elég sűrűn berakta top tanknak.
Lehet, hogy a 0.6.7-ben még használható volt a 175-ös pen egy TD-n de most már ez édeskevés főleg, hogy rendszeresen T9-10-es csatába kerül.
A 152-es lehet pontatlanabb de legalább konstans a félrehordása és nem szabad vele keresztben mozgó célra lőni. A találati arányom 70% környékén mozog, jobb mint a KV-3/IS a 122-essel.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23870) -vitya- válasza diegho (#23867) üzenetére


-vitya-
őstag

uff, nem semmi.

itt a példa, hogy ha valaki platoonban van, az csak a victory %-ot javítja alapvetően.

ez a csata platoonban, győztes lett volna, de diegho kevesebbet lőtt volna ki, nem kapott volna 2500 xp-t. Mivel az értelmes platoon társak elszedik előle a killek és a sebzések egy részét.

Ha egyedül vagy akkor lehet egy fail team-ben piszok nagyot alkotni igazán...
(ha jó játékos vagy... of korsz)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#23871) diegho válasza -vitya- (#23870) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezek mellesleg mind szemben jöttek velem az utcán és 0dmg-t kaptam, úgy öltem meg őket! De közben elkezdték foglalni a bázist a VK és a T-34-85, kénytelen voltam kiállni eléjük és felváltva lőni rájuk. 1 lövés kellett volna a végén mindegyikbe, mikor megöltek, full hp-n foglaltak persze.

Persze, a platoon a %-ok növelésére jó.

[ Szerkesztve ]

(#23872) -vitya- válasza diegho (#23871) üzenetére


-vitya-
őstag

de 1et értesz velem, nem?;-) (már a platoonos elemzésemmel ;-) - mert igen sok vita forrása volt már az itt a pH!-n)

-=Витя=-

(#23873) vhw válasza -vitya- (#23868) üzenetére


vhw
addikt

Ha jó csatába kerül akkor még mindig nagyot lehet aprítani vele (nézd meg 11 kill a rekordom vele :D)
Tesztszerveren nem próbáltad még ki? Szerintem menj vele pár kört, ha megy még az orosz tesztszerver, hogy mégis milyen.
De most a nagy francia örület miatt igen durcák lesznek a low tier csaták (én mondjuk a B2höz hasonlítom a normál változatot, nem tudom ahhoz képest jobb-rosszabb?) Ha nincs egy masszív ágyú a tankon... bajban lesz az illető (bár a véleményeket hallva, hogy milyen vacakok a low tier francia ágyúk, talán azok se lövik olyan lazán át a Valit). Ha már lecseng a kezdeti érdeklődés, és beáll a normális szintre a helyzet, akkor szerintem használható lesz továbbra is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23874) -vitya- válasza vhw (#23873) üzenetére


-vitya-
őstag

a francia B2-t próbáltam, az elég xar...

-=Витя=-

(#23875) vhw válasza -vitya- (#23874) üzenetére


vhw
addikt

Mármint milyen téren?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23876) Fandango


Fandango
veterán

Draw
Battle: Malinovka Wednesday, December 21, 2011 11:06:56
Vehicle: Ferdinand
Experience received: 1,092
Credits received: 55,639
Battle Achievements: Top Gun, Boelter's Medal

7 tankot lottem ki es megis ez az eredmeny :W

(#23877) -vitya- válasza vhw (#23875) üzenetére


-vitya-
őstag

A vele egy tier-ben levő francia med sokkal jobb, ezt hamarabb lőtték ki, mint azt, mert az nagyon pattogós. De nem jó tökéletesen a példa, mert ott mindenki arannyal lőtt... Aki nem, az meg nem csinált semmit sem.

Általában ellőttem vele az összes lőszert, mire 2-3-4 kill-em lett.

A legszebb, hogy a 10 csatában, mikor ezzel mentem, 3-szor elfogyott a lőszerem.

-=Витя=-

(#23878) CptMisi


CptMisi
őstag

Himmelsdorf, Jagdpanther, 105mm... 2-7 2-8ra mennek, átmegyek középen, t40et kiszedem, m41et kiszedem, m4et kiszedem... Elkezdek foglalni, visszajön egy jumbo meg egy panther, először a panthert 2 lövésből 5x%-ról, aztán a jumbo hátat fordít nekem??? :DD :DD Aztán még egy vk-t kiszedtem gyorsan.

Következő: arty kiszedett egy lövésből.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23879) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2011. december 21. 11:44:34
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 1 408
Credits received: 56 436

3 tankot lőttem ki, 3 megsérült.. ez lesz a credit maker tankom :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23880) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Utolsó járműként M7 priesttel kellett volna kinyírnom egy lesebzett T32-t. Persze összetalálkoztunk, TD módban viszont nem találtam el így vesztettünk. Azonnal kaptam a noobot. Hülye játék ilyenkor nem hagy időt válaszolni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#23881) L-e-f-i-e válasza Paul119 (#23879) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nekem tegnap Is7-el sikerült nagyot alkotni valami 2k közeli xp és 65k kredit minimális javítási költséggel + ammo de így is durván sokat hozott :D

=^-^=

(#23882) Paul119 válasza L-e-f-i-e (#23881) üzenetére


Paul119
addikt

najó de ez full stock tank :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23883) diegho


diegho
nagyúr

SU-8at ki használ? Nagyobb löveggel mekkorát üt egy 7-8as tankon?

(#23884) yarsley válasza vhw (#23856) üzenetére


yarsley
aktív tag

Ha meguntatok a kepfeltotlest, itt egy profi oldal.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23885) vhw válasza diegho (#23883) üzenetére


vhw
addikt

Kvázi a Su152 alaplövegének egy változata van rajta, szal valami hasonlót, meg hozzáteszed, hogy felülről tud lőni így kb be lehet határolni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23886) yarsley válasza CPT.Pirk (#23880) üzenetére


yarsley
aktív tag

Olyan idiotaknak kar is valaszolni, akinek fogalma sincs az artyrol. 50meterol 1-2masodperc zommal csak nagy adag makkal tudom eltalani hummelel vagy m41-el a targetet. Rohadt vicces, mert mindketton gyonyoru szep hosszu cso van, dehat mivel ez arty, pontos nem lehet... -.-' Himmelsdorfon lattam egy hummelt, akinek elege lett a bananbol es atment TD modba, nah o nem volt szivbajos, raalt a tigris seggere es ugy lott bel egyet, sajnos mashogy nem megy, mert utca sarokrol nem tudsz egyet odaporkolni 1-2 masodperc alatt...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23887) CPT.Pirk válasza yarsley (#23886) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Előtte meg megdicsértek, mert célzás nélkül csak behoztam a kör közepére és lőttem, telibe találtam egy GWtigert a map totál túloldalán, ami azonnal bele is pusztult. Ez a T32 meg gyorsabb volt, mint amire számítottam.

Amúgy meglepően sokszor ellőttem Priesttel a kóricáló T50-eket. Igaz h. legalább 2 találat kellett még ezekbe a papírvackokba is, de egész használható TD volt a Priest, ha önvédelemről van szó. Csak jönne már össze az XP M41-re, azonnal adom el a priestet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#23888) virkir válasza yarsley (#23884) üzenetére


virkir
veterán

Tényleg profi mert legalább meg sem jeleníti a képet nálam

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23889) vhw válasza CPT.Pirk (#23887) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem ha eltalálod se biztos h kinyírod... ha 100nál több élete volt túl is élte volna. (nem tudom mennyit sebezget most az M7, a HE nerf előtt is nevetséges sebzéseket osztott nagy tankokra, de kicsiknél is sokszor előfordult, hogy a Hetzer, Stug nem volt meg egy lövésből, sőt volt hogy telibelőtt M7-t sem pusztult meg...)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23890) diegho


diegho
nagyúr

Defeat
Battle: Redshire 2011. december 21. 12:35:47
Vehicle: ISU-152
Experience received: 1 168
Credits received: 71 374

Azt hiszem itt is tettem a dolgom, de amikor az ellenfél T-43 többet öl, mint a mi 5db tier9 tankunk összesen, akkor nincs mit tenni.

(#23891) CPT.Pirk válasza vhw (#23889) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

130-150hp-s sebzéseket tud.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#23892) marked one94 válasza diegho (#23890) üzenetére


marked one94
őstag

Nemhogy nemsoká jönnél majd platoonba ;)

You'll Never Walk Alone

(#23893) yarsley válasza virkir (#23888) üzenetére


yarsley
aktív tag

Noscriptel nallam is akad, de ahogy kinyomtam nekem siman megy, feltoltott kepet masik /szo szerint, mert FF-et hasznalok es explorerben neztem meg/ bongeszoben is betolti...
Kb az egyik legjobb kepmegoszto, torleses linkel + terhelesnel is fennmarad a keped.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23894) diegho válasza marked one94 (#23892) üzenetére


diegho
nagyúr

Majd írj rám ingame.

(#23895) yarsley


yarsley
aktív tag

Nehez volt a ket hummelt kiloni?

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23896) virkir válasza yarsley (#23893) üzenetére


virkir
veterán

Nekem nincs noscript-em és mégsem megy ráadásul ennél se látom, hogy tudna űgy thubnail-t berakni mint az sg-n a Képkezelő

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23897) yarsley válasza virkir (#23896) üzenetére


yarsley
aktív tag

Marmint akarsz egy thumbnailt, ami lenkent mukodik a teljes kephez?

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23898) virkir válasza yarsley (#23897) üzenetére


virkir
veterán

Igen csak lusta vagyok kisakkozni hogyan kéne ide megoldani.
Az sg-n ha berakom az alábbi linket simán így jelenik meg de itt nem műkszik sehogyse.

[URL=http://kepkezelo.com/viewer/ul0gvqzzrv65j5l9kqjr.jpg][IMG]http://kepkezelo.com/images/ul0gvqzzrv65j5l9kqjr_thumb.jpg[/URL]

#23895
Honnan tudod, hogy én voltam? De nem, amint megvoltak sima ügy.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23899) yarsley válasza virkir (#23898) üzenetére


yarsley
aktív tag

Honnan tudod, hogy én voltam?
Mivel neked 5 killed van, a masik artynak meg 0? :U
Inkabb akkor ugy kerdezem, hogy mennyi ido volt? azert azon a palyan van par spot ahol szoktak acsorogni, van amelyk felmegy a hegyre, valaki hatrabb megy a a bokrokba, van aki kicsit eszakabbra huzodik, es van aki el se mozdul kezdo helyrol...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23900) biggamer


biggamer
veterán

HEEELP !!!

Hi ... mióta feltettem a peccset nem bírok játszani a gaméval ... harc előtti töltés közben lefagy oszt annyi ... nem tudok belépni a csatába, sem kilépve vissza a garázsba ... valakinek valami hasonló probléma ??? :O :O :O

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.