Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23551) Rém


Rém
tag

Kipróbáltam a T-44-et az új ágyúval és a nagyobb motorral. (volt félretéve erre xp)
Hát valami állat lett belőle. Eddig sem volt rossz, de a sebzése hagyott kívánnivalót maga után, most viszont pöpec! :D

(#23552) -vitya- válasza Rém (#23551) üzenetére


-vitya-
őstag

wazz, télleg, el is felejtettem felrakni az új modulokat.... Tudtam, hogy valami kimaradt ;-)

de;-)

1.: ki nem rakott erre félre xp-t?;-)

2.: az új ágyúnak a sebzése ugyanaz mint a réginek.... csak pontosabb és gyorsabb

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#23553) Rém


Rém
tag

Valaki meg tudja mondani, hogy mit rontottam el, hogy a launchernél nem jelennek meg a zászlók és nem tudom átállítani magyar nyelvre?

(#23554) virkir válasza psycroptic (#23550) üzenetére


virkir
veterán

Nekem van de eddig se nagyon ment 400 fölé mert nem közelről lőttem, ment ahova ment a lövés nálam a KV is általában 2 lövés volt ritkán adta be az oneshot-ot.
Viszont tegnap lőttem Maus-ra szemből tornyára na azon meg szedett kemény 100 hp-t.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23555) psycroptic válasza virkir (#23554) üzenetére


psycroptic
őstag

Akkor úgyérzem meglett baszarintva vele a játékélmény de csúnyán. Így kinlódás lesz eljutni 1-ről a 2-re. :W

PSNID: Tomy83PS

(#23556) -vitya- válasza virkir (#23554) üzenetére


-vitya-
őstag

sebaj, akkor eladom. Amúgy is gondolkodtam azon, hogy el kellene adni, de most ez így már biztos. Legalább ma megveszem a T34-et. És nem kel többet gürcölni érte ;-)

-=Витя=-

(#23557) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

Tegnap végre bejutottam az orosz 7.1es tesztszerverre, már nagyon kiváncsi voltam a francia vonalra.
hát így elsőre azt mondom: WTF????
részletesebben:
1, mivel megkurtították az artyk számát így az eddig (az általam) nagyon menőnek gondolt francia top-light tankoknak túl sok értelme nem lesz
2, tier10es 70 tonnás francia tank 60-nal repeszt körbe a pályán? ez meg mi a pöcs már??? van bárki, aki ezt el tudja magyarázni?
3, Tier3-4, AMX38, AMX40: olyan páncélzat van ezeken a dolgokon, amit a saját löveggel nem lehet átlőni. Eredmény: állunk ilyen tier3-4ek egymással szemben 1-200 méterre, folyamatosan lövünk és minden (értsd: MINDEN) lepattog. hát ha nem kaptam 60-70 lövést, akkor egyet sem.
ez most komoly?
4, a Fjordos új pálya mondjuk nem gáz annyira. belefér, de most már kezd "a kevesebb az több" érzésem lenni. nyilván a játékélményhez egy nagy adagot hozzátesz a pályaismeret, namost ha lesz 40 pálya, akkor próbáld meg kiismerni őket, ha 2 naponta látod csak

- no es importante -

(#23558) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Én a SU100-on és a T29-el érzek némi javulást. A SU100-al szétkaptam két Typ59-et pillanatok alatt és a T29-el 1v1 ben egy E50-et aztán Jagpahntert igaz őt főleg oldalról sikerült sebeznem szóval nálam a T29 még jobb lett.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23559) virkir válasza psycroptic (#23555) üzenetére


virkir
veterán

Szerencsére nálam legalább a két 122-es már ki van fejlesztve mehetek az ISU-ra.
Na azzal lesz nehéz eljutni a BL-10-ig mert azt már nem nagyon rakja be 6-8-as csatába.

-vitya-
Akkor meg hogy jutsz el az ojjektumig? :D Hiszen az a cél, nem?

Sixkiller6
1. Jól látod de a high medek-nek se lásd a 2. pontot.
2. Kb ennyi is az előnyük mert hiába van jó ágyú rajtuk boldog-boldogtalan átlövi őket.
3. Passz én átugrottam és rögtön T7 heavy-vel kezdtem
4. Abszolút igazad van a 0.6.7 két pályája is mostanra lett nagyjából begyakorolva nekem de pl. arty-val még mindig nem találom a tutit.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23560) tytyty válasza jozefgucci1 (#23558) üzenetére


tytyty
tag

Én a t34nél éreztem javulást. t28as 3 lövés volt szemből, és az is4röl is csak ritkán pattantam.Ágyúja sztem jobb lett,de mintha a páncélja is picivel javult volna. HE viszont picit fura. Persinggel 8-10et lőttem egy e100-ba és 1hp-t se sebeztem. Körbelőttem ,de semmi.

(#23561) -vitya- válasza virkir (#23559) üzenetére


-vitya-
őstag

ISU a garázsban, BL-10 rajta.. szerinted??? ;-)

-=Витя=-

(#23562) Fel válasza Sixkiller6 (#23557) üzenetére


Fel
addikt

1. A teszt szerón alig-alig akad olyan aki artizna. Egyszerűen azért, mert ott az újdonságra kíváncsi mindenki, francia spg-k pedig (még) nincsenek...
2. Viszonylag modern tank. Meglehetősen jó felfüggesztéssel, nagyon erős motorral. Páncélzata csak elől van, a többi csak módjával, így a sebessége adja az egyik pozitív tulajdosága.
3, Ua., mint 1. Teszt. Mindenki csak franciákkal megy. Másrészt, valahogyan csak elfogytatok... Szóval ki lehet azokat is lőni. Az AMX 40-nél pl.: lehet lőni a vezető kémlelőit (mindig a megfelelő szögben lévőt). Valamint a frontján, két szélen van egy-egy kis terület, ami közel függőleges. Ezeket a részeket simán viszik a 47mm-es ágyúk.
4. Van gyakorló szoba is, ott fel lehet fedezni az új mapokat.

[ Szerkesztve ]

(#23563) psycroptic válasza virkir (#23559) üzenetére


psycroptic
őstag

Nekem még csak két napja van meg és csak este tudom tolni de úgyérzem, hogy kettőnk közül én szopok tovább... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#23564) jozefgucci1 válasza virkir (#23559) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Valaki írta lentebb hogy nem ment Su152-vel a KV egy lövésre. Na most volt alkalmam kipróbálni kétszer is . Legnagyobb ágyúval 100%-os legénység egy lövés egy KV volt szemből.Melette ált a másik attól kaptam míg újratöltöttem , de aztán az is meglett egy lövésre .Este is és reggel is erőltettem a SU100-at és mintha fényévekkel jobb lenne.Azaz nagyobbat sebez mert a pánvél az olyan papír mint előtte .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23565) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hát srácok a BL-9-et mostantól a hajamra kenhetem. A Tigris 2-t nem tudtam szemből sebezni (igaz, ő se nagyon engem), a lövegpajzs melletti részt sem lehet átlőni, ami teljesen függőleges, hiába néz pont szembe velem a tornya.

A HE is ténlyeg vicces lett, VK 3601 P-vel próbáltam sebezni Tigris 2-n (mindig ez a fránya Tigris :D ), és kemény 4 HP-kat szedett le.

***

(#23566) psycroptic válasza ollie (#23565) üzenetére


psycroptic
őstag

Asszem mi állunk a pénisz rosszabbik végén...

Az IS-4-esem is az van még még kb. 50k xp kell az S-70-ig, de legalább nem fogok megőszülni, mert már a hajam sincs meg hozzá... :DD

Ha beledöglenek sem veszek gold ammot. Asszem ma megveszem a type-59-et és elkezdek buzgárkodni vele. Legalább a lóvé jönni fog.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#23567) ollie válasza psycroptic (#23566) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A type is rosszabb lett, mert már eleve gyenge volt az ágyúja tier 8-ban (tier 7-es ágyú van rajta), most meg már kb vicc kategória. Persze most valamivel nehezebb meglőni, bár őszintén a nehézséget csak akkor tapasztaltam, amikor én is type-ban voltam, mert szemből már szinte esélytelen átlőni a saját fegyverével.

Képzelheted, hogy volt, amikor a BL-9 háromszor pattant a VK 3000 frontjáról, akkor a type ágyúja mennyit pattanhat...

***

(#23568) psycroptic válasza ollie (#23567) üzenetére


psycroptic
őstag

A lóvét legalább változatlanul hozza? Vagy az is csökkent? Legalább a Typpal a seggébe lehet kerülni az ellennek nem úgy, mint az IS-4-el.

PSNID: Tomy83PS

(#23569) ollie válasza psycroptic (#23568) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hiszem hogy csökkentették, miért is tették volna? Csak 2-3 meccset játszottam vele, de normálisnak tűnt a bevétel.

***

(#23570) helixP


helixP
nagyúr

Mintha a fizikát is "csiszolták" volna...
T44-gyel berongyoltam egy Ferdi és a fal közé úgy, hogy az oldalunk találkozott (hogy oldalról bántsam). Ferdi elkezdett nekem fordulni, én meg neki. A következő pillanatban, mintha szappanból lettek volna a tankok, elcsúsztunk egymás mellett, és kiugrott a tankom az utca közepére...
Kész. :U

[ Szerkesztve ]

(#23571) Zeratul válasza virkir (#23549) üzenetére


Zeratul
addikt

Nekem is jöhet az icon pack. Előre is kösz.

(#23572) virkir válasza -vitya- (#23561) üzenetére


virkir
veterán

Akkor meg eddig minek tartottad meg?
Kb ugyan azt tudja a két tank a 152-es ágyúval csak az ISU-t feljebb rakja be meg tán a javítása is több lehet.

psycroptic
Na úgy biztos. :D de szerintem annyira azért nem lett rossz a 152-es el lehet lenni vele vékonyan még hozza is a credit-et prémium nélkül is.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23573) Sixkiller6 válasza Fel (#23562) üzenetére


Sixkiller6
őstag

1, élesben is jelentősen csökkent az artyk száma sztem
2, igen, ezeket tudom, csak teljesen idegenül hat az eddigi tankok között, borítja az eddig bevett heavy-med fogalmakat
3, persze, egyrészt baromira meguntuk a dolgok és bementünk egymás közé, másrészt a nagyobbak odajöttek oszt rendet csaptak a homokozóban
4, gyakorló szobában max körbe lehet nézni, h mi merre van, de éles harci helyzetet begyakorolni nem lehet, szóval nekem kezd sok (vagy most éppen elég) lenni a pályamennyiség

- no es importante -

(#23574) ollie válasza psycroptic (#23568) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, és érdekes módon, a Ferdi egy csomót pattan rólam (IS-3), meg is lepődtem rajta. Szegény, hogy anyázhatott.

(#23573) Sixkiller6: szerintem nagyon gyorsan meg fog nőni az artyk száma a játékban, mert most már nehezebb lett tankkal játszani. Ugye a HE már semmit nem ér magasabb tier-ü tankok ellen, az AP-t is nerfelték, így azonos tier-ü tankoknál is célozni kell, nem elég csak negküldeni a skulót az ellenség irányába.
Ráadásul gyanítom, hogy egyre kevesebb új játékos lesz, hiszen a stock tankok gyakorlatilag teljesen használhatatlanok lesznek. Eddig még össze lehetett farmolni stockkal a nagyobb ágyúra valót, bár sokszor így is meg kellett érte küzdeni, de most a stock ágyúk már az egyel kisebb tier-ü tankokat sem igen fogják sebezni. Szóval eljött a szopóág kora.
Van egy olyan érzésem, hogy ez még nagyon vissza fog még ütni a WG felé.

[ Szerkesztve ]

***

(#23575) smisa


smisa
őstag

A T-44 re melyik új lőveg jobb a 100s vagy a 122a csak az egyiket akarom kifejleszteni mivel már csak 60k xp a T54 vagy inkább menjek most már tovább fejelsztés nélkül?

(#23576) helixP válasza smisa (#23575) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem a 100-as jobban megfelel a 44-es feladatának. 122-es nagyon lassan tölt és viszonylag pontatlan is. A 7.0-val jött új gun meg még gyorsabban és pontosabb is. Ugyh szerintem a 2. 100-as a legjobb választás.

(#23577) joergie válasza helixP (#23570) üzenetére


joergie
őstag

Van replay? :) Erre kíváncsi vagyok.
Amúgy szerintem a type gyorsabb lett, jobban kezelhető, éééés ugyanúgy hoz :) Szóval szerintem neki jót tett a patch.

Én ki se fejlesztettem a 122-es T44-re. Minek. Nem tudom rárakni t54-re, és a T54 ugyanazt a játékstílust követeli meg, mint a T44 100assal, szóval fölösleges megtanulni másféleképp is játszani a T44el.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#23578) virkir


virkir
veterán

Na akkor itt az ikon pakk is akinek kell szedje bátran.

Értelem szerűen a telepítés a megadott könyvtárakba.
Ebbe már bele raktam a franszia tankokat is tehát ha kijön a 0.7.1 akkor csak újra felül kell írni a megváltozott ikonokat mert különben gyáriak lesznek.

smisa
Eszedbe ne jusson xp-t pazarolni a 122-es ágyúra az egy fosch, mire betölt a másik T-44 szétszed még a D-10T-vel is.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23579) Sixkiller6 válasza ollie (#23574) üzenetére


Sixkiller6
őstag

vmi ilyesmitől félek én is.
szerintem pont azért volt eddig ennyi játékos, mert bejött nekik (nekünk) ez a pörgős, kicsit hirigelős játékélmény. de az h töredékére leesik a sebzés esélye és élménye, ez nagyon rosszat fog tenni.
szerk: elírás

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#23580) grunge


grunge
addikt

A T34es kicsit máshogy néz ki, sokkal szélesebba talpa is. Lemeradtam valamiről talán? :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#23581) Joe-T


Joe-T
tag

Valakinek esetleg van tapasztalata, hogy a PZIV-et javították-e? Borzalom sz@r ahogy az a tank fordul.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#23582) helixP válasza joergie (#23577) üzenetére


helixP
nagyúr

Sajnos nincs... Mintha egy láthatatlan óriás eldobta volna a tankot 5 méterre. Klasszikusan az, amikor a játék fizikája összeakad saját magával...

Igazad van 122-essel kapcsolatban és virkir-nek is. Bánom, hogy kifejlesztettem a nagyobbat...

[ Szerkesztve ]

(#23583) psycroptic válasza smisa (#23575) üzenetére


psycroptic
őstag

A t-44-re az LB1 a legjobb. Tegnap gyorsan rá is raktam de valami atom jó. Tegnap Az ellen t-44-én 122mm cső volt és szerintem HE-vel puffogtatott rám aminek eredménye, hogy nem tudott sebezni míg én meg vígan szétkaptam, mint Floki a lábtörlőt...

PSNID: Tomy83PS

(#23584) joker1220 válasza virkir (#23549) üzenetére


joker1220
őstag

Nagyon megköszönném ha ezt megosztanád velem;)

Valaki talált már valami módot arra hogy ne kelljen minden
csatánál kiválasztani az oldalsáv méretét?

Vagy ha ezt megkapom akkor már fixen igy fogja mutatni?!

Ezek szerint mégis működik az overtarget markers is?!

Nekem teljesen újra kellett raknom az egész játékot mert
csak a peccset nem akarta elfogadni állandóan hibát dobott!

Nem tudom miért szidja mindenki, nekem nagyon tetszik az új 7.0:))

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#23585) ollie válasza joker1220 (#23584) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak az elsőnél kell kiválasztani az oldalsáv méretét, a visszaszámlálás után mindig be fog állni arra.

***

(#23586) Sanya válasza ollie (#23569) üzenetére


Sanya
nagyúr

főként az önjáró lövegek bevételét kurtították 10-20%-kal

(nem mindegyikét)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23587) joker1220 válasza ollie (#23585) üzenetére


joker1220
őstag

Én úgy vettem észre hogy nekem nem áll be, minden csatába be kell állítanom:S

Valamit elnéztem volna, miért nem lehet ezt fixálni :F :(((

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#23588) ollie válasza joker1220 (#23587) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A visszaszámlálás leteltével is a maximális méretű marad?

***

(#23589) hemaka válasza ollie (#23565) üzenetére


hemaka
nagyúr

Hálisten, hogy már átléptem azt.
Viszont a KV-5 pukkantóját szerintem feljebb húzták, mert bármire lőttem, átvitte. :D

(#23590) ollie válasza hemaka (#23589) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hmm, komoly? Lehet, hogy jó tank lett belőle? Ráadásul a páncélja is durvább lett elvileg, azzal mi a a tapasztalatod?

Úgy is van még 10k aranyam, lehet, hogy veszek egyet. ;]

***

(#23591) hemaka válasza ollie (#23590) üzenetére


hemaka
nagyúr

Tegnap elég sokáig bírtam Himmelen, pedig bekerítettek. Csiki-csukiztam 2 Löwe-vel, oldalról egy Panther II kóstolgatott, szemből meg egy Ferdi a legjobb csúzlival. :D
Csak a Löwe-ket szórtam, szépen szedte szemből, a Ferdire is rápukkantottam egyet, sebezte...
Persze lehet csak bemákoltam, ma még úgyis megyek vele, mert a prémem lejárt, így meg siralmas pénzt/XP-t kapok a többi(IS-4, Ferdi) járgánnyal... :U

(#23592) fsb1000 válasza virkir (#23549) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igen, légyszi töltsd fel valahova, vagy a neve alapján megkeresem.

(#23593) H@lede


H@lede
tag

hogy is kezdjem :D valaki próbálta az "új" IS-7et??? hát ez most valami nagyon durva tank lett meg merem kockáztatni és azt mondani durvább mint a bétában annyira pattognak róla (hozzáteszem bétában bugos volt a hitboxa ) ez valami eszméletlen 10 kört mentem vele még tegnap este és így kb minden pattogott róla ahol lőtték korábban a hasán :))

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#23594) ollie válasza H@lede (#23593) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja igen erről jut eszembe. IS-4-et párszor meglőttem oldalról Pantherrel, csiling, critical hit és nulla sebzés. Oké, hogy a lánc elnyelte, de ha már critical, történjen is valami. Na most a lánc egyszer sem esett le, így csak arra tudok gondolni, hogy minden csilingnél 1 lánchajtó mókus pusztult el.

***

(#23595) virkir válasza joker1220 (#23584) üzenetére


virkir
veterán

És fsb1000 meg akinek kell ott van a #23578 hsz.-ben

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23596) fsb1000 válasza Joe-T (#23581) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Még nincs, de kipróbálom, mert engem is zavart a PzIV fordulása, de ahhoz olyan pálya is kell: Pl. havas.

virkir: kösz a mod-ot!

ollie: nekem mindig visszavált az oldalsáv. (lehet nem vártam ki a visszaszámlálót)

[ Szerkesztve ]

(#23597) -vitya- válasza virkir (#23572) üzenetére


-vitya-
őstag

mert kedveltem, és sokkal gyorsabban "pörög" mint az ISU...

-=Витя=-

(#23598) diegho válasza -vitya- (#23597) üzenetére


diegho
nagyúr

Meg az igazi bamm feeling, amikor beállsz egy sarok mögé kicsit és bejön egy tier8, vagy kisebb tank neked merőlegesen és ráversz 1k-t, na az a nem semmi. Legjobb lövésem egy KT-t ölt meg 1500hp-ról, mert kigyulladt és leégett, max sebzésem pedig ha jól emlékszem 1132, már itt is írtam régebben, ez szemből egy Panther tornyára ment. A SU-152 brutális egy dög (volt), nekem is ott a garázsban.

Délután én is felrakom és kegyetlenül szétszedek mindenkit az IS-7emmel és az új csodafegyveremmel (T-44).

[ Szerkesztve ]

(#23599) Iron Funeral válasza ollie (#23565) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ezt nem értem, nekem teljesen jól működik továbbra is a BL-9; E-100, IS-4, E-75, E-50, T-54, Ferdinand voltak a tegnap esti nevesebb áldozatok, a többit észre sem vettem. Első tapasztalatom szerint a normalizáció nerf csak akkor észrevehető ha be van forgatva a tankod, amúgy nem sok mindenben észrevehető, illetve az IS-7 egy no-go szemből a KwK 44&S-70 duónak még a hasán is.
Ja és a Hummel sebzése feleződött nagyobb tankokon(IS-4 pl.: 200-300 között kap 400-500 helyett direkt találat esetén), kíváncsi vagyok, hogy a nagy arty splasht ez hogyan érinti.

(#23594) ollie: Az IS-4 mindig is varázs lánctalpakon gurult, nem kell meglepődni ezen :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23600) fsb1000 válasza fsb1000 (#23596) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Berakott SWAMP-ra PzIV-el.
Egyrészt eleve vánszorgás azon a talajon, másrészt nem érzem, hogy a fordulás gyökeresen javult volna. Lehet hogy igen.... de akkor nem sokat.
Egyre ritkábban játszottam PzIV-el épp a fordulási gondjai miatt. Pedig jó kis tank.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.