Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23951) D.Orion


D.Orion
veterán

Melyikkel lehet jobb köröket menni? :F Leginkább itt az érdekel, hogy saját Tier +1-ben mennyire lehet vele harcolni. Nagyon kevés Sherman típusú tankkal találkoztam eddig pályafutásom során. Amikor küzdöttem ellenük, akkor úgy vettem észre, hogy a VK3601 ellenfele az M6 és a M4A3E2. Persze nem tudom, hogy milyen szintre volt húzva az ellenfél tankja.

T5:
M4 Sherman

T6:
M6
M4A3E2
M4A3E8 Sherman

A héten oda jutok, hogy meglesz mind a négy és valamelyiket szeretném megtartani 100%-os legénységgel és skillekkel. Így előre szeretném tudni, hogy melyikre érdemes a kezdetekkor több pénzt szánni.

[ Szerkesztve ]

(#23952) person


person
senior tag

Az artyk már tényleg egyre böszmébbek és nem tudják visszafogni magukat? Folyamatosan odalőnek amire közvetlen ráállok. Most is 2%-al áll előttem egy KT majdnem betöltök erre odabasz és szarrá megy mindenem -500hp. Sorry vagy valami? Áááá minek? Ott voltam, hogy megkeresem aztán kinyírom csak túl messze volt. Délelőtt is úgy szedett ki ellen arty, hogy kilőtte a saját csapattársát is. Normálisak ezek vagy tényleg ennyire mindenki felett képzelik magukat az istennézet miatt?

[ Szerkesztve ]

(#23953) psycroptic válasza ollie (#23949) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen... ;)
Pont tegnap vettem meg én is a type-59-et... :P

PSNID: Tomy83PS

(#23954) Dictator^


Dictator^
veterán

Valahogy meg lehet nézni, hogy melyik tankommal van meg a duplázás a napra?
Mert több tankom van, és kb elfelejtettem melyiken lett meg, és melyiken nem .. :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#23955) D.Orion válasza Dictator^ (#23954) üzenetére


D.Orion
veterán

Persze, ha nem léptél ki még a játékból, akkor a menu-ben visszakeresed az üzenetek között. :DDD

(#23956) Dictator^ válasza D.Orion (#23955) üzenetére


Dictator^
veterán

Párszor x-eltem rage miatt :(

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#23957) psycroptic válasza Dictator^ (#23954) üzenetére


psycroptic
őstag

Van egy kis csillag a tank ikonon a bal felső sarokban a garázsban, a vízszintesen futó sávban, ahol tankot váltasz. Amelyiknél van a csillag az nincs megduplázva.

Remélem jól írtam, hogy hol keresd.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#23958) ollie válasza psycroptic (#23957) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez hasznos infó köszi, szerintem sokan nem tudták közülünk.

***

(#23959) KaLeun


KaLeun
senior tag

Rájöttem, hogy mit b.....m el.... :B :B :B

Mostanában nem takarítottam a gépet és a sok letöltött cucc közül sikerült a régi OTM-t telepíteni..... :W

----------------------------------------------
................WANTED!............ +
............................................+
VehicleMarkersManager.swf.. +
............................................+
................from 7.0............... +
............................................+
.........1 :R for reward......... +
............................................+
..................thx.................... +
----------------------------------------------

[ Szerkesztve ]

Cila

(#23960) psycroptic válasza ollie (#23958) üzenetére


psycroptic
őstag

Igazán nincs mit.

Más: Neked is van type-od ugye? Te milyen kiegészítőket raktál rá?

(#23962) D.Orion: ezt passzolom, mert egy dekányi amrikvasam sincs, nemhogy egy tanknyi... :DDD

A T-34-85 kiváló tank, de szerintem farmolásra a KV viszi a prímet mindhárom nemzet közül.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#23961) ollie válasza KaLeun (#23959) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Első hsz-ben van a virkir féle pakkban.

***

(#23962) D.Orion válasza psycroptic (#23957) üzenetére


D.Orion
veterán

:R Ezt én sem tudtam eddig. :R

(#23951)-re valami ötletek?

Továbbá ruszkiban a KV/KV-3S/KV-1S a jobb farm vagy a T34/T34-85? :F

[ Szerkesztve ]

(#23963) Jamboo529 válasza ollie (#23949) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Köszi ollie!

Bíztam benne, hogy ilyen válasz lesz.
Valahogy nincs affinitásom 2000 hozzászólást végigböngészni.
Ha jól sejtem, akkor viszont semmiről nem maradtam le. :)
Na megyek vissza tolni az E75 öt, már csak 40K xp és megvan az E100 :)

(#23964) ollie válasza D.Orion (#23962) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

KV-k nagyon jók farmolni.

(#23963) Jamboo529: nem volt semmi a ComputerBild kód óta, legalábbis nem tudok róla

[ Szerkesztve ]

***

(#23965) KaLeun válasza KaLeun (#23959) üzenetére


KaLeun
senior tag

paff...

Nem ez a probléma, találtam egy másik féle 7.0-hoz való OTM-et (+ 1 .xml fájl). Eredeti VehicleMarkersManager.swf-t visszaraktam, semmi változás.

A prém ketyeg, 10+ afk csata frankó.......

Cila

(#23966) Simulacrum válasza D.Orion (#23951) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én pont itt tartok most. Igaz nálam csak az E2 és az E8 "versenyez" csak a megtartsam címért.
Nézzük sorban:
- M4-et azért adtam el, mert az E2 ugyanez csak jobb páncéllal és több HP-val, igaz magasabb Tierben, de én nem vettem észre ezt az egy szint ugrást (kreditben sem érdekes módon).
- E2-vel folytatom. A baj vele a HE nerf 0.7.0-ban. Ugyanis pont jókor tudtam meg ezt a dolgot így megvártam és teszteltem. Az én gyenge közepes játékomnál sokat jelent a HE nerf és emiatt úgy érzem ezek után inkább az M1A2-vel használnám.
- De ha már azzal használom, akkor E8 marad. Mert ugyanaz, csak gyorsabb és a medium stílushoz ez a sebesség kell. Ha alulra pakol, akkor tulajdonképpen mindegy, hogy az E2-nek jobb a páncélja, a 10-es, 9-es tierű tankok simán viszik. Így akkor már élvezetesebb az E8-al oldalba kerülni. Saját tierjükben pedig mindkettő tökéletesen megállja a helyét.
- Az M6 érdekes jószág. Vele a legrosszabb a nyerési statisztikám, ezen meg is lepődtem, talán nincs vele szerencsém. Nagyon nem jött be, egészen a 90mm-es M3-ig. Huh, megmondom őszintén nekem ez a legjobb ágyúm, mióta játszom. Talán a SU-85-ös 107-ese tetszik még ennyire, bár játszani nekem még annál is jobb. De magát a tankot nem szeretem és ezért nálam nem marad meg. Szerintem a T20-on még jobban imádnám ezt a fegyvert, de azt még nem döntöttem el, hogy belevágok-e.
Összességében nem könnyű a döntés. Akinek megy a játék jól a HE lőszerrel az új verzióban is, annak lehet az E2 a jobb választás, aki pedig a medium stílust szereti, annak az E8. A sima M4 is lehet jó, sokaknak az vált be a legjobban, én is szerettem, de ha nem a pénz számít én egy tierrel magasabbat tartanék meg.

(#23967) virkir válasza KaLeun (#23965) üzenetére


virkir
veterán

Te most direkt szívatod magad?
Töltsd le az első hozzászólásból linkelt cuccot ami nem kell kidobod.
OTM battle.swf bemásol, OTMData.xml bemásol, játék indít öröm bódottág.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23968) KaLeun válasza virkir (#23967) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ez megvolt .

Cila

(#23969) D.Orion


D.Orion
veterán

M4 Sherman első csert csata 2/1/1(egyébként a második csatám a tankkal, mert a legelsőben 1 perc alatt kihalt a csapatom, rendesen idióták voltak): Csak 5 KV volt az ellenségnél, jó messziről meg is karcolgattam mindegyiket ~100-dmg-vel.

Victory!
Battle: Prokhorovka 2011. december 21. 17:33:43
Vehicle: M4 Sherman
Experience received: 3 585 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 21 430

Purchased: The ammunition on vehicle M4 Sherman resupplied successfully. You have spent Credits: 1 064, Repair:0

(#23966) Simulacrum: Thx.

[ Szerkesztve ]

(#23970) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

IS3 első meccsem a patch óta:

4x pattantam egy Sluggerről, ebből 2x oldalt állt nekem. A csata végét békésen megvártam, majd kiléptem. Majd a 7.1 :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#23971) D.Orion válasza D.Orion (#23969) üzenetére


D.Orion
veterán

M4 Sherman egyetlen hátrány,a hogy ugyanúgy berak a retardált barmok közé... Mondom a marháknak, hogy két ellenséges tank van a bázisunknál, fedezzék a hátam és megvédem a bázist... Erre b+ elrohannak az enenség bázisához mikor még ezeken kívűl másik 4 is él.. Na mi lett? Hát másik kettő megjelent a hátam mögött és a bázison lévő kettő meg foglalta a területet.... A hülye gyökerek a 2 TD-vel meg rushol előre.... :W :W Simén lehoztam volna a kört 8kill-el!

Ui.: A német ágyuk tényleg pontosak mint állat. :B M4-el nem is lövök rá 300 méternél távolabbi célpontra, úgy se találom el. :U

(#23970) CactuS: Egy korábbi hsz-ből idéznél: "a Slugger egy homo tank"

[ Szerkesztve ]

(#23972) Mewryck válasza virkir (#23967) üzenetére


Mewryck
tag

valaki esetleg feltenné máshova más tömöritéssel is?nem olvasható hibaüzit dob( 3 gépen is)

thx

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#23973) Mewryck válasza D.Orion (#23951) üzenetére


Mewryck
tag

m4,m4a3e8,m6 ezek mind a garázsban állnak,elit tankok,mind fullos legénységgel,
m4: 105ös eddig jo volt,még tolom vele kicsit,ha nem jön be akkor megy rá vissza a 76os
m4a3e8: az egyik legjobb med tankom,viszonylag gyors és jól fordul,gyorsan is tüzel,sebzése is jó,hp-ja néha lehetne nagyobb ;]
m6: nekem ez is nagyon bevált

t5-t6 ban m4,t1heavy,m4a3e8,m6,m10 wolwerine amikkel megyek,pláne akkor ha creditet akarok szerezni

t1 heavy,m6,m4,m4a3e8,nekem igy jöttek sorba(heavy vonalra mentem elöször,aztán jött a med vonal)

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#23974) Iron Funeral válasza CactuS (#23970) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Slugger patch előtt is tudott pattogni mindenhogyan, különösen a tornya.

(#23971) D.Orion: látom más azért figyelt :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23975) biggamer


biggamer
veterán

hi ... müxik minden, célkereszt, 3D-s ikon, OTM ... viszont nem tudom, h lehet nagyítani a térképet ... valaki infót ???

előre is thx !!! :R

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#23976) D.Orion válasza Mewryck (#23973) üzenetére


D.Orion
veterán

Ennyit nem akarok megtartani, bát igaz, hogy 13 szabad helyem van még. :U De ide még jön a KV széria(4 tank full tech tree esetén) + egyéb orosz tankok(2-3), német vonalon is 2-3 még befigyel ami kell. Amcsin igazából se TD se SPG nem érdekel, csak ez a med/high T5-T6 rész. A francia tankokat nem is számoltam még bele... a végén elfogy a helyem. :B

(#23977) biggamer


biggamer
veterán

Na ... nem lesz rossz ... kíváncsian várom : [link] ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#23978) virkir válasza biggamer (#23975) üzenetére


virkir
veterán

ö-ü

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23979) virkir válasza Mewryck (#23972) üzenetére


virkir
veterán

Akkor ott van a hiba mert ilyenre még senki nem panaszkodott.
Ha gondolod email-be elküldhetem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23980) biggamer válasza biggamer (#23975) üzenetére


biggamer
veterán

köszi ... +van a térkép nagyítás !!! :)

virkir

nekem + - :)

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#23981) Paul119 válasza biggamer (#23977) üzenetére


Paul119
addikt

remélem a p38 lightning nem marad ki

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23982) virkir válasza biggamer (#23980) üzenetére


virkir
veterán

Már nekem is csak az az alapértelmezett ;)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23983) kalandlovesz válasza kalandlovesz (#23809) üzenetére


kalandlovesz
csendes tag

Esetleg vki szakértő tudna válaszolni az előző kérdésemre ?

www.kalandloveszet.hu

(#23984) D.Orion válasza kalandlovesz (#23983) üzenetére


D.Orion
veterán

Tűzfal? Router? Változott valami?

(#23985) kalandlovesz válasza D.Orion (#23984) üzenetére


kalandlovesz
csendes tag

Tudtommal nem, telepítettem az új frissítést, elindítottam egy csatát és kb. 30 mp után lefagyott, azóta már kétszer újratelepítettem, de mindig ez fogad :(

www.kalandloveszet.hu

(#23986) Paul119 válasza kalandlovesz (#23983) üzenetére


Paul119
addikt

nekem a wow dobálja hogy corrupted file or interface with another program, de tüzfalon is át engedtem ,vírosírtot is ki lőttem 10 percre de semmi :(

szucsinka:közelebb teszed a fejed a monitorhoz :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23987) szucsinka válasza biggamer (#23980) üzenetére


szucsinka
őstag

hogy lehet nagyitani a mini mapot??
nekem +- nem müxik...

(#23988) Desmodromic


Desmodromic
csendes tag

Mégse, bocsi lefújtuk érdeklődés hiányában...

[ Szerkesztve ]

(#23989) psycroptic


psycroptic
őstag

Győzelem!
Csata: Malinovka 2011. december 21. 19:14:59
Jármű: GW Tiger
Szerzett tapasztalat: 7 655 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 53 133

Első csata. Mára pihentetem is...: :DDD

Tudom, tudom! Az én anyámat... :DD

PSNID: Tomy83PS

(#23990) D.Orion válasza psycroptic (#23989) üzenetére


D.Orion
veterán

Én is ilyenekről álmodtam, de persze akkor buktuk a köröket mikor 4-5 killem volt.. akkor voltak képesek nyerni a gyökerek amikor meghaltam 3 leadott lövés után....

:W M4 Sherman.. belépek a csatába.. Indul a kör és a tankom csak úgy lő egyet... Fel is gyújtottam azonnal a Jag-ot hátulról... erre két faszkalap azonnal kilő, mikor írom, hogy nem is lőttem, csak a játék laggolt egyet... de csak kilőnek és ők vannak felháborodva.... :W Nem tűnt fel nekik, hogy rajt után azonnal lőtt a tankom ami lehetetlen hiszen be kellett volna neki táraznia....

[ Szerkesztve ]

(#23991) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Wg remek mm-t ír. Stock t29-t kétszer rakta t10 csatába (első két meccs) ahol még a koszt se tudom leszedni a tankokról.
Még jó, hogy ingyenes a játék. Mert ezért pénzt adni nevetséges.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#23992) CptMisi válasza szucsinka (#23987) üzenetére


CptMisi
őstag

ü-ó

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23993) D.Orion


D.Orion
veterán

Minek van prémium-om, hogy ha a nyert csaták is csak 300-400xp-t adnak? :F És akkor ezekben széjjel lövöldözök mindenkit.... :W T4-T5 szinten. Rszki T28 és az M4 Sherman lennének most legélvezetesebb tankjaim, de persze, hogy folyamatosan gyökerek közé kerülök... akkor meg mit csináljak top vagy akár közepes tankként? :W Csak úgy megy lefele a statisztikám... mikor olyan jó csatákban vagyok, folyamatban kéne őket nyernem, de kb 15vs1-et játszok mindig. :W

[ Szerkesztve ]

(#23994) Gyuri27


Gyuri27
félisten

yőzelem!
Csata: Himmelsdorf 2011. december 21. 19:52:49
Jármű: IS
Szerzett tapasztalat: 708
Szerzett kredit: 20 424
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Elit lövész, Mesterlövész

Support nélkül. Persze én meghaltam. A sok hülye meg megmaradt. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#23995) Iron Funeral válasza Gyuri27 (#23991) üzenetére


Iron Funeral
őstag

KV-1 sport, már 5. alkalommal látok tier X tankot, és az arty is magasabb szintű mint én, persze nem én vagyok az egyedüli tier VI.
:U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23996) Gyuri27 válasza Iron Funeral (#23995) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hülye kv3-l csinálta ezt. Csak az ugye lassú is és a torony is egy hét alatt fordul körbe.

Egyébként egyre több ilyen tarka barka tankot látok. Van gold. Nincs para.

T29 4-ik meccs kicsit zaklatott állapotban.
Győzelem!
Csata: Lakeville 2011. december 21. 20:04:05
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 793
Szerzett kredit: 20 745
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Elit lövész

Sokára lesz meg a 105-s. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#23997) mynames


mynames
senior tag

amióta van ez a 7.0 azóta simán mindennap legalább egyszer ping felmegy 999 -re és ott döglök meg.
Kilépek majd , belépek a játékba és minden ok... :F

(#23998) Paul119 válasza mynames (#23997) üzenetére


Paul119
addikt

nekem usa szerón "csak" 770 :((( :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23999) D.Orion


D.Orion
veterán

:W Hihetetlen ez a szint... Nagyon rég voltam már T5-ben, el is felejtettem, hogy itt mennyire uninteligens barmok játszanak... :W Folyamatos egyoldalú rush, TK ezerrel, blocking... Legszívesebben kör elején szétlőném az összes barmot aki nem képes kikerülni kezdéskor a csapattársát... Persze az előre "futó" TD-vel és arty-val kezdeném... :W

Nincs senki aki T5-ben mozog és látná értelmét egy 2 fős platoon-nak? Mindketten jobban tudnánk fejlődni.

[ Szerkesztve ]

(#24000) vhw válasza Gyuri27 (#23996) üzenetére


vhw
addikt

Gold? miért kéne hozzá arany? lehet venni kreditért is, megveszed egy hónapra a kedvenc tankodra, addigra vagy megunod és mást teszel, vagy ha tetszik megveszed megint, 10szer megkeresheted az árát egy hónap alatt.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.