Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24751) Iron Funeral válasza emre (#24725) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A homlokpáncélt eddig se lőtte át, a lower hull meg még mindig papír, l2aim.

(#24749) Fel: ha megemeli a farát akkor az upper hull könnyű célpont, ezt az E-100al is megtapasztaltam pedig az 200mm nem 160mm :) az oldala meg a legjobb esetben olyan erős mint egy T-54 hull(120mm@60°=240mm-normalizáció), szóval ha nagyon forgatja a tankot akkor nem a lower hull a #1 célpont hanem az oldalat, a VKB még röhejesebben döglik e módon, mivel annak az oldala csak 100mm(100mm@60°=200mm-normalizáció).

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24752) D.Orion


D.Orion
veterán

[HU] Magyar tankszázad (ProHardver T6) aktív!

(#24753) Gyuri27 válasza Fel (#24749) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mondjuk az európaiak gyomra nem igen veszi be, hogy a legjobb tankok oroszok.
De minden vonalon. Nézegettem épp a td-t. Hát t5-6 ruszki td nem kicsit erősebb ágyúkkal van megáldva mint a konkurancia.
Meg itt azért hozzá van szokva az ember, hogy nem egy bughalmaz egy játék.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24754) D.Orion válasza D.Orion (#24752) üzenetére


D.Orion
veterán

Lehetne jönni... nem gondoltam volna, hogy ekkora az érdektelenség.... Ezért kb kár volt megcsinálni.... Aki ph-ról csatlakozik az kezdje azzal, hogy bejövetelkor szól.

(#24755) fsb1000 válasza D.Orion (#24754) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Sajnos csak most érkeztem haza... benézek hogy álltok.

(#24756) L-e-f-i-e válasza Gyuri27 (#24753) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez annyira unalmas már, "legjobb tankok az oroszok"....pont annyival jobbak valamiben mint másban a német tankok vagy az amerikaiak, valamiben ez, másban az az erősebb...

A kiemelt td-nél meg az ágyú erőssége nem kizárólagosan egyenlő a sebzéssel, például a német tankok brutálisan pontosak az oroszokhoz képest, és sokszor ennek ellenére (sok sírásnak köszönhetően kapnak bőven elég nagy sebzést is...) szvsz ha minden tök egyforma lenne akkor lehetne 1 féle tank / tier full egyforma adatokkal csak hogy tuti balance legyen.

=^-^=

(#24757) vhw válasza Gyuri27 (#24753) üzenetére


vhw
addikt

Nem minden vonalon az oroszok a legjobbak. Csak így kapásból mondok párat; Marder, Grille, Hummel, Tiger P, Tiger II, T29, M40/43. És ezek csak azok amik vitán felül jobbak az orosz megfelelőjüktől, ezeken kívül még sok olyan van, amik ilyen vagy olyan téren jobbak, másik téren gyengébbek, tehát játékostól függően hasonlóan jól teljesíthetnek.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24758) silentstar.


silentstar.
csendes tag

Kik vannak most a PH-s században?:)

(#24759) fsb1000 válasza fsb1000 (#24755) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem semmi!!!
Két PH!-s tankszázad is van és mindkettő tele. (najó az egyik csak félig PH!-s)
Remélem egymás ellen is sikerül harcolniuk.
Rengeteg a század.... az emberek ráéreztek az izére.

Addig játszom a T-50-el.... új szerzemény.
Érdemes utána megvenni a T-50-2-öt? Most 920K kredit

---

(#24758) silentstar
LÉpj be és nézd meg, én nem mindig tudom összepárosítani a nickekekt.
Fejből nem megy..

[ Szerkesztve ]

(#24760) silentstar. válasza fsb1000 (#24759) üzenetére


silentstar.
csendes tag

SG fórumosban vagyok úgyhogy nemlépek ki :)

Más: pHeetR, ne küldj invitet :S nemtudok menni. :) sry
/név lenn/

[ Szerkesztve ]

(#24761) fsb1000 válasza silentstar. (#24760) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Melyik az SG fórumos század?
Mert találtam még két magyar századot. Egyik a [THT] klán gyerekes nicknevekkel, meg őket tegnap levertük asszem.

A másik ismeretlen... valami "armored" néven fut.

--

4 magyar század t6-ban!!! Megnézem a t8-at is.

[ Szerkesztve ]

(#24762) silentstar. válasza fsb1000 (#24761) üzenetére


silentstar.
csendes tag

ahol nemrég voltál, amit 0T3P nyitott :]

(#24763) Gyuri27 válasza L-e-f-i-e (#24756) üzenetére


Gyuri27
félisten

A pontosság ténylég jó dolog. De!
Párduc: találati rányom 76% és 546 az átlag sebzésem.
Úgy, hogy szoktam scoutokra lövöldözni. Szóval hiába találom el. Jó esetben át is üti, de a sebzés hurka.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24764) Iron Funeral válasza vhw (#24757) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az M40 miben jobb mint egy object? Úgy rémlik, hogy ~99%ban ugyan azt tudják, de az M40 különösebben jobb lenne mint a másik?

(#24756) L-e-f-i-e: azért nem olyan nagy a különbség a pontosságban, úgy értem persze, ott van, hogy 0,3-0,35 meg 0,33-0,35 de én konkrétan nagyon pontosnak éreztem a BL-9et, az S-70 pedig tuti nem pontatlanabb mint a kwk44, csak egy leheletnyivel lassabban céloz, de sokszor ez sem észrevehető.
Ja igen, és a sok sírásnak köszönhető, hogy nem egy hányadék a német tree, de a Jagdpanzer IV-en még csiszolhatnának igazán. ;)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24765) vhw válasza Iron Funeral (#24764) üzenetére


vhw
addikt

Mert mozgékonyabb, jól jön ha menekülni kell vagy közelharcban még mindig több esélyed van ráfordulni az ellenségre. Másrészt igen nagy az ágyú kitéríthetősége, nem kell mindig nulláról újra kezdeni a célzást ha elmozog a célpont.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24766) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#24764) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most lecsekkoltam; M40 egyedül fordulásban jobb illetve nagyobb a végsebessége, minden másban jobb, vagy ugyanolyan az object 212.

(#24765) vhw: na az ágyú kitéríthetőségét nem vettem figyelembe, bár ott jobb sebességet ír az objecre megint csak 15 vs. 12 °/sec.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24767) Fandango válasza fsb1000 (#24761) üzenetére


Fandango
veterán

En is a [THT] klant erositem, a gyerekes nickneveken nem tudom mit ertesz (na jo a klanvezer Beleszarok nevvel valoban nem a legszebb :) ).

Jelenleg nem vagyok bent mert WoWozok :D

[ Szerkesztve ]

(#24768) fsb1000 válasza Fandango (#24767) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Még 2 hasonlót találtam, de bocs.. nem sértésnek szántam.

Általában mikor bejelentkezünk egy fórumra vagy közösségi játékra akkor megfontoltan választunk egy nicknevet, vagy olyat amit mindenhol használunk és ránk ragadt, vagy egy újjat, amíről azt gondoljuk a többieknek elfogadhtaó.

A "beleszarok" nem feltétlen ez a kategória.

(#24769) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Összekerültem M7 Priestemmel egy T34-el. Telitalálat leszedett 34HP-t az 1400-ból. Neki persze lőgyakorlat voltam. Remek.

Lövök álló KV-re, 6 találatból 1 lánc, 3 sebez, maradék max modult ért, aztán összesen elértem 240HP sebzést. Remek.

Úgy érzem, a WOT-os fejlesztők részéről tényleg indokolt volt még kredit nerfet is betenni ehhez a szerencsétlen szerkezethez.

Szóval a Priestet csak türelmes játékosoknak ajánlom.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24770) vhw válasza Iron Funeral (#24766) üzenetére


vhw
addikt

Itt van két kép az ágyú kitéríthetőségéről;

M40/43:

Object 212:

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24771) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ma megtörtént az amiről azt hittem, hogy nem lehetséges. Nyílt terepen "összefejeltem" egy PZIVessel (Is3al voltam), úgy, hogy az ütközés után láttuk csak meg egymást. Mindketten padlógázzal vágtattunk a másik irányba...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#24772) fsb1000 válasza CactuS (#24771) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe... ez szép lehetett!

Én még csak kilőtt roncsba futottam így bele.

(#24773) Iron Funeral válasza vhw (#24770) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24774) Chris0321 válasza CactuS (#24771) üzenetére


Chris0321
addikt

Ilyen velem is előfordult már. Csak PzIV-el voltunk mindketten, szerencsére én kaptam észhez hamarabb és sikerült kilőnöm. Elég kellemetlen, hogy ilyen hibák vannak a játékban.

(#24775) CptMisi válasza CPT.Pirk (#24769) üzenetére


CptMisi
őstag

147 meccs, 179 kilőtt tank. Legtöbb kilőtt egy meccsben: 7 :U Nem olyan rossz az...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24776) Iron Funeral válasza CPT.Pirk (#24769) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kis artykat nem érinti a kredit income nerf, a Priest meg amúgy is gyenge volt... bár én tudok olyanról/láttam ahogy oneshotolja az IS-7et 87%-ról :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24777) szucsinka


szucsinka
őstag

pfüüü ez jo kis század volt klánokat is roncsra vertünk adrenalin tultengésem van.... :B ;)

(#24778) Paul119 válasza szucsinka (#24777) üzenetére


Paul119
addikt

kapd el az asszonyt :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24779) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nem tudom csak én képzelődöm e de mintha a pach óta kevesebb pénzt adna a csatákért a rendszer még prémiummal is . Az Orosz -Amerikai ágon T6-T7-es gépekkel nagyon nem akar jönni a pénz. Mostt artok ott , hogy az Xp megvan a tankra , de lé nincs rá .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24780) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

E-75 lemming train megint online ha jól figyelem :o

(#24779) jozefgucci1: nem mondom tutira, de szerintem is keveset kapok T-43al, bár igaz, hogy legtöbbször pocsék meccseim is vannak ilyenkor (köszönjük a failmakernek).

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24781) fsb1000 válasza jozefgucci1 (#24779) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szinte csak E-75, Panther2 és STUGIII-al megyek.... dől a kredit.
T6 században KV-3.. azzal közepesen.

Artykat vették vissza V felett ha jól emléxem. De ma megint 4-4-esével voltak.

(#24782) jozefgucci1 válasza fsb1000 (#24781) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Akkor nem tudom mi lehet .Ma szinte csak KV3-at ,SU152 -Slugger T29 -et húztam és alig kerestem valamit.Az Xp megvan Is re de nincs kreditem :O

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24783) Paul119 válasza jozefgucci1 (#24782) üzenetére


Paul119
addikt

type 59 és nincs anyagi gondod ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24784) bullseye


bullseye
addikt

t44-re mi a jobb, az új 100mm-es LB1, vagy a régi 122mm-es böszme?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24785) Iron Funeral válasza bullseye (#24784) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kérdés ez igazából? ;)
122mm nem jó semmire, plusz az LB-1 az T-54 első fejlesztett ágyúja. Csak logikusan :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24786) -vitya- válasza vhw (#24757) üzenetére


-vitya-
őstag

van köztük baromság ;-)

pl.: tiger2 jobb mint az Is 3???? heeeeeee??

ma albánszamárra ittam magam de ez azér mégiscsak baromság

-=Витя=-

(#24787) Iron Funeral válasza -vitya- (#24786) üzenetére


Iron Funeral
őstag

0.7 előtt a T32 is jobb volt mint az IS-3 :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24788) bullseye válasza Iron Funeral (#24787) üzenetére


bullseye
addikt

0,7-óta másnak is több az ammo rack? lőni nem lőttem többet ugyan, de annyit kaptam a héten, mint eddig összesen. olyan tankokban is, ahol eddig nem

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24789) fsb1000


fsb1000
nagyúr

A RANDOM megint játszhatatlan....

4-5 Arty egy oldalon és GW tiger, meg GW panther ellen nem sokat lehet tenni.
Természetesen nem egymást lövik, hanem a tankokat.
Trészer szart sem ér, vagy senkit nem érdekel.

Rájöttek hogy a 20% vagy akármennyi kreditcsökkenéssel is jobban keresnek, mintha egy tankba ülnének.
A 22-es csapdája: aki teheti artyzni fog. Minden artymmal 1.0 sőt 3.0 felett van a dmg/dg. A kill arányaim is magasak.
HUMMEL-t végignyomom és GW pantherre váltok. (pedig nagyon unalmas...)

[ Szerkesztve ]

(#24790) ollie válasza fsb1000 (#24789) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy beválik a jóslatom, miszerint még több arty lesz hamarosan, mint a 6.7-ben volt, mert már nem lehet csak úgy vaktában lövöldözgetni tankokkal az AP nerf miatt, jobban kell célozni.

***

(#24791) fsb1000 válasza ollie (#24790) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet.....de akkor szomorú világ lesz

Legutobbi meccs E-75-el
13:40 Arty találat 1 - Lánc le, Töltő halott
13:38 Arty találat 2 - Begyulladt a valami, löveg sérült, vezető halott

Eredmény: töltési idő: 44 sec HP 46%
nyomkodok össze vissza, tüzoltás, löveg javítva,, éleszteném a töltőt... lánc megjavul
13:29 Arty találat 3 - Vége.

---

Persze láma vagyok, meg nem jól rejtőzködök TOP tankkal, de ez kb így megy minden 2. meccsen. (a maradékon is artyk sebeznek le csak nem az elején)

(#24792) sutyi^ válasza fsb1000 (#24791) üzenetére


sutyi^
senior tag

Én ezt már régen megjósoltam. Amíg nem lesz lowtier artyra 3-as, hightier-re meg 2-es limit per menet, addig nagyjából játszhatatlan T7 fölött.

Számomra például roppant unalmas, hogy mindig arra kell figyeljek hogy az arty hol nem lát rám. Ami persze sokszor szart sem ér, mert olyan szögben esik be az áldás hogy akár geostacionális pályáról is jöhetett volna.

SPG-nek csak egy pár baja van T5 fölött:

Még mindig túl pontos (nem érdekel arty playerek mit mondanak), retardált splash méret, még retardáltabb modul dmg.

A dolog arra jutott, hogy egyedül a városi pályák élvezhetőek valamennyire.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#24793) balintka


balintka
addikt

Nektek se enged belépni a játékba?

(#24794) psycroptic válasza balintka (#24793) üzenetére


psycroptic
őstag

7 órától 10-ig karbantartás van.

PSNID: Tomy83PS

(#24795) balintka válasza psycroptic (#24794) üzenetére


balintka
addikt

Ja, nem tudtam, köszi!

(#24796) Paul119 válasza sutyi^ (#24792) üzenetére


Paul119
addikt

én is mindig valami városi pályáért könyörgök vagy ahol van susnyás ahol el tudok bújni jvel... bár tdvel a városi pálya igazi szopás de még mindig jobb mint a nyílt terep, de ebben legalább nem döglik meg annyi emberem mint az e szériában, oda már néha kénytelen voltam nagy eücsömagot vinni mert volt hogy 3 emberem döglött bele egy splash dmgbe :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24797) D.Orion


D.Orion
veterán

Jó lett a karbantartás. :D KV-mnak nekimegy oldalról full speed-el az A-20. -138hp leficcent az A-20-ról. Én álltam egy helyben az meg nekem rongyolt, láncom megsérült. Kör végén meg:
 
Victory!
Battle: Siegfried Line 2011. december 27. 9:21:51
Vehicle: KV
Experience received: 1 538 (fine for causing damage to allies: 20; x2 for the first victory each day)
Credits received: 17 235 (fine for causing damage to allies: 1 700)

[ Szerkesztve ]

(#24798) diegho válasza Iron Funeral (#24787) üzenetére


diegho
nagyúr

Hogyan lett volna jobb? Azzal az ágyúval semmit nem lehet távolról érdemben sebezni.

(#24799) petcsike válasza diegho (#24798) üzenetére


petcsike
tag

azzal az ágyúval simán 82%-os accuracym volt T32n. nem mellesleg szerintem baromi jól ki lehet használni a lövegtorony adottságait ;)

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#24800) -vitya- válasza Iron Funeral (#24787) üzenetére


-vitya-
őstag

most jött a volt menyasszonyom összepakolni, szóval HE? Nem volt rossz tank a T32, de a leggyengébb HVY a szintjén, előtte és most is. Nekem van/volt mind a 3, szóval tudom. A 198 pen kevés arra a szintre.

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.