Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24851) serafhun


serafhun
csendes tag

őőőő kis másik téma. Ti is úgy érzitek, hogy Slugger kalap f.s lett? Nem tom mi lett vele, de minap amíg még meg volt, alig akart sebezni, stb. Patch előtt azért tier 7-8 csatában tudtam 2-3 kill csinálni+ csipekedni. De patch óta használhatatlan volt kb. Vagy mi változott benne? Wot offi forumon is írták, hogy gebasz van. Igaz eladtam, vettem helyette su 85-öt, lassan meg van a su-100. 85el valahogy, jobb köröket megyek mint slugival :) Nem értem mi lett vele :S

(#24852) Zeratul válasza fsb1000 (#24850) üzenetére


Zeratul
addikt

Melyek a klán minimális feltételei?

[ Szerkesztve ]

(#24853) Zeratul válasza serafhun (#24851) üzenetére


Zeratul
addikt

AP normalizáció + spaced armor együttes hatása. Az orosz 122mm D-2-5-T úgy pattog le a VK3601Hról mint a száraz kecskeszar a deszkáról.

(#24854) serafhun


serafhun
csendes tag

Ez engem is érdekelne :) Egyedűl már uncsi a random, sokszor alig vna alami siker élmény, a sok agyhalott miadt, talán jobban menne, hogy tudom kinél mire számíthatok :) ( plus jó pap holtig tanúl elven vagyok, én is tanúlnék pár új dolgot a wotban :) )

Zeratul: Igen erről olvastam, én is, gondoltam erre is, de hogy a 90 mm-es ágyú ilyen f.s lett tőle, azért dúrva. Már csak azért is poén ,mert a su 85 107-ese, sem sokkal jobb ( jó picivel jobb sebzés), de még is jobb menetek vannak vele. Na mindegy, maradok su tdnél. Köszi válaszod:)

[ Szerkesztve ]

(#24855) vhw válasza fsb1000 (#24850) üzenetére


vhw
addikt

Csak akik már másik klánban vannak nem tudnának ebbe is belépni, a másik otthagyása nélkül. De függetleneknek jó ötlet lehet.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24856) Timyyy válasza Zeratul (#24849) üzenetére


Timyyy
őstag

Jó lenne, sajnálom, hogy tegnap kimaradtál :( egyszer alig gyűlnek az emberek, máskor meg mindig ki kell hagyni valakit. :(

(#24857) fsb1000 válasza Zeratul (#24852) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Legyél PH-n regisztrálva és 3-nál több hsz-ed legyen ebben a fórumba.
Esetleg olyan harcjármű ami t6 tankszázadba belefér, de ezt nem nehéz elérni. (szerintem)

Nem tudom, hogy megy a klánba felvétel, de azt is el tudom képzelni, hogy csak tankszázados napokra lép be valaki, aztán kilép ha zavarja a cimke a neve mögött.
PLusz adminisztráció, de a lényeg a jó társaság, meg egy kis tapasztalat + kreditszerzés a tankszázadban.

--

whw: ez igaz. De aki másik klánban jól érzi magát, az minek jönne át PH-s klánba. Hiszen ott is tankszázadozhat.
(amúgy meg tankszázadban se lenne 100% megkötés a PH klán tagság, de beválogatáskor elöny, mert most mindig ki kell hagyni valakit meg kérdezgetni, hogy magyar vagy he?)

[ Szerkesztve ]

(#24858) MCGaiwer válasza Zeratul (#24852) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nekem vmi 2000 gold is rémlik

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#24859) Flatron710


Flatron710
tag

Semmiből előtűnő, főleg MED tankokkal én is találkozom a mai napig. Az ütközés is elég gyakori.. Olyankor van aztán meglepetés. Múltkor az OBJ-704-esemre kenődött fel szemből egy Pershing. ( a minimap azon részén egyetlen ellenséges tank sem volt látható!!! )

Azelőtt a PZ III/IV-el - sebesülten - ütköztem egy másik ugyanolyan tankkal. Eldurrantunk mind a ketten... :) ( térképen és vizuálisan zéró célpont volt előttem.)

Az arty tracer viszont nagyon adja. Ha tüzérkedem - bocsássa meg minden arty ellenes tag az eretnekségem - akkor a meccs első 2-3 percében igyekszem levadászni az enemy arty-t. Rendszerint megy is pár kill. Utána nyer a csapat és ennyi... Sem noob arty.. sem gj arty.
Megfigyelésem szerint a legtöbb tüzér ha tud is a tracer-ről, akkor sem mozdul el a sokadik lövés után sem... ;]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#24860) fsb1000 válasza Flatron710 (#24859) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez lenne a helyes arty hozzáállás (szerintem)

Bár azt nem tudom, hogy a valóságban mennyire lötték egymást az önjáró lövegek.

(#24861) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
Most lőttem át szemből egy T-30 tornyát szemből(E-75-12.8),átlőhető a tornya szemből?Mert idáig azt meg se probáltam..

Origin:Memphis79HUN

(#24862) psycroptic válasza Memphis79 (#24861) üzenetére


psycroptic
őstag

A T30 elég gyenge páncélzatú, nekem Tigrissel sikerült a tornyát sebezni asszem 210hp-t le is szedtem belőle/lövés. Mondjuk én a "füle" környékére lőttem. Megölnöm nem sikerült, mert sikeresen felhergeltem a csipkodásommal és komótosan magáévátett... :DDD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#24863) MCGaiwer válasza Flatron710 (#24859) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az ütközés azért van, mert a szerver leggyakoribb esetben is 1 secenként csekkolja hogy látod-e a tankot vagy nem (1 sec akkor ha max 100m a távolság köztetek, ha több, akkor ritkábban) na most ha 2 magas camoval, vagy 2 gyors tank tart egymás felé, akkor lehet, hogy abban az 1 secben megteszitek azt az utat ami köztetek van. ehez még hozzájön egy kevés server lag is.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#24864) serafhun


serafhun
csendes tag

Valóságban, ha egy arty lőtt, akkor utánna, imádkozhatot, ha nem kapott lövést kapásból. Sőt, amcsiknál volt annó tesztelve, hogy egy szakasz artyt kiállítottak, volt egy célpont, olyan 200 tőltényből ( de lehet hogy több már nem emlékszem pontosan, ezt is csak olvastam, ha tényleg igaz, akkor wot nagyon el van túlozva, ami az artykat illeti)), csak pár darab talált be igazán. Ha valóság lenne a wotban, asszem negyed ennyi arty lenne :)

(#24865) diegho válasza Memphis79 (#24861) üzenetére


diegho
nagyúr

A torony 178mm armorral rendelkezik, a lövegpajzs a 279mm, de ugyebár azt is át lehet lőni 246 pennel a +-25% miatt.

(#24866) Iron Funeral válasza -vitya- (#24800) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem sok a 198 de arra pont jó, hogy szétlődd vele a másik két 8as heavyt, 0.7 előtt az IS-4 driver's hatch és E-75 lower hull is kaja volt.

(#24807) CPT.Pirk: na akkor meg is érdemelte :P ;]

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24867) MCGaiwer válasza Memphis79 (#24861) üzenetére


MCGaiwer
addikt

279es a torony front, ehhez jön még egy kis plusz a kerek forma miatt, de ha full szemből jó szögben, és neked is mázlid van a magas pen sorsolással, akkor átlőheted.
(vagy a commander kupolát találtad el, azt meg minden átviszi)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#24868) Zeratul válasza MCGaiwer (#24858) üzenetére


Zeratul
addikt

Most néztem: 2500 arany.

(#24869) Iron Funeral válasza Zeratul (#24853) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ez valójában inkább a 16 armor group hatása, a spaced armor HE elleni védelmet ad (IRL HEAT lőszer ellen fejelsztették ki).
Pontosan emiatt a 16 armor group miatt lett szerintem igen jó a Tiger, a torony végre felfog néhány lövést, de a sofőr kukucska is elnyel lövéseket, saját szememmel láttam ahogy 7 élettel bekapott 4 lövést az IS-4től és nem pusztult oda :R
Azt nem tudom, hogy modul sérülésekkel hogyan áll (elvileg most 0.7 után megint akkora a váltó hitbox mint egy társasház) de ha nem túl sűrű akkor talán végre egy erős tier VII heavy lett belőle.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24870) MadPjotr válasza virkir (#24834) üzenetére


MadPjotr
tag

köszi, közben megtaláltam :) :R

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#24871) Flatron710


Flatron710
tag

Amúgy talán a fejlesztők is említik, hogy a játék igyekszik "valósághű" lenni, de elég sok dologba bele kellett nyúlni, hogy a játékélmény viszonylag kiegyensúlyozott legyen. Én nem is várok tőle többet egy játéknál... :)

Különben már agybajt kaptam volna, amikor az obj-704, 152 mm-es lövegével, PCT lőszerrel oldalba kapok egy T-50-est ~ 100 méterről és csak trillázik, majd megy tovább sértetlenül. A valóságban az előbb említett lövedék csak a mozgási energia miatt min. felborítaná a kis matchbox-ot... ( egyéb átütési, robbanási dolgokat figyelmen kívül hagyva...)

Vagy már agybajt kaptam párszor??? :) :W

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#24872) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Létre hoztam a klánt.... [link]

Azt nem tudom, hogy lehet belépni/jelentkezni, de majd segítenek akik voltak/vannak más klánban.
Lehet javasolni más mottót vagy leírást is.

(#24873) diegho válasza fsb1000 (#24872) üzenetére


diegho
nagyúr

A honlapon tudsz invite-ot küldeni a klánba.

(#24874) Iron Funeral válasza Flatron710 (#24871) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem a nyugodt agybaj egyik válfajában szenvedsz te is :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24875) Memphis79 válasza MCGaiwer (#24867) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Jaja összefutottam most 1-2 T-30-al oké,hogy csak szemből kihívás meglőni(már ha mozog)csak ne legyen belöle 1szerre több is :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#24876) fsb1000 válasza diegho (#24873) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!

----
Másik módszer:
Ha valaki bejelentkezik a WoT-ra, akkor "Join Clan" és egy küld egy üzit.
(PH nicket írjátok bele)

És azt el kell fogadnia a klán vezetőjének és máris tag az üzi küldője.
A nicknév mőgé ez kerül be [PHE] Nekem már aktív....

(#24877) Tesi


Tesi
tag

nem engedi hogy csatlakozzak a klánhoz...Ilyenkor?

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#24878) Tesi


Tesi
tag

Ezt írja: Clan actions are blocked till 29.12.2011 13:49.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#24879) fsb1000 válasza Tesi (#24877) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A Join Clan után legalább 1 szót be kell írni a szövegdobozba és aztán accept.

Ez nem jelet automatikus belépést. Azt el is kell fogadni.

(#24880) ollie válasza fsb1000 (#24872) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor már jelentkeztem. :)

***

(#24881) Tesi válasza fsb1000 (#24879) üzenetére


Tesi
tag

Nekem nem enged semmit sem írni sehova. Az előzö klán csatinál csak rányomtamn azt kész.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#24882) Werewolf20 válasza fsb1000 (#24876) üzenetére


Werewolf20
tag

Jelentkezésemet leadtam. :C :U

It's not the destination...but the drive there

(#24883) fsb1000 válasza ollie (#24880) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mindenkit várok!!!!!!
----

Annak is örülnék, ha szakaszokat is alakítanánk (akár csak a tankszázados játékra), mert amig nincs profi írányító, sokkal egyszerübb lenne, ha azt mondanánk

1. Szakasz védi E8-at jobb oldalon
2. Szakasz baloldalon előretőr.
maradék meg védi a bázist és artykat, besegít ha valahol gond van.

Persze ez nagyon leegyszerűsítése a taktikának, de jobb mint össze vissza mozogni.

----

1 tank = egy raj
3 raj = egy szakasz
3 szakasz = egy század, + egy parancsnoki tank

A szakaszt kicsit lazán kezelve lehetne 2-6 tank.

(#24884) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

Régen voltam az 1mp klánban, de amatőrök voltak, kiléptem. most a buli kedvéért újra próbálom. Jelentem jelentkeztem! (JohnnyEasy)
statom (sztem elég jó): [link]
szerk: TeamSpeak szervert be kéne izzítani

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#24885) Fel válasza fsb1000 (#24883) üzenetére


Fel
addikt

Leadtam a jelentkezésem én is :)

Tank század meccsnél is lehet szakaszban jönni? Szerintem nem. Az csak randomra van, nem?

(#24886) Gyuri27 válasza Zeratul (#24853) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pattog bizony. De pattog a kv is. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#24887) fsb1000 válasza Sixkiller6 (#24884) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért itt is lesznek amatőrők bőven..... de azért játszani szeretünk.
----

A "leírást" ki kellet bővítsem, mert 20 perc alatt sokan jelentkeztek, nem PH-sok is, és elsősorban magas stattal.

Remélem a klánt nem szüntetik meg, ha egyetlen CW-re sem megy, mert nem ez az elsődleges cél!

(#24888) Sixkiller6 válasza fsb1000 (#24887) üzenetére


Sixkiller6
őstag

1mp-val a klánháború volt a cél, de az nagyon nem ment, itt inkább a buli, ami jó

nincs olyan szabály ami kötelezné a klán CW-ben való indulásra/szereplésre, ezzel nem lehet gond

- no es importante -

(#24889) Werewolf20 válasza fsb1000 (#24887) üzenetére


Werewolf20
tag

Annyit még megkérdeznék, hogy mi legyen azzal hogy ugye nekem két accom van, nem volt anno elég hely se pénzem, így másikon kezdtem az orosz amcsi ágakat, azon tankokat (T-20 full, T-29 full, IS full, KV-3 full, SU-100) így nem tudom hozni a klánba ha kéne esetleg, mit tehetünk ebben az esetben? Felveszel azzal az accal is? Probléma esetleg ha dupla helyet foglalok?

It's not the destination...but the drive there

(#24890) fsb1000 válasza Werewolf20 (#24889) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze... lépjél be mindkettővel. Ebből nincs gond!
---

Nekem újdonság:
Automatikusan nyilt egy [PHE] csatorna.
Ki se bírom kapcsolni. Igy látom, ha a tagok aktívak. Remélem ez senkit nem zavar.

Viszont ez rendkivűl megkönnyíti a század alakítását és meghívásokat.

(#24891) D.Orion válasza fsb1000 (#24890) üzenetére


D.Orion
veterán

Én is jelentkezem majd, de jelenleg még szenvedünk a században, most nem mennek a meccsek. Nincs meg a heavy vonal.

(#24892) petcsike válasza Iron Funeral (#24874) üzenetére


petcsike
tag

Predi, megyünk PHE?:P

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

(#24893) Gyuri27


Gyuri27
félisten

T4-s századba milyen tankok vehetnek részt?

Amd - Radeon - Ryzen

(#24894) Iron Funeral válasza petcsike (#24892) üzenetére


Iron Funeral
őstag

(#24895) Tesi: lehet hogy várni kell valami 3 napot nem?

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24895) Tesi


Tesi
tag

en most leptem ki egy masik klanbol,es nagyon nem engedi hogy csatlakozzak hozzatok. masnak volt ilyen? ahogy ranyomok a join clanszovegre egybolhiba uzenetet kapok.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#24896) CptMisi


CptMisi
őstag

Ha kiléptek egy klánból, 2 napig nem csatlakozhattok máshova...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24897) CptMisi


CptMisi
őstag

Ez a T34 120mm-es löveggel sem ér sokkal többet, type oldaláról lepattantam, ők meg széttéptek. :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24898) emre válasza fsb1000 (#24872) üzenetére


emre
veterán

Én is kopogtatok a századba. :)

Azért remélem nem csak t6 meccsek lesznek. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24899) Iron Funeral válasza CptMisi (#24897) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Van ez így... de a 120as ágyú nagyon erőssé teszi a tankot ettől függetlenül.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24900) CptMisi válasza Iron Funeral (#24899) üzenetére


CptMisi
őstag

Aha, és nagyon pontos is... 3szor lőtt mellé egy Su152-nek 200méterről, hiába céloztam be...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.