Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24601) Dictator^ válasza D.Orion (#24600) üzenetére


Dictator^
veterán

Random jelöli a system, akit felspotoltok..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24602) D.Orion válasza Dictator^ (#24601) üzenetére


D.Orion
veterán

De 2sec-el start után mitől lenne spot? :U És nem 1-2 tankot látok, hanem mind a 15db-ot a következő frissítésig.

Ui.: MIért mindig én vagyok a rossz oldalon. 10kör 10bukó, egyszerűen minden egyes körben elmegy a csapat egy irányba, én maradok védeni egyedül és bakker 3-4 ellenséges tanktól meghalnak!!!!

[ Szerkesztve ]

(#24603) Dictator^ válasza D.Orion (#24602) üzenetére


Dictator^
veterán

Ugyértem, minden egyes tank, ami még nem látszodott, azt jelzi a rendszer.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24604) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ma 20:00-tól

[HU] Magyar tankszázad (ProHardver T6)

Jelenleg sokan vannak, úgyhogy talán lesz esélyünk.
Most sincs megkötés tierre, de jó lenne minnél nagyobb harcjárművekkel jönni.
A "Prohardver" csatorna él, oda is be lehet jelentkezni.

Századparancsnok: - akinél van mikrofon, és úgy gondolja megy neki.
(mehet chetbe is, de tényleg nem anyira hatékony.)

Besorolás érkezési sorrendben, esetleg később rotáció.
Ha nem vagyunk elegen, akkor "idegeneket", akár nem magyarokat is felveszünk, annak ellenére hogy "only hungarian players"
Csaták között max. 5 perc várakozás, ha nincs elég össz-tier, akkor oszlatás.

Itt a fórumban könnyen megjegyzem a neveket, de a WoT-ban nem nagyon megy, ezért ha egy szia-val vagy pár magyar szóval beköszöntök az segít.

(#24605) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Első mecccsem KV-3-al (122-es + fullos):

Király Tigris kivégzett ütközéssel miután 3x lepattantam róla. Ő 4x lött és sebbzett.
Elsőre ez a KV-3 lassú, pontatlan, és gyengepáncélzatú.
Remélem legalább nagyot sebez... ha egyszer sikerül átütnie valamit.

(#24606) Gyuri27


Gyuri27
félisten

T6-s századba pontosan mivel lehet menni?
Med 6, light 4, heavy 6. Td és arty?

Amd - Radeon - Ryzen

(#24607) fsb1000 válasza fsb1000 (#24605) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Második csatában artyk kinyirtak, de elötte tudtam 3-at sebezni egy Tigrisen.
Páncéltörővel 105-öt, aztán HE-vel 105 és végül 17 !!!!! Ajaj!!!
... tudom tanulni kell, de mikor a tigrisbe "beültem" az ment egyből. (valamilyen szinten)

(#24608) fsb1000 válasza Gyuri27 (#24606) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A játék szerint ez a max tier:

Light 4
Med 6
Heavy 6
TD 6
Arty 4

(#24609) CptMisi


CptMisi
őstag

Csirke barátom...Ha van itt valami kalóz, akkor átadhatja szeretettel. ;)
Azt mondod meccs elején, hogy reméled tudjuk mi is az a counter-arty...
Akkor ne kezdj el sírni, ha az artykat keressük... Az nem úgy megy, hogy ide-oda rángatom aztán hol a tankokat lövöm, hol az artyt... Nem mellesleg szerintem 11tank a 11 ellen nem kéne 3-11 arányban elbukni. Aztán persze az arty a hibás... Hiába lőttünk ki a 4ből 3 artyt...

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24610) sutemeny


sutemeny
csendes tag

EZ a játék egyre idegesítőbb... állandóan a lámákkal rak össze, a nyertes körök alig hoznak xp-t, a német cuccok borzalmasak lettek, valahogy az egész egy rakat sertéstermék lett.... aszem mégis spejzolom a 7.1-ig...

(#24611) CptMisi


CptMisi
őstag

Mi ez a hülyeség, hogy bárhol vagyok látnak. Én nem látok semmit, ők látnak... Nincs spotter, ő maga spottol, rám lő 4szer, 5ször, de nem látom... :F :Y

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24612) emre válasza CptMisi (#24609) üzenetére


emre
veterán

Már bocs, hogy neked intézem ezt a kérdést, igazából a két másik szakasztársadtól kellene. :R
Csatába voltál ferdivel, egy t-44 és egy t-54 társaságában akkor miért nem ott scout-olnak ahol esetleg lenne valami haszna?

Világosan látszott hogy kb 6v7 ellenséges med megy fel a hegyre. A jobb szárnyat szétszedték a tetőről. A két med meg bohóckodott középen. :U
Előttetek bal oldalt meg semmi felderítés nem volt, álltatok mint fasz a fűben asszem 4 top heavy, meg te a ferdivel. Ghotic20, illetve HungAryan volt a medekkel. Prokhorovka, kb 19.30-kor történt.
Nem fontos rá válaszolni, ez is a történelem része. Mindössze kikívánkozott. :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24613) CptMisi válasza emre (#24612) üzenetére


CptMisi
őstag

Öhm, hát erre én nem is igazán tudok válaszolni. Én próbáltam tenni, ami tőlem telt, 105ös ágyúval viszont object 704 és is4 ellen...

Szóval kettejüknek egy kiságyús T54-nek és egy T44nek fel kellett volna menniük 6/7 ellenfél ellen? Most ugye ez nem komoly... Ha felmennek, szerinted jobb lett volna? :Y
Amúgy ha nagyon szeretnéd, megkérem őket, hogy válaszoljanak. ;)

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24614) Zeratul válasza fsb1000 (#24605) üzenetére


Zeratul
addikt

D-10-T próbáltad? Az átviszi az E75t is.

(#24615) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, ezzel is lehet keresni:

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2011. december 25. 20:20:03
Vehicle: PzKpfw B2 740 (f)
Experience received: 6 720 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 35 638
Battle Achievements: Master Gunner, Sniper

***

(#24616) emre válasza CptMisi (#24613) üzenetére


emre
veterán

Nem kell válaszolni, csak erősen furcsállottam a dolgot, hogy még neked sem segítenek, de ennyiből nokedlit is szaggathatak volna.
Nem is nekik kellett volna szétszedni a medeket, de így nem is láttuk őket, csak közvetlenül a domb alján. Meg a ti oldalatokon sem volt értelmes felderítés, és nem tudtatok semmit csinálni. Szóval nem értettem a koncepciót.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24617) szucsinka válasza fsb1000 (#24605) üzenetére


szucsinka
őstag

fsb van század?? m

(#24618) xedos


xedos
addikt

Emberek ilyen még nem volt!
Pz IV-el Top tankként 8 kill!
Előtte az összes tankkommal kikaptam :-(

(#24619) Paul119


Paul119
addikt

ictory!
Battle: Abbey 2011. december 25. 21:26:02
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 524
Credits received: 44 595

ez bezeg nem tudott 5x xp lenni :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24620) xedos


xedos
addikt

VK3601
6kill ! Top Gun és Acélfal :-)
Legalább összejött néhány jó menet.

(#24621) Timyyy válasza xedos (#24618) üzenetére


Timyyy
őstag

És ez nem kárpótol? :)

(#24622) vbbb


vbbb
őstag

PH!-s Tier6os század?? Valaki? :)

(#24623) D.Orion válasza vbbb (#24622) üzenetére


D.Orion
veterán

Játszsanak, épp most léptem le, mert megyek aludni, most így van egy hely elvileg.

(#24624) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Westfield 2011. december 25. 21:58:24
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 1 462
Credits received: 52 368
Battle Achievements: Sniper

kilőve e75,e100 e50 megsérült is3,t30.. 11 lövésből 10 talált :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24625) xedos válasza Timyyy (#24621) üzenetére


xedos
addikt

Á gyűjtők Tigrisre, Párducra és Vadász párducra :-)

(#24626) babferi


babferi
tag

Valaki fel tudna homalyositani egy dologgal kapcsolatban. Most voltam egy meccsen , Arctic Region mapon. 1-es kezdorol indultunk , en IS3-al. 4-en bekempeltunk a bal oldali hegyhez ahol a bunker meg tankakadalyok is vannak , hogy ha jonne valaki mindket oldalan a hegynek akk megallitsuk oket , es jottek is rendesen , simultam a hegyhez mert naluk 4 nagy arty is volt. Max hp-m volt amikor egyszercsak bekaptam egy 830as lovest , raadasul ugy lattam , hogy a hegyen tulrol jott , mondom kiraly arty lott be. Utanna neztem a tornyomat erte oldalrol a loves , pancelon athatolo , de modul meg legenyseg nem serult. Egyebkent elmeletileg pont akkor tank nem lohetett be , no meg nyertunk is , a lenyeg , hogy csata vegen azt irta egy T-44 lott be , ez hogy?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#24627) CptMisi válasza babferi (#24626) üzenetére


CptMisi
őstag

Honnan tudod te, hogy ki sebzett? Ha nem sebez modult, és nem öl meg a lövés, akkor te azt sehol nem fogod látni, hogy ki lőtt meg... :U Arty meg egyébként oda jó helyezkedéssel és kis szerencsével be tud lőni.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24628) babferi válasza CptMisi (#24627) üzenetére


babferi
tag

Nah tenyleg ezt a T-44 et tenyleg elneztem csunyan :B , de akkor is ha arty lo be es pancelon atmegy annak ki kene nyirni par modulomat nem ?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#24629) CptMisi válasza babferi (#24628) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem feltétlenül. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24630) Dictator^


Dictator^
veterán

Szerintem utolsó prémiumot aktiváltam..
Megint Stug3-mmal, KV top tank.. vesztettünk 8-an maradtak életbe , mindenki balra ment..
Következő game, top tank, e75.. alulról a 3. vagyok.
Kiváncsi vagyok ez lesz a duplázos :)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24631) babferi


babferi
tag

IS-3 ra mit ajanlanatok felszerelesnek ? A szellozes mar fenn van , leszerelve van repeszpancelom is , de 3.-nak vagy a repeszpancel helyett mi mondanatok? ( 100% os legenyseg, 100% os szerelesi sebesseg , 70% koruli alca )

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#24632) ollie válasza babferi (#24631) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

nekem venti, töltésgyorsító és célzásgyorsító van az IS-3-on

***

(#24633) Paul119


Paul119
addikt

na most nagyot röhögtem, csóri ferdi 128 hpval állt fedezékben előttem már majdnem befoglalták a bázisunkat azt írja huh ezt túléltem gyorsan elé mentem és lelőttem.. erre fuck you :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24634) fsb1000 válasza Zeratul (#24614) üzenetére


fsb1000
nagyúr

nem... gondolod, hogy jobb? Legtöbben a 107-est, meg a 122-est ajánlják.
Én helyből a 122-est vetem meg, de még fullos legénységel is 14 sec-ig tölt.

(#24635) fsb1000 válasza fsb1000 (#24604) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mai eredmény a t6-os században 17 : 1 : 7.

Az elején nagyon jól ment, 8 győzelem egymás után Klánok ellen is.
(szerintem azért, mert volt hat KV-3-asunk főerőnek + 1 kV + 2 arty +2 med)
Aztán egy magyar klántól bekaptunk egy kempelős döntetlent. (na hol?)
Innentől a kezdő csapat kezdett elszállíngózni míg másoknál maradt a masszív KV-3 front.
Éjfél körül ismét fordult a kocka és erősen vegyes harcjárművekkel is tudtunk nyerni.

25 csata nettó 250.000 kredit és 19.000 XP (prémmel), ami nem rossz tekintve hogy volt 7 vereség is szinte 0 haszonnnal.
A lényeg, hogy jó hangúlatú élvezetes csaták voltak

[ Szerkesztve ]

(#24636) Gyuri27 válasza fsb1000 (#24635) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kéne oda egy su100 (vagy 2) :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#24637) echterion


echterion
nagyúr

A löveg pontosságát mivel lehetne növelni? Állandóan mellélő, még akkor is, ha a célpont áll, nekem van időm ráfókuszálni. Nagyon bosszantó.

**********

(#24638) Timyyy válasza fsb1000 (#24635) üzenetére


Timyyy
őstag

Ha tényleg ennyire megy, kellene vennem valami T6-os tankot, de én csak a német ágon mentem, ott meg meggyűlt a bajom a kv3-akkal mindig is. Szerintetek melyik lenne a legjobb? Én a 3601H-ra gondoltam.

(#24639) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Van valaki aki artyval nyomul?Tanulhatnék tőle mikor merre bujkáljak :O 7.1 es probléma megoldódott , bár ugy láttam ez senkit nem zavar :) Pedig 30 ezer arannyal kezded a játékot, amit csak lőszerre nem lehet elkölteni. s szerintem a xp ket is jobban adogatja. Kb 4-5ös szintű artim van s 4-5 ezer xp mindig -többségében-beesik.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#24640) LBandi válasza Gyuri27 (#24636) üzenetére


LBandi
aktív tag

Felesleges oda a SU, KV-3 a legjobb tank amit tier 6-ban hozni lehet. A vereségek egy részénél szerintem inkább az játszott közre hogy egy sokkal jobban összeszokott társaság volt, full klán század (lehet sokan a voice chatet is nyomták, ami még dob a team munkán).
Véleményem szerint nagyon jó eredménnyel zárult a tegnapi század, ha azt vesszük hogy még nem olyan rég óta megy és még jobban össze tud szokni a bagázs akár még ennél jobb eredmények is születhetnek.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#24641) virkir válasza Taktoj (#24639) üzenetére


virkir
veterán

Azt azért ne feledd, hogy az csak teszt előbb vagy utóbb törlik, nem adok neki két hétnél többet.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24642) psycroptic


psycroptic
őstag

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2011. december 26. 9:49:17
Jármű: IS-4
Szerzett tapasztalat: 1 123
Szerzett kredit: 40 230

Nem is olyan rossz ez az S-70-es... :DD

PSNID: Tomy83PS

(#24643) Taktoj válasza virkir (#24641) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Jaja azt nem felejtem, csak pár aranyos tankot is ki lehet próbálni s egyébként nem szeretnék rá pénzt áldozni ezért is tartom ezt áldásosnak. Na + ha itt kikupálom magam akkor az európain egy közepes gyengeként talán majd megtudom magam védeni.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#24644) Zeratul válasza fsb1000 (#24634) üzenetére


Zeratul
addikt

Azzal mentem és havasi átkelőn elég jól sikerült vele aprítani. Örök dilemma a pontosabb, de kisebb sebzésű löveg, ami gyorsan tölt, vagy a nagyobb sebzésű, lassan töltő, pontatlanabb.

(#24645) MCGaiwer válasza fsb1000 (#24634) üzenetére


MCGaiwer
addikt

T6os századba nem ajánlom a 122est, mert az inkább a kisebb tankok one/two-shotjára jó.
Ha ez ellenfélnél sok a KV-3, akkor a vagy a 107est (én ezt szerettem a legjobban) vagy a D10T-t. Ha meg nincs náluk sok KV-3, akkor jobb lenne a 122es, de azt a meccset meg amúgy is lehozzátok.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#24646) mynames válasza Timyyy (#24638) üzenetére


mynames
senior tag

Hát szerintem nem a legjobb ötlet a VK3601 a T6 ból. Az ernyém reggelire eszi meg a KV3...

(#24645) MCGaiwer

A D10T-nek az újratöltési ideje valami katasztrofális, mire betölti az újat lehet egy kört nyomni a zynga pókeren..

[ Szerkesztve ]

(#24647) Timyyy válasza mynames (#24646) üzenetére


Timyyy
őstag

Mivel csak német ágon mentem, ez a legerősebb 6-os, a 3001H papír, a 3001P meg csak simán szar.

(#24648) MCGaiwer válasza mynames (#24646) üzenetére


MCGaiwer
addikt

kemény idő az a 7 sec :D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#24649) mynames válasza Timyyy (#24647) üzenetére


mynames
senior tag

Nekem is ez volt a dilemmám. Így aztán vettem egy T26-ost hogy lehessem KV3-asom. :D
Már T28-nál járok és mindjárt megvan a sima KV.
Láttam a sima KV3-at harcban és úgy döntöttem, hogy megéri elindulni azon az ágon (is).

[ Szerkesztve ]

(#24650) mynames válasza MCGaiwer (#24648) üzenetére


mynames
senior tag

Több az nem? Így érzésre mondom, de mindjárt meg is nézem.
----
7,06 percenként a legjobb. Hát az kb 8.5 mp újratöltésre. nem az igazi, addig ált. az ellen poziciót vált, vagy az ellen artyja mozdul rám a 2. lövés után.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.