Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23152) Paul119 válasza Timyyy (#23149) üzenetére


Paul119
addikt

108 csata :DDD mondjuk nekem csak 4000 van :(

MCGaiwer: te sem vagy egy lángelme hogy már sokadjára kérjük a nicked hogy lássuk nem csak levegőbe beszélsz

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23153) Iron Funeral válasza fsb1000 (#23150) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Na ja, KT az KT :R

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23154) MCGaiwer válasza bozont (#23144) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ez az 5 ember közül egy se cáfolta még azt az állításom, hogy nagyon ritka és nehéz kihasználni a gyorsabb ágyút. mind csak azt próbálja bizonyítani, hogy ritka balfasz vagyok, nem pedig azt, hogy nincs igazam.

ezek mellet fele nem érti az iróniát, nem érti hogy miért hozok olyan példát, ami az ő álláspontjának a lehető legjobban kedvez, és az mégis megbukik.

1 állításom volt: a gyorsabb ágyú szinte semmit nem jelent, és hátrányban van a lassabbakhoz képest. leírtam miért. jön a t30al. mondtam egy példát ami kapásból ellentmond az állításának. mondtam egy másikat is. az ő elképzelése egyáltalán nem reális, és max full retard csapat ellen működhet 100ból egyszer.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#23155) balintka válasza virkir (#23090) üzenetére


balintka
addikt

Na ennek örülök, mert teljesen ki van fejlesztve a KV-3, 100%-os legénységgel.

(#23156) fsb1000 válasza MCGaiwer (#23151) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem nem szükséges az ingame nicked megadni. Ez mindenkinek magánügye, bár vagyunk itt néhányan akiknek a statja nem a legfényesebb, de szeretünk játszani és nyilvánossá tettük.

Szóval a vélemények súllyát nem a nick és a stat határozza meg, hanem a tartalma.
De ha a tartalom nem elég meggyőző, akkor segíthet az elfogadtatásban, ha egy komoly stattal rendelkező nicket teszel nyilvánossá.

Persze csak szerintem....
És lehet, hogy csak bénán fogalmazol, és közben jókat gondolsz. Előfordul ez bárkivel.

(#23157) mynames válasza fsb1000 (#23150) üzenetére


mynames
senior tag

bírom a csataleírásaid!!! :C
Tiger 2-n stock vagy annál jobb ágyúd van?

(#23158) -vitya-


-vitya-
őstag

wazz :DDDD

Dolgozok egy kicsit, erre mi megy itt vásárnap? Hepaj! ;-)

Egy kicsit én is belavau-vau;-)
Szögezem le, kalapáccsal: nincs T30 sem IS-7 a garázsban, SŐT, egyik tesztben, és bétában sem próbáltam ki. De ahogy látom, nem kell itt első kézből származó tapasztalat ahhoz, hogy azt mondjak, ami jólesik.

Az esik jól, hogy a T30-at IS-4-el is megeszem reggelire, akkor meg mi a frászkarikáért próbálja bárki is az IS-7-hez hasonlítani, mi most még erősítve is lesz.

- Ha szemben mennek egymással, és nincs hull-down, akkor az IS-7 nyert, bővel, úgy, hoyg marad benne még egy bő fél tanknyi HP.

- Ha T30 IS-7 mögé kerül, ott valami human error van, és szerencséje meg a T30-nak.

- Malinovkán tegnap egy T30 és egy IS-7 megindult keresztül az elején, mondván, hogy utálják a pályát - együtt haltak. Na utána volt igazán nehéz a mi dolgunk. A két top tier megadta magát. El kell ismernem, hogy a T30 50m-el tovább jutott :D Ez jelentené, hogy a T30 erősebb? Na ide kéne a szavazás;-)

-=Витя=-

(#23159) yarsley válasza fsb1000 (#23150) üzenetére


yarsley
aktív tag

E-75-el nem bírtak és inkább otthagyták, elhaladtak mellette foglalni.
lattad, hogy otthagytak, vagy elhullott mindenki aki arra probalkozott? :))

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23160) grunge válasza fsb1000 (#23150) üzenetére


grunge
addikt

65 találat. aztak*rva :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#23161) grunge válasza fsb1000 (#23150) üzenetére


grunge
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#23162) grunge válasza fsb1000 (#23150) üzenetére


grunge
addikt

lol miez

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#23163) fsb1000 válasza mynames (#23157) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Minden tankom fullos... PzIV óta csak így indulok el. Talán csak az E-75-nél kellet 30-40 kört mennem, mig fullos lett.
Mivel egy vonalat viszek és nem adogatom el a leszerelt cuccokat ez könnyen megy. (főleg torony és löveg vonalon)
Na itt nagy előny a GOLD, mert tudom váltani a Free XP-t.
Nagyon drága mulatság és sajnos 3-4x annyit költök erre mint accra. Ez a gyors fejlődés kulcsa. Kreditet nem váltok... az már tényleg túlzás lenne, meg elveszne a játék egy varázsa hogy össze kell grundolni x mennyiségű kreditet az áhított tankra.

(#23164) MCGaiwer válasza fsb1000 (#23156) üzenetére


MCGaiwer
addikt

épp ez az. Ha valakinek van saját elképzelése, véleménye és azok mellet normális érvei, akkor azokat meg tudja védeni még akkor is, ha azok ellenkezőjét éppen Obama állítja.

Jelenleg nem azon veszekednek, hogy mi a hiba az állításomban, hanem azon, hogy mégis ki a franc állítja ezt. Tökéletes polgárok, elhiszik azt amit a felettük lévő állít, és elutasítják azt amit az alattuk lévő. Onnan lehet értelmiségi vitát folytatni, amikor már csak az állítás fog számítani, és nem az állító személye.

elképzelhető hogy nem jól fogalmazok (hozzáteszem, szerintem minden egyértelmű, de lehet hogy más megközelítést kellene alkalmaznom), de a lényeg nagy része szerintem érthető még diszlexiásoknak is.

és ha valaki komolyan veszi azt, hogy az 5300 csatát tényleg csak KVval csináltam, akkor ő biztos nem szereti a Dr Houset se, mert bizonyára nem érti a poénokat...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#23165) fsb1000 válasza yarsley (#23159) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem láttam, csak a fiam mesélte.
Oldalba lőtték párszor az E-75-öt, de aztán hagyták a fenébe, nem tudom miért. Én biztos lesebeztem volna HE-vel, már nem hajtok a foglalásra, kivéve ha necces a győzelem, de itt vagy 8-an maradtak életben a másik csapatból.
Érhetetlen!

(#23166) _seth_ válasza fsb1000 (#23156) üzenetére


_seth_
veterán

Én így állok: [link], egyáltalán nem egy csúcs stat de igazából annyira nem is érdekel :) Azt mondjuk lehet látni,h ogy hiába a sok csata még csak alap tankok vannakm azokkal meg hatalmas sikereket és találati arányokat nem lehet elérni, a T29 és a tigerrel már 71% a találati arány, javul az érték de még sok csata kell hozzá, hogy az átlagon javítson, pláne most vettem m4-et, pzjager1-et, kis artyt, ezekkel csak rontok rajta de nem a stat miatt játszom :) Vannak nagyon jó csaták de van amikor erőteljes bukta...
Premium is csak most van az utóbbi bónuszkódoknak köszönhetően, azzal haladtam is szépen mert előtte még m6, vk3601 volt csak és alap t34.

Többnyire csak késő este van időm játszani, olyankor meg szinte 99%-ban az utolsó 3 tank egyike vagyok. Tigerrel menni E75 ellen vagy épp IS7 ellen kb annyira jó, hogy elterelem a figyelmét addig lövik a nagyok... HE-vel az az 1-2% sebzés, AP-val pedig a kerek 0 nem sok...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#23167) yarsley válasza -vitya- (#23158) üzenetére


yarsley
aktív tag

Vicces dolog ez, hogy kivulrol mi latszik. Mig T50-et elitre huztam eleg sokszor mentem egyutt kalandozni leoval, megtobbszor ellene. Kivulrol ugy tunt kb egyforma tank, kicsit lasubb, de kicsit jobban pancelozott.
Aztan hogy a heten vettem egy leot, es top gun/motor/lanc mellett sikerult elsokezbol megtapasztalni, hogy egy dolog mi latszik, masik meg hogy hogy erzodik. Top motorral ugy megy, hogy ketsegeim tamadtak afelol, hogy egyaltalan beletetettem. Lasabban gyorsul mint egy megfontolt kisnyugdjas trabantal...
Elvileg vastagabb pancelja van mint t50-nek, gyakorlatilag t50-rol neha meg kv is pattog, de lott mar ram IS is egy szep DING kisereteben... Leot kb csak az nem lovi at aki nem akarja.
T50 olyan szinten mozgott, hogy t59-et korbe keringoztem 5szor, de a mafla hullt nem forditotta, toronyal meg nem ert utol... TD-ket leoval egyszeruen nem tudom korbeforogni, mert sokkal gyorsabban forognak a lamcon. Szegyen, de mar megfordult a fejemben, hogy itthagyom a rakba, pedig t4-ig szepen kimaxoltam mindent... :(

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23168) Met válasza MCGaiwer (#23164) üzenetére


Met
nagyúr

Majd ha felnősz akkor rájössz hogy nem csak az számít, hogy mit mondanak hanem az is hogy ki mondja, addig menj legozni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#23169) fsb1000 válasza MCGaiwer (#23164) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nézd.. én nem szólok bele az ilyen vitákba, mert nem értek hozzá, nem tapasztaltam meg, csak anyit tudok hozzátenni, hogy T30-at kilövöm E-75-el jó eséllyel, de az IS-7-eket nem.

Mondjuk tegnap a legjobb csatám az volt amikor 3db T30-at szupportáltam (szakaszban voltak!) és erőből nyomultunk az ellen bázisáig Abbey keleti oldalán.
Kicsit lehagytak, igy volt időm lövöldözgetni a háttérből meg nézni mit csinálnak.
3-an kiszedtek egy IS-7-et, de késöbb egy TD-től az egyik elhullott.

Úgy értünk el az Artykhoz, hogy az ellenfél létszámfőlényben volt. Szerencsére csak 2 Arty volt védelem nélkül, azok mentek a másvilágra és helyből fordultunk a nyugati útra hátba kapva az ellent. Innen már nem volt kétséges a győzelem.

Végig rohanás és menetből lövés volt az egész csata... nagyon jó és izgalmas volt.
(asszem nem volt killem, de rengeteg kreditet kaptam)

(#23170) MCGaiwer válasza Met (#23168) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az egy dolog, hogy 2 nyalás és pucsítás között te kinek az állítását hiszed / fogadod el, de ha a főnököd azt mondja hogy az ég zöld, és te elhiszed neki, attól az még nem lesz igaz...

fsb1000: nem tudom hogy keveredtünk már az is7 vagy t30 a jobb tank vitához, mert én nem állítottam hogy a t30 jobb lenne. a 2 ágyút hasonlítottam.

paul: kifejtenéd mégis melyiket és mivel is?

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#23171) Paul119 válasza MCGaiwer (#23170) üzenetére


Paul119
addikt

na látod most pont a te állításodat cáfoltad meg:))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23172) fsb1000 válasza _seth_ (#23166) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem én mondtam a statról, de szerintem elfogadható a 3 feltétel, ami alapján biztosan jobb lehetsz egy adott tankkal az átlagnál. (tankonként kell nézni!)

1. Többet sebezz, mint amennyit téged sebeznek (DD/DK arány >1)
2. Találati arány nagyobb legyen 66%-nál.
3. Több killed legyen mint csatád. (kill/csata > 1)

Én csak a 2.-kat tudom teljesíteni, de cél hogy az 1 és 3-at is 0,8 főlé húzzam, az átlag közelébe. A stat javítása néha a játékélmény rovására megy, vagy a saját stilustól/szokástól eltérően kell játszani.

(#23173) _seth_ válasza fsb1000 (#23172) üzenetére


_seth_
veterán

Ez az, ha nagyon a statra hajtok akkor nem úgy játszok mint ahogy szeretnék...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#23174) szalai56 válasza fsb1000 (#23172) üzenetére


szalai56
senior tag

Lehet ez is, én meg játszani szeretek, bár az utóbbi időben el veszi a kedvem a többiek játék kedve/tudása. :W

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#23175) Paul119


Paul119
addikt

* _██_*。*./ \ .˛* .˛.*.★* *★ 。*
˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ˛*
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。
*(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬ .
¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°••°*"˜¯` ´¯˜"*°´¯˜"*°••°*"˜¯`´¯˜"*°

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23176) marked one94


marked one94
őstag

Ma lejárt a prémiumom azóta 8/8 vereség. De ezek nem is olyan vereségek hogy pont kikapunk. a legszorosabb csata 15-6 volt :C Egyedül nem fogok többet menni míg nem lesz újra prémiumom.

You'll Never Walk Alone

(#23177) szalai56 válasza Paul119 (#23175) üzenetére


szalai56
senior tag

ügyes :R (bocs az off-ért)

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#23178) Paul119 válasza szalai56 (#23177) üzenetére


Paul119
addikt

köszi:R
marked: nyuszi ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23179) Oluektan


Oluektan
csendes tag

újabb tankos oldal indult World Of Tanks Hadjárat néven.

http://wot.hadjarat.hu/

(#23180) hemaka válasza marked one94 (#23176) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem is ma jár le, de szerencsére van KV-5, nincs vész a mínuszos körök miatt. :D

(#23181) marked one94 válasza hemaka (#23180) üzenetére


marked one94
őstag

Nem a minuszos körök zavarnak hanem hogy egyszerűen nem tudok mit csinálni mert olyan idióták a társak hogy bejönnek elém mikor lövök meg nem tudják használni a tankjaikat pl. előző csatába Abbey-en egy med se ment középre pedig volt egy t54 kettő t44 meg egy t20. Mindegyik össze vissza ment és persze középen a városon át jött egy patton, t44 meg pershing. Ez még nem is lenne baj de a többiek akik szélre mentek nagyon megse tudta állítani a ellenséget :W Talán ha valaki jön szakaszba na majd akkor játszok.

You'll Never Walk Alone

(#23182) diegho válasza MCGaiwer (#23170) üzenetére


diegho
nagyúr

Na kisfiam hazaértem hozod a T30-at gyakorlóba?

(#23183) hemaka válasza marked one94 (#23181) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez tényleg így van, de én ezt már megszoktam, nem is nagyon mérgelődök rajta. Az IS-4 statja több, mint pocsék, éppen ezért a sok fail team miatt... :D

(#23184) -vitya- válasza diegho (#23182) üzenetére


-vitya-
őstag

azóta finomodott a dolog, azt írta, hoyg igazából annyit akart mondani, hogy a T30 ágyúja az király.

Ezzel a dologgal azért 1et értesz Te is, nem?;-)

-=Витя=-

(#23185) vbbb


vbbb
őstag

Ez a játék egy csomó retardál idiótával van tele...már csak ennyit mondok...győztes leosztásból vesztesre fordítanak már az elején, nem hallgatnak senkire, hiába ugatom ketten kevesek vagyunk feltartani az ellenséget...nem baj, egy oldalon csordában mint a birkák...idióták, idióták és még egyszer idióták!

(#23186) virkir


virkir
veterán

Na összedobtam a módosításaimat amik mennek majd a 0.7.0-tól
Tartalma:
DamagePanel

OTM-2.1.0-WoT-0.7.0

ScopeShadow

Invisible_Camouflage (fransziák nélkül)

Clock

Crosshair (van benne egy sniper töltésidőt mutató majdnem gyári, meg egy jól használható töltés időt mutató arty)

A telepítés: értelem szerűen elsőnek a játék eredeti fájljairól másolat majd helyükre a módosított fájlokat.
Az .swf kiterjesztés a \res\gui\flash\ könyvtárba kerül az többihez van leírás, mit hova kell másolni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23187) Gyuri27 válasza marked one94 (#23181) üzenetére


Gyuri27
félisten

El Halluf. Van 2 e50. Egyik se megy scoutolni. Szépen bedarálják a csapatot. Az volt mindkettőnek a szerencséje, hogy a pálya másik végén voltak. Különben én lövöm ki őket.

Amd - Radeon - Ryzen

(#23188) virkir válasza Oluektan (#23179) üzenetére


virkir
veterán

Becsülendő próbálkozás de...
Ha beraktok valami külső anyagot akkor illik a legfrissebbet mert a MM táblázatotok nem kicsit elavult használjátok inkább ezt ez a legutolsó.
Az "Első próbálkozások" oldalt kicsit jobban tördelni mert ebben a formájában olvashatatlan.
A "moddok" oldalra meg kellenének képek, hogy az egyszeri júzer rögtön lássa miről is van szó + jó lenne a minimap mod-ot levenni mert be fog halni tőle a játék holnaptól.
Amúgy csak így tovább.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23189) ollie válasza virkir (#23186) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

***

(#23190) bullseye válasza hemaka (#23183) üzenetére


bullseye
addikt

nekem meg ég a pofám, mert én kérdeztem rá, még a legelején, aztán elmentem rokonlátogatni, és mire megjövök...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23191) fsb1000 válasza virkir (#23186) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönjük!!!!!

(#23192) virkir válasza ollie (#23189) üzenetére


virkir
veterán

Nincs mit ha gondolod belinkelheted az első hozzászólásba is.

fsb1000
Neked is szívesen :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23193) yarsley válasza virkir (#23186) üzenetére


yarsley
aktív tag

Haha, ora. :D Garazsban mindig a system channelt hasznaltam, de a generalon is ott van a timestamp.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23194) bullseye válasza virkir (#23186) üzenetére


bullseye
addikt

köszönet!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23195) Paul119 válasza virkir (#23192) üzenetére


Paul119
addikt

az az addon ami mutatja mennyit sebzek nincs meg véletlenül?:B:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23196) fsb1000 válasza Paul119 (#23195) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem benne van: OTM-2.1.0-WoT-0.7.0, de lehet tévedek.

Ez egy proffesszionális mod, remekül lehet konfigurálni.

(#23197) balintka válasza virkir (#23192) üzenetére


balintka
addikt

Nekem a felülírások után nem indult a játék. Uninstallálnom kellett a WoT-t.

(#23198) Eagle16 válasza virkir (#23192) üzenetére


Eagle16
addikt

Az OTM 7.0 csak egy battle.sfw és kész? Csak mert előtte volt még valami xml is.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#23199) MCGaiwer válasza -vitya- (#23184) üzenetére


MCGaiwer
addikt

[link]
[link]

nem vágom hogy sikerült ezekből azt érteni, hogy a t30 tartom jobb tanknak, mivel egy szóval nem írtam. érdemes megnézni diegho válaszait is, csak hogy érthető is legyen mit miért mondtam.

az első állításom azóta is tartom, és várom hogy cáfolják

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#23200) CPT.Pirk válasza fsb1000 (#23196) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem úgy volt, hogy megkérték a fejlesztőt, hagyja abba, mert majd tanulható skillek formájában bekerül a játékba?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.