Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23601) joker1220 válasza ollie (#23588) üzenetére


joker1220
őstag

Pontosan így van ahogy mondod:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#23602) diegho válasza Iron Funeral (#23599) üzenetére


diegho
nagyúr

Délután próbálok egy Object212-t és egy Object261-et, engem is érdekel milyen lett az artyzás, mert full tech tree-t szerettem volna, de ehhez még hiányzik a SU-8 és a SU-14, ha azok nagyon kicsit sebeznek, akkor viszont megelégszem azzal is, hogy megvan a 261-es, nem igazán akarok többet artyzni, csak a full tree miatt húztam őket, sokkal jobban szeretek menni az IS-4, IS-7, Object704 hármassal.

(#23603) Rém válasza diegho (#23598) üzenetére


Rém
tag

T-44 nagyon jó lett!
Eddig is jól ment és fordult, toronymozgatás a legjobbak közé tartozott, most már sebezni is lehet vele. És mindha jobban pattogna róla a lövedék is.
Mondjuk prémium nélkül a győztes csatákba ha kilőnek akkor is bukó, vagy elenyészően kicsi a nyereség.

(#23604) Iron Funeral válasza diegho (#23602) üzenetére


Iron Funeral
őstag

SU-14 szerintem ugyanolyan mint a 212 mivel az ágyú ugyan az, SU-8 15cm ágyúja meg normális sebzést tol tier VII-VIII tankokra szóval az sem cinkes, csak ha IX tankokat kell lőni.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23605) diegho válasza Iron Funeral (#23604) üzenetére


diegho
nagyúr

SU-14el nem játszanék, csak ki akarom fejleszteni és ahhoz sok XP kell a SU-8on, de ha továbbra is jó a SU-8, akkor nincs gond, szép lassan megcsinálom. Jelenleg a SU-5ön vagyok, fullra kifejlesztve és van rajta talán 8k xp, szóval kell még elég sok a 8-ashoz.

(#23606) đe$|re


đe$|re
senior tag

T44-t és Type-t egyáltalán nem érzem durvábbnak. Viszont az arty találatok...IS4 seggét telibe lőtte egy SU14 kb. -400hp. A KV 122 milise is vicc lett. Panther II-mre rálőtt kétszer egymás után, kb. 100 hp-t vesztettem.

(#23607) -vitya- válasza diegho (#23598) üzenetére


-vitya-
őstag

hazaérek 5elött, találkozzunk a háborúban! ;-)

-=Витя=-

(#23608) diegho válasza -vitya- (#23607) üzenetére


diegho
nagyúr

Én szabin vagyok idén. Délután megyek haza, akkor gyorsan be kell lőnöm az új Tv-t (tegnap megleptem magam karácsonyra, már csak egy hdmi kábelt kell vennem és mehet a WOT Tv-n :)) ) és utána leszek. Nagyon kíváncsi vagyok milyen az új patch.

(#23609) -vitya- válasza diegho (#23608) üzenetére


-vitya-
őstag

vicces... én is magamnak szoktam a legjobb karácsonyi ajándékokat adni ;-) most egy Kindle Touch-ot adtam magamnak :D

Nagyon bizsereg az ujjam, mert a mai délután az utolsó valszeg, hogy januárig játszani fogok.... Ki kell használni..

-=Витя=-

(#23610) diegho válasza -vitya- (#23609) üzenetére


diegho
nagyúr

Oké, akkor végig artyzunk egész nap :DDD :))

(#23611) -vitya- válasza diegho (#23610) üzenetére


-vitya-
őstag

hmm... szerintem hívd fel anyukádat, lehet nincs egészen jól éppen ;-) - érdeklődj finoman

(bocs)

-=Витя=-

(#23612) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Végre van 4 féle tankszázad!
Sajnos az össz tier pontszámot korlátozták a kisebbekben, tehát továbbra is 8-11 fős századok lesznek. (lehet 15 fős is, de a tier maximálás miatt kétlem)

Az a fura, hogy Heavy-ből magasabbakat is enged, ennek lehet megint az lesz a következménye, hogy a század főleg ezekből fog állni.

Na majd meglátjuk.... lehet délután ismét csinálok egy századot főleg V-VI-os medeknek.
Ki kéne tesztelni így milyen, de lehet hogy továbbra is a szakasz marad az átlag játékos legélvezetesebb játék ficsőre.

--

Szerk: A "korlátlan" tankszázadban felvitték 150-re a max tiert! EZ azt jelentii hogy már 15 t10-es is lehet benne!
Eddig 90 volt a max.

Na... itt lehet nagy csaták lesznek

[ Szerkesztve ]

(#23613) CPT.Pirk válasza fsb1000 (#23612) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Amikor a szakasz tagjait mindkét oldalra berakja az MM, annak van valami értelme?

Amúgy ilyen szakasz dolgot kipróbálnék a Jumbóval. Feltéve, hogy nem kell clanwarozni.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#23614) Timyyy válasza fsb1000 (#23612) üzenetére


Timyyy
őstag

Ha nagyjából menetrendszerűen lesznek szervezve PH-s Company csaták, akkor visszavásárolom a 3601H-mat, de akkor biztosra el kéne dönteni, mert elég nagy ráfordítás most ez nekem, amikor T8-T9 tankokra gyűjtök, és nem csak 1 db-ra.

(#23615) KaLeun


KaLeun
senior tag

Egyébként van új 1.8-as WoT Tweaker is.

Cila

(#23616) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Sajnos a counter arty az ellen nem véd :(
Legalább lehackerezett mind a 3 arty meg a végén "I killed the hacker" :Y :C

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23617) ollie válasza Iron Funeral (#23616) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, az okosok.

***

(#23618) smisa


smisa
őstag

én tegnap artyztam és nagyon vissza vették el is teszem az S51-t JagTiger melé lőttem kb 20-30 centire nem is reagált semmi még aláncát se szedte le

[ Szerkesztve ]

(#23619) fsb1000 válasza CPT.Pirk (#23613) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az valami orbitlis hiba lehet! Tényleg egymás ellen harcolt a szakasz tagjai?

------
Timyyy:
Szerintem elöbb tapasztaljuk ki, hogy milyen lesz az új század. Aztán dönts.
Tartok tőle, hogy nehezebben jön össze a csata, mert eleve 4 részre van osztva.
Bár lehet épp ez miatt jönnek a kicsikbe többen.
Lehetne megcélozni a közepest (t2-6) vagy a bajnokot (t4-8), asszem ezekből lennénk a legtöbben.

Csak a kezdőben van a Heavy nagyobbra engedve (elöbb tévedtem)
----
Medium. The total tier of the vehicles is from 40 to 60. The highest tier for tanks is VI, while SPG and light tank highest tier is IV.

Champion.
The total tier of the vehicles is from 60 to 90. The highest tier for vehicles is VIII, while SPG highest tier is VI.

(#23620) CptMisi válasza CPT.Pirk (#23613) üzenetére


CptMisi
őstag

??? azért mert mindkét oldalon van 1-es szakasz, az nem egy szakasz. Vagy nem is értem, mire gondolsz.. Ha egy klánból van 2 szakasz, akkor is lehet, hogy számolásra indították. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23621) CPT.Pirk válasza CptMisi (#23620) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Akkor nem tudom mi a különbség a szakasz meg a klán között. Én arra gondolok, mikor a MM-ben mindkét oldalon vannak 1-es, meg 2-es, 3-as számmal lévők, nyilván ez a szakasz akar lenni, de ez mindig is volt a játékban.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#23622) Iron Funeral válasza ollie (#23617) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Vicces volt, mostani meccsen a két hummel volt kiakadva, hogy ezt már mégis hogyan, persze ez is loss, mert a retardáltak nem tudnak játszani, DE legalább örömöt okoz a counter arty, lehet eladom a tankjaimat és csak a counter fog menni :D

3. meccs Hummelsdorf, megint csak vereség, a sok fogyatékos egyesével bement a 8as főútra... Vagyis hé, a T20 megfordította a meccset! lehet, hogy nyerünk!
És... nyertünk!

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23623) fsb1000 válasza CPT.Pirk (#23621) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Oldlanként megy a szakasz számozás.
Tehát a jobb oldali 1-es nem azonos a bal oldali 1-essel.

(#23624) CPT.Pirk válasza fsb1000 (#23623) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah, akkor már értem. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#23625) bullseye válasza virkir (#23549) üzenetére


bullseye
addikt

félsiker, úgyhogy inkább lehúztam a Te csomagod, köszi...

amúgy arty tracer dolgot én még nem láttam, de én már meghaltam párszor artyként :)
ja, és T29 IS4 ellen szemből, HE: 0 dmg, 0 dmg, 0 dmg...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23626) psycroptic válasza Iron Funeral (#23622) üzenetére


psycroptic
őstag

Tegnap én is kipróbáltam ezt. Nagyon süti volt. Az ellennél Top tierű arty-k voltak és arra is lusták voltak, hogy arréb menjenek, mikor csak mellé lőttem és nem döglött bele azonnal. Persze én a lövésem után arrébb gurultam és pásztáztam tovább azt a helyet és látom a tracer megint ugyanonnan jön... :DDD

Arra nem volt eszük, hogy legalább a helyemre lőjjenek, mert egy becsapódás nem volt irányomban. Ezek szerint sokan nem tudják még, hogy mire jó a tracer?

Milyen maflák vannak tök jó! :C

Így örülhetnek a tankosok is valamelyest, mert kevesebb figyelem irányul rájuk csata közben az arty-k részéről.

PSNID: Tomy83PS

(#23627) Fel válasza psycroptic (#23626) üzenetére


Fel
addikt

Sokan egyszerűen ahhoz is hülyék, hogy ha valakivel 1-1-ben harcolnak, a tankjuk legkeményebb részét odafordítsák... A szögbe állítást már ne is említsük. Erre a tracer dologra csak egy kis utánaolvasás után lehetett rájönni. Ne akarj tőlük lehetetlent.. Majd előbb-utóbb megtanulják a saját kárukon, de addig majd megy a csíterezés, mert Ő úgyis jobban tudja...

(#23628) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Valami gond van a láthatósággal...

PantherII-vel megyek (visszavették a látótávot!!!!!) 450+45= 495 látótávval.
Abbyey keleti folyosón már a roncsoktól látom, hogy jön egy Löwe a túloldalon.
Én érek hamarabb a dombok takarásába, majdnem a feléig bemegyek és... sehol senki, semmit nem látok!!!!!!!

Mondom ez visszafordult.
Egyszar csak BANG! kapok szemből egyet és felbukkan vagy 150-200m-re nyilt terepen, se bokor, se bucka, se roncs előtte....
Azt nem láttam, hogy van e festése, mert egyből tolattam, ahogy csak tudtam...

---

psycroptic:
Én azt hitem a tank is látja a tracert és akkor rámehet..
Eddig még nem láttam egyet sem.

[ Szerkesztve ]

(#23629) ollie válasza fsb1000 (#23628) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, látod a tracert sőt, mindennek van tracere, nem csak artynak. Csak nem feltűnő, ha nem tudod, hogy mit kell nézni.

***

(#23630) yarsley válasza ollie (#23629) üzenetére


yarsley
aktív tag

Akkor mit is kell nezni, az eget vagy a minimapot? :)

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23631) ollie válasza yarsley (#23630) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Arra kell nézni, amerre sejted az ellenséget. És ha tényleg arra van, látni fogsz egy tracert, amikor lő.

***

(#23632) fsb1000 válasza ollie (#23629) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát nem látom tracert.... viszont a saját artykat kérem hogy nézzék az ellenségét.
Közben Panther2-vel írtom is az enemy Artykat.... jó móka. Remelém nem csak átmeneti, hogy kevés arty van. Ebben a formában 2-3 teljesen elviselhető... egymással foglalkoznak eleinte, a 495-ös látótávommal meg jól be tudom öket cserkészni.

Ja.. azt is kérem a csapattársaktól a végén, hogy ne foglaljanak, hanem öljék már meg a maradék arty-t.... hátha ez is segít a leszokásban.

(#23633) yarsley válasza fsb1000 (#23632) üzenetére


yarsley
aktív tag

Fuj arty, egesz addig amig az ertelmesebbje ott nem harcol az oldaladon. :C

THX ollie!

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23634) Iron Funeral válasza fsb1000 (#23632) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Engem is állandóan megölnek a végén, nem értékelik a jó szándékú artyzásomat :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#23635) fsb1000 válasza yarsley (#23633) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem értem ezt miből következtetted ki.
A véleményem most sem változott, én meglennék arty-k nélkül is.
De ha már vannak akkor írtsák egymást, meg legyenek a fő célpontjaim, ha olyan tankkal megyek..

Ha már nem megy a kreditmaximalizálás meg elhullanak a csata elején, akkor biztos kevesebben lesznek. Nem sírok, csak megteszek mindent, hogy így legyen.

(#23636) hemaka


hemaka
nagyúr

T9 tankkal konkrétan egy századba se tudok menni. Mert most mindenki ráállt a T8 max-ra. Ferdin még a csecska löveg van, nem is próbálkozom vele...

[ Szerkesztve ]

(#23637) fsb1000 válasza fsb1000 (#23635) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na... kár volt elkiabálni... egy [S-51] 14:16-kor agyoncsapott.
Rövid menet volt.. talán kettőt spottoltam és 1-et löttem.
Panther2-re nem raktam repeszpáncélt...
-----
(#23636) hemaka: Ezt jósoltam... a kisebb századok ki lesznek maxolva a legnagyobb Heavykkel. Tigris századok....

[ Szerkesztve ]

(#23638) psycroptic válasza fsb1000 (#23628) üzenetére


psycroptic
őstag

Tegnap mentem gyakorlóban a SU-152-mel egy IS-4 ellen. A tankomon van optika ami mozdulatlan tank esetén növeli a látótávot. A pálya malinovka volt megálltam a rét egyik szélén és vártam, hogy mikor bukkan fel a cimbi eredmény: 273 méternél láttam csak meg holott ugye 500-ig el kellenne látnom.

PSNID: Tomy83PS

(#23639) grunge


grunge
addikt

Na már van is Test v 7.1. Kiváncsi vagyok hogy megkapjuk e mi europaiak is a franciákat még idén.. .:D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#23640) Farkas23 válasza psycroptic (#23638) üzenetére


Farkas23
aktív tag

Neked akkor még jó, mer te 273m-nél láttad meg. :)
Nekem csomoszor van olyan, h állok a bokorban mozdulatlanul, jön velem szembe 1 tank, és már 50m-en belül van, amikor észre veszem.:S De ez még a jobbik eset, van amikor ugyan úgy állok 1 bokorban mozdulatlanúl, és jön velem szembe, és ő vesz észre engem hamarabb úgy, hogy én állok egyhelyben. Na ilyenkor szoktam azt mondani, köszönöm, de egyenlőre nekem elég volt ebből a játékból.
Nem sírni akarok ezzel, de ha ő mozog és én állok, akkor ne ő lásson már meg hamarabb.

(#23641) virkir válasza psycroptic (#23638) üzenetére


virkir
veterán

Azért ez nem igazán ennyire egyszerű.
A szembe jövő tanknak is van egy cammo értéke ami levon az észlelési távolságból tehát hiába látsz el papíron soha nem fogsz tankot annyira messziről spottolni.
Van egy videó youtube-on ahol nyílt terepen minden lövés után eltűnik egy object704 bőven a Maus észlelési távolságán belűlről.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23642) psycroptic válasza Farkas23 (#23640) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen, vannak még furcsaságok a játékban s szerintem lesznek is még. A te esetetben mondjuk közrejátszottak a bokrok is. Nálam meg egy deka bokor de még egy animáltmozgásúmadár sem volt a környéken. Ha jól emlékszem malinovkán még az ég sem volt beborulva tehát a műholdnak működnie kellett... :DD

Lényeg a lényeg nem minden működik úgy ahogyan kellenne.

(#23641) virkir: akkor visszavonom a fenti állításomat, mert én nem voltam ezzel tisztában. Köszi a felvilágosítást. Ez így működik nyílt terepen is? Értve úgy, hogy nincs a két tank között sem bokor sem semmi más és szintkülönbség a két tank magasságát illetően?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#23643) hemaka válasza psycroptic (#23642) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem is volt már olyan, hogy egy városban befordultam a sarkon, mentem egy kicsit és kb. majdnem nekimentem egy komplett századnak, LOL. :D

Azért élőben elég nehéz nem észrevenni 5-6 bazi nagy tankot a macskaköves utcán, nyílt terepen, kb. 50-100 méterről...

Az arty lövedékek becsapódása csak nálam bugos néha? Csak szállnak a szikrák, de foltot nem hagy, ahová becsapódott, vicces...

[ Szerkesztve ]

(#23644) -vitya- válasza Farkas23 (#23640) üzenetére


-vitya-
őstag

bakter. ne már, belegondoltál a dologba?????????

szerinted, ha Te bokor mögött látsz, akkor neked át kellene látnod a bokron, az ellenfélnek meg nem???? xart.

50m-ről veszitek észre egymást, jogos, és az hamarabb, akinek az X másodpercenkénti ellenőrzés jobban / szerencsésebben jön ki

Ha tökéletesen állsz a bokor mögött, akkor KELL, hogy legyen előtted spotter, különben b@szhatod!

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#23645) psycroptic válasza hemaka (#23643) üzenetére


psycroptic
őstag

Ilyen extrém nálam csak egyszer volt. T-44-el rongyolok, mint egy marha és 150-200 között bukkant fel egyszerre 7 tank. Volt ám meglepődés a részükről is nem csak az enyémről... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#23646) csaabz


csaabz
őstag

Volt szerencsém kipróbálni az új javítást és én is csak egy negatívumot tudnék említeni, viszont az elég komoly: a nerfes HE.
Ezzel egyébként a TD-k jártak a legjobban, akiket pl T-44-el szemből csak HE-vel lehetett lövöldözni, de azok most már nem viszik át.
Tudom-tudom, menjek mellé, csak ez nem mindig jön össze...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#23647) hemaka


hemaka
nagyúr

IS-4-en hegesztettek valamit? Mert eléggé megzabál midnenkit, viszont rólam csak úgy pattognak még a jtigerek is :DDD

(#23648) -vitya- válasza csaabz (#23646) üzenetére


-vitya-
őstag

én nagyon ritkán lőttem HE-vel, ha nem direkt olyan ágyúval mentem, ami arra volt való... Persze mindig táraztam, de ritkán használtam, inkább megpróbáltam okoskodni, kerülgetni, stb.

Érdekes, hogy 3-al több T-95-öt csaptam ki pantherII-vel mint IS-4-el;-)

-=Витя=-

(#23649) ollie válasza hemaka (#23647) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az AP nerf elég sokat dobott rajta. Amúgy még az IS-3 is sokkal pattogósabb, még Ferdi is elég gyakran lepattant rólam szemből.

[ Szerkesztve ]

***

(#23650) -vitya- válasza hemaka (#23647) üzenetére


-vitya-
őstag

biztos eddig nem volt elég kemény :D

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.