Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24401) Dictator^


Dictator^
veterán

Dear Player,

Thank you for your concerns. We sincerely appreciate your interest in the game.

The players you specified were detected by the automated team kill system.
The violators will bear responsibility in accordance with the rules of the game World of Tanks.

Please note that the team kill/damage system has been customized, tested multiple times and currently works stably.
Additional information on the automated system of teamkillers you will find on this page:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/32315-team-kill-autosystem/

Ezekután hiába reportolom képpel, ráadásul blockolva nyomja.. semmi. Nem fogom én se rosszulérezni magam, ha valaki megint leblockol, hogy kilőjjem..
Elég sok ember markolva van nálam, aki már párszor beszívatott.. akkor nem félek mostmár én se előszőr lőni.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24402) marked one94


marked one94
őstag

Én is mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok!

Ja és még annyit hogy a Tank Százados témához, hogy tegnap én is akartam egy másikat csinálni Tier8-ast de felőlem lehetett volna tier6-os is. Írtam is ide de senki se jelentkezett, 5en meg kevesen lettünk volna egy másikba. :)

You'll Never Walk Alone

(#24403) yarsley válasza Gyuri27 (#24399) üzenetére


yarsley
aktív tag

Jó a kv 3. De ügyes medek kiszedik pillanatok alatt.
Mar ha azt feltetelezed, hogy az ellenfel kv3mai egyedul fognak boklaszni, mig a ti medeitek (hu de szep szo! :D ) szepen csapatban. Eleg valoszinutlen...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#24404) LBandi


LBandi
aktív tag

Sziasztok!

Ma véletlenül kilőttem egy csapattársam (berohant elém miközben tüzeltem az ellenfelet). Kék lettem másik társam szépen ki is lőtt egyből. Viszont most a garázsban is kéken látszik a nevem, ez mikor múlik el vagy jár valami bűntetéssel?

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#24405) Dictator^ válasza LBandi (#24404) üzenetére


Dictator^
veterán

Akkor nem az első embert lővőd ki az eltelt 24 órában :))
Nem leszel még kék a játékban, ha viszont igy folytatod, akkor már akárhány gamebe belépsz kék leszel egy jóideig..
Szóval szüneteltesd a TK-t :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24406) LBandi válasza Dictator^ (#24405) üzenetére


LBandi
aktív tag

Biztos nem lőttem ki csapattársat az elmúlt 24h-ban viszont véletlenül sebeztem már.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#24407) person válasza Dictator^ (#24405) üzenetére


person
senior tag

Tegnap én is a KV-t nyírtam ki elsőnek, sőt a napokban sem volt rá példa, de már utána kék lettem... Mondjuk elég sokat beleengedtem mire ki tudtam nyírni a T-50-el max hp-ról. :D Ezért nem is foglalkoztam már vele mikor kinyírtam a társát is. Elméletileg ma 14:00-kor letelik a 24 óra. :))

[ Szerkesztve ]

(#24408) MCGaiwer válasza LBandi (#24406) üzenetére


MCGaiwer
addikt

össz sebzéshez viszonyított csapattársnak okozott sebzés aránya számít.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#24409) LBandi válasza MCGaiwer (#24408) üzenetére


LBandi
aktív tag

Arra az egy meccsre nézve, mert akkor nem csodálom mivel pechemre blow up-oltam a full életes pzIII/IV a KV-mal.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#24410) person válasza MCGaiwer (#24408) üzenetére


person
senior tag

Ez is érdekes mert engem egy alkalommal úgy lőtt ki a csapattársam (szintén T-50-el voltam :D ) miközben védtem a bázist, hogy kemény 5 hp-m volt csak, de ő bekékült.

(#24411) Gyuri27 válasza yarsley (#24403) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért kell ell pillanatra stoppolni. Az egy szem arty addig oda tud vágni. :)

Amd - Radeon - Ryzen

(#24412) Dexter1024 válasza MCGaiwer (#24408) üzenetére


Dexter1024
csendes tag

Úgy van, nem is kell TK a bekéküléshez. Volt, hogy belém jött a csapattárs, még kárt sem okozott, és az ütközés pillanatában bekékült.

Egyszer nekem is összejöhet, első tier X killem:
[link]

De azért így is le lettem idiótázva, mert nem váltottam HE-re. 90 fokban tudtam lőni az oldalát, nem lett volna értelme HE-vel bohóckodni - szerintem. A tigrincsek ágyúját v. lőszerét amúgy is megpiszkálták a frissítéskor, szerintem sokkal rosszabb lett. A frissítés után eltűnt a lőszer, hajszál híján skuló nélkül indultam az első csatába... :)

PH! neutral

(#24413) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#24386) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Bőven elég az in game voice, ha mindenki normálisan beállítja, ha meg nem akkor max ts3..ha profi voice program kell, de szerintem az már klánosdihoz jobb, ilyen laza tankszázadokat amiket amúgy sem kell véresen komolyan venni, bőven elég az ingame.

=^-^=

(#24414) L-e-f-i-e válasza person (#24410) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Foglalásnál, védésnél súlyosabban számolja a TK-t, mintha a pálya felénél lőnek ki :)

=^-^=

(#24415) marked one94 válasza Dexter1024 (#24412) üzenetére


marked one94
őstag

Igen megpiszkálták most már az átlag sebzése 240 ;) Panther2-vel olyan jó érzés 290-300 sebezni.

You'll Never Walk Alone

(#24416) -vitya- válasza diegho (#24400) üzenetére


-vitya-
őstag

én eredetileg is utálom a karácsonyt... most meg méginkább. Persze, azért rajtam kívül mindenki másnak boldog karácsonyt.

IS4 sztorihoz: miért, mi volt mikor 2 isu meg 1 ojjectel mentünk előre az erdős/bozótos sávban? Mennyi ideig élt az e75 meg az is4, miután észrevettük? Amit észrevettünk, detektálás után max 2 másodpercig élt - bl10 powwa! ;-)

-=Витя=-

(#24417) yarsley válasza Gyuri27 (#24411) üzenetére


yarsley
aktív tag

Jah tier4es arty. SU5 es M7 priest kb 100-150hp-t sebez rajta, grill talan 200-250-et.
Ez kb egy loves egy masik kv3tol, de inkabb meg annal is kevesebb, ezert is nem nagyon eri meg artyt vinni...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#24418) diegho válasza -vitya- (#24416) üzenetére


diegho
nagyúr

De mi ott az E-75nél meg sem álltunk. Mentünk egymás mellett az egész utcát kitöltve, az a barom meg kigurult elénk keresztbe, mi meg menetből bumm és maradt 400hp-ja, biztos örült nekünk.

Amúgy szuper időzítése volt, hogy pont karácsony előtt pár nappal... 2 hónapja meg még... tudod milyen emberséges vagyok, ha velem történik ez, még idén eltemetik.

(#24419) Dexter1024 válasza marked one94 (#24415) üzenetére


Dexter1024
csendes tag

Adatok alapján lehet, nálam a gyakorlatban viszont minden kevesebbet sebez. KV@107-el pl. sikerült Hetzeren 3x egymás után egy- és kétjegyű sebzést bevinnem, természetesen AP-vel. Régen ez oneshot volt. Vagy, Shermannel KV buditornyát hátulról, oldalról 12x lőttem át, mire kipusztult. Mindennel csak "critical", meg a minimum sebzés 10-20%-a. A két tigrincsel 3 napja killem nem volt, eddig. Sajnos én ezt tapasztalom.

PH! neutral

(#24420) biggamer


biggamer
veterán

Mindenkinek Boldogságos Karácsonyi Ünnepeket kívánok ezzel a kis videjóóóval !!!
biggamerHUN :DD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#24421) mynames válasza biggamer (#24420) üzenetére


mynames
senior tag

Viszont kívánom neked is és Mindenkinek!!!!
----
Nagyon jó volt a tegnapi tankszázad, nagyon tetszett!!! :C
Tegnap rá kellett jönnöm, hogy tier6 ban a KV3 a császár! Sluggerrel, VK3601-gyel csak úgy pattogtam róla!

[ Szerkesztve ]

(#24422) Gyuri27 válasza yarsley (#24417) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nézzük meg mennyit sebez egy grille. Akár 680-t,
Amúgy meg 2 med és egy jó arty betart egy egész oldalt. Míg a többiek a másikon szétlövik amit kell. Illetve azt se feledjük a medeket lehet az oldalak között mozgatni. Kv erre lassúsága miatt nem alkalmas.
Hányszor volt, hogy mikor egyik oldalon jöttek a nagyok is7-4 stb-stb. A medek befoglalták a bázist.
Meg a kv széria látotávolsága elég gyenge. Nekem a vk3001-n van optika is. Mire látótávba ér a kv szétlövöm. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#24423) fsb1000 válasza -vitya- (#24392) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De ehhez miért kell voice szerver?
Igy is hallotuk azokat akiknek volt mikrofonja (10-ből 4 játékos). A játékon keresztül.
Ráadásul látszik, hogy ki beszél, mert a névnél megjelenik a zöld "varázsszem"

Csak torzit kicsit....

(#24424) Gyuri27 válasza mynames (#24421) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vk36-n milyen ágyú volt (hol lőtted)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#24425) fsb1000 válasza Gyuri27 (#24424) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én a 88-as 36L/56-osat használom, és bizony alig tudtam sebezni a KV-3-akat.
Nem váltottam HE-re, pedig lehet az lett volna a megoldás.
De amikor jön 3 felém... inkább az elbújásra koncentráltam..

(#24426) mynames válasza Gyuri27 (#24424) üzenetére


mynames
senior tag

Én is a 88-as 36L/56-osat használom, de szart se ér a KV3 ellen... :O Szemből lepattan oldalról meg lánctalp közé lövök de max levesz 15-20 % HP- t róla. És sajna 5 oldallövésre általában nincs idő... :DDD
A KV3 három lövésből (sokszor már 2 ből is!) kipontoz.

(#24427) Gyuri27 válasza fsb1000 (#24425) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor ott valami nem kóser.
Szemből pcit oldalról szoktam lőni vagy megkerülöm. Igaz a 3001 fürge, azzal lehet. Meg ugye én kétszer lövök mig ő egyszer.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24428) diegho


diegho
nagyúr

Egyszerűen nincs olyan tier6 med, amit a KV-3 nem tud 2 lövéssel megölni, persze van olyan amihez mák kell a 2 lövéshez, de képes rá. Sebezni meg egyedül a D10T ami normálisan tudja, de még az is pattog róla, nem ám a 132pen-es német kis vacak. 3db KV-3 még nagyobb medeknek is gondot okoz nem ám tier6-nak. Lásd amikor Zsoltival voltunk és 400hp-val 100-ra lőttem 1v1 egy 1300hp-s Type-ot, vagy amikor hárman kikaptuk a T30-at minden gond nélkül. 1v1 egy béna KV-3at meg lehet ölni egy meddel, de ugyebár azért van a század, hogy soha ne lehessen semmi a hátunkban.

[ Szerkesztve ]

(#24429) Gyuri27 válasza diegho (#24428) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet. Bár én már rég lövöm a kv3-t és ő még nem lát. Közelről meg nem olyan gyorsan fordul annak a tornya, hogy elkapja a vk3001-t.
Én 1v1-ben nem szoktam félni tőle. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#24430) diegho válasza Gyuri27 (#24429) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a baj, hogy randomból indulsz ki... szép is lenne században, ha odajöhetne a közelembe 1db med is, még szakaszban 3-an is lekapjuk mielőtt 100m-en belül ér, nem ám században, sőt a 8-as medet is kikapjuk 3-an mire közel jönne, nem ám a 6-ost.

[ Szerkesztve ]

(#24431) -vitya- válasza Gyuri27 (#24429) üzenetére


-vitya-
őstag

pont azért érdekel ez a század dolog engem is, mert ha megfelelően szervezetten lép fel az ember, meg minden helyre a megfelelő tankot behozod, akkor abból brutálisan jó csata sülhet ki.

a kv3-nak tényleg nincs látótávja, de nem 10db kv3-al indulunk csatába. (mondjuk az is kemény lenne... megnézném a másik oldal kigúvadt szemét, hogy azon a vastömegen hogyan verekszik magukat át ;-) ) - kell, hogy legyen scout szerű tank, ezen a szinten ha csak tier4 tüzérséget lehet hozni, az nem is kell, meg kellenek a brutális tápos kv3-ak.

amúgy is teljesen OP érzésem szokott lenni, mikor a 3 kv3-al megyünk platoonban. bele sem merek gonsolni, hogy egy jól szervezett csapat esetén, ha koordináltan együtt mozog, és lő mondjuk 6 kv3, akkor az milyen tarolást tud véghez vinni.... wazzzz...

-=Витя=-

(#24432) Gyuri27 válasza diegho (#24430) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miért mennék közel?
Meg ha ti is 3-n vagytok meg mi is. Akkor én 460-ról be stoppolom. Mire beértek 380-ra 3 med szépen pusztit. Ha én vagyok + 2 bármilyen heavy meg pláne nincs miről beszélni.

-vitya-: 10 kv3 pont nem jó. Néhány med addig belassitja őket mire a többi befoglalja a bázist. Vissza se érnek.
Randomban nem kevés ilyet látni.
Kell a csapatba egy vk28. Azzal ki lehet tapasztalni mi merre jön. A kv3 rá se tud fordulni full tempónál. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#24433) -vitya- válasza Gyuri27 (#24432) üzenetére


-vitya-
őstag

nem kell, hogy ráforduljon, hiszen sündisznó alakzatban vannak;-) valaki más ágyúja elött lesz az aki oldalról közelít - mg kell bízz a társadban.

de persze, csak elmélkedtem, a hasznos nem a 10 kv3, hanem az okosan felépített csapat

-=Витя=-

(#24434) L-e-f-i-e válasza Gyuri27 (#24432) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Vk28-at pont nem tudsz t6-os csatába vinni..max Leo ha nagyon kell a scout...

=^-^=

(#24435) -vitya- válasza L-e-f-i-e (#24434) üzenetére


-vitya-
őstag

ja, ebben az esetben meg easy8-et vagy m36 sluggert hoznék scoutnak.
(vagy valamelyik gyorsabb német vk-t, de a 3601h sem rossz--- ott id van 420m látótáv)

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#24436) diegho válasza Gyuri27 (#24432) üzenetére


diegho
nagyúr

Melyik pályákon megy ki egy KV-3 olyan helyre, ahol 460m-es üres terület van előtte?

(#24437) -vitya-


-vitya-
őstag

nézzétek meg a wotdb-t, teljesen el van minden csúszva;-) már látszanak a franciák, csak bénán

wotdb

-=Витя=-

(#24438) -vitya- válasza diegho (#24436) üzenetére


-vitya-
őstag

kampinovkán, 3 percel a kezdés után, egyszerre elindul pár kv3, a szélén... asszem ez az egy, de itt magas %-ban nyernek is, főleg, ha top tankok

-=Витя=-

(#24439) Gyuri27 válasza diegho (#24436) üzenetére


Gyuri27
félisten

Látom felesleges minden. Hagyjuk. Menni kéne néhány kört német 6-s meddel.

-vitya-: mint írtam optika van a 3001-n.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24440) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv! Mivel lehet csatát felvenni? Játéknak van valami beépített felvevője? Vagy marad a fraps? :S

VK3001H: 1581xp, 1695xp. Medal nincs, mert csak sebeztem a tankokat, megölni már nem tudtam őket, mert elmenekültek. ;] T-43 konrétan 21hp-val távozott az összecsapásból, pedig előtte épp volt. KV-k pedig 52hp. ill. 60h-val menekültek el, pedig ők is fullon voltak előtte. ;] Ja és ez volt a fedezékem. Én buta nem akkor készítettem képet mikor ott álltak mindannyian.

Wot oldalán van ám egy event. :U A lényege(ha jól értelmeztem), hogy fel kell töltened egy garázs képet egy jól sikerült csata után, és nyerhetsz ezt azt. Ezek jól sikerült csaták,de mégsem tölthetem fel, mert legalább egy medált kapnom kellett volna. :N

[ Szerkesztve ]

(#24441) diegho válasza -vitya- (#24438) üzenetére


diegho
nagyúr

Emlékeim szerint egyszer sem buktuk el a nyél gázon átmegyek a szélen taktikát, sőt volt amikor óriási fölényben játszó ellenséget vertünk meg így. Sose azt kell nézni, hogy mi hová helyezkedjünk, hanem hogy az ellenfél hová fog, ezt pedig a tankjaik alapján mindig megmondom már a visszaszámlálás lejárta előtt (vagy elmondom a 2 lehetséges variációt ahová mehetnek).

Gyuri: nem fogok német meddel menni, mert minek, jelenleg 475m látótávom van a KV-3-n 100% camo-val álló helyzetben, mert ugyebár úgy lövök, vagyis ha én állok és elindulsz felém, előbb én lövök, ami biztosan fájni fog. Ha megnézed Vitya és az én KV-3 statomat, láthatod, hogy elég jól megy ez nekünk ezzel a lassú döggel is.

[ Szerkesztve ]

(#24442) -vitya- válasza Gyuri27 (#24439) üzenetére


-vitya-
őstag

na látod, az pl. jó scoutnak. legalább valami ágyú szerűség is van rajta...

-=Витя=-

(#24443) fsb1000 válasza D.Orion (#24440) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Van egy visszajátszási lehetőség, ha bekapcsolod.
A csatát a replays mappába teszi, innen lehet visszajátszani és frapsal felvenni.

(#24444) yarsley válasza -vitya- (#24435) üzenetére


yarsley
aktív tag

Slugger mint scout? Pont az a boszme nagy lassu dog? :DD

Gyuri: Te mennyit artiztal mert nekem grille nem tul sokszor lott at kv3-at. max valami nagy makkal oldalrol. Talan meg t29et is hamarabb lovok at mint a kv-t. Ha meg nem lovod at, akkor a toredeket sebzi annak a 600-nak

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#24445) Gyuri27 válasza -vitya- (#24442) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó bizony. Van sebesség, van gyorsulás. A 88-s is jó (töltés gyorsítóval fürge is).
Van rajt optika meg venti.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24446) szucsinka


szucsinka
őstag

Karira meglett a MAUS ;] ;]
állandó acélfal medál és sharpshooter juhéj
Boldog karácsonyt az összes W.OT.fertözött kolegának :R

(#24447) diegho válasza yarsley (#24444) üzenetére


diegho
nagyúr

Én SU-5el szórakozok, sima KV-ra 0-20 között sebzek legtöbbször szemből, ha valami oknál fogva tudom lőni az oldalát, akkor jönnek a 100 körüliek, de 120 felettire nem emlékszem, KV-3ra rá se lövök, mert általában 0-t sebzek rá. A rekordom Stug-ra 1, azaz egy sebzés, pedig telibe lőttem, mert "We hit them hard"-ot mondott.

(#24448) Jani09 válasza diegho (#24441) üzenetére


Jani09
tag

Minden taktikára van megoldás, ne hídd , hogy legyőzhetetlen :)

(#24449) diegho válasza Jani09 (#24448) üzenetére


diegho
nagyúr

Persze hogy van, de arra nincs, ha tudod, hogy mit fog csinálni az ellenfél, ezt pedig a tankok alapján már a kezdésnél 90%-ban megmondom. Persze bejöhet egy mákos ammorack shot stb, ami miatt bukunk, de 3db IS-4el még nem buktunk kört, ez gondolom jelent valamit.

(#24450) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Minden Kedves fórumtársnak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.