Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24351) Snooker válasza fsb1000 (#24348) üzenetére


Snooker
senior tag

Tier 6-ban sem tudunk 15-en lenni a korlátozás miatt (60), vagy tévedek?

Szerintem T6-ként kell meghirdetni a századot és ha a kedv úgy tartja akkor lehet közben magasabb tierre váltani

(#24352) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Helló!
Másnak is nehezen jelentkezik be az új patch óta?Régen ez 2másodpercig tartott :F

Origin:Memphis79HUN

(#24353) D.Orion válasza balintka (#24349) üzenetére


D.Orion
veterán

Talán még 6.3 :F idején kezdtem el játszani vele, de aztán megálltam T5-T6 környékén csak német tankokkal, fel se volt telepítve a játék, nem is figyelgettem a híreket róla. Most 2-3 hete játszok vele megint napi 2-3 órát.

(#24354) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Összedobhatnánk az okosságot mikrofon ügyben is.

Nálunk szinte mindenkié torzított, és azután sem volt tökéletes, hogy 40%-ra levették.
A lengyeleknél, meg a franciáknál sem volt sokkal jobb a minőség...

Nemrég voltam egy német elitben, ahol ketten is szinte kristálytisztán beszéltek.
Normális hangerővel és érthetően.

A játékon belül lehet valamit állítani a torzításon? vagy külön kéne bekonfigolni a mikrofont.
Régebben TS-el, meg skyppal nem volt ilyen gondom.
Jól hallottam másokat és én is torzításmentesen beszéltem.

(#24355) balintka válasza D.Orion (#24353) üzenetére


balintka
addikt

Én kicsit több, mint 2 hónapja kezdtem. De azóta rengeteget mentem.

Nemsokára meglesz a Tiger is a VK3601-ből, még 15.000 XP. De még marad mit fejleszteni a tankon, mindent elitként szoktam eladni.

(#24356) Drenadar válasza fsb1000 (#24348) üzenetére


Drenadar
veterán

én nem veszem olyan komolyan :) és merek próbálkozni olyannal is amit mások nem igazán.

pl:
kettő heavy párbajozott a kanyonban, hummellel odagurultam és igaz 3 találat kellett hozzá de segítettem a csapattársnak és mindketten túléltük.

(#24357) MCGaiwer válasza hemaka (#24350) üzenetére


MCGaiwer
addikt

amikor próbálsz írni kiírja az időtartamot és az okot. indoklást sehol se találsz és reklamálni is max a supportnál tudsz, de nem igazán érdemes. (engem egyszer némítottak el, bár az már régebben volt, azóta lehet változott)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#24358) CptMisi válasza fsb1000 (#24346) üzenetére


CptMisi
őstag

Persze, értem én...
A 6-6-1 is jó, főleg, hogy igazából első volt ez, ha jól tudom (ilyen század).

Most este mentünk három 8ast, és mindet vesztettük...Sok volt a medium, főleg Type 59-ek.
Megesik, nem történik semmi. Mi mentünk úgy, hogy 5KV-3, 2 M4A3E2, én E8-cal, meg 2 VK/TD, akármi.

Csatavezetés: itt sem vitatkoznék. Ha valakinek van kedve kipróbálni magát, kapja meg a lehetőséget! Nálunk általában 5-en szoktunk vezetni, attól függően, ki van ott, és kinek van kedve. Ami még fontos, egy vereség nem feltétlenül jelenti azt, hogy rossz volt a vezetés.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24359) D.Orion


D.Orion
veterán

Sunyiba azért megvettem ám még a KV-t és lenyomtam vele az első kört 76%-os legénységgel. :U

Victory!
Battle: Mines 2011. december 23. 23:12:58
Vehicle: KV
Experience received: 4 100 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 14 506

:C Igazából nem is csináltam semmit, csak kilőttem két sebzett VK-t, meg egy M6ot. Meg egy Tiger P-be belecsíptem oldalról 200hp-t összesen. Holnap majd kipihentem átgondolom, hogy mire is költsem el ezt a 4K-t. :U

[ Szerkesztve ]

(#24360) szalai56 válasza fsb1000 (#24346) üzenetére


szalai56
senior tag

Nekem van fullos és elit KV-3-om, ha holnap beférek akkor vihetem.
Mi van már, nem tudok belépni. :W

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#24361) fsb1000 válasza szalai56 (#24360) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, az jól jönne!
--

CptMisi: Igen az új verzióval ez volt az első t6-os (közepes) század

[ Szerkesztve ]

(#24362) Werewolf20 válasza fsb1000 (#24361) üzenetére


Werewolf20
tag

Nekem is van egy elite KV-3, de a gond hogy a párom nem tud T6-ot felmutatni, mert már túladott azokon amik voltak és drága lenne T8-asok előtt beruházni. De majd valamit megbeszélünk.

[ Szerkesztve ]

It's not the destination...but the drive there

(#24363) Fandango


Fandango
veterán

Az mitol van hogy nem akar belepni a jatekba, a jelszo beirasa utan csak az entering the game megy folyamatosan, tobbszori jatek ujra inditas utan se jo. :O

(#24364) hemaka válasza Werewolf20 (#24362) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nálam is most ez a szitu, hogy nincs lóvém újra megvenni és mindent feltenni a KV-3-ra, pedig ki van maxolva...
Kifarmolni meg már nincs kedvem. 1milla a tank + 2x ennyi rá a sok vacak. :U

(#24365) virkir válasza fsb1000 (#24348) üzenetére


virkir
veterán

Egy 10 utáni buliban én is benne lennék csak nem holnap.
Szerintem a kajamennyiség amit ilyenkor be szoktam tolni az összes vért elvonja az agyamtól mint egy F-16-ba fordulóharcnál úgy 6-8G környékén.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24366) fsb1000 válasza virkir (#24365) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe.... én most pótvacsoráztam..
A karácsony kész hízókúra lesz. Kétlem, hogy beférnék egy tankba.

Minenkit szívesen látunk, lehet annyian leszünk 2 század is kitellne.
(a KV-3 továbbra is probléma marad, de gondolom t8-ban, meg a TigrisII lenne a gond)

(#24367) virkir válasza fsb1000 (#24366) üzenetére


virkir
veterán

Nekem van mindkettő tőlem mehetünk bármilyen századba, legalább egy van mindenből t6-tól felfelé :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24368) szalai56


szalai56
senior tag

Megéri a legnagyobb motort feltenni a P2-re. Elég drága.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#24369) bozont válasza fsb1000 (#24366) üzenetére


bozont
veterán

Lehet én is benne lennék, de még nem tudom hogy alakul a holnapi napom. Az biztos hogy du nem jó, max 9-10 után. Nekem van KV-3 is, bár azt hiszem csak olyan 80% körüli legénységgel. De t8-ban is benne vagyok, oda meg IS-3 és esetleg SU-152 amivel szolgálni tudok. Az ISU is ki van már fejlesztve mondjuk, de most az IS4-re gyűjtöm a creditet.

(#24370) grunge


grunge
addikt

Nektek megy? én nem tudok belépni...

(#24368) szalai56: Meg!! :K

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#24371) robec08 válasza Fandango (#24363) üzenetére


robec08
csendes tag

Hali!

sajna én sem tudok belépni :( mi a fakkompart van már, legalább írna ki valamit, olyan ez is mint egy mikrofos ott is csak a homokórát látod, de nem biztos hogy törpénik is valami :( na majd valamikor ma ismét tróbi :(

(#24372) Fandango válasza robec08 (#24371) üzenetére


Fandango
veterán

Ujra inditottam a gepet es most megy, ki erti ezt :F

(#24373) fsb1000 válasza grunge (#24370) üzenetére


fsb1000
nagyúr

3x kellett ESC-t nyomni aztán belépett...

Valami szerver izé lehet.

(#24374) robec08 válasza fsb1000 (#24373) üzenetére


robec08
csendes tag

sajna gép restart, X ESC után sem lépet be :(

(#24375) robec08 válasza robec08 (#24374) üzenetére


robec08
csendes tag

meg gondolta magát, benn vagyok :)

(#24376) Paul119


Paul119
addikt

efeat
Battle: Cliff 2011. december 24. 0:57:29
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 621
Credits received: 51 555

rohadt is4 re 15 db ! 0 dmges lövést sikerült leadnom persze ő a szaros bl9es ágyújával 500 méterről úgy lőtt mint én a 0,29 accurates gunommal.. nevetséges kezd lenni ez a kommunista ...

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24377) szalai56


szalai56
senior tag

Kellemes karácsonyt mindenkinek.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#24378) -vitya- válasza fsb1000 (#24314) üzenetére


-vitya-
őstag

na azért nem mentem mert:
nem volt biztosítva, hogy élőszóban beszéljünk. Sokaknak megmondtam már, de most akkor közzé teszem a véleményem, hogy csak akkor van értelme az ilyennek, ha van lehetőség a taktika átbeszélésére, és a közbeni módosítások figyelembe vételére. Az sem rossz, ha szólnak, hogy a seggembe jön valami tank.

Továbbra is azt mondom, hogy szívesen csatlakozom, HA lesz ilyen. Ha kell felajánlom a mumble szerveremet, amit már amúgy is jó páran ismernek. (a mumble olyan mint a teamspeak, csak kisebb, és egyszerűbb)

Na ennyi.

ja amúgy van mindenem, természetesen, KV-3, KV, VK3601H stb-stb....

-=Витя=-

(#24379) -vitya- válasza -vitya- (#24378) üzenetére


-vitya-
őstag

hmm... és ha a századba parancsnok kell, javaslom diegho-t, ha ő nincs, akkor magamat;-) hehe - legközelebb, istenbizony csatlakozom. szvsz sokat hozzá tudok tenni, (remélem), elég jó vagyok KV-3-al. (irul, pirul - remélem nem nagyképű)

-=Витя=-

(#24380) -vitya-


-vitya-
őstag

s most nem tudok a szerverhez csatlakozni... nem szép tőle...

-=Витя=-

(#24381) Paul119 válasza -vitya- (#24380) üzenetére


Paul119
addikt

üsd meg :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24382) -vitya- válasza Paul119 (#24381) üzenetére


-vitya-
őstag

működött, belépett, kösz;-) jó 5let volt ! ;-)

-=Витя=-

(#24383) Paul119 válasza -vitya- (#24382) üzenetére


Paul119
addikt

jó ötletekben nálam sosincs hiány :))

24381: kalapács és pálinka? :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24384) -vitya- válasza Paul119 (#24383) üzenetére


-vitya-
őstag

a jó öreg orosz módszer ;-)

-=Витя=-

(#24385) -vitya-


-vitya-
őstag

új MM chart:

-=Витя=-

(#24386) fsb1000 válasza -vitya- (#24378) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt elfogadom, hogy hatékonyabb úgy játszani, ha mindenkinek van mikeje.
Mindegy hogy a játékon, skájpon, TS-en, vagy a Te szervereden keresztül.

Viszont nem tartanám szerencsésnek a miki használatot feltételként szabni, mert a század nem egy Klán, csak egy ad hoc módon verbuválódó játékközösség.
Én magam sem tudom vállani, hogy a nap bármely szakában használnám a mikrofonom.
(korábban vázoltam milyen szociális körülmények akadályozzák meg és nem csak nálam jelentkezik a sodrófa és a melegétel megvonási effektus ilyen esetekben)

De annak semmi akadálya hogy létrehozz egy tankszázadot, ahol a mikrofon és élőbeszéd a belépési feltétel.
Ha szerencsénk van összesorsol a gép és megküzdhet egymás ellen a két század, amelyben PH!-sok (is) vanak.

---

Szerk: én szívesen játszom dhiegóval is, és úgy gondlom, a jó századparancsnok az egyik kulcsa annak, hogy sok kreditet lehessen századdal rekvirálni.

De az sem gond, ha 2 század is összejön, legalább senki sem marad le!

[ Szerkesztve ]

(#24387) ollie


ollie
MODERÁTOR

Victory!
Battle: El Halluf 2011. december 24. 4:13:32
Vehicle: T20
Experience received: 7 050 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 42 604
Battle Achievements: Reaper, Sniper

Micsoda elégtétel volt, hogy mindhárom ellenséges artyt én nyírtam ki. :D
Tudom, nem egy kiemelkedő eredmény ez az XP, de jól eset.

***

(#24388) _seth_ válasza Fel (#24052) üzenetére


_seth_
veterán

Na, ma tigrissel 30%-os T29-et egy lövéssel sikerült leszedni és géppuskát lőttem :) Köszi a tippet :) Régebben rá voltam állva a füleire :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#24389) psycroptic


psycroptic
őstag

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2011. december 24. 8:05:15
Jármű: Ferdinand
Szerzett tapasztalat: 8 100 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 60 733
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

Jó kis masína ez a ferdi...:)

PSNID: Tomy83PS

(#24390) Gyuri27 válasza ollie (#24387) üzenetére


Gyuri27
félisten

:DDD
Még nekem is gyakorolnom kell a vk28-l. Meg a legénység se elit. De utána én is megfizetek az artistáknak. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#24391) _seth_


_seth_
veterán

A lista közepe körül helyezkedtem el, T34-85 D10T felállással és hátul maradtam védekezni, ezzel vagy érdemes közelrohanni és onnan lőni de ez az a pálya amikor a völgy két oldalán állunk (soha sem jut eszembe a neve na mind1), hegynek fel lassú töltési idővel nem nagy buli... szemben panther, löwe és hasonlók amúgy is + 2-3 arty. A végén már csak én maradtam mire beszól a nagyokos T28 vagy T95-ös amcsi td, hogy milyen hülye vagyok amiért védekeztem mint egy td... ő volt a legerősebb tankunk, 3 killel, én a lista közepén két killel, mellesleg folyamatosan lőttem az ellenséget és talált is, a 2 killt is szinte egyedül hoztam össze.... az ilyet úgy szeretem....

Másik, swamp-on megindultunk, írják, hogy merre menjünk, hetzerrel vagyok még nem max ágyúval így elég kínlódás vele mondom megyek legalább engem lőnek addig a többi halad, mondanom sem kell, hogy a könnyű tankok megindultak, mentem én és még egy tank, a heavyk megálltak a dombok mögött campelni... IS is ott áll mögötte honfitársunk álldogál egy jumbo shermannel, írja az IS-nek, hogy menjen menjen és lő folyamatosan az is mellé de amíg én néztem is csak vagy 8x biztosan, hogy menjen, szemben akkor már állt vagy 4 heavy tehát nagy értelme nem lett volna, amikor volt még rá esély akkor meg campelt... HAD klán tag... jó klán lehet...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#24392) -vitya- válasza fsb1000 (#24386) üzenetére


-vitya-
őstag

elég ha fülessel hallja a vezetőt mindenki, tehát csak be kell lépnie mindenkinek a voice szerverre.... Aztán már onnantól F5 és affirmative!, mást nem is kell tenni.

-=Витя=-

(#24393) Timyyy


Timyyy
őstag

Boldog karácsonyt minden kicsi és nagy kockának! ;) :))

(#24394) psycroptic válasza Timyyy (#24393) üzenetére


psycroptic
őstag

Viszont Kívánom Neked is és mindenki másnak egyaránt! :)

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#24395) diegho válasza -vitya- (#24392) üzenetére


diegho
nagyúr

Tegnap kimaradtál egy nagyon jó buliból. 3db IS-4 természetesen és berakott himmelsdorfra top tankoknak :)) Beálltunk egymás mellé hárman a hegy alatti utcába és átmentünk a túloldalra, amikor kinézett egy E-75 ránk és 400hp-val ment vissza egyhangú röhögés lett úrrá rajtunk :DDD

(#24396) funk648


funk648
aktív tag

Hali!

Most, hogy levették az arty -nak a pénzszorzóját, már nem tudok Object 212 -vel olyan jól keresni, és az lenne a kérdésem, hogy melyik az az arty amivel még viszonylag jól lehet keresni? (hummel, esetleg az m41?)

(#24397) yarsley


yarsley
aktív tag

Ha valaki emlekszik meg pls irja mar le milyen tankokat sikerult osszeszedni tank szazadba?

Amugy a hang alapu kommunikacio elegg must-have, mert ha valamit komolyabb csata kozben irnak le azt 10 masodperc mulva nem latod, es neha fel percig nem tudok felre nezni... Kb az a chat az egyik legnagyobb gaz a jatekban.
Masreszt ha ossze lehet szedni egy kicsitt eretebb tarsasagot (20-25+) akkor eleg jo csatakat lehet menni, eleinte legalabbis. (kesobb at szokott menni baratok kozt feelingbe :U )

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#24398) Paul119 válasza Timyyy (#24393) üzenetére


Paul119
addikt

viszont sok boldogat én most adtam fel a fenyőfa harcot mert olyan a kezem mintha 600 szunyog csipkedett volna össze :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24399) Gyuri27 válasza yarsley (#24397) üzenetére


Gyuri27
félisten

T6-ra szerintem elit/fullos medek kellenek (1-1 td és arty).
Jó a kv 3. De ügyes medek kiszedik pillanatok alatt. Főleg, ha 122-s flintával van. Az ugyanis pattog a vk-ról mint az isten nyila.

Amd - Radeon - Ryzen

(#24400) diegho válasza Paul119 (#24398) üzenetére


diegho
nagyúr

Én most kezdem el a harcot. Amúgy, ha már karácsony, akkor én ezzel kívánok mindenkinek Boldog Karácsonyt!

Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.

Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.

Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, ***meg, menjteszkóba, ***meg.

Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, ***aanyját, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.

Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, ***meg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, ***nakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.

Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, ***ki, vanboldogszülinapot, ***ki, ráíromjézuska.

Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.

Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, ***adrága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, ***aélet, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.

Holnapanyádéknál, utálomakarácsonyt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.