Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23801) Paul119


Paul119
addikt

azoknak akik kicsit elegük lett a wotból :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23802) Werewolf20 válasza CPT.Pirk (#23786) üzenetére


Werewolf20
tag

Csak egy funból megszerezhető kis prém tankról esett szó, de azért köszi, erre a célra van Pz-4 em, T8 végén járok már. Fentebb helyesen szólt Orion, valóban nincsen orosz...és nem is tervezem :B

[ Szerkesztve ]

It's not the destination...but the drive there

(#23803) Gyuri27 válasza KaLeun (#23800) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#23804) D.Orion válasza KaLeun (#23800) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem volt anno egy ilyen gépem, azon nálam nem indult el a WoT. Valami olyasmit írt ki ha jól emlékszem, hogy valami kódolást nem támogat. De nálam a VGA volt a ludas(asszem). Minimum Shader Model 3.0-át támogató vga kell hozzá asszem, bár nálam a 6200 nem volt hozzá elég. Weboldalon is 6600-ot írnak minimumnak. Látom neked 7600 van, azzal mennie kéne. Lesd meg a játék gépigényénél, hogy az Athlon XP-s procikon elindul-e egyáltalán. Lehet kell neki olyan SSE utasítás ami abban a prociban még nincs. :U

L-e-f-i-e: Én eddig is befontam a hajam örömömben ha a scout megtalálta az arty-t, azonnal azt lőttem. De most már aztán scout nélkül is keresem.

(#23801) Paul119: Erre mondják ma azt, hogy Like + Share. :R

[ Szerkesztve ]

(#23805) hemaka válasza Paul119 (#23801) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#23806) KaLeun válasza D.Orion (#23804) üzenetére


KaLeun
senior tag

Eddig ment. De remélem, hogy nem rakták bele 7.0-ba az SSE2-t.

Cila

(#23807) Oluektan


Oluektan
csendes tag

WOT hadjárat nyereményjáték
részletek itt és itt

(#23808) KaLeun válasza KaLeun (#23806) üzenetére


KaLeun
senior tag

Olvasgatva a wot fórumot látom, nem vagyok ezzel egyedül. Töltődik a csata és a vége előtt kivág az asztalra.

Cila

(#23809) kalandlovesz


kalandlovesz
csendes tag

Van valakinek tippje, hogy a patch telepítése után miért nem tudok belépni a játékba ? Már letöröltem, újratelepítettem, de ugyanaz: "Unable to connect, to the network"

www.kalandloveszet.hu

(#23810) pocok28


pocok28
tag

Egyébként köszönöm a segítségeket!

Megvettem a type-ot.

Eddigi legjobb köröm:
Xp: 1 399
kredit: 92 454, ebből -12 696 javítás+lőszer
haszon: 79 758 :K
18 lövés
15 találat
13 kapott találat

Sajna egy IS-4 végzett velem. :O

kilőve(1):
Su-100

megsérült(5):
Tiger II
IS
IS-3
M41
Tiger II

felderítve(4):
Tiger II
IS-3
M41
IS

Még 1x köszönöm! :DD

Ez az ABBEY-i pályán volt.

[ Szerkesztve ]

„A fociban az a lényeg, hogy a labdát, ahhoz passzolod, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad. Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad.” (Hofi)

(#23811) Arpee78 válasza KaLeun (#23808) üzenetére


Arpee78
senior tag

Egy must have weboldal: link WOT játékosoknak nagyon hasznos.

(#23812) virkir válasza Paul119 (#23801) üzenetére


virkir
veterán

Azoknak akik meg szeretnének felpörögni :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23813) OgreImre


OgreImre
senior tag

Hogy a búbánatba kaphat egy KV-3 egy M37-es amcsi artytól 448 hp-találatot (6-ost dobott?) főleg, hogy mellettem robbant 3m-re? Meg a 122-es D-2-5T löveg hogy tud lepattani egy papírcsákó T-28-ról, amit még egy loltraktor is szitává lyuggat? Úgy látszik ez a mai nap ez ilyen furcsaságokkal van teli.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#23814) KaLeun válasza Arpee78 (#23811) üzenetére


KaLeun
senior tag

:R Már csak úgy szárnyal a játék...

Cila

(#23815) bandiras2 válasza D.Orion (#23746) üzenetére


bandiras2
senior tag

Mentünk haverral platoonban hetzerekkel (haver megvette, beugrottam mellé h fejlődjön). Iszonyat mit leműveltünk, többször fordítottuk meg a csatát, 8 körből nyolcat domináltunk, aztán kilencedszerre belefutottunk az ellencsapat főerejébe. rendszeresen volt 5 killem, havernak meg 2-3 úgy hogy ez az első TD-je és a noob team miatt így is volt hogy éppen csak sikerült kicsikarni a győzelmet. Jó a hetzer nagyon még mindig. Simán facehuggol egy PzIV-et, és az M3Lee még mindig oneshoot :DDD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#23816) yarsley válasza KaLeun (#23808) üzenetére


yarsley
aktív tag

6.7-nel is volt ilyen, ugy atlag 40 jatekbol egyszer nekem is desktop lesz a toltodes vege...
Mondj kb ez az utolso ami felizgat, mert mindig viszajutottam idoben...

Mas: ellenfel artyjanak a levegoben mennyire latszik a nyoma? (Csak en vagyok a bamba, vagy kell hozza egy magasabb grafikai belaitas, hogy latni lehessen?)

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23817) Paul119 válasza virkir (#23812) üzenetére


Paul119
addikt

[link] ha nagyon pörögni akarok ;] :P

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23818) bullseye válasza L-e-f-i-e (#23799) üzenetére


bullseye
addikt

igen, csak ez eddig azt jelentette, hogy amíg át nem tör egy scout, vagy ér oda a front az arty-ig, addig a többi célt lőttük. Most senki nem mer lőni, amíg az ellen artyjai el nem fogynak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23819) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Murovanka 2011. december 20. 23:39:44
Vehicle: Jagdtiger
Experience received: 1 396
Credits received: 48 408
Battle Achievements: Sniper

imádtom ezt a jtt.. stock is4 tornyát ugy lőttem át szemből mint a sz@rt, is7 alját is át kapja :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23820) GrooveHero válasza Paul119 (#23819) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na látjátok ennyit az IS-7 átlőhetetlen aljáról, amit elvileg kijavítottak...

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#23821) Paul119 válasza GrooveHero (#23820) üzenetére


Paul119
addikt

já hát stock ágyúval és kb fel volt ragadva egy sziklára szal kb 35% szögben láttam a hasára :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23822) Paul119 válasza Paul119 (#23801) üzenetére


Paul119
addikt

mondjuk azt nem tudom ezt a fényképsorozatot milyen kamerával csinálta de tuti nem 40 ezres kategória

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23823) L-e-f-i-e válasza GrooveHero (#23820) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ki mondta, hogy az alja átlőhetetlen? simán átlőhető maximum gyakrabban lecsúsznak róla, a haspáncél kb az összes tankon átlőhető, még Mausnál is.

=^-^=

(#23824) Paul119 válasza GrooveHero (#23820) üzenetére


Paul119
addikt

én nem tudom mivel lett erősebb az is7 de előbb auto aimmal simán küldtem rá stock ágyúval egy 400 as maflást( 400 de gáz tier X es csatába :( )

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23825) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Nem mai naptól van a 5x XP szorzás első nyert meccsre?
Vagy csak délutántól?

(#23826) bullseye válasza fsb1000 (#23825) üzenetére


bullseye
addikt

asszem hajnaltól...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#23827) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ez ma az utolsó. 7-et löttem ki, de alig maradt életem..

Győzelem!
Csata: Fisherman's Bay 2011. december 21. 5:38:36
Jármű: E-75
Szerzett tapasztalat: 1 606
Szerzett kredit: 49 497
Csatában elért Achievement:
Acélfal, Top Gun, Boelter Kitüntetés, Mesterlövész

(#23828) virkir válasza GrooveHero (#23820) üzenetére


virkir
veterán

Nézd már meg mivel lőtte aztán csináld meg a 44 L/38-al.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23829) psycroptic


psycroptic
őstag

Tegnap megvettem a Type-59-et. Nyomtam vele pár csatát. Első benyomásom, hogy kb. olyan lomha, mint a T-43. Egyébként nagyon nagyot nem tudtam még vele alkotni de a creditet azt adja. Biztos nektek is volt már olyan csata, hogy elindultok és nincs időtök maxra felgyorsulni már ki is szedtek. Na ezért kaptam 22k creditet. Ahol már tudtam sebezni 3 tankot és semmi mást nem csináltam ezért meg kaptam 54k-t. 75%-osak az emberek benne gondolom javulni fog az irányítása, ahogy fejlődnek. Tettem rá ventit ma még fogok töltésgyorsítót mi legyen a harmadik? Szerszámos láda, vizes löszertartó?

Egyébként tegnap valami nagyon fostosul ment a játék alíg bírtam beduplázni a járgányokat.

PSNID: Tomy83PS

(#23830) -vitya- válasza psycroptic (#23829) üzenetére


-vitya-
őstag

én is megkaptam tegnap életem IS-4-el szerzett legkisebb XP-jét, 286-ot....

a bénaság és a lámaság szobrát is rólam lehetett volna mintázni. Szerencsére azért csak 50-60 csatából egyszer vagyok ilyen, de ez szíven ütött ;-)

-=Витя=-

(#23831) psycroptic válasza -vitya- (#23830) üzenetére


psycroptic
őstag

Előferdül az ilyen a legjobb családban is... :DDD

Az IS-4-et én már csak a napi beduplázásra használom. Tudom, hogy így még távolabbra vagyok az S-70-től. Egyébként úgy veszem észre, hogy jobban pattognak rólam, mint ezelőtt vagy csak jobban tudom forgatni?

PSNID: Tomy83PS

(#23832) virkir válasza -vitya- (#23830) üzenetére


virkir
veterán

Na ezt is nehéz alulmúlni. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23833) KaLeun válasza psycroptic (#23829) üzenetére


KaLeun
senior tag

Vert stab., én pl. poroltó helyett használok 5k-s benyát. De használják a removed speed g.. akármit is.

Cila

(#23834) psycroptic válasza virkir (#23832) üzenetére


psycroptic
őstag

A su-152-őn melyik löveget használod?

(#23833) KaLeun: köszi! A benya az a motoron dob? Fürgébb lesz érezhetően?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#23835) csaabz válasza psycroptic (#23829) üzenetére


csaabz
őstag

Az egy medium tank.
Se szerszamos lada, se wet ammo rack nem kell ra. A venti is felesleges, azt artykra szoktak.
Ujtatoltes gyorsito kell + vertical stabilizer (20%al kisebb celkereszt) + Gun laying drive (10%al gyorsabb celkereszt szukules) :K
Semmi mas.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#23836) _seth_ válasza fsb1000 (#23825) üzenetére


_seth_
veterán

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2011. december 21. 9:11:34
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 7 635 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 38 353

Mindenesetre már van :) (1527 lett volna alapból is, az sem rossz)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#23837) D.Orion válasza virkir (#23832) üzenetére


D.Orion
veterán

Méretezd már át a képet feltöltés előtt. Thx.

(#23838) virkir válasza psycroptic (#23834) üzenetére


virkir
veterán

A 152-est.
Ez a kör volt az egyetlen amikor felraktam a jobbik 122-est utána villámgyorsan el is adtam pedig brutális az az ágyú :D
Brutálisan nem üt át semmit mint a kép is mutatja de legalább brutálisan magas a lőszerára, mert a 152-vel nem tudok mínuszos kört menni prémium nélkül ez meg volt -10k.
Egyszerűen nem is értem minek van benne a játékban azon kívül, hogy 70-80 kört tök feleslegesen megy az ember mire kihúzza mind a két 122-est.

D.Orion
Nem lenne rossz de akkor kb semmit nem lehet belőle látni.
Ha valaki tudja hogyan tudnám a tumbnailt linkelni úgy mint az sg-n akkor ne fojtsa magába az infót.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23839) -vitya- válasza D.Orion (#23837) üzenetére


-vitya-
őstag

csinálja meg már a lúzer ph a régi királyos képfeltöltést...

-=Витя=-

(#23840) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali srácok , érdemes most féláron Matilda-t venni , vagy Churcillt , mejikkel lehet több kreditet szedni , vagy mejikk a jobb tank.?. előre is kösz

(#23841) psycroptic válasza virkir (#23838) üzenetére


psycroptic
őstag

Akkor nem hiába mondták, hogy ne foglalkozzak a többi ágyúval csak az alappal. Akármennyire is butítottak a HE-n, akkor is élvezetes a játék vele. Tegnap oldalba cummantottam egy IS-7-et és leugrott róla kb. 440 hp, mondom én annyira nem lett szar ez... :DDD Csak a oneshotok ritkultak meg.

#23835) csaabz: rálesek ezekre is :R

PSNID: Tomy83PS

(#23842) virkir válasza psycroptic (#23841) üzenetére


virkir
veterán

Azokat csak a BL-10 miatt kell kifejleszteni, hogy ne az ISU-n keljen szenvedni velük egyébként teljesen használhatatlanok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#23843) psycroptic válasza virkir (#23842) üzenetére


psycroptic
őstag

Akkor az isu-t is a 152 mm löveggel érdemes használni míg meg nem lesz a BL-10?
Az süti! Azzal is lehet majd trollkodni... :DD

Milyen érdekes, hogy a német TD-knél nekem a Marder volt használható azután már csak a Ferdi, míg az oroszoknál a SU-85-től kezdve hatásosak a TD-k.

(#23844) joker1220: az első HSZ-ben virkir kolléga(amiért áldott legyen a neve az asszonyok között) által megtalálható a működő én azt használom és műxik.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#23844) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Tud valaki működő OverTargetMarkers-ről?

Tegnap megpróbáltam több helyről is leszedni különböző forrásból felrakni
de egyszerűen betöltéskor megszakad a játék tőle, nem volt hajlandó
működni egyikkel sem:S

Mintha valaki azt mondta volna hogy továbbra is működik, vagy van müködő
változat...ha jól emlékszem...

Esetleg van erre valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#23845) -vitya- válasza psycroptic (#23843) üzenetére


-vitya-
őstag

hát, ott már nagyon kevés sajna. Az 1 tier különbség , és az , hogy az ISU olyan lassan fordul a SU-hoz képest mint a csiga, azt okozza, hogy (szinte) használhatatlan a stock ágyúval.

A BL-10 megszerzéséig nem is emlékszem olyan csatára, ahol le tudtam volna adni 5-nél több lövést. Azonnal kivágnak, mindenkinek 2 lövés, és mindenki, mindenhonnan átlövi.

-=Витя=-

(#23846) vhw válasza GrG1210 (#23840) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem most már a Churchillel jobban jársz (én is ezt akarom megvenni :D), nagyobb a penje, páncélja is jobb, sebességre meg kb egyforma. A churchill ágyúja igen gyorsan lő, ugyanaz van az M7 amcsi tankon, ott kipróbálhatod, hogy milyen (és most már a HE lövedékkel úgyse mész semmire a Matildán, [Churchillen ugye nincs HE]. Viszont ez a két tank igen nehézkesen mozog, szal csak akkor vedd meg valamelyiket, ha hozzá vagy szokva a 10-20 Km/h-s sebességhez :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23847) psycroptic válasza -vitya- (#23845) üzenetére


psycroptic
őstag

gyanítom a másik kettő löveg is gyalázatos azon a szinten. Gondolom a 122-esek pattognak, mint kecskeszar a deszkán. Megszoktam már, hogy szenvedni kell a stock tankokkal, Ferdinél is meg kellett küzdeni rendesen a 128-asért, IS-3-nál is BL-9-ért.

PSNID: Tomy83PS

(#23848) ollie válasza -vitya- (#23773) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mindegy, mert akkor a venti + töltésgyorsító nem megy fel rá, azok nélkül meg nem fogok beleülni (a legénység csak 75%-os, mert soha nem pakolom át az előző tankból, mindig újat veszek).

***

(#23849) Dictator^ válasza joker1220 (#23844) üzenetére


Dictator^
veterán

Első hsz, virkir pakkjában van.

(#23838) virkir : annak én is örülnék, hogyha nem 1 képnél még ne nekem kelljen már a thumbnailt csinálni , majd azt külön feltölteni és linkelni , majd kép alapján linkelni az igazi képet :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#23850) Skyhunter válasza _seth_ (#23836) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Az 5X-örös szorzó tankonként vagy accoutonként értendő?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.