Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24501) D.Orion


D.Orion
veterán

ELCSESZTEM! :W Stug-al mondhatni top tank voltam, megöltem új pálya egyikén(nem a lápos, hanem a másik) 7 tankot... Eljutottam az ellenség bázisáig, de mivel jött mögöttem a társam így én továbbmentem. Hiba volt! Az ellenség 3 tankja elment a bázisunkra és mire odaértem 90%-nál jártak. Hiába lőttem bele az egyikbe -110hp-t(T1 Heavy) a foglalás nem ment le. :W Elcsesztem! 7kill és vesztettünk! :O Felvettem a csatát és visszanéztem és akkor döbbentem rá, hogy a Marder II akit visszaküldtem, hogy védjen.. AFK volt, azért nem mozdult meg. Record INNEN letölthető, hogy más tanuljon belőle.

Egy KV csatából egy másik kép. 10kill, srác alkotott nagyon. A 10.-et meghagytuk neki, had legyen szép szám. ;]

[ Szerkesztve ]

(#24502) bozont válasza Dictator^ (#24499) üzenetére


bozont
veterán

Uh igaz, most nézem hogy rossz képeket töltöttem fel, rosszat szelektáltam ki. Ezek már a duplázós körök utáni meccsek (tudom hogy most 5x szorzó van, csak az ötszörözős kör szerintem kicsit hülyén hangzik), bár hasonló eredménnyel zárultak. A lényeg, hogy nem sűrűn van olyan kör, amikor veszteség nélkül vagy minimálissal sikerül nyerni. Most meg zsinórban kétszer is, mind a KV-val, mind az IS3 tankkal. :D

(#24503) fsb1000 válasza Timyyy (#24485) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jelenleg nem üzemel a "Prohardver" csatorna, így nem tudom hányan aktívak.

De tehetnénk egy próbát T8 századdal. (most sok T8 bajnok század van a szerveren)
Ha nem jön össze akkor mehetünk szakaszban 3-an.

----------

Szóval..
Ma 23:00-tól

[HU] Magyar tankszázad (ProHardver T8)

A keresés sajnos csak alapító nevére megy, úgyhogy "FSB"-re keressetek.

(#24504) fsb1000 válasza Dictator^ (#24500) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Itt vannak a mappok: [link]

----
Nem akarom az arty-s vitát újraszítani, de azért is kedvelek században játszani, mert alig van arty.
Ha van is 1-2 arty normálisan játszanak, nem a killekre mennek, hanem a csapatot segítik.
Ez így jó.

(#24505) KaLeun


KaLeun
senior tag

Tegnap meg ma is olyan 5x csatákat mentem, hogy máskor a sima duplázóból van ennyi.

Hát meg a csaták... Ma Swamp napom van, alias Komarin2.

Cila

(#24506) D.Orion válasza fsb1000 (#24503) üzenetére


D.Orion
veterán

Panther I-el beférek? :F

100% legénység
56%repair skill
L/100-as ágyú, de mást is fel tudok rakni, minden ki van fejlesztve csak Panther II-re nincs még XP-m.
WAR, Ventilation, Spall liner
repair kit, first aid kit, fire ex.. tűzoltókészülék :DDD

(#24507) Fel válasza KaLeun (#24505) üzenetére


Fel
addikt

A térképeknek van egyfajta rotációja, és vannak amelyek frekventáltak, vannak amelyek kevésbé. 1 nap során azért változik, hogy melyek tűnnek fel gyakran. Tesztek alkalmával általábanaz új mapok vannak előre tolva, hogy azokon lehessen a legtöbbet menni.
Ma este úgy vettem észre Prokhorovka és Swamp a menő.

Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#24508) fsb1000 válasza D.Orion (#24506) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze.. az én elvem az hogy bárki, bármivel, hiszen csak játszunk.

De.. nagyon fel kell kötni a gatyeszt... sorra bukom a T8-akat mindenféle századokban.
3 IS-3
3 PantherII
3 GW panther vagy Hummel
2 TigrisII
1 T-50-2

Ezek tarolnak...

(#24509) mynames válasza fsb1000 (#24477) üzenetére


mynames
senior tag

Mikor rátok néztem pont kivolt a 60...Így aztán le is léptem. Na majd legközelebb.
(Szeretnék én is egy KV3-at de a legalján kellene elkezdenem)

----
Tényleg nincs valahol valami karácsonyi bónuszkód? :DDD

(#24510) mynames válasza Tesi (#24496) üzenetére


mynames
senior tag

Ugyanezt tapasztalom!!! A 7.0 óta jóval gyengébb a slugger, olyan érzésem van benne mint a Pz4-gyel!

(#24511) szalai56


szalai56
senior tag

Másnál is van ez a hiba? A német tankoknál az oroszt teszi be, de a modulok valamelyik német tanké, a többi nemzetnél is el van cseszve.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#24512) Iron Funeral válasza szalai56 (#24511) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mi is a baj? Azt állítottad be, hogy azokat mutassa amik nem kompatibilisek a jelenlegi (tehát a garázsban levő) tankjaiddal. Ha azt akarod látni, hogy tank specifikus felszerelést mutasson akkor használd a legfelsőt, ha az összes felszerelést akkor a középsőt.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24513) bullseye válasza fsb1000 (#24504) üzenetére


bullseye
addikt

pedig szerintem most cseszték el igazán az artit.
1ik oldalon kicsit bénábbak az artisok, eddig lődözgettek, nem olyan eredményesen, de valamit ért.
most 1ik oldal kicsit bénább, másik kilövi két perc alatt, és utána letarolja a tankokat is...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#24514) szalai56 válasza Iron Funeral (#24512) üzenetére


szalai56
senior tag

Nem jól nézed :O Ha meg nyitom a német tankokat, akkor az oroszokat teszi be, orosznál az amcsi, amcsinál a német, ahogy a képen is látszik. Most csak véletlen hogy a kompatibilis van be jelölve.

[ Szerkesztve ]

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#24515) fsb1000 válasza bullseye (#24513) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet, hogy így van, de században semmi gond az artykkal.
Tegnapi eszmecserére visszatérve, ma megint úgy éreztem T6 században 2 Grille-vel voltunk a legeredményesebbek.
----
Leárazáson vettem egy Hummel-t, meg egy STUGIII-at. Ez utóbbi régi kedvencem a TD-zős béta korszakból. Most is kellemes vele menni:

Győzelem!
Csata: Mines 2011. december 25. 4:03:13
Jármű: StuG III
Szerzett tapasztalat: 1 237
Szerzett kredit: 33 637
Csatában elért Achievement:
Kiváló Lövész, Elit lövész, Mesterlövész

(#24516) D.Orion


D.Orion
veterán

MOst, hogy íj sokat találkozunk KV-3 -mal. Had kérdezzem már meg, hogy hol érdemes lőni azt az univerzális budit. :DDD Nem használok hitzone skint, de az elvileg gyenge pontokkal nem megyek sokra. Haspáncéljáról tegnap hármat pattant a vk-m. Pedig aztán hasonló szögben lőttem alulról, és teljesen szemből. ;]

Arty-ra: Tegnapi utolsó csatámban a 3db KV-3 ellen tank biztos szentségelt amikor a 2db arty segítségével megállítottuk őket. Konkrétan annyira küzdötték magukat felfele a kaptatón, hogy mire a tetejére értek, addigra az arty-k becélozva várták a hatalmas célfelületet.

[ Szerkesztve ]

(#24517) KaLeun válasza szalai56 (#24514) üzenetére


KaLeun
senior tag

A képen az IS-3-ról ugrasz a depóba. Ott az van kijelölve, hogy a garázsodban levő tankjaiddal NEM kompatibilis (nem szerelhető fel egyikre sem) modulokat mutassa.

Ez így ok.

Cila

(#24518) szucsinka válasza fsb1000 (#24515) üzenetére


szucsinka
őstag

ma is lessz tank század? T6-osba jólenne kiprobálni tegnap a t8 -as vegyesen de inkább vesztes volt több. föleg a JNA-sok ellen szivtunk nagyot .jólenne több med tank ha eggyütt mennek a leghatékonnyabb fegyver bármi ellen.

(#24519) KaLeun


KaLeun
senior tag

Type 59 tulajok!

Nem érzitek lassabbnak? Használok 5k üzemanyagot is, de valahogy rohadt lassú lett.

Cila

(#24520) D.Orion válasza szucsinka (#24518) üzenetére


D.Orion
veterán

Késő este tudok jönni, előbb nem.

(#24521) _seth_ válasza KaLeun (#24519) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem az M4 tűnik jelentősen lassabbnak mint volt a 7.0 előtt és gyenge is...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#24522) D.Orion válasza _seth_ (#24521) üzenetére


D.Orion
veterán

Mondhatni korhű. ;] Gyenge is, lassú is, már csak a sűrű kigyulladás hiányzik.

(#24523) balintka válasza _seth_ (#24521) üzenetére


balintka
addikt

Sima M4 Sherman-ra érdemes megvenni a 105 mm-es löveget? Most a 76-os van rajta.

Mind az M4, mind a T1 Heavy egy használhatatlan f*s, csak rontom vele a statom nem kevéssé. Gyenge, kilőni meg semmit se lehet velük.

De mit is várunk, mikor a valóságban úgy tartották, h 5 db sherman kell 1 tigris kilövéséhez... Van alapja itt a játékban is.

(#24524) psycroptic válasza KaLeun (#24519) üzenetére


psycroptic
őstag

Nekem eddig is lassú volt, habár még nem 100%-osak az emberek benne.

PSNID: Tomy83PS

(#24525) balintka válasza D.Orion (#24522) üzenetére


balintka
addikt

Hát én alig várom, h kiszórjam, csak ugye kell 52.000 XP a két fejletebb Sherman kifejlesztéséhez. Ma viszont meglesz az XP a Tigrisre, bár a pénz még nem... Még 5k XP a VK36-tal.

(#24526) Chris0321 válasza KaLeun (#24517) üzenetére


Chris0321
addikt

Tévedsz. Nézd meg jobban a képet. Az országot. Én is megnéztem a depómat beállítottam, hogy Szovjetúnió és amikor a modulokra kattintottam akkor az amcsi tankjaim vannak benne felsorolva. Függetlenül attól, hogy be van kattintva a saját járművek moduljait nézem más nemzet tankjait listázza ki. Nézd majd meg te is.

(#24527) D.Orion válasza balintka (#24525) üzenetére


D.Orion
veterán

Szintén... Amcsinál én is M4-nél járok, de tényleg kéne az elejére még négy sor homokzsák... Alig várom, hogy átérjek rajta. KV is... még nincs fent semmi értelmes ágyú és alap ágyúval szenvedés. IS-ről pattogok mindenhonnan, az előbb az arty kinyírta a tornyát lövegét mindenét... körberohantam és bakker sehol nem tudtam belőni... :( Derp gun-t akarom rá felrakni, de kéne még 2K XP hozzá, viszont most nem érek rá játszani. 152mm nélkül meg nem rakom fel a KV-2 tornyot, mert atom lassú lesz így is úgy is.

(#24528) mynames válasza balintka (#24525) üzenetére


mynames
senior tag

mikor valaki azt írja, hogy az XP előbb lesz meg mint a pénz, az mindig meglep. Nekem ilyen so'se volt.

(#24529) balintka válasza D.Orion (#24527) üzenetére


balintka
addikt

Még a KV használható, ha ki van rajta fejlesztve minden, de ez a Sherman nem...

Most a KV-ra visszatettem 107-es helyett a 152-est, volt 1-2 jó menetem ezzel.

(#24530) _seth_ válasza balintka (#24523) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem a 76-os van még rajta, majd lehet kipróbálom a másikat is mindenesetre sokat nem lehet azzal a tankkal kezdeni...

T32 kifejlesztve, de megvenni még nem tudom, KT-hoz még 25e xp kell és az is meglesz de arra sem lesz della.... T43-hoz még 30e... Stug még 10e, Hummelre még csak most kezdtem el gyűjteni...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#24531) balintka válasza mynames (#24528) üzenetére


balintka
addikt

Előbb, mert a pénzt elköltögettem a féláras tankokra, meg cuccokra most. Nincs 100k kreditem perpill. Úh hiába lesz meg az XP, még pár napig nem tudom megvenni. Meg helyem sincs hozzá.

(#24532) balintka válasza _seth_ (#24530) üzenetére


balintka
addikt

Írd meg légyszi, ha kipróbáltad a 105-össel. Köszi.

Elnéztem mert még 7k XP kell a Tigrisre, 25k az M6-ra... Jaj mikor lesz T29-em.

(#24533) CPT.Pirk válasza balintka (#24532) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Használtam a 105-ös ágyúval a Shermant, de oda sok az újratöltési idő, egyszerűen nem arra a tankra való. A Jumbón már jó, mert az kibír pár találatot, de a HE nerf óta ott sem az igazi.

A 76-os ágyú meg gyors és viszonylag mindent sebez. KV budi tornyával csináltak valamit, mert azt korábban szemből is átvitte, de most nem akarja.

Amúgy nincs semmi gáz a T1-el, a KV-val megegyező statom van vele, csak más játékstílus kíván, mint az átlagos heavy-k.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24534) balintka válasza CPT.Pirk (#24533) üzenetére


balintka
addikt

Köszi, akkor nem veszek rá 105-öst.
T1-re milyen stratégiát tudnál javasolni nekem?

(#24535) Paul119 válasza CPT.Pirk (#24533) üzenetére


Paul119
addikt

hát igen kvval tuti csináltak valamit, nekem a jagdtigerem 2. 128as lövege pattant le róla :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24536) đe$|re válasza Paul119 (#24535) üzenetére


đe$|re
senior tag

Tanúsíthatom. Az E75 a nagy löveggel többször is pattant a KVmról. (Én meg leszedtem 3 lövéssel 44%-ra )

(#24537) mynames válasza Paul119 (#24535) üzenetére


mynames
senior tag

Tigris 1 maxos ágyúval lepattant egy pz38t-ről 200 méterről. Ugyenezzel KV3 ellen csöngetés van de nem vesz le a HP-jéből...no comment.

(#24538) CPT.Pirk válasza balintka (#24534) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igazából ha van rá lóvé, megnézheted a 105-öst, hátha az a stílus jön be neked, de a nerf miatt nem tartom valószínűnek.

T1-el be kell látni, hogy nem vagyunk túl erősek, így inkább ki kell szemelni egy erős heavy-t, azt kísérni kicsit mögüle, és besegíteni neki. Mivel gyorsan lősz a jobbik 76-os ágyúval, eléggé meg tudod nehezíteni az ellenség célzását.
Másik lehetőség szintén az, hogy távolabbról lövöldözöl vele, mert gyors és elég pontos a 76-os rajta.
Egyébként a páncélzata vékonynak tűnik, de azonos körszám alatt a 7.0 előtt, KV-val csak 1, míg a T1-el 8 steel wall-t kaptam. Most a buffolt KV-val valszeg már más lesz a helyzet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24539) Paul119 válasza mynames (#24537) üzenetére


Paul119
addikt

mondjuk érdekes mert is7nek meg ahogy ki dugta az orrát kicsit tovább mint ahol az első fogas kerék van onnan egyből szét pukkant 2150 életről :DDD de e100 hasáról meg le pattantam,tornyát meg szemből átvitte .. érdekes lett

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24540) csaabz válasza CPT.Pirk (#24538) üzenetére


csaabz
őstag

Mitől lett buffolt a KV?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#24541) CPT.Pirk válasza csaabz (#24540) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem tudtam szemből megsebezni a Sherman 76-os ágyújával AP-vel, mikor hátulról meglőttem, akkor meg sebzett 14hp-t. Korábban meg minden AP találat a 76-os ágyúból 100 felett sebzett.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24542) OgreImre


OgreImre
senior tag

Valamit tényleg csináltak a KV-val, vagy csak szerencsések/pechesek voltunk.
Én is dübörgök Mines-on - a csata már bukó volt - amikor egy Ferdi szemből pattan elsőre...mivan mondom, R2D2 átirányította az energiát az első pajzsokra? Persze másodjára nem hibázott.

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#24543) Met


Met
nagyúr

A KV-3 mennyire hozza a pénzt?
Bent áll a garázsban de nem nagyon használom, de ha van olyan jó mint a KV akkor lehet befogom azt is.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#24544) CptMisi


CptMisi
őstag

Ez az amerikai T34 minek kellett a játékba?! Annyira szar, hogy nem is értem, mit akartak vele... Most meg 1 percig álltam lánctalp nélkül, hiába van benne szerszámosláda... Pedig a tornyomat és a testet lőtték, a lánctalpat nem... :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24545) balintka válasza CPT.Pirk (#24538) üzenetére


balintka
addikt

Köszi a taktikát, akkor ezentúl így fogom tolni. Még kell vele XP bőven az M6-ra. A legénységét meg átképzem majd arra, addigra eléri a 100 %-ot úgyis.

(#24546) balintka válasza Met (#24543) üzenetére


balintka
addikt

Jó menet esetén hoz 15-25 ezret, kb mint a KV. A nagy 122-es ágyú kell rá viszont.

(#24547) mynames válasza OgreImre (#24542) üzenetére


mynames
senior tag

"mivan mondom, R2D2 átirányította az energiát az első pajzsokra?"
:)) :)) :))

Az ERŐ van a KV3-mal a 7.0 patch óta!

[ Szerkesztve ]

(#24548) CPT.Pirk válasza balintka (#24546) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem abba drága a lőszer? Én a 100-assal használtam, majd visszatértem 107-re, mindkettő elég pontatlan távolra, de a 107-es kicsit jobbnak érződik.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24549) marked one94


marked one94
őstag

Na tegnap beléptem egy magyar Tank Századba, a nevüket már sajnos nem tudom. Lényeg hogy T6-os volt. Csak egy csata erejéig voltam bent amikor egy klánt kaptunk ellenfélnek. Na de itt van egy videó amit én csináltam, a minősége nem a legjobb meg hang sincs. Sajnos csak ennyit bír a gépem. Talán Fraps-al jobb lett volna megcsinálni.

Videóóó

Mielőtt valaki megkérdezné nem használok auto aim-ot meg semmi ilyesmi bénaságot, csak véletlen átállítottam free camera nézetre a dolgot és nem bírtam vissza állítani :B

Végén szép kis creditet meg xp-t kaptam.

Valakinek madj a legközelebb PH századot is felveheti ha gondolja :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#24550) Dictator^


Dictator^
veterán

Vettem pár kis tankot, most így az event miatt.. miért van, hogy lemegy 10 game, tier 4-el, mindegyiket kiszopjuk, majd a 11 gamenél nyerünk, amikor t9- is van bent (persze 1000 körüli xp 5x-zve.).. ez eddig 4 tankkal játszodott le így.

T-50, T-28, T-46, meg két USA TD.

T-50el legalább 5 gamebe ugy voltam, hogy tier 5 volt a top tankunk.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.