Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24451) emre


emre
veterán

Tegnap kettő körül lejárt egy akciós 3 napos perimumom, azóta szopóágon vagyok. :W
Az IS4 elérése úgy tűnik túlzott optimista kijelentés volt. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24452) vJokka


vJokka
aktív tag

Sziasztok!

Ez a tank százados dolog engem is érdekelne.
Med-be tudok jönni KV-3 / M6 / SU-100, felette: [link]
85% hogy 21-22 után elérhető leszek.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#24453) marked one94 válasza fsb1000 (#24443) üzenetére


marked one94
őstag

köszi :R Majd ma szerintem csinálok pár videót. Majd prezentáljuk a 3db is4 csatákat :DD Vagy mikor 3db t8as med tankkal megyünk. ;)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#24454) fsb1000 válasza fsb1000 (#24252) üzenetére


fsb1000
nagyúr

[HU] Magyar tankszázad (PH!)

Ma 16:00-tól aktiválom. (közepes) század típus tier 2-6 Tankok számára.

Össztier 60, tehát max 10-12 játékos fér majd be.
Tervezett játékidő 1-1,5 óra (6-8 csata), de ha nagyon jól megy, akkor hosszabíthatunk.
Ha nincs meg a csapatlétszám (össztier<55), akkor 5 perc várakozás után oszlatás.

(az apukák és nagypapák kedvéért lehet 22:00 után is aktíválom)
--------
Század keresésése (nyitott század, nincs meghívás):
Század ablak felső részén szűrés: (közepes/med) keresőszónak "Magyar" vagy "PH!"
-------
Mikrofon használata nem kötelező, de a előnyös lenne, ha a kijelölt századparancsnok élőbeszéddel adná elő a taktika uatsítását a csata elején, esetleg menet közben is.
A mikisek lehetőség szerint csak a harci cselekményekkel kapcsolatos infókat adják le, élménybeszámoló, tankfelszerelés, köv. patch megbeszélése a század listában való várakozás közben.
Bármilyen tankkal lehet jönni, beválogatás érkezési sorrendben, de aztán váltunk a (közepes) századnak megfelelő erősebb harcjárművekre.

A (közepes) századra jellemző, hogy győzelem esetén több kreditet lehet keresni, mint random csatában, vereségnél pedig nincs vagy kicsi a bukás az alacsony javítási és lőszer árak miatt. Tehát 90%, hogy pozítiv a szaldó, de azért jó lenne több csatát győzelemmel befejezni.

[ Szerkesztve ]

(#24455) Zeratul válasza fsb1000 (#24454) üzenetére


Zeratul
addikt

Az össztiert hogy kell érteni?

(#24456) -vitya-


-vitya-
őstag

vajon intel hd graphic 3000 vacakkal futna-e ez a játék?... most csak a céges lapos topom van nálam...

-=Витя=-

(#24457) Sanya válasza -vitya- (#24456) üzenetére


Sanya
nagyúr

valószínűleg nem :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#24458) emre válasza -vitya- (#24456) üzenetére


emre
veterán

Egy G41-es alaplapon próbáltam játszani, nem nagyon ment. :(
Abban ha jól sejtem egy Intel GMA X4500 vga van.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24459) Zeratul válasza fsb1000 (#24454) üzenetére


Zeratul
addikt

Tier5-6 tankjaim,: PzIV, VK3001P, VK3601H, KV, KV3

(#24460) fsb1000 válasza Zeratul (#24455) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A játékosok által "hozott" tankok tier számának összessége.

Egy PzIV 5-ös, a KV-3 6-os szintű, tehát összesen 11.
Ezért lehet max 10db KV-3-as a csapatban vagy 12 db PzIV.
Szinte mindig vannak t5-ös medek, vagy TD-k, esetleg 4-es arty, és igy 11-12 játékos is alkothat egy századot.

Szerintem ha 58-ra jön ki a csapat-tier, akkor egy BT-2 simán befér.
Én használtam scout-nak (közepes)században

(#24461) hemaka


hemaka
nagyúr

Az elefánt tényleg elég kemény az új csővel. [link]

marked one94 De az előbb mentem egy kört valami magyar századdal. De utána kiléptem, mert elég gyengusz volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#24462) marked one94 válasza hemaka (#24461) üzenetére


marked one94
őstag

héé te nem tank századba vagy? :)
Na akkor jó hogy nem mentem velük.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#24463) Paul119


Paul119
addikt

de.... om kivan mennyi istenverte repair kitet vigyek magammal a jtre lövés lecsúszik de az ágyúm ledöglik? :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#24464) fsb1000 válasza fsb1000 (#24454) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lassan gyűlünk... lehet mindenki díszíti a fát?
AZ elején 10 perc várakozás.

(#24465) emre válasza fsb1000 (#24464) üzenetére


emre
veterán

megyek

A fa már készen van, meg én is teljesen a random csaták alatt :W
Sikerült IS3-al 1300xp-s ötszörözőt mennem. (nem ezt kell megszorozni 5-tel, ez már az) :O

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24466) diegho válasza -vitya- (#24456) üzenetére


diegho
nagyúr

Megy. Ha új gen core i3, vagy i5, vagy i7 van benne és 3000-es IGP, akkor kb 20-100fps között ingadozik. Nálam amikor IGP-vel toltam ennyi volt a 2500k-val, laptoppal lehet kicsit kevesebb, de még talán játszható.

(#24467) mynames válasza -vitya- (#24456) üzenetére


mynames
senior tag

Ati 2400 Hd vel ment , de játszhatatlan volt...
---
a repair kit magától aktiválódik?

[ Szerkesztve ]

(#24468) Flatron710


Flatron710
tag

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#24469) CptMisi válasza mynames (#24467) üzenetére


CptMisi
őstag

Nem, aktiválni kell. Ha mondjuk az első fogyócikk, akkor nyomsz egy 4est, és a kívánt modult. (lánctalp asszem 5ös) :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24470) MCGaiwer válasza LBandi (#24409) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem, bizonyos időintervallumra nézve. pontosan nem tudom, de napok, és max egy hét.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#24471) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Buzi francia tankokat nerfelhetnék kicsit, el fogják baxni a játékélményt de nagyon, mi az h tier X-es franciával vagyok szembe e100-al 1 -et lövök bele utánna meg kilő 1900 hp-val és 1 lövése sem pattan le??? :( :(((

(#24472) person


person
senior tag

Közben újra él a karakterem. 24-óra bann volt, szóval csak bátran.
Első kör: 3 kill T-50-el de elbuktuk, jól van hát van ez így.
Második kör: Start után belém durrant a top tankunk KV 107mm-el kicsit fájt 314hp-m elment a levesbe a 350-ből + a motor, a kört természetesen elbuktuk mert utána semmit nem csinált a bázis mellett állt. Semmi gond, én vagyok a barom.... engem kéne bannolni.

[ Szerkesztve ]

(#24473) Timyyy


Timyyy
őstag

Ha ilyen sűrűn lesz tankszázad és úgy néz ki beválik és még nyerni is tudunk (:DDD), akkor lehet hogy nemsokára visszaveszem a VK3601H-t. De akkor még vár rám némi farmolgatás mert sok másra is kellene a kredit... :U

(#24474) CptMisi


CptMisi
őstag

Ma olyan kört mentem KV 152-essel...XD Berakott 9es szintre, is3ba belelőttem, jagdpanther mellé lőttem, de 28% ugrott le róla. Megyek a bázisuk felé, jön egy tigris... Még töltöttem, tovább mentem. 2. lövése előtte a toronyforgatást. Nagy nehezen a test forgatásával elértem, hogy rá tudjak lőni. Az oldalának a hátsó részét kaptam el, 730at kapott, kigyulladt, kilőtt, majd a tűzben felrobbant az ammorack 30% körül... :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#24475) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok.
Szeretnék mindent PH!-s WOT játékosnak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet kívánni.
A jövőre nézve pedig egy bugmentes WOT-ot, és sok-sok frag-et kívánok mindenkinek :DD :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#24476) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Öröm bodottságot mindenkinek Karácsonyra!! :)

Origin:Memphis79HUN

(#24477) fsb1000 válasza fsb1000 (#24454) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez a mai tankszázad nem volt túl sikeres.
Egyrészt 3:4-re "kikaptunk", másrészt kevesen voltunk, így mindig be kellet válogatni 1-2 külföldit.
Magyar tankszázad, de néha szükség van rájuk.

Összejött 3 KV-3, de mégsem volt az igazi a jéték, bár szerintem csak 1 csatát szúrtunk el.
A parancsnok szisztéma sem volt a toppon. Szerintem a minimappos klikkelést többet kéne használni. Control + egér. Vagy legalább a poziciókat bemondani E7 to E9. stb

(#24478) balintka válasza fsb1000 (#24477) üzenetére


balintka
addikt

Szóval Ctrl + klikk a minimap. Na erre eddig nem jöttem rá :)

(#24479) psycroptic


psycroptic
őstag

Győzelem!
Csata: Murovanka 2011. december 24. 18:17:36
Jármű: Ferdinand
Szerzett tapasztalat: 1 519
Szerzett kredit: 62 671
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

Már csak 21k xp és meglesz a kis Jagdtigerem... :C

Remélem szeretni fogom azt is, mint a Ferdi-t. :))

PSNID: Tomy83PS

(#24480) marked one94 válasza fsb1000 (#24477) üzenetére


marked one94
őstag

1. csata jó volt ahhoz képest, hogy 2 ember nem az csinálta amit mondtam nekik.
2. csata amin még voltam 1 lövésen múlt az egész csata. Na ez tetszett mert izgalmas volt :)) Kár hogy vesztetünk :O

Én arról nem tehetek, hogy nekem a beépített mikrofonos támogatás nem működik, ezért lenne jobb valami ts, mumble...
Meg igen kevés volt az ember de hát ünnep van majd talán holnap vagy jövőhéten többen leszünk.

You'll Never Walk Alone

(#24481) emre válasza marked one94 (#24480) üzenetére


emre
veterán

Az elsőnél mire gondolsz?
A bal szélre küldtél valakit ha jól emlékszek, de nem ment.
Viszont a másikon oldalon necces volt a helyzet

értem, köszi :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24482) marked one94 válasza emre (#24481) üzenetére


marked one94
őstag

Mondtam hogy az összes med mennyen ki jobbra erre fel 2 db bejött a városba... Ha az a kettő kimegy jobbra akkor nem halt volna meg mindenki szélen.

You'll Never Walk Alone

(#24483) joergie


joergie
őstag

Szoktatok PH! tankszázadot nyomni? lehetne mostmár(mondjuk pont nincs tier8-am), van értelme a PH! szobának. csak kéne, hogy lássuk egmyást, hogy online vagyunk, egyazon csoport(nem klán) tagjai.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#24484) marked one94 válasza joergie (#24483) üzenetére


marked one94
őstag

Igen szoktunk, nekem néhány PH-s ember fel van véve a barátok közé meg van Prohardver csatorna ahova jó páran szoktak járni. De amúgy itt fórumon fsb1000 mindig meghirdeti hogy mikor akar századot csinálni. :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#24485) Timyyy


Timyyy
őstag

Mostmár itt is lezajlott az esti családi program, T8-cal tudunk menni tankszázadba ketten, ha lesz ma játék. :)

(#24486) Zeratul válasza marked one94 (#24480) üzenetére


Zeratul
addikt

Skype vagy valami hasonló kommunikációs program kellene ami fut háttérben. Cimbimmel így játszottunk MMORPG.

(#24487) KaLeun


KaLeun
senior tag

Században a KV-3 hatásos ellenszere talán egyedül a SU-100 lehet (122mm löveggel).

Cila

(#24488) marked one94 válasza Zeratul (#24486) üzenetére


marked one94
őstag

vitya mondta hogy felajánlja a mumble szobát amit ő csinált. :)

Ha gondoljátok ma még tehetünk egy próbát tank századdal. :B

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#24489) paleinho


paleinho
senior tag

ismét acélfal a párduccal :Y
Victory!
Battle: Westfield 2011. december 24. 18:48:49
Vehicle: PzKpfw V Panther
Experience received: 4 520 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 23 358
Battle Achievements: Steel Wall

(#24490) emre válasza KaLeun (#24487) üzenetére


emre
veterán

Sajnos az nem pattog annyira, és mint minden td kicsit kiszolgáltatott
Ha lenne akkor én T-34/85-el mennék, a D10T löveggel, vagy marad a KV3, csak át kell gondolnom hogy mit és hogyan csinálok, mert ha elbaszás van, akkor azzal nem érek vissza a map egyik végéből a másikba.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24491) bozont


bozont
veterán

Ma tényleg Karácsony van. Gondoltam a duplázós köröket legalább megcsinálom, az első kettő így sikerült:
IS3 - [link] [link]

:C

KV - [link] [link]

Mondjuk az IS3 tankkal lehetett volna jobb is, de elsiettem egy-két lövést és mellé ment.

[ Szerkesztve ]

(#24492) Zeratul


Zeratul
addikt

KV3: D-10T vagy D-2-5-T löveg?

Off: a karácsonyfával sehol nem tartok, de már megittam fél liter tokajit.

[ Szerkesztve ]

(#24493) KaLeun válasza emre (#24490) üzenetére


KaLeun
senior tag

Csapatban gondoltam, hogy lehetne kb. 2-3 belőle, 1-2 152mm KV, plusz az általad is említett T-34-85 (D10, esetleg a 122 derp), scoutnak a T-50 és talán az M6 (M3 90mm). Egy jó arty (Grille) is elkelne főleg az olyan mapokon.

Cila

(#24494) Zeratul válasza KaLeun (#24493) üzenetére


Zeratul
addikt

KV-m van és ha minden igaz még a trollcannon is megvan még, bár rühellem.

[ Szerkesztve ]

(#24495) Iron Funeral válasza KaLeun (#24487) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Slugger sokkal jobb, a torony miatt nincs annyira kiszolgáltatva a körülményeknek, és a 90es ágyú pedig nagyon finom ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#24496) Tesi válasza Iron Funeral (#24495) üzenetére


Tesi
tag

Valami gáz van a sluggerrel. Valahogy mostanában nem müxik rendesen az a gyenge első páncél. Meg a 90mm sem az igazi. Patch elött mintha jobb lett volna.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#24497) _seth_ válasza bozont (#24491) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem jellemzően az első duplázósok olyan nyert csaták ahol hamar leszedtek vagy nem volt nagy beleszólásom a harcokba, ahol volt az meg már mind1 :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#24498) troyer20 válasza Paul119 (#24001) üzenetére


troyer20
csendes tag

Engem érdekel ha megvan még ird le nekem pübe pls.

(#24499) Dictator^ válasza bozont (#24491) üzenetére


Dictator^
veterán

De ezen hol a duplázás? Most kiirja, hogy (x5) ha végeztél, ezeknél én nem látom..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24500) Dictator^


Dictator^
veterán

Karácsony...

Nem tudom a map nevét megint, középen csak heavy tud bemenni..
VK3002DB-vel vagyok, Löwe megy elől, én mögötte, t34-85 beszambázik elém, és blockol, és nem enged át..
Ráeresztettem egy lővést negyed óra regény után, hogy lenne hely kettönek... nem válaszolt..
nyomtam egy random lövés rá.. BLOW UP, ammorack, meghalt :)
És ha report után még engem vesznek elő, ideges is leszek.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.