Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23301) Zeratul válasza psycroptic (#23300) üzenetére


Zeratul
addikt

Launcher is torrentel szedi.

(#23302) Eagle16 válasza szucs.gabor (#23298) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#23303) psycroptic válasza Zeratul (#23301) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen erre gondoltam én is csak ott nem tudom levenni a feltöltési sebességet. Vagy van rá valami módszer?

PSNID: Tomy83PS

(#23304) yarsley válasza Zeratul (#23301) üzenetére


yarsley
aktív tag

Jah, csak ahhoz kell valami program, ami korlatozza az uploadot

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23305) Zeratul válasza psycroptic (#23303) üzenetére


Zeratul
addikt

Még nem volt ilyen jellegű problémám a frissítéssel hogy kevés lett volna a felsáv.

(#23306) psycroptic válasza Zeratul (#23305) üzenetére


psycroptic
őstag

Az nyilván abból adódik, hogy neked nem gagyi/ratyi/bitangpusztulatosanfostoslassú neted van... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#23307) Zeratul válasza psycroptic (#23306) üzenetére


Zeratul
addikt

5 Mbites ADSL, igaz nem trécom, hanem BTel.

(#23308) ollie válasza GrooveHero (#23220) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na igen, és nem is beszéltünk erről a szétkúrom a T-30-at lerássolom, megölöm, megdöglik, meghal és marad 1% hp-m és rásebzek másra is. Nos, természetesen ez csak abban a pozitív esetben működik, ha nem kapsz egy 1000-res arty lövést, meg még 1et, és már azelőtt 1%-on vagy, mielőtt arra gondolhatnál, hogy mész rá a T30-ra

Ezt ugye viccnek viccnek szántad?

(#23240) paleinho: nem értek egyet, szerintem mindenképpen ki kell maxolni a tankokat (motort és rádiót is), különben hátrányban leszel azokhoz képest, akik ezt megtették.

[ Szerkesztve ]

***

(#23309) psycroptic válasza Zeratul (#23307) üzenetére


psycroptic
őstag

Nah, akkor mostmár nemvágom. Csak simán elindítod a launchert és hagyod lefutni? Neked az nem hosszú idő? Mert nálam igen. Na mindegy is, majd este kipróbálom.

PSNID: Tomy83PS

(#23310) yarsley válasza psycroptic (#23309) üzenetére


yarsley
aktív tag

En Netlimitert hasznalok, de biztos van mas ilyen program is, amivel savszelhasznalatot lehet figyelni/korlatozni.
Amugy a patchet majd csak este lehet leszedni?

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#23311) CptMisi válasza psycroptic (#23297) üzenetére


CptMisi
őstag

Néha launcher, mikor az csődöt mond(tölt 3 %-ot aztán félóráig semmit...), manuálisan... :U

Tetszik a wothonlap új fejléce :))

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#23312) psycroptic válasza yarsley (#23310) üzenetére


psycroptic
őstag

Gondolom igen csak este ha tartják magukat a leírtakhoz: 6-18h-ig tart a leállás.
Elképzelhető, hogy hamarabb is meglesz.

PSNID: Tomy83PS

(#23313) ollie válasza CptMisi (#23311) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, Hummelben van a télapó?

***

(#23314) hemaka válasza ollie (#23313) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azzal szórja szét az ajándékokat!

(#23315) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#23316) hemaka válasza ollie (#23315) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem úgy volt, hogy nem lehet ilyen nick-kel regisztrálni? :F
10k csata és 0 magas tier-ű heavy, az sem rossz. :D

[ Szerkesztve ]

(#23317) Fel válasza Zeratul (#23301) üzenetére


Fel
addikt

A launcherben ki lehet kapcsolni a torrentet (felül, a csavarkulcsnál).

Én inkább a honlapról szedem le az update-et (jelen esetben egy teljes klienst fogok). A launcher mindig otthagy a WoT mappában pár gigányi szemetet...

(#23318) joergie válasza GrooveHero (#23226) üzenetére


joergie
őstag

Én toborzó vagyok, tudom mit kell nézni, ha cw-re képes, alkalmas, és jó játékost keresek. Nem a nyert meccsek arányát, és nem is a túlélt csaták %-át, hanem az adott tank HP-jához mérten leadott átlagos sebzés csatánként, és a találati arányt. Ez a két adat sokmindent megmutat. És emellett a spotok száma.( Én azért indultam el t54 felé, hogy a spotok számon javítsak statban:) sikerült-2,5k csata alatt 3,5k spotot szedtem össze-megjegyzem nem bántam meg. Kicsit passzívnak láttam magam, ezért akartam csiszolni a stílusomon:) )
Ebből lehet látni, valaki mennyire megy előre, vállalja a lövéseket, vagy épp hogyan kell pattintani amellett hogy elöl van, és lő, és sebzést visz be, vagy csak hátulról pattogtat, és gyakrabban pattan le ("magas" találati arány, de kevesebb dmg) stb. én ezeket nézem.
T30 cw-n sokkal többet ér, mert randomba mindenki belövi igaz, viszont cw-n csak tier10ek vannak jóformán, és az is7-et ott is belövik jóformán mindenhonnan, szóval nincs hátrányban hozzá képest, viszont ott van neki az a szép nagy ágyú :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#23319) vhw válasza Fel (#23317) üzenetére


vhw
addikt

Amit par kattintassal ki lehet torolni... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#23320) hemaka válasza joergie (#23318) üzenetére


hemaka
nagyúr

adott tank HP-jához mérten leadott átlagos sebzés csatánként
ezt hol is lehet megnézni?

Én szerintem letörlöm az egészet, aztán friss installal felteszem újra. Az adataidat úgyis a szerver tárolja, nem kell a mentéseket másolgatni oda-vissza.

diegho ja csak ilyen csöves módszerrel? Majd megnézem akkor.

[ Szerkesztve ]

(#23321) diegho válasza hemaka (#23320) üzenetére


diegho
nagyúr

Számológép rulez, profiknak futtatás: calc.

(#23322) joergie válasza hemaka (#23320) üzenetére


joergie
őstag

Igen, gyakorlatilag. Számológép :) Adott tank statjainál a leadott dmg-t elosztod a tankkal játszott csaták számával, és azt összehasonlítod a tank HP-jával. Itt is differenciálódhat, mert pl meddel a 0.8-as arány is nagyon jó(pl t43-al 1100HP-val 880as átlagdmg csatánként), td-vel viszont kevés, mivel a td-k hp-ja alacsonyabb jóval a heavy-knél, viszont mindig egy tier-el magasabb heavyk ágyúja van rajta, ráadásul gyorsabban tölt és pontosabb. heavynél én az 1:1es arányt már jónak tartom. Artynál 3as szorzó szerintem a mérvadó, vagy 3,5 inkább.
Persze differenciálódhat, mert van aki freexp-ből kihúzza maxosra a tankot, és úgy kezdi az adott tankot. Nekem is más lenne a statom, ha t54-el nem kell 200 csatát mennem, míg maxos lesz... Remélem érted miről beszélek :DDD
spotot viszont nem tudok adott tankra nézni.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#23323) hemaka válasza joergie (#23322) üzenetére


hemaka
nagyúr

Aha értem. Akkor arra mondjuk a ruszki dat fájlból statot készítő oldal is jó. Mert megcsináltam számológéppel, és 1190 jött ki/csata, az ott is szerepel az avg dmg-nél.
Mondjuk így fejből meg nem mondom mennyi egy IS-4 HP-ja fullosan.

0,71 körül, akkor arra még gyúrni kell, igaz vagy 20 csatában biztos voltam afk, mert közben chateltem és elfelejtettem visszalépni, hehe

[ Szerkesztve ]

(#23324) joergie válasza hemaka (#23323) üzenetére


joergie
őstag

1790HP. Na, ha megnézed, s70-el, az csatánként 2,5 penetráló találatot adsz le átlagosan, amíg el nem veszted az 1790HP-dat. Ha csatánként 1-el több penetráló(nem pattanó) lövést adnál le, ez a szám 1690 lenne, ami azért jobban néz ki. Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy olyan 140-150ezer xp-t össze kell szedni, míg fullos lesz az is4, addig marad a bl9, ami sokkal jobban pattog, és kevesebbet sebez. Szóval nem olyan egyszerű ez sem. Ha bl9-el nézzük, akkor csatánként 3 leadott penetráló lövés bl9-el már jónak is mondható :))
Szerintem orosz ágyúval jó vagy 70% fölött :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#23325) -vitya- válasza hemaka (#23323) üzenetére


-vitya-
őstag

1790 az IS-4 HP-ja, 1100 még nagyon kevés;-)

-=Витя=-

(#23326) hemaka válasza joergie (#23324) üzenetére


hemaka
nagyúr

Na igen, mondjuk tegnapig BL-9-cel nyomtam, mert csak az volt meg rá. Szóval ez a stat jóformán azzal értendő.
Olyan 77%-os találtai arányt sikerült eddig összebarkácsolni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23327) -vitya- válasza hemaka (#23326) üzenetére


-vitya-
őstag

javulni fog...

-=Витя=-

(#23328) fsb1000 válasza joergie (#23318) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Max. egyetértek ezekkel a "mérőszámokkal"

Egyébként spotot is lehet tankra nézni, az egyik stat programmal.
Nemár, hogy toborzóként nem ismered: [link]

[ Szerkesztve ]

(#23329) Bobyjack válasza joergie (#23318) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ebben van valami. Ez alapján tényleg azokkal a tankokkal játszom tűrhetően, amiket szeretek. E100 2900 dmg/battle, E75 2148 dmg/battle, Object261 2803 dmg/battle, és tényleg ratyi azokban amelyikeket nem annyira komálok: IS7 1646 dmg/battle, PzIII Auf A 37 dmg/battle :DDD

ja és ami durva IS4-el 1863, ami jobb mint az IS7-esé, de azért elmarad az E75-től.

[ Szerkesztve ]

(#23330) diegho válasza Bobyjack (#23329) üzenetére


diegho
nagyúr

Az az IS-7 dmg nem kicsit kevés, nekem azzal a legtöbb a heavyk között, majdnem 2400.

(#23331) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Ja és ahhoz képest, hogy mennyire szerettem az IS4-et ugyanannyi csatahőse plecsnim van vele mint az E75-el (90), pedig az IS4-el 512 csatám van, a másikkal pedig csak 346. Vagy az E75 OP, vagy csak jobban fekszik nekem :F

(#23332) Bobyjack válasza diegho (#23330) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Látszik, hogy nem nekem találták ki azt a tankot :P

Az E100-é meg a 261-esé azért már jobb nem?

[ Szerkesztve ]

(#23333) Paul119


Paul119
addikt

én nem tudom milyen emberek vezetnek is7et de... ma már a 4. archisz azt magáról hogy scotuh és be rongyol majdnem az ellen bázisára kilövi a 2 gw type et meghal ő is csóri t50 meg ott áll mellettem én meg ferdivel és látom jön e100 ,is4 stb.. nadejó mondom nem kapok erősítést erre látom a dombról lejön a 2 m46osunk .. nem tudom hogy verte le 4 typeot de győztek seggbe durrogtatták őket , az :K k meg megfordultak na mondom most jött el az én időm és durrogtttam őket a 128assal .. van érdekes playerek de hogy már a 4. is7 pilóta csinálja ezt :F
Bobyjack: e75ömet én is imádtam azzal a tankkal lett a legtöbb nem 2x es p, és 9 kill egy csatában , de 2-3 kill meg ugyan ennyi lesebzés simán megvan vele, tigris 2 meg az e75 az a tank ami a must have kategóriába tartozik :D

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23334) joergie válasza fsb1000 (#23328) üzenetére


joergie
őstag

Ismerem hát, és azt is elárulod, hogy toborzóként hogy szedem ki mások gépéből ezt az adatfájlt? :))
Bobyjack az e100asé nagyon jó, de kétlem hogy azt csak random csatákon szedted össze :))
gwtypE-vel nekem is 3k körül(valamivel alatta) van az átlag, szóval tier8as artynál az az elvárható/megfelelő. És hát az nekem se randomba jött össze :D

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#23335) fsb1000 válasza joergie (#23334) üzenetére


fsb1000
nagyúr

elkéred ha jelentkeznek

(#23336) Bobyjack válasza Paul119 (#23333) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Én igyekszem nem így játszani vele, de most bizonyosodott be, hogy még nem találtam meg vele hogy kell játszani. Mellesleg hozzáteszem IS7-el a csatáim 80%-át CWben mentem. Szerintem ez ronthatja le ennyire. CW-n kevés a noob és az IS7 csak a kisegítő funkciókat lát el. A 261-el is 3000 felett volt a dmg/battle amíg a CW le nem rontotta. Ott sok a nagyvas meg az E100, ami gyakran dobál 0dmg critical hit-es telitalálatot, ami kicsit idegesítő...

(#23337) joergie válasza fsb1000 (#23335) üzenetére


joergie
őstag

Ha lenne aki jelentkezik... :( Örülök ha találok randomba 1-1 kósza tier9es magyart(heavy-t nyilván, bár most t54 is kéne), de általában elutasító választ kapok, ha klánba invitálom. Szóval örülök ha van valaki, nemhogy még a statján lovagoljak :)

Bobyjack: a tornyát célozd mindig, akkor valószínűbb hogy a felső részét találod el, általában az oldala és a lánctalp dobálja a 0dmg criticalokat. Multkor klántárs T92-vel szemből! oneshotolt egy fullhp-s E100-at cw-n. Na az a nemmindegy:)

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#23338) Bobyjack válasza joergie (#23334) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Én pont úgy látom, hogy a CW rontja le a statomat. Cáfoljatok meg, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

E100-al eddig csak random csatám volt. Igaz valószínű, hogy romlani fog, mert kevés csatát mentem vele, de szerintem kifogok tartani a véleményem mellet, hogy tetszik ez a tank.

(#23339) Jani09 válasza Bobyjack (#23338) üzenetére


Jani09
tag

Ezzel az a helyzet, hogy a random csatákban a tier 10-eket vadásszák :) főleg ha 1-2 van csatánként, na meg az arty-k :)

CW ronthatja teljesítménytől függően

De ha van egy jól összerakott század, akkor lehet javítani a dolgon :)

(#23340) joergie válasza Bobyjack (#23338) üzenetére


joergie
őstag

CW statisztika klánfüggő szerintem :) Random meg platoonfüggő :) Tegnap jött az ellenfélben platoonban 3 tier10es, na mondom ezt simán hozzuk, mert az a 3 barom egy fele fog menni :D és így is volt, mi feltartottuk őket, a másik oldalt gyorsan lehoztuk(mountain pass).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#23341) fsb1000 válasza Paul119 (#23333) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én pontosan ezt csinálom E-75-el, ha 4 vagy több arty van.

Gyorsan vége van, nem kell kempeljek, valószínűleg tank lő ki, nem ARty, több sebzést adok le, mintha agyoncsapna az egyik TOP arty tizen percnyi kemp után. És ha szerencsém van akkor magammal viszek 1-2 arty-t. Sőt! még JÓL_IS_ESIK!

ja.. és előre bejelentem, hogy "suicid rush" fog következni.
Akinek nem tetszik, hogy TOP tanként beáldozom magam, az beszélje meg az artysokkal hogy ritkábban játszanak...

Örülök, ha terjed a példám, vagy más is erre a megoldásra jutott magától.
Nem érdekel, ha noob megoldásnak tünik, meg anyáznak miatta, vagy idiótának hívnak. Nekem is el kell viselni, hogy a sok artysta miatt egészen más lesz a játékmenet, mintahogy én szeretném. Ez a hatás-kölcsönhatás elve... majd meglátjuk mi sül ki belüle.

----
Átgondoltam: a tracer sem hoz megoldást a problémára, mert 4+ artynál általában el sem jutok olyan pozicióba, hogy lássam/kilőjem öket.

(#23342) Bobyjack válasza Jani09 (#23339) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Abban biztos vagyok, hogy a 261-en romlott a CW-től. Néha van igen jó csata, pl az xp csúcsomat cw-n szereztem, de sokkal kevesebb hülye van akit csak úgy telibe lősz, meg ha jó csapat van veled/ellened gyorsan lerendeződik a meccs = keveset tudsz lőni.

(#23343) -vitya- válasza hemaka (#23326) üzenetére


-vitya-
őstag

sőt! most néztem, nekem olyan 60 csatája megvan a S-70 az IS-4-en, azóta szépen lassan emelkedik a sebzés. A múltkor (1-2 hete) 1860 volt, most már 1960, fel fog menni jóval 2000 fölé mire elérem az IS-7-et vele... persze akkor sem fogom eladni, szóval jól néz ki.

-=Витя=-

(#23344) Paul119 válasza fsb1000 (#23341) üzenetére


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Westfield 2011. december 19. 13:29:09
Vehicle: Ferdinand
Experience received: 3 212 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 52 293
Battle Achievements: Top Gun, Sniper

kis reggeli ferdi gyalázás :D 18 lövésből 18 találat

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23345) fsb1000 válasza joergie (#23337) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem úgy tünik rossz hírük van a klánok és azt hisszük nagyok az elvárások.. ezért nem jelentkezik senki magától. Pedig ott is épp olyan játékosok játszanak mint máshol...

Nomeg..
egy klánnak talán akkor van értelme ha eredményes, különben csak az idő megy vele és alkalmazkodni olyasmikhez, amikhez egyedül nem. Szóval kétoldalú a dolog.

----
Az ideiglenesen öszeálló szakasz vagy tankszázad sokkal vonzóbbnak tünhet sok játékos számára.

(#23346) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nézte már valaki az új szavazást (még nem élő)? :)

[ Szerkesztve ]

Cila

(#23347) marked one94


marked one94
őstag

A mostani patchbe benne lesz már a tier beosztású Tankszázad?

You'll Never Walk Alone

(#23348) ollie válasza KaLeun (#23346) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem látom sok értelmét. Bár az eddigieknek sem nagyon volt, mert semmilyen hatással nem volt a játékra.

(#23347) marked one94: benne lesz, hacsak nem hazudtak

[ Szerkesztve ]

***

(#23349) Jani09 válasza marked one94 (#23347) üzenetére


Jani09
tag

Igen !

Added levels of tank companies varied by tier: up to tier 4, up to tier 6, up to tier 8 and up to tier 10 (including tier 10). Implemented tier limits for SPGs, LTs, and TDs in up to tier 4, up to tier 6 and up to tier 8 battles.

(#23350) Paul119


Paul119
addikt

e75ttel átlag xpnek 705 az mennyire jó?:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.