Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1073) Sanyix


Sanyix
őstag

Van egy olyan problémám, hogy néha teljesen meghülyül a vindóz. Az történi, hogy először a utorrent írja ki, hogy nem tudja menteni a resume.dat fájlt, aztán jön az opera, hogy nem tudja menteni a könyvjelzőket, majd a foobar2k-ből kilépéskor ugyanez a playlistekkel, a cfosspeed nem ír semmit, csak csöndben elveszti a kalibrációs fájlt. Namost újraindítás után minden rendben, sokszor hónapokig, aztán megint elkezdi ezt a baromságot. Olyan mintha a rendszer minden nem rendszerprogram vinyóhoz történő hozzáférését letiltaná. Amikor volt ez a hozzáférés tiltós dolog, kipróbáltam, hogy én mondjuk egy jegyzettömbbel tudok-e valamit csinálni. A utorrent írta, megint hogy resume.dat nem menthető. Ezért megkerestem ezt a fájlt, és miközbe az utorrent sírt hogy nem tud menteni, én beleírtam jegyzettömbbel, és mentettem... és sikerült. Ezért nem hiszem hogy vinyóval lenne gond, főleg hogy 2 vinyónál is ugyanez volt. Ötlet?

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.