Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) need válasza Fire/SOUL/CD (#27997) üzenetére


need
addikt

jön valaki mond valamit történetesen a m.társam és nekem is kevés az info hozzá
majd 2 nap mulva 1 képpel amin levan fényképezve a hiba üzenet!
én azt mondtam hogy mobil rack adat le és xarni az egészre..mert mival van ezeknek vagy 3 laptop mi a picsának még 1 asztali is! nem....???

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#28002) need válasza Jazz (#28000) üzenetére


need
addikt

ha volna kisfloppy..de nincs..!
igy rövidre is zártam ennek lehetőségét..!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#28003) need válasza Jazz (#27999) üzenetére


need
addikt

jó volt az 1x régen valamire "drága barátom":) nem mindig volt 16 gigás pendrive és akkor is hordani kellett az adatokat vettél egy rackot kerettel a fiokba figyelt a vinyó és mentél jöttél vele mint a güzü nem kellett itt a gép oldalát leszedni mivel a keret fixen volt!
nekem szép alaoménium keretem és fiokom volt de annit haszneáltam hogy 1x se!:)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#28004) Jazz válasza need (#28002) üzenetére


Jazz
veterán

ha nincs kisfloppy:
- Cd
- Flash
...

free your mind

(#28005) brd válasza zeorsdfd (#27990) üzenetére


brd
nagyúr

Google: ESET Conficker remover letölt, lefuttat, eltávolít, újraindít (kézzel) örül (ha a sima www.microsoft.com bejön, akkor nem ez a baj.) Ha mégsem ez a baj, akkor a proxy-n lehet letiltva esetleg. Vagy más vírus okoskodik. Esetleg a hosts file-ba van beírva fals címmel a windowsupdate (egy korábbi vírus maradványa).

The only real valuable thing is intuition.

(#28006) Jazz válasza need (#28003) üzenetére


Jazz
veterán

Nolátod.;)
Kettő: hiába volt neked rack-ed ha senki másnak nem:D (persze ez a tapasztalat szubjektív). Így max. a saját géped oldalát nem kellett leszedned.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#28007) need válasza Jazz (#28006) üzenetére


need
addikt

igazat megvalva kis himbi/humbi chieftec tornyom ;] :P van üresen maga 18kg kerekeken van hogy lehessen ide/oda rakni és jól mutat benne a rack keret és fiók de ennyi:)

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#28008) Sk8erPeter válasza akaido (#27971) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Köszönöm, ezeket megkukkolom, hétvégén kipróbálom, aztán visszajelzek, hogy sikerült-e! :K Thanx! :R

Sk8erPeter

(#28009) scope2007


scope2007
addikt

pls segítsetek!

volt egy ilyen vírusom: HTML:IFRAME... nagy nehezen sikerült leírtani...
vagy 10keresővel mentem rá.. vírus megoldva...
ilyen hibákat dobált fel
már csak ez a hiba van.. de ez is kikészít:
6x telepítettem újra az XP-t [sp3 integrált oem] és első restart után már ezek a hibák fogadnak:... volt már mindenféle vírus keresés, bios frissítés le-fel... másik hddre telepítés.. de mindig ez az eredmény... és azt is észrevettem hogy everest néha a hdd hőmérsékletét mutatja csak.. semmi más infó nincs az érékelőben csak egy hdd

dátum bios reset miatt nullázódott...

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28010) Lenry válasza scope2007 (#28009) üzenetére


Lenry
félisten

gondoltál már arra, hogy valamelyik telepítőprogramod vírusos... csak mert ha már Win reinstall után vírusos a rendszered, akkor b*szhatod, akárhányszor is rakod újra

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28011) localhost válasza Lenry (#28010) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én is így gondolom, mint Lenry - scope2007 egy gyári CD-ről megpróbálnál telepíteni, nem kókányolt edition-ről?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28012) zeorsdfd válasza brd (#28005) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Köszönöm a javaslatokat: a megoldás az "Analogx Proxy" új verziójának lecserélése az egyel korábbira(4.14-re); hogy erről miért nem lehet sehol se olvasni az rejtély

(#28013) scope2007 válasza localhost (#28011) üzenetére


scope2007
addikt

már nem vírusos a rendszer az tuti... meg amúgy is hogy válna egy eredeti xp 1év után vírusossá? :D eddig minden jó volt.. de most hétvégén megbacult minden

mint mondtam tettem már külön álló hddre is.. akkor is ugyanúgy bejön ez a két ablak
minden friss install után 6 progival ránéztem hogy van-e vírus de azt már nem talál

:O :O :O :O

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28014) brd válasza scope2007 (#28013) üzenetére


brd
nagyúr

Pedig ez olyan hiba, ami elsősorban arra utal. De lehet még más program is, ami valamit hekkel, csak nem jól. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#28015) Lenry válasza scope2007 (#28013) üzenetére


Lenry
félisten

pedig ez akkor is vírus... méghozzá egy olyan, amit nem is csak a Win, hanem már maga a processzorod blokkol
bővebb infó pl itt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28016) akaido válasza Sk8erPeter (#28008) üzenetére


akaido
addikt

Esetleg a portable IE verziókkal tartom elképzelhetőnek a párhuzamos használatot.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#28017) scope2007 válasza Lenry (#28015) üzenetére


scope2007
addikt

két furcsaság amúgy fel is tűnt a gép bekapcsolásakor..

eddig csak simán kiírta a procit.... tehát intel core 2 duo e8400 [9x333] kb így

most meg már így írja ki:
Main processor és utána amit eddig...
tehát a main processor az új sor.. meg bootolás előtt lehet most lehet látni hogy veryfing dmi pool data feliratot, eddig ez se volt...
már tettem fel 3biost is, de az se segített.. elemet is kivettem, jumperes reset is volt, de semmi :(
most tettem fel egy rc win7et egyelőre ezzel nincs gond.. de nem kiabálom el

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28018) dorka16


dorka16
aktív tag

Sziasztok nem tudom jó helyen kérdezem-e. Most volt XP reinstall. Új a gép szépen működik (egyenlőre az alaplapi VGA-val HD4200-as) és a 3Dmark programok lefagynak. 2003-2005-2006 pontosan ugyan úgy. Elindul majd nem válaszol. Legújjabb driver fent van. Mit felejthettem el feltelepíteni?

(#28019) Sdi válasza dorka16 (#28018) üzenetére


Sdi
addikt

Töltsd le ezt és telepítsd.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#28020) dorka16 válasza Sdi (#28019) üzenetére


dorka16
aktív tag

Megtörtént. Sajnos semmi reakció.

(#28021) DAVID0000 válasza szakalistvan (#27988) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Szerintem is úgy ahogy akaido írta:
CH0 master SATA mode IDE-re állítva...

(#28022) DAVID0000 válasza scope2007 (#28017) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Hali.
Utána olvastam a problémádnak, és találtam valamit ami esetleg segíthet.
A logonui.exe a windows része, többek között a bejelentkezési képernyőt is ez tartalmazza.
Ha visszaállsz a hagyományos bejelentkezési felülethez (CTRL+ALT+DEL req.) akkor megszűnhet a hiba.
Ha kitörölted semmi gond, mert a C:\WINDOWS\system32\dllcache -ból visszaálítja majd az eredetit a windows.
Ha vírusos volt akkor ezzel meg is javítottad, ha nem ez volt a baj, akkor majd újból jelentkezhet a probléma.
VGA problémák és vírus esetén jelentkezhet az általad említett jelenség.

(#28023) localhost válasza scope2007 (#28013) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha biztos vagy benne, hogy nem vírus, az sajnálatos... Így nem tudok makacsságodon segíteni.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28024) dorka16


dorka16
aktív tag

Behelyeztem a 4850-et és megoldódott a gond. :)

(#28025) brd válasza scope2007 (#28017) üzenetére


brd
nagyúr

Ez mindegy, ilyen hibát ez nehezen okoz, ahogy már írták, a nevezett file a windows része, ha ilyen hibát okozna (*), az már régen kiderült volna, és tele lenne vele az internet, ill. lenne hozzá javítás (ami az SP3-ban bőven benne lenne).

* Ez egy olyan hiba, ami akkor fordul elő, ha egy program egy olyan területen akar kódot végrehajtani, ami adattárolásra van megjelölve. Ilyen hibát csak úgy csinálhat egy windows file, ha megsérül (pl. telepítés közben, vagy vírus fertőzi meg). Az eredeti telepítőn biztosan nincs ilyen (sérült) file. Még talán az lehetséges, hogy valamilyen HW hibázik, memória, vagy CPU (ott, és úgy, ami a Win7-ben úgy okoz hibát, hogy nem ilyen kritikus).

The only real valuable thing is intuition.

(#28026) scope2007 válasza localhost (#28023) üzenetére


scope2007
addikt

én elhinném hogy vírus :D de semmilyen vírusirtó nem talál már semmit a gépen.
ja telepítettem win7rc-t.. ez érdekes módon nem szórakozik..
1óra netezés után, olvasgattam mi lehet a hiba mondom megpróbálom sokadjára az xpt megint... win7 le.. xp fel.. első indítás minden ok.. chipset driver fel [most direkt a gyári cdről mindent] kész minden.. mehet egy restart a frissítések véglegesítéséhez...
következő bootnál újból az a kép fogad. nem tudom elképzelni mi csinálhatja ezt.

csináltam csökkentett módban mindent, víruskeresés legfrissebb adatbázisokkal, rendszer helyreállítást ki/be kapcsoltam, úgy se lett jó, regedit szűrés több programmal.
memória másik slotba átrakással, bios frissítéssel [gyári, legújabb]

de semmi... ugyan úgy mindig az az ablak fogad második xp bootnál
:O

DAVID0000 köszi, de ezt én is lecsekkoltam már.. de semmi hasznos, előrelépés nem lett :O

brd de próbáltam olyan hddn is ami teljesen külön álló.. tehát eddig ebbe a gépbe se volt bekötve... arra ment fel az xp sp3 [ami éveken át kiszolgált eddig.. tehát én azt kizártnak tartom hogy az lenne vírusos.. meg azt is lecsekkoltam rengetek antivurus progival] és a jelenség megvan :(

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28027) scope2007


scope2007
addikt

na ezek pontosan a hibák!

és ami nagyon furcsa hogy csak hdd hőmérséklet van everestben.. cpu-zben meg jó pár értéket nem tud meghatározni :F :F :F

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28028) EmberXY válasza scope2007 (#28027) üzenetére


EmberXY
addikt

Már nem azért, hogy beleszóljak a nagy problémamegoldósdiba, de ha a google-be beírod a logonui.exe-t, akkor ad egy ilyet is, ami arra utal, hogy jópár embernek van/volt ezzel problémája, és ad egy-két tippet, hogy miként lehet felszámolni ezt a hibát.
Ha esetleg már próbáltad, és nem működött, akkor elnézést kérek a haszontalan segítségnyújtásért, de szerintem érdemes megnézni.

Up the Irons!

(#28029) brd válasza scope2007 (#28027) üzenetére


brd
nagyúr

Toltsd fel egy online viruskereso oldalra azt a logonui.exe-t, meg a userinit.exe-t is, lássuk, mit mondanak. Pl. ide, vagy ide.

The only real valuable thing is intuition.

(#28030) Peak


Peak
addikt

hello!
azt szeretném kérdezni az kollegáktól, hogy miért van az, hogy egy egyszerű alkalmazás, aminek elviekben sima egyszerű matematikai képleteket kéne számolgatnia egy 4 magos procin (Q9550) nem 100% processzor kihasználtsággal fut, ami ugye szükséges lenne, hanem csak 25-26% ( 100 / 4 (mag) ? ) CPU használattal.

Azért borzasztó idegesítő, mert nem azért vettem drága pénzért több magos CPU-t, hogy a számitásigényes feladatokat ugyan olyan sebességgel futtassam, mint egy 1000 éves Pentium M 1833MHz procin.

A taskmanagerben a CPU affinitynél mind a négy mag be van pipálva.

köszi előre is az ötleteket, tanácsokat, infokat.

jah és az os sima xppro sp3 hun, virus nincs.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#28031) jorden06


jorden06
senior tag

Hali!

Szeretném újrarakni a Windows, de nem tudom, hogy hol vannak az Outlook-os emailek, ezekre pedig mindenféleképpen szükségem lenne.

Ha ezeket ki tudom másolni valahonnan, lehet őket integrálni más levelezőrendszerekbe (pl Win Vista vagy Win7-ébe)?

[ Szerkesztve ]

(#28032) zeorsdfd válasza jorden06 (#28031) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

C:\Documents and Settings\USER\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook

ezekben vannak az outlook-os emailek. Hogy tudod -e importálni az nem az oprendszertől függ hanem a levelezőprogramtól, de valószínűleg igen. Pl ha win7 alatt is outlookot használsz akkor egyszerűen csak felül kell írni az üres pst filet a fentiekkel...
Ha már itt tartunk: A Vistát sztem felejtsd el

[ Szerkesztve ]

(#28033) zeorsdfd válasza Peak (#28030) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Melyik alkalmazásról van szó?

(#28034) ollie válasza Peak (#28030) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak egy magon fut ezek szerint. Azért, mert több magos rendszered van még nem biztos, hogy minden program több magon fog futni. Sőt... csak attól függ, hogy több magra írták e meg a programot. Mert ha csak egy szálra írták, akkor csinálhatsz bármit, nem fog több szálon futni.

Tehát most 2 eset lehet:
1. a programodat 1 magra írták, itt vége is a történetnek
2. a programodat több magra is optimalizálták, ekkor valszeg (ez esetben) be kell kapcsolni nála valahogy a több mag használatát

Ha a második esetre nem találsz megoldást, akkor valszeg az első az igaz.

***

(#28035) jorden06 válasza zeorsdfd (#28032) üzenetére


jorden06
senior tag

Az lehet, hogy ez a outlook.pst file 761KB-os, amikor egész pontosan 3453 levelem van?

Már Win7 van a notin, csak ott ugye alapból nincsen benne levelezőprogram, ezért írtam Vistát is, mert ott még volt, de utólag kiderült Win7-hez is lehet szedni, csak külön.

[ Szerkesztve ]

(#28036) brd válasza jorden06 (#28035) üzenetére


brd
nagyúr

Kizárt. Az nem lehet az a file, ahol a levelek tárolódnak. Túl kicsi.

The only real valuable thing is intuition.

(#28037) scope2007 válasza localhost (#28023) üzenetére


scope2007
addikt

na feltettem a kaspersky antivirt.. adatbázis lefrissít és tényleg rengetek fertőzött exet talált...
játékok [call of duty összes, HL2] meg jó pár program amit a rendszerhez mindig feltolok...
ezek szerint ez a legjobb antivírus?
csak mert avast profom van eredeti, nod32 licenset kölcsönkértem egy írtás erejéig és egyik se találta meg ezeket.... kasper meg próba üzemmódba friss adatbázissal mindent leírott..
úgy néz ki kezd feloldozódni a rendszer. :C

EmberXY és brd köszi nektek is a hszt!

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28038) localhost válasza scope2007 (#28037) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Most egy picit jólesne azt mondani, hogy naugye! De nem vagyok goni! :))
A hétvégéd rámegy, mire rendet raksz és ügyelj, hogy miként maradj tiszta! :DD

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28039) scope2007 válasza localhost (#28038) üzenetére


scope2007
addikt

mondhatod ha jól esik :D nem haragszom meg..
de mégis.. elvileg két jó antivirus progi nem talált semmit?

még ma befejezem.. talán 2-3óra múlva végre jó lesz minden...

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28040) Peak válasza ollie (#28034) üzenetére


Peak
addikt

Az alkalmazás itt található forráskóddal együtt:
http://enhsim.codeplex.com/

Nagyon valószínű, hogy egyszerűen nem figyeltek oda arra, hogy a kód többszálú legyen, vagy mikor befordították a fordítóban esetleg nem volt bekapcsolva ez az opció, netalán nem tudom. :D

Ötlet esetleg?

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#28041) band1103


band1103
őstag

Azt olvastam hogy a satás HDD-knek van olyan előnyük hogy ha ACHI módban van a bios és ACHI-val van az XP is feltelepítve akkor úgy tudom kezelni őket mintha pendrive-ok lennének vagyis le tudom őket választani és bekapcsolt gép mellet is ki illetve be tudom őket tenni.
Úgy olvastam hogy ha minden jól megy akkor meg kell hogy jelenjen jobb oldalt az óra mellett egy kicsi ikon amivel a leválasztást tudom kezdeményezni.

Mit csnálhattam rosszúl ha nekem nem jelenik meg ilyen ikon és nem tudom leválasztani a HDD-imet? Amit csináltam eddig:

1. Integráltam az alaplaphoz tartozó ACHI drivert az XP telepítőbe.

2. Bios-t átállítottam ACHI módba és ott a két választás:
- IDE
- As SATA Type
Közül a "As SATA Type"-ot választottam ki.

2. Újraindítás után telepítettem azt az XP-t amibe integráltam az achi drivert. Telepítésnél fel is ismerte és sikeresen települt is az egyik sata vinyóra. Eddig gond egy szál se. De van egy másik sata vinyó is amit ugyancsak érzékelt az XP telepítő, de az a baj hogy az 1.-es vonyóra telepített "új" XP-nél nem jelent meg az óra mellett olyan ikon amivel le tudnám menet közben választani a 2.-es vinyóm.

Mit gondoltok mit csináltam rosszúl vagy mit kéne még tennem hogy használhassam ezt a funkciót?
Minden segítséget előre is köszönök :R

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#28042) jorden06 válasza brd (#28036) üzenetére


jorden06
senior tag

Akkor melyik file lehet az? Rákerestem és semmilyen outlook filet nem talált. Nem lehet, hogy azért van, mert sokszor tömörítette már őket és így máshol van az összecsomagolt file?

(#28043) ollie válasza Peak (#28040) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahh, nem elég egy kapcsoló a fordításnál, a kódot eleve többszálúnak kell megírni, az meg nem egyszerű feladat. Mivel ez egy hobbyproject, nyugodj bele, hogy ez nem lesz többszálú.

***

(#28044) brd válasza jorden06 (#28042) üzenetére


brd
nagyúr

Ha nincs agyontömörítve, egyszerűen nem fér ennyi adat benne, mert kb. 220 byte lenne egy levél, a fejléccel együtt ugye, de ez szerintem kizárt M$ adatkezeléssel (pláne, hogy gondolom csatolmány is van a levelekben itt-ott). :D Az Outlook-ban meg tudod amúgy nézni, hogy milyen adatfile-t használ, talán a profiloknál (valahol ott, ahol a fiók kapcsolódási módjait is be tudod állítani), de most pontosan nem tudom megmondani, hol, nincs előttem Outlook.

The only real valuable thing is intuition.

(#28045) brd válasza band1103 (#28041) üzenetére


brd
nagyúr

Nem tudom, milyen alaplapról (chipsetről) van szó, de pl. ICH9-nél sem működik a dolog (direkt hiányzik a driverből a funkció), de van egy remek program, amellyel megoldható a gond (szigorúan csak akkor használandó, ha a hardware támogatja a menet közbeni le/fel csatlakoztatást, mert pl. egy szokványos IDE vezérlő ettől sem lesz hotswap-képes!), úgy hívják, hogy Hotswap!.

The only real valuable thing is intuition.

(#28046) scope2007


scope2007
addikt

na első komolyabb vírus betegség után így állítottam be a rendszert:

1. antivír: kaspersky [egyelőre 30napos]
2. tűzfal: sygate personal firewall
3. tisztítók: CCleaner, Spyware Terminator

egyéb ötlet?

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28047) zeorsdfd válasza jorden06 (#28042) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Az outlookban kell megnézni hogy hol tárolja az adatfile-t. Éppen ott ahol a tömörítést csinálod ott pontosan megmutatja a helyét.
Jut eszembe, amikor azt írtam hogy "user" akkor nem feltétlenül a "user" nevű könyvtárra gondoltam hanem arra amelyik hozzád tartozik. Tehát nem "default user" és nem "all user" hanem.. na, érted, keresd már meg azt a file-t!

Vagy menj a Doc-Settings-be és nézd meg Total commander alatt melyik a legnagyobb könyvtár(Alt-Shift-Enter), abban is keresd a legnagyobbat és szépen el fogsz jutni az outlook.pst-hez.

(#28049) zeorsdfd válasza Romie (#28048) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Pláne :)

(#28050) akaido válasza scope2007 (#28046) üzenetére


akaido
addikt

Comodo Firewall ajánlott.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.