Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Sk8erPeter válasza sum-blink (#7997) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem műxik a második link. Egyébként nyugodtan kipróbálhatnál más vírusirtókat is, bajod nem lesz tőle. Én legalábbis még semmilyen vírusirtó-tesztben nem láttam az élen az általad használt programot... Elképzelhető, hogy nincsenek benne a CA adatbázisában bizonyos vírusok. Sok vesztenivalód nincs azzal, ha más progit is kipróbálsz.

Abban egyébként teljesen igazad van, hogy egyik vírusirtóról sem lehet azt mondani, hogy az a legjobb, sőt azt is csak bizonyítékokkal alátámasztva lehet állítani, hogy az egyik jobb a másiknál.

Sk8erPeter

(#8002) Sk8erPeter válasza Biga123 (#7998) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Olvass vissza, megtalálod a választ (előbb-utóbb :D).
Látom egyre több embert foglalkoztat ez a 4GB-tal kapcsolatos probléma... Mi történt, mindenki bővítette a RAM-tartalékait?

Sk8erPeter

(#8003) Sk8erPeter válasza sum-blink (#7997) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja, egyébként mi volt a nagy "hadművelet"? Megcsináltad már a Kernel által leírtakat? (Windows-könyvtárak törölgetése, módosítása egy másik vinyóról, újratelepítés formázás nélkül, stb.)
Ennyi idő alatt egyébként már rég kölcsönkérhettél volna egy vinyót, kimenthetted volna rá az adataidat, formattáltad volna a saját vinyódat, és újratelepítetted volna az egész XP-t. :U
Vagy megpróbálhattál volna egy vírusirtást egy MÁSIK gépről. :Y Így talán le tudnál irtani olyan vírusokat is, amelyek újragenerálják magukat. (Legalábbis több esély van rá.)
Próbáltad már ezek valamelyikét?

Sk8erPeter

(#8004) Cathfaern válasza Sk8erPeter (#8000) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem agyrém, NTFS-en tényleg jobban érzi magát.

Ram: amennyire leesett az ára, a hülyének is megéri :)

(#8005) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Szerintetek lehetséges az AfterFixProject (SP2 utáni frissítés gyűjtemény) befűzése SP2-es telepítőlemezre? (Már korábban is feltettem ezt a kérdést, de akkor senki nem válaszolt. ;))

Nekem a parancssoros befűzés nem működött. (pl. lúzer, van vmi ötleted? :R )

Sk8erPeter

(#8006) Sk8erPeter válasza Cathfaern (#8004) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Akkor jól gondoltam, köszi! ;)

RAM: valóban a hülyének is megéri, de a gép többi összetevőjére se ártana pénz ;) Én már tavaly nyár óta tervezem új gép vásárlását, de vhogy mindig kifolyik a pénz a kezemből más dolgokra :O Pedig már nagyon rámférne egy "gépfrissítés" - inkább el se mondom, milyen konfigom van, kinevetnétek. :D

Sk8erPeter

(#8007) Sas madár válasza Sk8erPeter (#8006) üzenetére


Sas madár
őstag

Ne aggódj láttam én már vagyonokért vásárolt gépet ami ...........
finom leszek nem ért semmit. :)
Attól,hogy valakinek nem csúcs a gépe de stabil,és elég gyors ,az jobb mint itt a haver vett most újat és 3 hónapja enm használja mert mindig garanciában van

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#8008) Sk8erPeter válasza Sas madár (#8007) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez igaz. Jobb a stabil otthoni gép, mint egy szervizben levő :D De egy csúcs gépet is össze lehet rakni úgy, hogy az stabil legyen (tehát: csúcs gép nem egyenlő instabil gép). Körültekintéssel megvásárolt gép esetén nem lehet gond. Számít az is, hogy hol veszed, és legfőképpen az, hogy miket teszel egymás mellé/alá/fölé/stb. (kompatibilitás).

Sk8erPeter

(#8009) Sk8erPeter válasza Kernel (#7996) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Jó iszogatást :DD

Sk8erPeter

(#8010) Sk8erPeter válasza KMT (#7994) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Miért is akarod "letiltani a "helyi kapcsolat"-ot?"
Nem jó ötlet, mert onnantól kezdve nem fog működni a neted, mivel routeren keresztül csatlakozol. Nálam is router van, és a Helyi kapcsolatot sose tiltom le. Nem járnék jól vele. (Tulajdonképpen nem olvastam vissza annyira, hogy mi a probléma, mert már olyan régóta húzódik a dolog, hogy azt se tudom, mi az alapvető gond.)

Sk8erPeter

(#8011) ferpetee


ferpetee
csendes tag

Van egy problémám, remélem valami egyszerű a magyarázata csak én nem jövök rá.
A gépemnek kell 4-5 perc mire kikapcsol, ha viszont a bekapcsolás és kikapcsolás közt
nem lépek a netre simán 15-20 s alatt kikapcsol. Reklám ,spy ,trójai irtókkal próbálkoztam
többel is ,nem találtak semmit.
Mi lehet a gond?

Az AutoEndTasks 1
A HungAppTimeout 1000
A WaitToKillAppTimeout 2000
Ezeket már próbáltam, nem segítettek.
Valami módon a net miatt van a hiba mert ha nem
lépek fel simán kikapcsol a gép nem vár semmire

A konfig.:
P4C800 E-Deluxe , P4 3.0GHZ , 2x512Mb Samsung , Sapphire Radeon 9600XT , Samsung 160Gb + Samsung 80Gb

WinXP Sp2, böngésző:Explorer, Firefox.

(#8012) KMT válasza Sk8erPeter (#8010) üzenetére


KMT
addikt

Azt írja mellette, hogy a hálózati kábel nincs bedugva. Ebből arra következtettem, hogy nincs is értelme, hogy ott legyen, mert amúgy is ott van mellette a vezetéknélküli kapcsolat, amivel csatalkozni tudok a netre. De ha mindkettő kell akkor legyen.

Az a gond, hogy xp betöltése után (azaz közben) több percet vár a windows, nem lehet semmilyen programot elindítani, de ami előbb betöltött automatikus indításból, az megy rendesen.

Tök jó, hogy mire megoldódik az egyik problémám, jön a másik. :F
Most pl hiába van beállítva a képernyő auto kikapcsolása, miután kikapcsol, gyorsan bekapcsol. És a tálca sem hajlandó eltűnni. Áá. Winfos. :W

[ Szerkesztve ]

(#8013) sum-blink válasza Sk8erPeter (#8002) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Így most elvileg jó (nálam), lehet regelni kell, csak akkor adja be:
http://search.ca.com/search/ca?ct=438121599&col=sa&qt=win32/sillyproxy.bq

A hadműveletből az xp másik könytárba terlepítése még hiányzik, mert azzal már megjártam. Sajna ismerősök laptopot használnak, így a vinyós dolog nem jön össze. Szerintem marad a particionálás. De most aránylag leírtottam 3-4 féle progival, net által CA-val, picit gyorsabb a rendszer - így egyenlőre ennyi volt az a bizonyos hadművelet. :P

Én szívesen kipróbálok más írtót is, de a nod32 nem akar összejönni. Még a GS-es verziót sem tudtam anno telepíteni. De hogy az XP miért nem telepíti a januári frissítéseket az egy rejtély. :(( Köszi a helpet!

(#8014) akaido válasza Karima (#7914) üzenetére


akaido
addikt

Nos már ketten vagyunk napi problem szinten USB eszköz problemmel. Ismerősömnek egy SpeedLink Racer Wheel kormányt nem sikerál működésre bírni az XP-jén. Az enyémen otthon megy, neki nem. 945GZ chipsetje SP2-je van. A gyári cd-ről hiába tesszük fel a progit, az usb ismeretlen eszközként kezeli. Nálam otthon egyből USB HID hardverként felismeri, driver fel, bekonfigel és múxik, náála nem ismeri fel az USB HID-et. Karima nevében is kérnénk segítséget! Előre is THX!

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#8015) Sk8erPeter válasza KMT (#8012) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Igen, vezetéknélküli router esetén érdekes is lenne, ha hálózati kábel lenne bedugva ;]
A "Helyi kapcsolat" véleményem szerint ettől független. El lehet tüntetni a figyelmeztetést, hogy a hálózati kábel nincs bedugva, ha nagyon zavar.
A problémára Kernel kolléga már mondott lehetséges válaszokat. Ennél okosabbat én se tudok mondani. :(

Úgy bírom, amikor valaki szidja azt az operációs rendszert, amit használ... A hiba sosem a programban van, hanem abban, aki azt fejlesztette, és abban, aki használja.
Ha valami nem működik, nem biztos, hogy egyből az XP-t kell fikázni. Ha nem tetszik, akkor ne használd, vagy csinálj helyette jobbat. :U (Ez kb. ugyanolyan, mint amikor valaki Bill Gates-t fikázza azért, mert nem működik valami a gépében... :W)

Sk8erPeter

(#8016) lúzer válasza Sk8erPeter (#8005) üzenetére


lúzer
veterán

még nem néztem végig de...

ha találsz jó tippet, írd ide!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8017) Sk8erPeter válasza sum-blink (#8013) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem értem, mi nem akar összejönni a NOD32-n?? :U
Rámész a NOD32 Gamestar-os olvasóknak szóló regisztrációs oldalára (kattints!). itt kitöltöd a "Gamestar kód" mezőt azzal a kóddal, amit a Gamestarban látsz, beírod a nevedet, az e-mail-címedet, és az e-mail-címedre fog érkezni egy felhasználónév és egy kód, amit később a frissítésnél, vagy a kereskedelmi változat letöltésénél kell beírnod. Mi ebben a nehéz?
Ezen az oldalon tudod letölteni a NOD-ot a felhasználónév és kód beírásával, amit kaptál. Ez teljesen jogtiszta és teljeskörű verzió.

Miért nem próbálod már ki? Veszítesz vele valamit? Ha ez nem tetszik, használhatod a Pandát is, mint mondtam, 30 napig teljeskörűen használhatod...
Ja, egyébként a Panda előnye, hogy már a telepítés során végigfuttat egy gyorskeresést, és a Rendszerben lévő vírusokat is egész hatékonyan megtalálja. (Tapasztalatból tudom.)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#8018) noreszz


noreszz
csendes tag

Hali!
Nekem is ugyan ez a problémám.
Általában Amikor belépnék egy játékba mint pl:Cod2 , vagy simán az asztalon netezek msn ezek akkor nyomj egy resetet a gép és ugyan ezt írja ki. :(
Gépem:p4 3ghz ,Asrock p4v88+ , 1 gb ram , 7600 GT (agp) 550 W táp.
Pls segitsetek ha tudtok!
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#8019) Sk8erPeter válasza lúzer (#8016) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Egyelőre nem találtam meg a választ. Mindenesetre írtam az általad megjelölt fórumra (:R), és meglátjuk, mi lesz a megoldás (remélhetőleg). Köszi a linket!

Sk8erPeter

(#8020) Sk8erPeter válasza noreszz (#8018) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Na most ezt mire írtad?? Használd a "Válasz" gombot/linket, azért van!
"nyomj egy resetet a gép" - ezt a mondatot - hát, hogy is mondjam finoman... - elég nehéz értelmezni. Először próbálj meg értelmesen fogalmazni, már bocs. :U

Sk8erPeter

(#8021) Sk8erPeter válasza lúzer (#8016) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Addig is, míg megleljük a megoldást:
Ha egy írott CD/DVD-re autorun-t akarok készíteni, hogy közvetlenül a lemez behelyezése után indítsa el az X fájlt (pl. setup.exe, mint alább), akkor elég készítenem egy "autorun.inf" fájlt a következő tartalommal:

[AutoRun]
open=setup.exe
icon=setup.exe,0

:F
Így elindul?
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#8022) CactuS válasza Sk8erPeter (#8021) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pl:

"[autorun]
OPEN=SETUP.EXE
ICON=BW.ICO"

De igen, lényegében így :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8023) Sk8erPeter válasza CactuS (#8022) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hátttöööööö... Én is ugyanezt írtam. :U
De azért köszi! (Ja, csak az *.ico-t nem ugyanúgy írtam, de én is pontosan erre gondoltam.)

Sk8erPeter

(#8024) CactuS válasza Sk8erPeter (#8023) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, így utólag már nekem is szemet szúr, azt hiszem tegnap este már csak a kezem pörgött, az agyam nem :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8025) sti10p


sti10p
senior tag

Helo.
Ha megnyitok egy dosos ablakot pl a netstat programot akkor felvillan és utánna rögtön bezáródik. Mit kell csinálni hogy nyitva is maradjanak?

XY

(#8026) sti10p válasza sti10p (#8025) üzenetére


sti10p
senior tag

Megtaláltam a tulajdonságoknál, most nyitva marad de azt írja hogy a "program nem fér el a memóriában."

XY

(#8027) lúzer válasza sti10p (#8026) üzenetére


lúzer
veterán

csinálj róla egy parancsikont, pif fájlt.
és annak a tulajdonságablakán lesz egy memória fül,ott állítgass

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8028) Hasaggymeg


Hasaggymeg
veterán

Az újraindulás esemény Save Dump( a windows hibakeresés céljából újraindította a számítógépet....stb.)előtt 1 mp-re MINDIG ott van a naplózásban DHCP hiba(a számítógép a .....hálozati címü kártyához tartozó ....IP bérletét a DHCP kiszolgáló elutasította,és valami DHCPNACK üzenetet küldött.)Valaki lefordítaná nekem ezt magyarra(vagy angolra is jó),és útbaigazítana mit tegyek ez ellen?A Comodo tüzfal volna a baj?Amúgy a naplózás tele van ezzel a hibaüzenettel,de nem mindig követi újraindítás.Okozhatja ez az újraindulást?Köszönöm(Comodo firewall pro 3.0) :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#8029) CactuS válasza Hasaggymeg (#8028) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem hiszem, hogy DHCP hiba ilyet okozna ( DHCP angolul Dynamic Host Configuration Protocol). Lényegében a gépednek IP címet oszt ki. Nem tudom milyen Neted van, esetleg routeed, és ott nincsen belőve rendesen a DHCP. Sajátgép ->Tulajdonságok->Speciális-> középen a Rendszerhiba alatt vedd ki az automatuikus újraindítást. Akkor elvileg látni fogsz egy hibakódot (betűk és számok valahol középtájt (hexa)), az alapján már lehet keresni, hogy mi a baja az oprendszernek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8030) CactuS válasza sti10p (#8025) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Start/futtatás, majd: "cmd", ekkor kapsz egy dos ablakot, ami nem záródik be.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#8031) @lbert


@lbert
tag

Töltöttem le betükészletet és bemásolás után nem látja a word.
Hogyan vehetem rá, hogy felismerje?

(#8032) lúzer válasza @lbert (#8031) üzenetére


lúzer
veterán

intéző: C:\WINDOWS\Fonts
fájl->új betűkészlet telepítése

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8033) @lbert válasza lúzer (#8032) üzenetére


@lbert
tag

Odáig ok, hogy C:\WINDOWS\

Csak a Fonts mappa rejrett system és nem jeleníti meg.
TCm-ben az atríbunot is megvátoztattam, de úgy sem mutatja.

Hogyan tovább?

(#8034) Nkboy válasza @lbert (#8033) üzenetére


Nkboy
senior tag

Rejtett mappa lenne a Fonts könyvtár? Ahogy Lúzer kolléga leírta annak úgy kellene működnie!

Ha nem tévedek, és ha csak simán be van másolva a betűtípus, akkor is kéne látnia a Word-nek, mivelhogy ő is abba a mappába teszi a betükészleteket, és onnét is használja.

[ Szerkesztve ]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#8035) @lbert válasza Nkboy (#8034) üzenetére


@lbert
tag

Nos ez az!
Máskor is adtam már hozzá betűtiput és látta. Igaz az nem ez az op rendszer volt.
Xp ugyan de nem ez. Mindamellett meg szedett le egy rakás frissítést így még az sem lehet hogy dög az op.
De sem ez, sem az nem látja.
Hogy van ez most, nem értem. Hülye ez az xp!

Mi több! Most néztem meg TCm-ben, hogy még egy rakás más mappát nem lát c-ben.
És pedig alapértelmezetten nem sys, és nem hid.

?????

[ Szerkesztve ]

(#8036) Nkboy válasza @lbert (#8035) üzenetére


Nkboy
senior tag

Ha a letöltött betütipusra dupla klikket nyomsz akkor nem telepíti magát automatikusan?

[ Szerkesztve ]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#8037) @lbert válasza Nkboy (#8036) üzenetére


@lbert
tag

Na ezt még nem próbáltam!

Na lássuk a maci!
-------------------------------------------------
Nos semmi. Sőt més egy rakás olyan TTF fájlt nem lát ami eredetileg benne van.
Nem lehet hogy valami office alkalmazás hiányozhat ami ezt a tipust kezelné?

[ Szerkesztve ]

(#8038) Nkboy válasza @lbert (#8037) üzenetére


Nkboy
senior tag

Én úgy szoktam csinálni office telepítésnél, hogy a Wordnek mindene a sajátgépről fusson. Ilyenkor tuti, hogy felrak minden betüt ami benne van.

Sőt més egy rakás olyan TTF fájlt nem lát ami eredetileg benne van.
Nem lehet hogy valami office alkalmazás hiányozhat ami ezt a tipust kezelné?
Ami eredetileg benn van az meg nem tünhet el office összetevő hiánya miatt, mert friss op rendszer esetén, még fent sincs az office, de az alap betütipusok megvannak. :)

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#8039) @lbert válasza Nkboy (#8038) üzenetére


@lbert
tag

Akkor kérdés nyitva marad.

(#8040) lúzer válasza @lbert (#8033) üzenetére


lúzer
veterán

Ne már srácok :(((
Ha rejtett mappa a fonts hogy másolod oda????

Egyébként intéző-eszközök- mappa beállításai - nézet
oprendszer fájljai...
rejtett fájlok....

megjelenítés be

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8041) @lbert válasza lúzer (#8040) üzenetére


@lbert
tag

Tcm-ben rejtett fájlok megjelenítése be van állítva!
Az intőzőben meg nem bukkantam rá a beállításokra de majd megnézem. Tudom hogy van ilyen csak nem találtam meg.

(#8042) Makaveli


Makaveli
senior tag

Mennyire veszélyes ez a témaváltás?
Tudjátok ez: [link]
Ameddig nem kérem ki a véleményeteket én nem kezdek bele.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#8043) Relevance007 válasza lúzer (#7864) üzenetére


Relevance007
csendes tag

Nos, áltvált, de már átállítgattam az engedélyeket, így az újratelepítés utáni állapotot jelenleg nem tudom reprodukálni. Majd a legközelebbi újratelepítésnél.

(#8044) Relevance007 válasza lúzer (#7864) üzenetére


Relevance007
csendes tag

Nos, áltvált, de már átállítgattam az engedélyeket, így az újratelepítés utáni állapotot jelenleg nem tudom reprodukálni, így nem tudom, hogy akkor átváltott volna-e. Majd a legközelebbi újratelepítésnél.

[ Szerkesztve ]

(#8045) roPHka


roPHka
senior tag

olyan problémám lenne, hogy adott egy gép, melynek úgy néz ki mindegyik alkotórésze hibátlan.
Memtest, prime95 meg ilyen nyalánkságot futtatva már voltak, nem volt gond.
Memóriahiba nincs, proci nem melegszik, bírta a kiképzést igaz a prime95 nem volt teljesen végig futtatva, csak pár órát hagytam hogy menjen.
A hibajelenség a következő:
volt újratelepítve is Windows, de most így 1 hét elteltével ismételten előjött a hiba, mely annyiból áll, hogy a windows betöltését követően a start menü és a tálca egy kissé elromlik.
Ha a vezérlőpultra ráállok az egérkurzorral akkor nem kúszik elő a listája, és ha bal
egérgombot nyomok rajta akkor megnyitja új ablakban, és innentől kezdve előjön olyan hiba is, hogy ha a felbontást átállítom automatikusan, vagy ha egy programot elindítok ami nem ugyanabban a felbontásban fut mint az XP, akkor a start menü végleg tönkremegy, és a start menü bal része ahol az utoljára megnyitott programok listája van, teljesen besötétül.
Hiába állítom vissza a felbontást, nem történik semmi. Ilyenkor csak egy újraindítás segít a rendszeren, de utána ismét előjön újra és újra a hiba, és csak ugyanúgy lehet kiküszöbölni ha ismét nyomok egy resetet.
A hozzáértők szerint mi lehet a gond?
Én nem hardveres hibára gondolok, ugyanis driver is volt cserélgetve, a videókártyák is tökéletesek, de semmi.
A windows újratelepítést követően jó volt egy darabig az egész, de mint említettem 1 hét elteltével újra előjött a hiba.
Valami ötletet várnék, előre is köszönöm.

(#8046) Jarod1 válasza roPHka (#8045) üzenetére


Jarod1
addikt

Sp1 v sp2 fent van?

(#8047) Makaveli


Makaveli
senior tag

?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#8048) Biga123 válasza Sk8erPeter (#8002) üzenetére


Biga123
addikt

Köszi,, :DDD

elkezdem lassan átnyálazniezt a 8000 HSz-t.. :Y :DDD

Amúgy sántít a dolog mert 3.25GB-ot lát a Win...és közbe meg egy 64MB os vidkarim van most... :F

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#8049) Sk8erPeter válasza Makaveli (#8047) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nos, én személy szerint nem szeretném, ha az XP-m Vista-kinézetű lenne, mert rohadtul nem mozgat meg a dolog.
Egyébként meg ez szerintem nem kapcsolódik a témához, aki akar ilyen skint az XP-jéhez, az tegye fel, aki meg nem, az ne tegye fel. Szerintem ennyivel a téma túl is van tárgyalva, azt elemezgetni, hogy jól néz-e ki, vagy sem, teljesen felesleges. :U (Nem is értem, ez számodra miért olyan fontos...)

Sk8erPeter

(#8050) Sk8erPeter válasza roPHka (#8045) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Lehet, hogy hülye kérdés, de biztos vagy benne, hogy a Windows telepítő CD-d hibátlan?

Egyébként elég furcsán fogalmazol: "olyan problémám lenne, hogy adott egy gép, melynek úgy néz ki mindegyik alkotórésze hibátlan." Hmm, ez probléma lenne? ;]

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.