Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86451) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Le vagyok maradva, az MS fiók (mint főfiók, ami ezek szerint már nem az), bármikor törölhető.
Ezért nem kell már az áruházba belépéshez sem. Ez mióta van?

(#86452) netpeti98 válasza ΞΔGLΞ (#86451) üzenetére


netpeti98
addikt

Most nézem asztali Windows 10-en egy local account alatt, és ott se kell már bejelentkezni az Áruházból való letöltéshez. Rákeresve sehol nem írnak erről a lehetőségről, valószínűleg mostanában adhatták hozzá.

(#86453) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Akkor haverom Lumia 435-ön is ez miatt produkálja azt,hogy bárhol tudja használni az email+jelszót csak Áruházban nem fogadja el a jelszót? Azt mondja,hogy bárhol elfogadja a jelszót csak áruháznál nem és gmail fiókja van Windows Phone 8.1-el. Ilynekor mit lehet tenni? :F

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#86454) ΞΔGLΞ válasza netpeti98 (#86452) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor ez új dolog lehet eléggé, mert itt még senki nem említette. Csodálkoztam is, amikor wdrt után végre az utolsó 321 is feltelepült, na akkor belépek az áruházba frissíteni minden applikációt, már épp készültem rá, hogy kéri a Ms fiókot, erre paff már a kezdőoldalon is voltam.

(#86455) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A 930-am hetek óta nem frissült, a verziószám ....14936.1000. Van ennél újabb?

(#86456) starr válasza Pikkolo^^ (#86455) üzenetére


starr
őstag

Ez az insider fast ring. Talán pár napja jött oda egy újabb. Nézd meg a gépházban, hogy benne vagy-e az insiderben, és fast-ra van-e állítva. Különben nem fog jönni semmi jövő tavaszig :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86457) Pikkolo^^ válasza starr (#86456) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Benne vagyok, direkt du néztem meg, mert már hiányoltam az újabb fagyásokat ;]

(#86458) Pacee87 válasza ΞΔGLΞ (#86454) üzenetére


Pacee87
aktív tag

.189 alatt is engedett letölteni az áruházból wdrt után közvetlenül MS bejelentkezés nélkül! Meg is lepődtem rajta! Kapcsolatok majd lassan betölti a képeket, nálam is így volt, olvass vissza a 950 topikban.

(#86459) netpeti98 válasza ΞΔGLΞ (#86454) üzenetére


netpeti98
addikt

Asztalon böngészni és frissíteni lehetett (a gyári programokat) fiók nélkül is az Áruházban, de nem rémlik, hogy engedett volna a mást is telepíteni a fiók megadása nélkül eddig. A letöltésre kattintva rögtön feljött a bejelentkezés. A régi neten se említik sehol, valószínűleg az évfordulós frissítés hozhatta magával.
Mindenesetre érdekes, bár mobilon nem hiszem hogy sokan lennének akik fiók nélkül használják a készüléket. :)

[ Szerkesztve ]

(#86460) TFSi válasza ΞΔGLΞ (#86417) üzenetére


TFSi
őstag

Nálam egy nap után, 321-es telepítést követően plusz egy ki-bekapcsolással egyelőre bugmentesnek tűnik. A kapcsolatok ikonnal én nem szórakozom, mert a legkisebb méretben használom. A fotózás is megy, mint eddig, bár az utólagos feljavítás időbe telik. Szólok, ha lesz valami.

Még update előtt vettem fel 720p/60fps videót és csinált benne egy jó kis szaggatást, mondjuk csak egyszer fél mp erejéig..

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#86461) ΞΔGLΞ válasza Pacee87 (#86458) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor jöhetett ez az újítás, mert az évfordulósnál még kellett egy MS fiók.
-------------------

(#86460) TFSi

Nálam most minden jó újra, kivéve a kapcsolatok, az meghalt rendesen.

------------------

(#86459) netpeti98

Mint írtam is az évfordulósnál még kellett a fiók mindenhez, ez csak úgy jött a 189-el szép csendben... :)

(#86462) FoLey-v válasza FoLey-v (#86453) üzenetére


FoLey-v
addikt

Valaki? Csak Áruházban csinálja azt,hogy letöltés közben állandóan kéri a kódot,de máshol elfogadja.

Lumia 435 és Windows Phone 8.1

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#86463) Bodz


Bodz
nagyúr

Kinyírták az eBay appot... Azt hiszem ez az utolsó csepp a pohárban. Nekem ennyi volt a WP.

(#86464) Gömbike válasza FoLey-v (#86462) üzenetére


Gömbike
senior tag

Kód nélkül enged letölteni, frissíteni. Nem is emlékszem, mikor kért utoljára kódot.

Viszont a böngésző szövegtördelési problémám most megoldódott. :R

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#86465) Xantal válasza Bodz (#86463) üzenetére


Xantal
tag

Szia. Nálam úgy tűnik megy még. Bár egy ideje már nem jön értesítés. Mi a gond nálad?

GI

(#86466) Bodz válasza Xantal (#86465) üzenetére


Bodz
nagyúr

Tegnap meg nekem is ment... Ma pedig...

[ Szerkesztve ]

(#86467) Plazmacucci válasza Bodz (#86466) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:DDD
Már nem tudok sírni

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#86468) Xantal válasza Bodz (#86466) üzenetére


Xantal
tag

Ez nem túl biztató. Figyelni fogom. :W

GI

(#86469) Xantal válasza Bodz (#86466) üzenetére


Xantal
tag

Ez nem túl biztató. Figyelni fogom. :W
Az enyém is frissült.

Kicsit korán van még.

[ Szerkesztve ]

GI

(#86470) turbulencia8 válasza Bodz (#86466) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az app mivel volt jobb, mint a bongeszo? Nekem nagyon gyagyinak tunt, amikor teszteltem.

(#86471) hroberto válasza turbulencia8 (#86470) üzenetére


hroberto
veterán

Itt nem is ez a lényeg. Hanem egy újabb szög a koporsóba... :(

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#86472) Bogyó bá' válasza hroberto (#86471) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Van ennek a döglődésnek jó oldala is: annyira leesett a wines telók ára, hogy pár perce rendeltem az asszonynak is egy 650DS-t sz*ré-h*gyé', ezt fogja kapni karácsonyra az egyébként a mai napig hibátlanul működő 610-ese helyett. Jövő keddre ígérik a szállítást. Kap egy szép fehér bőrtokot hozzá.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#86473) hroberto válasza Bogyó bá' (#86472) üzenetére


hroberto
veterán

Ez tényleg jó ár... A barátnőmnek jó lenne egy ilyen. Csak hát a garancia...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#86474) Boonen007


Boonen007
őstag

Ne mar, komolyan kinyirtak? Masik kerdes, rendeltem mostanaban ebayen egy termeket es egyszer csak kaptam egy emailt, hogy az outlook naptar felvette a rendelest a naptarba, ezt hogy? Eddig nem vokt ilyen.

(#86475) Spet válasza Boonen007 (#86474) üzenetére


Spet
addikt

Működik, nem tudom miért kell ilyeneket terjeszteni :U

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#86476) tyan válasza Bogyó bá' (#86472) üzenetére


tyan
senior tag

Ez valóban jó ár, de én süllyedő hajóra nem szállnék fel. Én is gondolkodtam a 650-ben, de végül droid mellett döntöttem, nekem már nem érné meg ilyen telefonba pénzt rakni. Pedig egy jó koncepció lenne a WP, de az MS-nek sikerült elcseszni... Lassan már ott tartunk, hogy butafon lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#86477) Bogyó bá' válasza tyan (#86476) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ennyiért csak übergagyi megjelenésű droidot adnak, 5.1-es vagy régebbi oprendszerrel, 8 GB tárhellyel. Na ahhoz meg nekem nincs idegzetem... ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#86478) scyllarus válasza Bogyó bá' (#86477) üzenetére


scyllarus
veterán

Viszont 3000 ft-tal többért ennél sokkal szebb, valódi okostelefont adnak :)
(Mindamellett a 650 nem csúnya valóban)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86479) spider80 válasza scyllarus (#86478) üzenetére


spider80
őstag

650-nél sokkal szebb okostelefon 40 ezerért? Melyik az?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#86480) Bogyó bá' válasza tyan (#86476) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szó nincs a süllyedő hajóra felszállásról: én már 5 éve rajta vagyok, de még egyelőre nem süllyedtünk el. :))

Kevés alkalmazást használok, ami nekem tényleg kell, az - még - működik és elérhető. Echte kínai telefon nekem ciki (53 éves vagyok), játszani nem játszom rajta semmit. Az iPhone kicsi SE-jét szívesen elfogadnám, de ahhoz egyrészt csóró vagyok (meg tudnám éppen venni, de semmilyen telefonra nem szánok annyit), másrészt meg a dual-SIM hiánya miatt eleve kiesik. Évekig gyakoroltam a "minden zsebemben egy telefon" állapotot, és nem igazán tetszett. :O

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#86481) ZavaBalazs válasza spider80 (#86479) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

annyiért viheted a 930-amat, az szerintem szebb. :DDD

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#86483) Nooeca


Nooeca
senior tag

Igazából az a helyzet hogy most 3 hete csak a mobilomra vagyok utalva, es amióta jött ez a frissítés semmit nem vettem észre kivéve az akkuidot ami jelentősen javult a botrányos .189??-rol.

Szóval nálam ez mar csillagos 5-os, még par ilyen batterry update
es rendben vagyunk... Csak az RS2 ne tegye majd tönkre mint most az RS1 tette.

(#86488) captainnemo


captainnemo
aktív tag

Én most veszek kísérletképpen egy 950-est, a jó kamera és a dual sim miatt. nem nagyon látok olyan telefont droidosat sem ami dual simes és a mobil szinten "csúcs" kamerája van. Van a 950-esnek topikja külön? Nem találtam. Régebben volt windowsos mobilom de eladtam mert nem tudtam megbékélni pár dologgal, de láttam az egyik kollégámnál ezek közül sokat javítottak. Egyelőre nem véglegesen veszem meg hanem megtartom a droidos telefont, hátha nem jön be.

(#86490) ZavaBalazs válasza captainnemo (#86488) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

[link]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#86491) Boonen007


Boonen007
őstag

Most akkor mi van az ebay appal?

[ Szerkesztve ]

(#86492) Pearce válasza Boonen007 (#86491) üzenetére


Pearce
aktív tag

(#86493) Cane válasza Pearce (#86492) üzenetére


Cane
őstag

Majd amikor az a hír jön ki, hogy a Windows Phone oprendszer nem támogatja többé a Lumia sorozatot. ;)

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#86494) Spet válasza Boonen007 (#86491) üzenetére


Spet
addikt

Nézd meg mobilról, hogy elérhető-e még telefonra erről a linkről. Ha telepítve van akkor ugyanúgy használható (még).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#86495) mirci18 válasza Pearce (#86492) üzenetére


mirci18
addikt

Napokkal ezelőtti hír.
Ilyen híreket minden héten tudnak ide az emberek beírni sajnos.
Mondjuk az ebay-t nem sajnálom mert rossz volt jobb a böngészős verzió.

Én már csak arra lennék kiváncsi hogy meddig lesznek még itt emberek a fórumon akik elhiszik azt hogy majd egy új frissítés érkezése után jobb lesz a telefon.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#86496) Bogyó bá' válasza mirci18 (#86495) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én meg arra lennék kíváncsi, hogy aki utálja a W10M platformot, azt miért eszi itt a fene minden nap?
Miért kínozza magát, miért nem vált Androidra / iOS-re? Jobb lenne mindenkinek.... :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#86498) mirci18 válasza Bogyó bá' (#86496) üzenetére


mirci18
addikt

Hát ez is egy meglátás.

Én ezért nem is tettem fel a 10-et mert csak a rosszat hallom róla.
Maradok 8.1-nél aztán jövőre android.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#86499) zoger válasza zoger (#86309) üzenetére


zoger
tag

Leadtam szervízre és addig cserébe kaptam egy vodafone smart 4 típusú telefont. Ok, hogy fél giga ram, meg pocsék kijelző, meg szar kamera, de most 3. napja használom s eddig tökéletes. Pozitív csalódás számomra. Gondolom legalább lesz egy hét mire visszakapom a lumiát, kíváncsi leszek mit produkál addig.

(#86500) mtomi95 válasza Bogyó bá' (#86496) üzenetére


mtomi95
senior tag

+1

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.