Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86507) juvegamer


juvegamer
tag

Én is megjártam egy androidos Alcatellel (Alcatel Pop Up 5.0) pedig itt a mobilarénás tesztben dícsérték, az első példány gyári hibás volt, a második meg jó volt csak annyira halk volt a hangszórója hogy az utcán nem lehetett vele telefonálni mert nem hallottam semmit. Úgyhogy végül meguntam és kicseréltettem egy Lumia 650-re.
Kérdezném is hogy Win 10 alatt a térképekben már nincs offline navigáció?!? (a 8.1-es 640-en működött) Ma kipróbáltam és nem mutatott semmit csak fehér képernyőt meg a menüsávot. Ha átváltottam mobilinternetre akkor működött rendesen, de net nélkül semmi.

(#86508) Bogyó bá' válasza juvegamer (#86507) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

De működik OFF-line is, csak előtte le kell tölteni a szükséges térképeket. ;)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#86509) FoLey-v válasza Gömbike (#86464) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nem jó továbbra is kéri a kódot. :((( Alaphelyzet állítás nélkül más megoldás van?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#86510) juvegamer válasza Bogyó bá' (#86508) üzenetére


juvegamer
tag

És honnét lehet letölteni?

(#86511) hroberto válasza juvegamer (#86510) üzenetére


hroberto
veterán

Megnyitod az appot, beállítások és Offline térképek.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#86512) scyllarus válasza juvegamer (#86510) üzenetére


scyllarus
veterán

A Térképek alkalmazáson belül, három pötty- beállítások- Offline térképek

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#86522) Bogyó bá' válasza Ricardo (#86520) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ha el kell menjek tárgyalni, akkor én a fémházas Lumia 650-et és a szintén fémházas, W10-es Lenovo tabletet (Miix II 8) dobom ki magam elé az asztalra. A kettő összesen ér egy 'százast', és az utóbbin még az Autocad is röhögve elfut eldöcög. ;] A tablet a BT-s billentyűzetes tokkal és picurka BT-s egérrel tök komplett PC, mindenre megfelel adott körülmények között. Adataim, munkáim naponta szinkronizálva a dolgozós asztali géppel.

szerk: én már maradok full-windowsos vén hülye. :))

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#86523) Pehi


Pehi
senior tag

Szevasztok! Microsoft 550 készüléken hogy tudnánk kitörölni a microsoft fiókot? Elfelejtettük a jelszót,és szeretnénk egy újat csinálni! Előre is köszönöm! :R

(#86525) mirci18


mirci18
addikt

Telefon alaphelyzetbe állíltása más megoldás nincs.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#86526) starr


starr
őstag

Elnézést, hogy megzavarom a diskurzust!
Itt egy ADBlock megoldás Wifi kapcsolat esetére: [link]

[ Szerkesztve ]

(#86528) btudos


btudos
Topikgazda

Ne offoljuk tovább a topikot, semmi szükség rá, nem erre van! :(((

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#86529) ΞΔGLΞ válasza mirci18 (#86515) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én sok telefont kipróbáltam, az általad felhozottakat is, de inkább hagyjuk. Labdába sem rúghatnak a 950 (xl) mellett, kb s7 edge szintet sem érik el.
Egyszerűen a 950-ek oda vissza verik ezeket, hiába a parasztvakítós, csináld magad legós fényképező építés. A sok szívás, ami WM van, az egyedüli amiben kiemelkednek a két flagship fotózási képessége és ebből adódó kiváló minőség a mobilok közt.

-----------------

Egyébként most újra helyreállt nálam minden, még a kapcsolatok is újraéledt! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86530) Francia91


Francia91
veterán

A Lumia 950-essel párosítottam a Canon Pixma MP540-es nyomtatót BT-n keresztül, de a nyomtatók között a "Nyomtatás" rábökése után nem látja... Mindenképpen csak WIFI-s nyomtatót hajlandó elfogadni... Próbáltam a "Megosztás"-t a párosított nyomtatóra, de nem tudott vele mit kezdeni..
Anno a Nokia N8-asommal prímán tudtam nyomtatni BT-n keresztül ugyanezzel a nyomtatóval
Működésre lehet ezt bírni valahogy, vagy csak WIFI-s nyomtatás játszik a támogatott nyomtatókkal?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#86531) duo


duo
őstag

néha úgyérzem az MS gondol azokra is akik többé kevésbé é p p e n elégedettek. nehogymá'
nálam RP ringen 2 hónapja nincs semmi baj, a kapcsolatok csempén kivül de arról meg leszoktam.
Erreföl. elkezdett random újraindulni. nem használat közben, hanem zsebben, asztalon, éjjeliszekrényen.
(egy ideje a 8.1 alatt is csinálta. w10m-en nem.) :(
a telepítés a szokott és működő WDRT-s módon történt. HR nem volt, nehogy az legyen a gyíkja.
hardveres gond lesz?
formázzam a memória kártyát, hátha attól van? (valahol olvastam korábban)
garancia már csak szoftveres van rá. (vodánál úgy adták, hogy egy év hw+sw plusz 1 év sw garancia.)
szóval ha beküldöm is max WDRTvel újrahúzzák és ugyanott vagyok ahol a part szakad.

lumia 640LTE.

másnak hasonló probléma van e?

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#86532) Pacee87 válasza Francia91 (#86530) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Az egyetlen esélyed, ha találsz olyan appot ami képes BT-n keresztül nyomtatni. Gondolom ezen a nyomtatón nincs wifi...
Nekem a most vásárolt MG7700-t sem találja meg, igaz nincs is a támogatott készülékek között, ami nem tudom, hogy a Canonra vagy az MS-re nézve nagyobb szégyen-e...
Print app for wifi printerrel megy, de csak képet, fizetség ellenében PDF-et is, de még nem próbáltam.

Duo: SD kártya formázás mindenképpen megér egy próbát! SIM kártya milyen korú lehet?

[ Szerkesztve ]

(#86533) duo válasza Pacee87 (#86532) üzenetére


duo
őstag

simkártya 4 éves

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#86534) Cane


Cane
őstag

Fast ring frissítés után a híváslista, üzenetek menüje félig magyar, félig angol lett. Brávó! :S

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#86535) confuser válasza Cane (#86534) üzenetére


confuser
senior tag

Szóval egy fejlesztés alatt álló rendszeren nem a fordítás a prio1 a fejlesztőknél? Hát ez felháborító! Abszolút neked találták ki az Insider programot!

(#86536) hroberto válasza confuser (#86535) üzenetére


hroberto
veterán

:C :DD

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#86537) Cane válasza confuser (#86535) üzenetére


Cane
őstag

Fast ringen az előző verzió legalább rendesen le volt fordítva. Szerinted akkor ez így tök rendben van? Hónapok óta nem volt ilyen jellegű amatőr bug. Attól még, hogy insider, nem törvényszerűen kell szarabbnak lennie.

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#86538) Cane válasza Cane (#86537) üzenetére


Cane
őstag

Természetesen visszajelzést szoktam küldeni az észlelt hibákról és ide is be szoktam írni a tapasztalatokat, hogy a FEJLESZTÉS, (nem próbálgatás, gányolás, taknyolás) egyre jobb legyen, attól függetlenül, hogy insider vagy nem.
Tehát okosságokat írva szükséges trollkodni, meg tapsikoli arra, aki észrevételt tesz itt és a visszajelzési központban is.
Bravó#2!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#86540) Cane válasza martin66 (#86539) üzenetére


Cane
őstag

Akkor ez is készülékfüggő. :)

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#86541) tyan válasza duo (#86531) üzenetére


tyan
senior tag

Nálam a Lumia 530 produkálta ezeket a random újraindulásokat. Ez nálam mindig csak akkor fordult elő, amikor wifivel neteztem. Mindig így ment a dolog: benne vagyok egy-két alkalmazásban, egyszer csak kifagy a telefon, a wifit bontja, átrakja magát repülő üzemmódba, majd a telefon újraindul. Ez heti egyszer mindig megtörtént. Természetesen Wdrt többször is megtörtént, hr is. Jelenleg nincs a telcsiben microsd, de nagy ritkán így is produkálja a hibát.
A telcsiben a 16 GB-os memóriakártya is tönkrement, amit szerencsére gariban cserélni fognak. Azt nem tudom, hogy a memókárty tönkremenetelében szerepe van-e a random újraindulgatásoknak vagy sem.

(#86542) tyan


tyan
senior tag

WP 8.1 esetén tapasztaltatok olyan bugot, hogy hosszabb (mondjuk egész éjszakán át bekapcsolt) wifi használatot követően a wifi kapcsolat bontása után a mobilnet nem működik. Bekapcsolom a mobilnetet és az nem megy. Az addig rendben van, hogy egy újraindítás megoldja, de azért ez így nem okés.

(#86543) Francia91 válasza Pacee87 (#86532) üzenetére


Francia91
veterán

Nincs WIFI a Pixma MP540-esen.
Csak ezért meg nem veszek másik nyomtatót, mert a legjobbak között van ma is fotónyomtatásban, újban ekkora felbontásút 50k körül kapok minimum....

Akkor nézek valami alkalmazást, hátha...

A párosított BT eszközöknél látja, hogy nyomtatóról van szó, ezért nem értem a dolgot... A "szar, elavult" Symbian meg egyből képes nyomtatni BT-n keresztül. Jah, most kipróbáltam a Nokia N82-esemmel, az is nyomtat BT-n keresztül.... :D

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#86544) Pacee87 válasza duo (#86533) üzenetére


Pacee87
aktív tag

A helyedben cseréltetném...

(#86545) mtomi95


mtomi95
senior tag

Már egy ideje van ez a problémám, nem hiszem hogy lehet orvosolni, de megkérdezem hátha...
Mindkét Lumia telefonom, mesterséges és szórt természetes fény mellett borzalmas képeket csinál. Illetve nem csinálna, csak az utolsó simítások egyszerűen színtelen, árnyék talan, életlen, egy szóval siralmas képeket csinál...
Nem lehet ez a szart valahogy kikapcsolni? Igazán nincs ilyenre szükségem. Ott tartok, hogy egy beltéri képhez egy huawei y300 élesebb képet készít mint a 640-eim és inkább azzal fényképezek ...
Kültéren már jobb a helyzet, de biztos vagyok benne, hogy ez egy szoftveres lehűlyítés... Tudna és mielőtt simítgatna tud is jobbat ez a készülék is...
Windows 8.1 és Lumia kamerával is ilyen szar képeket csinált, nem a 10 miatt van.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#86546) starr válasza mtomi95 (#86545) üzenetére


starr
őstag

:DDD
Registry:
HKLM / Software / OEM / Nokia / Camera / Barc
"IsEnabled" 1-ről 0-ra állítani.
Viszont ilyenkor jóval zajosabb lesz a kép.
Interop Tools-ra googlizz rá, azzal lehet.
Amúgy nekem 8.1-en nem volt ilyen elmosott, mint W10 alatt,de W10-en sem vészes, teljesen vállalható.
Biztos, hogy Nálad az utolsó simítások miatt van?

[ Szerkesztve ]

(#86547) mtomi95 válasza starr (#86546) üzenetére


mtomi95
senior tag

Mi más miatt lehet ez még?
A videók élesek.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#86548) starr válasza mtomi95 (#86547) üzenetére


starr
őstag

Szar a képvezérlés, magasra állítja az ISO-t, emiatt erősebb zajszűrést alkalmaz.
Próbáld meg mauálisan 100, max 200-ra erőltetni, és nézd meg jobb-e.
A ProShot jobb ilyen szempontből, csak ház az meg fizetős.

(#86549) Joker88


Joker88
őstag

ha jól emlékszem, az utolsó W10 frissítés listája tartalmazott egy olyan pontot,hogy akkuidő javítása..
na htá ez nálam nem jelentkezik,sőt.. :D
egy nap alatt megadja magát mobilnet nélkül.. :U

In loving memory of Garrett Lockhart

(#86550) martin66 válasza Joker88 (#86549) üzenetére


martin66
senior tag

Nálam nagyon jelentkezik.

Meg vagyok elégedve az új buildel. A 24 órát sikerült kb 36 órára kitolni. L950 .321 ugyanúgy es sokat használom full fénnyel folyamatos wifi es 4g vel. És minden tényleg kicsit gyorsabb és pörgősebb lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.