Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) pushalias válasza sokol (#7799) üzenetére


pushalias
addikt

Rádugod a pécédre, megjelenik mint háttértároló, és a sokat mondó Dokumentumok elnevezésű mappájába beletologatod amit akarsz. Vagy SkyDrive-on tárolod, és akkor eléred pécéről és a telefonról is. Vagy elküldöd magadnak e-mailben. Vagy felteszed Boxra, Dropboxra, akármi. :)

Honor 9 / HP 8470P

(#7802) sokol válasza pushalias (#7801) üzenetére


sokol
tag

Igen pont ezt csináltam,csak amikor átakartam húzni a fájl kiírta ,hogy:

"Az eszköz nem támogatja a következő fájltípust:[fájl neve].Ha ez egy média fájl,lehet ,hogy a Media playerrel át tudja alakítani másolás előtt lejátszható formátúvá"

(#7803) randras


randras
veterán

Elvetettem a Lumia 820 ötletét, ennyit nem szánok egy ismeretlen platformra, és élőben sem volt meggyőző... Van valami komoly hiba a 900-al? Mesélnétek róla?

[ Szerkesztve ]

(#7804) pushalias válasza sokol (#7802) üzenetére


pushalias
addikt

Érdekes ...

Honor 9 / HP 8470P

(#7805) Plazmacucci válasza randras (#7803) üzenetére


Plazmacucci
félisten

WP7.5 fut rajta.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7806) randras válasza Plazmacucci (#7805) üzenetére


randras
veterán

Igen, úgy értem ezek kívül.

(#7807) negyedes válasza sokol (#7802) üzenetére


negyedes
addikt

Milyen a formatuma a dokumentumnak?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7808) Plazmacucci válasza randras (#7806) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az értesítések sose fognak rajta rendesen működni. Se skype, se viber, se facebook.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7809) Lall válasza randras (#7806) üzenetére


Lall
veterán

Nekem az van (mar 7.8-al). Elotte is wp-s telefonjaim voltak. Nekem szemely szerint semmi bajom vele, sot eddigi legjobb. Ha tisztaban vagy a wp korlataival, batran merem ajanlani. (de tisztaban vagy vele, mert olvastam, hogy elotte volt mar neked is)

Plazmacucci: Csak a sajat nevedben. Az osszes Viber ertesitesem azonnal megjon. A masik kettorol nem tudok nyilatkozni, skype-ot nem, facebookot pedig nagyon ritkan hasznalom.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7810) btudos válasza Oppenheimer (#7793) üzenetére


btudos
Topikgazda

Na ez rohadt érdekes, nálam így néz ki a dolog.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7811) sokol válasza negyedes (#7807) üzenetére


sokol
tag

doc,docx pdf, mindegyiknél ugyanaz van.

(#7812) Воланд válasza btudos (#7810) üzenetére


Воланд
titán

mondtam en, hogy te valami referenciakeszuleket kaptal. :)

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7813) btudos válasza Воланд (#7812) üzenetére


btudos
Topikgazda

Úgylegyen :D

sokol: 8S topikban válaszoltam, kérlek próbáld ki azzal a módszerrel is, ha lehetséges.

mbale: Kezd izgalmassá válni, dinamikusan változik a menüpont? :F Bár nekem mindig ilyen volt.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7814) mbale válasza btudos (#7810) üzenetére


mbale
tag

Hmm, nekem is ilyen volt 1-2 hete, de most hogy megnéztem, ugyanaz mint Oppenheimernél. WTF :F

Zag Zag

(#7815) RicsTrocs


RicsTrocs
csendes tag

Milyen telefont ajánlotok telefonálásra, navigálásra, néhány alkalmazásra, fotozásra de annyira nem fontos és skype-ra? L800, L900-ra gondoltam melyik lenne a jobb?

(#7816) Alexios válasza RicsTrocs (#7815) üzenetére


Alexios
veterán

zte blade

(#7817) Tybee000 válasza Alexios (#7816) üzenetére


Tybee000
aktív tag

te mit kapsz?

(#7818) btudos válasza Tybee000 (#7817) üzenetére


btudos
Topikgazda

Agyérgörcsöt az agyonismételt kérdésektől, és némi érzéket az iróniához, ami nálad kimaradt.

RicsTrocs: Minden létező kérdésre válaszoltunk már amit feltettél, a Lumia 800 és 900 a méretén és a kijelzőjén kívül minden másban egyezik, továbbra is mindkettő jó telefon, ha megfelel a WP7 tudása. Bár Lumia 900 helyett én már 820-at vennék.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7819) Lall válasza RicsTrocs (#7815) üzenetére


Lall
veterán

Ebben a kategoriaban mar nagyon komoly androidosok is vannak, amire ra lehet hekkelni ingyen navit meg minden csudajo programot. Naponta cserelhetnel launchert, romolhatnal, rootolhatnal. Nem hiszem, hogy tobbre vagyna az emberfia. ZTE Blade 3, vagy Samsung Galaxy Ace, de ha melyen a zsebedbe nyulsz akkor egy Galaxy Ace 2. Ha nem akarsz sokat kolteni ott a cukimuki Galaxy Y vagy Galaxy Mini, hogy a Mini 2-ot mar ne is emlitsem. Szoval a Samsung vegelathatatlanul termeli ki a jobbnal jobb kozepkategorias telefonokat. A dontes a te kezedben van.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7820) Alexios válasza Tybee000 (#7817) üzenetére


Alexios
veterán

a szomorú az hogy skypera még a blade is jobb mint akármelyik wp7-es teló, ahol ugye a skype nem képes a háttérben futni

(#7822) pushalias válasza btudos (#7818) üzenetére


pushalias
addikt

Nana, azért a minden másban egyezés enyhe túlzás. A 900-asnak például van előlapi kamerája, ha tehát arra is szüksége van az embernek, akkor kapásból ne 800-asat vegyen. Magyarországi LTE támogatásról én nem tudok a 900 esetében, de ha mégis van, akkor azt is érdemes megfontolni.

(#7819) Lalll

Azért az Ácse klasszikot talán ne emlegessük úgy, mint megbízható középkategóriás készüléket. Drága jó cimborám egy, max. két hónap leforgása alatt kapott tőle agylobot, mert olyan megbízhatatlan lagerdő, hogy tökéletesen illik rá a kukarobi megnevezés. Ráadásul a nagy kijelző és a gyatra felbontás házasságából négyzetméteres pixelek születtek ugye, máig sem értem, hogy egy hozzá hasonló, dizájnnal foglalkozó ember hogyan bírta ki azt a majdnem egy évet vele, amíg végre váltott - egyébként szintén kis felbontású, és nem kis kijelzőjű régebbi Nokiára. Ha az egyes Ácse középkategóriás telefon, akkor az én néhai 710-esem egy luxustelefon.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#7824) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Egyre jobb ez a topik! :DDD bernadett77 hiányzik :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7825) btudos válasza pushalias (#7822) üzenetére


btudos
Topikgazda

Bocsánat, az előlapi kamera nálam az utolsó ami szempont egy telefonnál, de persze igazad van :R

Oppenheimer: 79 lesz az :P

Komolyan mondom sírok, mi megy itt? :O

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7828) Plazmacucci válasza btudos (#7825) üzenetére


Plazmacucci
félisten

:(

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7831) dejaris válasza Oppenheimer (#7824) üzenetére


dejaris
addikt

Végig olvastam a topikot az 5000. hozzászólástól. Már ezért meg érte a 8S, hogy ilyen jókat röhöghessek az itteni szuper kérdésekért:D:D

(#7832) Воланд válasza dejaris (#7831) üzenetére


Воланд
titán

akkor ezek szerint az off topicban meg nem jartal. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7834) pushalias válasza dejaris (#7831) üzenetére


pushalias
addikt

Elolvastál majdnem 3k beírást? Hős vagy! :R

Honor 9 / HP 8470P

(#7835) dejaris válasza pushalias (#7834) üzenetére


dejaris
addikt

Csak azért olvastam el, hogy ne kérdezzek feleslegesen:)

(#7836) Lall válasza pushalias (#7822) üzenetére


Lall
veterán

Az user error lesz. A kollegam felesegenek az uncsitesojanak a szomszedjanak van egy Ace es 2 eve nem inditotta ujra. Tokeletesen fut rajta minden. Szerintem vigye be a baratod szervizbe es ott megjavitcsak a hibajat.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7837) #32711680


#32711680
törölt tag

Lumia 800 vs 900-hoz még annyit, hogy lehet csak azért, mert jóval kevesebb 900-as van itt a topikban és az ismerőseim között, de 900-asnál kevesebb hibát hallottam eddig. 800-nál hallottam olyan bugokat, amik sem 710-nél sem 900-nál nem jöttek elő. Pl: akksi hiba, fényképező hiba, volt vmi hanghiba is talán

(#7838) dejaris


dejaris
addikt

A 800as kijelzője pintile, a 900as rgb mátrixos kijelzővel rendelkezik;)
( Tudom, hogy sok ember szerint hülyeség, de szerintem óriási a különbség.)

[ Szerkesztve ]

(#7839) Lall válasza dejaris (#7838) üzenetére


Lall
veterán

Bezony. Talan ez a legszembetunobb kulonbseg, foleg miota visszajott a Dell-em es melle raktam. Oppenheimer Mit nem adna erte, lehet meg a 8x-ét is. :P

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7840) #32711680 válasza dejaris (#7838) üzenetére


#32711680
törölt tag

bár ugye 0,5 inch van a kettő között, ezért a jobb minőségű rgb ellenére is szebbnek hat a 800 kijelzője, egyszerűen a pixelsűrüség miatt

szerk: 0,6

[ Szerkesztve ]

(#7841) daniel909 válasza Воланд (#7789) üzenetére


daniel909
addikt

semmi már láttam, h valaki linkelte h wp 8 alatt nincs erre opció, de azért köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#7842) dejaris válasza #32711680 (#7840) üzenetére


dejaris
addikt

Hááát ha alpixeleket számolunk akkor már a 900as nyerne az hiszem. De nem a számokon van a lényeg, élőben sokkal szebb képet ad a 900as.

(#7843) Dunbar válasza dejaris (#7842) üzenetére


Dunbar
senior tag

+1, fehér is szebb rajta.

De nem éri meg az árkülönbözetet a 900.

(#7844) Воланд válasza daniel909 (#7841) üzenetére


Воланд
titán

de, epp ez a furcsa, hogy van ra opcio.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7845) btudos válasza daniel909 (#7841) üzenetére


btudos
Topikgazda

Pont hogy van opció rá, legalábbis nálam van, olvass feljebb, linkeltem képet is hogy hogy néz ki nálam a dolog.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7846) daniel909 válasza Воланд (#7844) üzenetére


daniel909
addikt

és btudos:
nálam meg ez van [link] szintén..

lehet azért mert a tmobile-tól vettem, a tietek meg esetleg független? nekik nyilván érdekükben áll, hogy sok mobilnetet fogyasszak, h minél nagyobb csomagot "akarjak" használni.. másra nem tudok gondolni.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#7847) Oppenheimer válasza btudos (#7845) üzenetére


Oppenheimer
veterán

dinamikusan változó feature lista... random modon kapja az ember hogy mikor mit tud a telefon :D a többi os erre nem képes :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7848) Alexios válasza daniel909 (#7846) üzenetére


Alexios
veterán

ez azért vicces :D lehet valami beállítástól függene?

(#7849) btudos válasza Alexios (#7848) üzenetére


btudos
Topikgazda

Egyelőre a másik két készülék T-Mobile-os, az enyém független. De nagyon kétlem hogy ezen múlna a dolog, az meg tényleg vicc, ha valamilyen beállítás/régiófüggő dolog az automatikus feltöltés.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7850) Peetey91 válasza daniel909 (#7846) üzenetére


Peetey91
senior tag

Ugyanez van nekem is 920-on.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.