Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) randras válasza pushalias (#7945) üzenetére


randras
veterán

Ez is. :C

(#7952) Peetey91 válasza Oppenheimer (#7926) üzenetére


Peetey91
senior tag

Ez nekem valamiert nem jon ossze. :/

(#7953) pushalias válasza Írok (#7946) üzenetére


pushalias
addikt

De komolyra fordítva: ami fél perc kereséssel kideríthető, arról felesleges itt kérdezősködni.

Honor 9 / HP 8470P

(#7954) #32711680


#32711680
törölt tag

Gmaps proban nektek se lehet directionst hasznalni?

Masik: Nokia naviban nem tudok koztes celpontot allitani, de meg alterbativ utvonalakat se ajanl. Azert ez nagyon kene

(#7955) Oppenheimer válasza #32711680 (#7954) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én használhatok directionst a gmaps proban.

ja mégsem, csak 1 féle útvanalat tervez

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7956) #32711680 válasza Oppenheimer (#7955) üzenetére


#32711680
törölt tag

Az érdekes. pedig én is megvettem magyar forintért, semmi kalózkodás. Azóta voltak frissítések is, de nekem ez a funkció mindig is szürkén volt a menüben nem tudok rá tappolni

[ Szerkesztve ]

(#7957) legiaap válasza #32711680 (#7954) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én tudom használni

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7958) Oppenheimer válasza #32711680 (#7956) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én rá tudok tappolni, de nem csinál semmit. És akkor szedtem le mikor ingyen volt :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7959) Írok válasza pushalias (#7953) üzenetére


Írok
csendes tag

Jó de itt meg 15 mp alatt válaszoltál

(#7960) HawerKing


HawerKing
őstag

Boldog új esztendőt wp topic ;) a 7.5 tulajoknak mihamarabbi 7.8 frissitést kivánok :DDD a wp 8 tulajoknak pedig bugmentes napokat ;]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#7961) legiaap válasza HawerKing (#7960) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ezt nagyon szépen megfogalmaztad!
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7962) negyedes válasza HawerKing (#7960) üzenetére


negyedes
addikt

Nekem mar meghozta a jezuska a 7.8at. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7963) HawerKing


HawerKing
őstag

:O

[ Szerkesztve ]

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#7964) amanoba


amanoba
őstag

a szitu:

csajos csinált új fb profilt, előzőt szeretné törölni a telefonjáról, de nem lehet, újat pedig addig nem lehet megadni, amíg az előző bent van...ötlet?

Lalll. próbáltam,nem engedi :(

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7965) Lall válasza amanoba (#7964) üzenetére


Lall
veterán

email és fiókoknál hosszan nyomsz a facebookra és törlés?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7966) pushalias válasza Írok (#7959) üzenetére


pushalias
addikt

Több, mint negyedóra volt az a tizenöt másodperc, de te tudod.

(#7964) amanoba Valószínűleg pároztatva van a MS fiókkal, és azért. Felkocog az outlook.com-ra, és valahol lehet törölni ezt az árukapcsolást.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#7967) Írok válasza pushalias (#7966) üzenetére


Írok
csendes tag

Nem baj

(#7968) amanoba válasza pushalias (#7966) üzenetére


amanoba
őstag

így se megy, már az új fb. fiók van ott csak.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7970) Oppenheimer válasza btudos (#7969) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Faaaake :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7971) legiaap válasza btudos (#7969) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én már annak is örülnék, ha nem indulgatna újra a telefonom.
Ha ezt megoldják már elégedett leszek.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7972) emvy válasza btudos (#7969) üzenetére


emvy
nagyúr

Ha kijon a VPN-tamogatas Windows RT-re is, akkor veszek Surface RT-t, vegre.

while (!sleep) sheep++;

(#7973) nbware válasza legiaap (#7971) üzenetére


nbware
senior tag

Nekem még 1x nem indult újra. Mitől indul újra?

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#7974) mbale válasza btudos (#7969) üzenetére


mbale
tag

Ejj, már ott is késni fognak majd az értesítések! ;]

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#7975) btudos válasza mbale (#7974) üzenetére


btudos
Topikgazda

Mmint a Microsoftnál? :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#7976) Barthezz2 válasza negyedes (#7962) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Jah, de mókolva :D

Everybody lies.

(#7977) negyedes válasza Barthezz2 (#7976) üzenetére


negyedes
addikt

hagyadazt. :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#7978) legiaap


legiaap
nagyúr

Az lehetséges, hogy a windowsphone oldalán a Purchase history nem mutatja meg az összes telepített alkalmazást?
Most nézegetem és én hiányolok onnan csomó mindent.
:F

Lalll: Hogy én ezért miért nem lepődök meg.
:)

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7979) Lall válasza legiaap (#7978) üzenetére


Lall
veterán

Bugos az is.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7980) mukibuci válasza legiaap (#7978) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nálam is ilyen, durván 50-60at mutat a több, mint 200ból :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7981) mbale válasza legiaap (#7978) üzenetére


mbale
tag

Késik az is :DDD

btudos: Naa, te is tudod, hogy a notification centerre gondoltam. És hogy on is legyek: én eddig sem hiányoltam, jól elvagyok (illetve lennék, ha működnének az értesítések ;]) nélküle.
Ami fontos, az a lock screen-en szól (ami mellesleg elegánsan esztétikus, amiért nagy + a MS-nak -már ezért megéri a wp-), illetve a többi miatt meg gyorsan végigpörgetem a home screen-t.
Persze azzal is egyet tudok érteni, ha valakinek hiányzik.

Zag Zag

(#7982) crey


crey
MODERÁTOR

Nem találom azt a menüpontot, ahol outlookra lehet a régi liveos címem átnevezni :(

Ötletek?

(mármint nincs olyanom, hogy rename account). Az a legjobb, hogy több mint egy éves acc, szóval még az sem lehet, hogy 180 napon belül változtattam, stb.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#7983) Alexios válasza crey (#7982) üzenetére


Alexios
veterán

mostanában szüntették meg, 1-2 hete mert valami bugot találtak, majd valamikor meglesz a hivatalos válasz szerint..:DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7984) Lall válasza crey (#7982) üzenetére


Lall
veterán

Majd holnap keresd. Allitolag jan 1-tol lesz ujra elerheto, mert reszelik (mint maci a dzsint) :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#7985) AMD Power válasza btudos (#7969) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nagyon jól hangzik. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7986) Barthezz2 válasza negyedes (#7977) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mindegy, én egész éjjel itt fogok ülni a gép előtt, és 0:01-kor első dolgom lesz gépre dugni a telefont, és frissítéseket keresni. 2013 elejére ígérték :D

Everybody lies.

(#7987) AMD Power


AMD Power
titán

F1-es pilóta, Heikki Kovalainen szerint: "Kifejezetten jó a Nokia Lumia 920 kamerája"

Én is egy ilyet akarok! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7988) crey válasza Alexios (#7983) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Köszönöm nektek a választ, ráér...

Csak át akarom húzni a Google cuccaimat outlookra, és most már véglegesítek egy accountot.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#7989) Dale válasza daniel909 (#7846) üzenetére


Dale
aktív tag

Kicsit lepörgött már, de nálam is a bővített Skydrive automatikus feltöltés opciók szerepelnek, mint btudos-nál. US régió, nem tudom ez számít-e.

Amúgy a sok sírás ellenpontjaként meg kell jegyezzem hogy a 920-am közel 2 hónapos, sosem fagyott, nagyobb notification gondjaim sincsenek vele (Facebook notification-öket nem használok szóval ez részetekről ígyjárás), a tárhely-fogyásról meg fejlesztőként világosan leírtam hogy mi történik, de továbbra is csak a tippelgetés ment párszáz hozzászólással később is, gratula.

Mivel mindig ugyanaz a maroknyi ember pörög a (néha jogos) problémákon, az ide beesők teljesen azt a képet kapják hogy a telefonok, különösen a WP8 teljesen használhatatlanok, ami baromság. Most hogy jön az új év, lehet hogy kicsit vissza kéne venni és esetleg a WP problémáknak egy külön topicot nyitni mert mindenkinek elveszitek az életkedvét is. Csakszólok... :)

Boldog új évet!

https://enginedesigns.net

(#7990) randras válasza Dale (#7989) üzenetére


randras
veterán

Nekem is elvették... :(

(#7991) Oppenheimer válasza Dale (#7989) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Neked könnyű, téged nem érint sem Jack kimenet bug, sem a notificationök szarakodása, sem a többi szarság amit még sorolhatnék. Persze, sok embert biztos elijesztünk, de mivel ezek a bugok nem egyedi esetek, ezért bárkinél előjöhetnek, és a sírásunkkal csak szívességet teszünk annak aki WP-t venne és ide betéved. Sőt, ez még az ökoszisztémának is jó, mert kevesebb panaszkodó user lesz. Később, ha (remélhetőleg) kijavították ezeket a hibákat, akkor majd nem fognak az ide betérők sem elijedni. Addig is a Microsoft egye meg a saját főztjét.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7992) pushalias válasza btudos (#7969) üzenetére


pushalias
addikt

Már egy ideje igérgetik, de tényleg jó lenne.

Honor 9 / HP 8470P

(#7993) legiaap válasza Oppenheimer (#7991) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na ezt én sem tudtam volna jobban megfogalmazni, de azt hiszem ezt egyszer már én is leírtam.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7994) pushalias válasza AMD Power (#7987) üzenetére


pushalias
addikt

Ne is mondd, nekem is kéne, de nincs rá gempa.

Honor 9 / HP 8470P

(#7995) Dale válasza Oppenheimer (#7991) üzenetére


Dale
aktív tag

Értem, magyarosan konstruktív hozzáállás. :) Notification gondok nálam is vannak amúgy, de talán kevesebb mint a WP7.5-ön, ez viszont nem konstans probléma, van amikor nem jön, de többnyire azonnal. Emailt pedig kézzel frissítek vagy néha 15 perces automata módban van, szóval push emailről nem tudok nyilatkozni.

Ez a "jack kimenet bug" meg akkora globális probléma hogy négy módon rákeresve se találtam semmi olyat ami erre a legkisebb mértékben is hasonlítana.

Én továbbra is elégedetten használom, a gondjaival együtt tudok élni, remélhetőleg javítják majd ezeket. És hidd el, engem is frusztrál a Microsoft "kommunikációja" és lépései a platformot illetően, de ezen felesleges itt dühöngeni.

Lehet hogy nekem könnyű, de biztos nem vagyok egyedül ezzel, mert nem 20-30 millió user veri a palávert az interneten, hanem ezekből talán ha 2000, globálisan. Megkockáztatom hogy a többinél kielégítően működnek a telefonok a jelenlegi képességekkel.

https://enginedesigns.net

(#7996) Tybee000 válasza Dale (#7989) üzenetére


Tybee000
aktív tag

nekem is ez jött le hogy ebben a topicban csak pár fórumceleb sír de nagyon....

(#7997) Oppenheimer válasza Dale (#7995) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem meg a problémák szőnyeg alá söprése lenne magyaros megoldás. Mert vannak bőséggel. Sokan most valós alternatívaként tekintenek a WP-re, de jelen állapotában nem biztos, hogy tényleg az lenne Nekik. Lásd élő példaként tybsent. Vagy azt a usert aki nem tud egyszerre endomondo-t és tune in-t használni, mert a rendszer korlátai miatt kiütik egymást az appok.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7998) Dale


Dale
aktív tag

Valaki kérdezte korábban, hogy ezzel a Porticio frissítéssel javult-e valamit a 920 kamerája. Erre nehéz válaszolni, mert közben itt nagyon tél lett, a fényviszonyok borzalmasak bármiféle fotózáshoz. Tettem fel pár új tesztképet a Skydrive-ra, itt meg lehet nézni: 920 fotók A piros rondácska autó az enyém, az Escape meg az anyósomé. :)

Kisebb, webes méretben továbbra is elég jó amit produkál, talán kevésbé zajos teljes nagyításon, de ezt tényleg csak egy napsütéses napon tudnám megmondani. Az biztos hogy nem úgy tekintek rá mint ami kiváltja a fényképezőgépet, de egy ilyen kis vacaktól nem is várok többet mint azt hogy 800-ra leskálázva jól nézzen ki, amit szerintem teljesít is.

https://enginedesigns.net

(#7999) #32711680


#32711680
törölt tag

oppenheimernek dobjuk ossze egy galaxy mini 2 arat, itt vki emlitette, hogy az mindent tud amit a wp8ak nem

(#8000) Oppenheimer válasza #32711680 (#7999) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ok, de eliszom :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.