Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7822) pushalias válasza btudos (#7818) üzenetére


pushalias
addikt

Nana, azért a minden másban egyezés enyhe túlzás. A 900-asnak például van előlapi kamerája, ha tehát arra is szüksége van az embernek, akkor kapásból ne 800-asat vegyen. Magyarországi LTE támogatásról én nem tudok a 900 esetében, de ha mégis van, akkor azt is érdemes megfontolni.

(#7819) Lalll

Azért az Ácse klasszikot talán ne emlegessük úgy, mint megbízható középkategóriás készüléket. Drága jó cimborám egy, max. két hónap leforgása alatt kapott tőle agylobot, mert olyan megbízhatatlan lagerdő, hogy tökéletesen illik rá a kukarobi megnevezés. Ráadásul a nagy kijelző és a gyatra felbontás házasságából négyzetméteres pixelek születtek ugye, máig sem értem, hogy egy hozzá hasonló, dizájnnal foglalkozó ember hogyan bírta ki azt a majdnem egy évet vele, amíg végre váltott - egyébként szintén kis felbontású, és nem kis kijelzőjű régebbi Nokiára. Ha az egyes Ácse középkategóriás telefon, akkor az én néhai 710-esem egy luxustelefon.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.