Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76196) MrCsiT


MrCsiT
addikt

UPC-s naptár problémám van WP-n: nem jelenik meg a naptár, holott az e-mail, az szinkronizál.

Használ valaki UPC-s fiókot WP 8.1-en? :F

guftabi96: nem tudom, hogyan nyírja az SD-ket a mobilod, de pl. nálam a párom 830-as telóján 8.1-el először egy Samu 32GB-s Class10 SD volt benne, majd, elkezdett rá nyávogni a teló, hogy vizsgálat szükséges.. a 3. ilyen nyávogásnál már az adatok lementése is problémás volt, amíg a kártyát nem tettem át egy droidos telefonba (azzal simán lementettem mindent)..
..ezt követően, a WP 10 prev.-vel futtatott 830-am is elkezdett sírdogálni egy-egy frissítés után a Samu SD-re, hát, kicseréltem mind a 2 SD-t Sandisk-re. Erre, 2-3 frissítéssel ezelőtt, a WP10 prev.-es telóm szólt, hogy gond van a kártyával.. a "javítás" után közölte, hogy tönkre ment, tegyek be egy másikat.
A telepített app-jaim szép elérhetetlen ikont kaptak az applistában.

A "tönkrement" kártyát lementettem egy droidos telóval (tehát, hibátlan.)
Visszatettem az SD-t a WP-be, sírt, hogy megvizsgálná, nyomtam rá egy kövér NEM-et, majd 2-3 perc múlva, minden, a kártyán lévő appom ikonja rendben megjelent az applistában.
Azóta, minden restartkor sír, hogy javítani kellene, én meg el-elhajtom a francba, de ezt nem nevezném normál működésnek..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.