Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) mukibuci válasza kuncsaku (#25850) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a szolgáltató biztos nem fog segíteni :N én is a taxisnál próbálkoznék

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#25852) ubid válasza konyi79 (#25844) üzenetére


ubid
őstag

Köszi!

-.-

(#25853) Lacielvtárs válasza Lall (#25848) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem és köszönöm a választ
és ezzel a gyárival lehet lejátszó listát létrehozni?
én vagyok a béna? :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#25854) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :R
Először a taxist hívtam, csak délelőtt ki volt kapcsolva, gondolom aludt. Viszont most sikerült elérni, mondtam neki aztán egyből mondta is h ott volt az ülésen hajnalban, estére találkozunk elvileg. Szerencsére pozitívan csalódtam, azt hittem tagadni fogja, de teljesen rendes volt.

[ Szerkesztve ]

Lumia 520

(#25855) saiyajin válasza Brianiac (#25854) üzenetére


saiyajin
senior tag

Na, akkor ennek úgy tűnik jó vége lett. :)

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#25856) Lall válasza Lacielvtárs (#25853) üzenetére


Lall
veterán

Nem. Zune-be tudsz lejátszási listát csinálni és azt kell felszinkronizalni a telefonra.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#25857) nikilauda válasza Brianiac (#25854) üzenetére


nikilauda
senior tag

Szerencséd volt, mert nem ez a jellemző sajnos.

(#25858) Pttypang válasza Lall (#25856) üzenetére


Pttypang
veterán

Lehet, a most jatszott lista mentegetesevel meg ahhoz valo hozzaadassal lehet megoldani, ha ez annak szamit.

Everybody lies.

(#25859) kuncsaku válasza mukibuci (#25851) üzenetére


kuncsaku
csendes tag

De bizony segít ;). Csak be kell jelenteni a rendőrségen, ha nyolc napon túl sincsen meg. Ugyanis a megtaláló onnan kezdve jogtalan elsajátítóvá válik amennyiben 50 ezer ft fölött van a telefon, akkor a rendőrség hivatalból eljárást indit. Kikéri a mobilszolgáltatótól a telefon helyzetét...
De mivel a Taxis nem tagadta, onnan kezdve vissza fogja adni, kedves forumtársunk pedig legközelebb is vele fuvaroztat.. Egyébként én abból indulok ki, hogy alapból nem mindenki rosszindulatú. Ezért irtam neki, hogy hivja fel a taxist.

(#25860) Pttypang válasza kuncsaku (#25859) üzenetére


Pttypang
veterán

Na es mennyire ertekelnek egy 520at? :)

Everybody lies.

(#25861) franc0


franc0
őstag

Kicsit mintha kezdene fölémkerekedni a Lumia mánia ;]
Gondolom nem vagyok ezzel egyedül.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#25862) kuncsaku válasza Pttypang (#25860) üzenetére


kuncsaku
csendes tag

Erre megvan a protokoll. Ha friss a cucc, akkor elkérik a számlát, ha nem, akkor szakértői megállapítás.

Franco, hogyan használsz 3 tellát 2 kézzel?

[ Szerkesztve ]

(#25863) savoo


savoo
addikt

wow, jött értesítés az új foursquare appal wp7en.

(#25864) legiaap válasza franc0 (#25861) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezeknek az árából, már vehettél is volna valami értelmesebb telefont is... ;]
BAZINGA!!!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25865) mukibuci válasza kuncsaku (#25859) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tehát ha feljelentést teszel és után majd talán a rendőrség a szolgáltatóhoz fordul az egyenlő azzal, hogy hívd fel a szolgáltatód, mert segíteni fog :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#25866) kuncsaku válasza mukibuci (#25865) üzenetére


kuncsaku
csendes tag

Nem egyenlő. Arra gondoltam, hogy letilthatja. De ha letiltatja, akkor a rendőrség se találja meg. Csak akkor, ha pl ruházat átvizsgáláskor megtalálja egy másik eset kapcsán.

Te nő vagy? A nők szokták ilyen nehezen viselni, ha valaki tájékozottabb, mint ők.

[ Szerkesztve ]

(#25867) mukibuci válasza kuncsaku (#25866) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én kérek elnézést, hogy hülyeségeket írsz :R

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#25868) kuncsaku válasza mukibuci (#25867) üzenetére


kuncsaku
csendes tag

Nem irtam hülyeséget. A szolgáltató elmondja, hogy milyen lehetőségei vannak. Továbbá a rendőrség az nem esetlegesen nyomoz ha olyan kedve van, hanem ugy tesz, ahigyan törvényben van előírva. Az más kérdés, hogy sokan behisztiznek és a rendőrséget okolják, ha a törvény nem megfelelő.

(#25869) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok.
Nem tudom ,hogy jó helyre írok de azért bepróbálkozok.
Nokia L800 telefonom van viszont pár napja szükségem volt egy teljes rendszer visszaállításra és ezzel együtt ugye a névjegyzék is teljesen törlődött.
Viszont valamiért nem tudom a korábban gmailra elmentett névjegyeket vissza állítanom.
Már néztem több fórumot , több leírást de nem tudok vele meg bírkózni.
Ebben tudna nekem segíteni valaki?

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#25870) Lacielvtárs válasza Lall (#25856) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nagyon köszönöm a tippet és az ötletet, ki fogjuk próbálni :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#25871) Hoshi_HUN válasza kuncsaku (#25868) üzenetére


Hoshi_HUN
csendes tag

Neked sem volt a rendőrséggel ügyed még, igaz? Vagy csak van ismerősöd ott.

Édesapámnak pl kerékpárját tulajdonították el, egy kerék maradt ott, amit lelakatolt. A kerékpártárolóra térfigyelő kamera néz, és meg lehetett becsülni, mikor vitték el a biciklit. (Éjszakai műszakba ment dolgozni, állomáson maradt, fater vasútőr, tudja, mikor merre milyen vonat megy, melyiken milyen típusú emberek, honnan szerzett dolgokkal járkálnak.) A rendőrség arra nem volt képes, hogy a kamera felvételét kikérje, arra hivatkozva, hogy nem biztos, hogy az akkor, úgy, és ott történt... Pár napra a feljelentés megtétele után jött egy levél a nyomozás lezárásáról.

De pl. olvasd el a Tolvajkergetők facebook-oldalán található történeteket...

Mellesleg megjegyezném, hogy egy lumia 520 értéke kicsivel 50.000 HUF alatt van, úgyhogy a rendőrség mindazt, amit te leírtál nem fogja megtenni.

Egyébként örülök, hogy meglett a telefon, jó ilyen történeteket is olvasni.

(#25872) nikilauda válasza Daniel Alves (#25869) üzenetére


nikilauda
senior tag

Ezzel én is szívtam már.
Szerintem ez segít: [link]

(#25874) kakuk100 válasza nikilauda (#25872) üzenetére


kakuk100
őstag

Én most próbáltam, de nekem nincsenek olyan kérdéseim mint ami le van írva. pl. se domain, se szerver stb és a jelszómat is mindig átjavítja a gép sokkal hosszabbra.

(#25875) nikilauda válasza kakuk100 (#25874) üzenetére


nikilauda
senior tag

Az a gondom, hogy nem tudom már pontosan. Külföldi fórumokon találtam régebben megoldást rá. Azt hittem a magyar link segíthet. Sajnos már lecseréltem a L800-ast. Ha megy az angol valamennyire,akkor rengeteg oldalt találsz ami foglalkozik vele.
Exchange fiókot kell beállítani, nem a google fiókot.Így sem megy?

[ Szerkesztve ]

(#25877) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Van egy LG telefon német nyelvű windows -al, megoldható valahogy, hogy magyar nyelvűt telepíteni rá ?

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#25879) pushalias válasza franc0 (#25861) üzenetére


pushalias
addikt

Egyiket nekem adod, és máris elindultál a gyógyulás útján...

Honor 9 / HP 8470P

(#25884) kakuk100 válasza nikilauda (#25875) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi majd megpróbálom.

(#25886) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Na át is vettem a telefont, adtam neki egy Széchenyit amiért ilyen rendes volt. :D
Viszont megnéztem közben a telefonon ezt a folyamatos nyomon követés opciót és be volt eddig is kapcsolva. Viszont a webes felületen eddig csak a telefon tegnap du. 4 órai helyzetét lehetett látni, holott kb. hajnal 2-ig biztosan be volt kapcsolva. Ja meg ahogy most néztem már a tegnap esti helyzetemet mutatta a felület, ezt nem tudom, hogy miért csak most frissült, az érdekes ha a telefon csak most töltötte fel amikor bekapcsoltam. Másrészt az időben is valami elcsúszás lehet mert a térkép szerint tegnap du. 4-kor már Szolnokon voltam amikor kb. csak ekkor indultam el BP-ről...
Más tapasztalt esetleg hasonlókat? Mert így ez nekem nem tűnik túl használhatónak.

[ Szerkesztve ]

Lumia 520

(#25890) gkris3


gkris3
tag

Normális dolog az, hogyha a Viber csak akkor értesít, ha konkrétan bele vagyok lépve. Se lezárt képernyőn, de háttérben nem csinál semmit. (L620, Amber)

(#25891) kolosanyi válasza gkris3 (#25890) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez ilyen. Van akinek normálisan működik, de van akinek nem. Meg úgy kb az összes üzenetküldő szolgáltatás ezt csinálja. Valami nagyon félresikerült a push terén microsoftéknál...

(#25892) polonic válasza gkris3 (#25890) üzenetére


polonic
félisten

Nem.

(#25896) junior11


junior11
veterán

Elérhető lesz valamikor a WP-n a Skypen keresztül a fájlküldés és fogadás? Ha jól tudom, androidon lehetséges.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25898) dejaris válasza junior11 (#25896) üzenetére


dejaris
addikt

Valamikor igen. Valamikor.

(#25899) junior11 válasza dejaris (#25898) üzenetére


junior11
veterán

Csak mikor, gyorsabban is fejleszthetnének, javíthatnák a rendszert mert ez így...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#25900) dejaris válasza junior11 (#25899) üzenetére


dejaris
addikt

Szerintem mostmar nem is fognak hozzanyulni a skype-hoz, inkabb 8.1-gyel integraltan erkezot piszkaljak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.