Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25551) pethYeti


pethYeti
addikt

És ha felteném ezt a preview-ot akkor utána mi a menetrend? Ez frissül végleges gdr3-ra és utána ha megjelent a bittersweet, akkor arra?

(#25552) westcoastog válasza pethYeti (#25551) üzenetére


westcoastog
veterán

Igen ota fog frissülni ha kijött, bittersweet-re is.

(#25553) Kasya


Kasya
nagyúr

Csatlakozom en is a frissiteshez

(#25554) saiyajin


saiyajin
senior tag

Aki frissit irjon majd velemenyt! :) Kesobb lehet en is feltolom.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#25555) pethYeti


pethYeti
addikt

E-mail-hez mostmár tényleg enged fájlt csatolni közvetlenül?

(#25556) pzstm válasza pethYeti (#25555) üzenetére


pzstm
titán

nem (csak kép)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25557) NGA


NGA
addikt

"Mostantól okostelefonjainkon is tudnak kutakodni az amerikai és brit titkosszolgálatok, miután feltörték az iPhone, Blackberry és Android készülékek rejtjelzését."

Akkor a WP a legbiztonságosabb?

(#25558) Kasya válasza NGA (#25557) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szerintem eleg hozzaferniuk a Sykdrive acc-hoz, hogy eleget megtudjanak rolunk, WP userekrol.

[ Szerkesztve ]

(#25559) westcoastog válasza Kasya (#25558) üzenetére


westcoastog
veterán

Ideje lesz nas-t építenem amin tárolhatom a részegen felvett videókat és a nyaralási képeket. :( :))

(#25560) duo válasza westcoastog (#25559) üzenetére


duo
őstag

települ a gdr3 :))

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#25561) westcoastog válasza duo (#25560) üzenetére


westcoastog
veterán

Király. :))

Ha megváltoztatom a microsoft fiókom email címét outlookos címre, mert most gmaillel van regelve, kell resetelni majd?

(#25562) Kasya


Kasya
nagyúr

Ami eddig feltunt, mintha korabban nem lett volna;
-alkalmazasvalto eseten, ha huzok/rantok egyet kozepes sebesseggel az alkalmazasokon, hajlamos kicsit nem szetesni, de "megcsusszanni" az alkalmazasok teteje.
-Az X bezaras gomb, neha ketszer is meg-meg villan huzaskor, mikor uj alkalmazasra csuszik a kepernyo.

Amugy ertelmet meg nem lattam a bezaras opcionak...

(#25563) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Nem tud valaki az Áruházban olyan naptárt amibe benne vannak a névnapok? Nekem a Windows Naptárba sehogy sem sikerül a névnapok betöltése se a Google szinkronizálása.Már feladtam. :Y

(#25564) KomloiJenci válasza kakuk100 (#25563) üzenetére


KomloiJenci
tag

Ne add fel, van remény :). Kicsit olvass vissza, belinkelték már hogyan kell beállítani. Max 3 oldal. 5 perc alatt megtalálod. Visszakeresném neked én is, de neked is ugyanannyi időbe telik mint nekem :).

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#25565) pethYeti válasza kakuk100 (#25563) üzenetére


pethYeti
addikt

Chronos tudja!

(#25566) batai15 válasza kakuk100 (#25563) üzenetére


batai15
félisten

Pedig nem nagy dolog.

(#25567) cattus válasza westcoastog (#25561) üzenetére


cattus
őstag

Ez engem is érdekelne, én is váltanék Outlookra (csak még nem tudom, hogy kell).

Do the thing!

(#25568) pzstm válasza westcoastog (#25561) üzenetére


pzstm
titán

Igen. Telefon az egyetlen, aminek HR kell. (ősrégi @freemail-es volt a címem és outlook.com-ra mentem át(no meg otthagytam gmailt is))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25569) westcoastog válasza pzstm (#25568) üzenetére


westcoastog
veterán

Közben megtaláltam, nem tudom legyen-e kedvem elkülönülni a google-től, ha már hr-kell.

(#25571) kolosanyi válasza #40993792 (#25570) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én is megnéztem a Microsoft cuccait, de itthon kb minden fontosban jobb a Google ökoszisztéma. Jobb kereső, térkép (ez a Nokia megoldásaival javul azért, de a Google adatbázisa jobb), a Chrome is feltettebb, mint az IE. Akárhogy is nézem, jók a termékeik, ezt kár vitatni. A Microsoft pedig irodai szoftverekben jobb sokkal. Igazából ez a cégnek a jelenlegi legnagyobb adu-ásza. Mindenesetre kíváncsi leszek, hogy ha kugli barátunk rendesen ráfekszik a Quickofficera, mit hoz ki belőle. Felettébb érdekes lenne, ha letennének az asztalra egy feltett irodai csomagot, desktopra és droidra is. Arra mindenképp muszáj lenne reagálni a Microsoftnak valamit.

Félreértés ne essék, semmi bajom a Microsofttal. Elégedett vagyok az általam használt termékeikkel, csak ők másban jók, mint a Google. Utóbbi cég egy dinamikus, ügyes fejlesztéseket produkáló, az átlag felhasználó számára "szexi" szoftvereket kínáló cég benyomását kelti, míg utóbbi egy igazi órásét. Tudnak ők ha akarnak, de idő kell, mire produkálnak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#25572) batai15 válasza #40993792 (#25570) üzenetére


batai15
félisten

Nálam is skydrive stb élvez elsőbbséget.
Asztalin chrome és ennyi, de am áttértem én is.
Meg maradt a gmail.

(#25573) westcoastog válasza #40993792 (#25570) üzenetére


westcoastog
veterán

Bár ha el is tudom hagyni, sok-sok regisztrációmnál kell email címet átírnom. :)
Lehet egyszer rászánom magam..

(#25574) pzstm válasza kolosanyi (#25571) üzenetére


pzstm
titán

Chrome is feltettebb, mint az IE

Mikor próbáltál utoljára IE-t? ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25575) consono válasza pzstm (#25574) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem az asztalon már csak az IE gui-jával van bajom, ha azt le tudnám cserélni már kidobtam volna a Chrome-ot, pár hete nagyon a bögyömben van... A 11-es IE kimondottan jó és gyors lett.

"In God we trust. All others must bring data"

(#25576) Воланд válasza pzstm (#25574) üzenetére


Воланд
titán

tud ez ie eszkozok kozotti szinkronizaciot? nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25577) no1r válasza pzstm (#25574) üzenetére


no1r
őstag

ha már szóba került... IE10-t valahogy rá lehet bírni, hogy a lapon egy kijelölt szöveget egyből megnyisson a keresővel egy új lapon?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#25578) kolosanyi válasza pzstm (#25574) üzenetére


kolosanyi
veterán

IE 10-et próbáltam utoljára, nem rossz az, de messze van a Chrome képességeitől. Legjobb benne a fejlett szinkronizációs képesség. Pedig ezt igazán megcsinálhatná a Microsoft is, vagy legalább egy könyvjelző szinkront. Alap dolog 2013-ban.

(#25579) pzstm válasza kolosanyi (#25578) üzenetére


pzstm
titán

Tud szinkronizalni, csak sajnoa jelenleg wp-vel nem;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25580) KomloiJenci


KomloiJenci
tag

Én épp most jöttem vissza az Internet Explorerhez. Elegem lett abból, hogy az Opera az folyton tanusítványgondokkal küzd, hogy az outlook fiókot meg se nyitja, a weblapok 20%-ával gondja van, meg nem is úgy jeleníti meg ahogy kell. Meglepődve tapasztaltam, hogy az IE hasítja az oldalakat mint a réce f@sza az iszapot. Nekem olyan 20%-os sebességnövekedést produkált a váltás. Arról nem beszélve, hogy a WP felületéhez hasonlatos a felülete, ami harmonizál az Outlookkal, meg magával a telefonnal.
A Chorome sose volt a kedvencem, még robotéknál se használtam, nem hat meg a szinkronizáció. Ugyanazok a könyvjelzők megvannak telefonon is, aztán hali. Lopja az adatokat a Google, a Chrome még a fenekem lyukába is benéz. Nekem ez nem hiányzik.

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#25581) Integrale válasza no1r (#25577) üzenetére


Integrale
veterán

Elvileg ha kijelolsz egy szoveget es megnyomod a kereso gombot akkor bing mar listazza is a talalatokat!

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#25582) Pttypang válasza pzstm (#25574) üzenetére


Pttypang
veterán

Melyik is a legfrissebb ie? o.O

Everybody lies.

(#25583) polonic válasza Pttypang (#25582) üzenetére


polonic
félisten

IE11 a W8.1-ben

(#25584) KomloiJenci válasza Integrale (#25581) üzenetére


KomloiJenci
tag

Nem csak elvileg. Ez biztos :).

Microsoft szerver tulaj - Külön VIP működő Skype csatorna - Exclusive VIP mindig működő Facebook Chat

(#25585) Alexios válasza KomloiJenci (#25580) üzenetére


Alexios
veterán

simán megnyitja az outlook-ot az opera, meg mióta chrome motorral megy szerintem az oldalakkal sincs gondja

(#25586) Oppenheimer válasza no1r (#25577) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez a funkció nekem is kéne

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25587) polonic válasza no1r (#25577) üzenetére


polonic
félisten

Már az IE9 óta tud ilyet az IE...

És ide a fos gugli is beállítható

(#25588) trisztan94


trisztan94
őstag

Mi baja mindenkinek a Google-lal? Szép meg minden a Bing, de ha rákeresek valamire akkor az esetek 50-60%-ban nem, vagy nagyon nehezen találom meg vele a dolgokat...

Hotmail nem enged be nagyon sok mail-t, ezért az is kuka nekem.

Google Drive gyorsabb, mint a Skydrive, sokkal letisztultabb a felulete, igazából ezért használom azt, de ennyi e téren.

Meg Vimeo-zzak Youtube helyett, vagy mi? :DDD

+1: Bing térképek főleg off addig, amíg nem lehet tömegközlekedési útvonalat tervezni vele. (legalábbis 8x-en eddig nem találtam ilyen lehetőséget)

[ Szerkesztve ]

https://heureka-kreativ.hu

(#25589) Pttypang válasza polonic (#25583) üzenetére


Pttypang
veterán

Hmm, és w7-re akkor már nem lesz új ie? :(

(#25588) trisztan94
Skydrivenál letisztultabb? :D

Everybody lies.

(#25590) polonic válasza trisztan94 (#25588) üzenetére


polonic
félisten

Az, hogy egy végtelenül retek cég. Átmentek apatejbe...

A keresővel egyetértek, legyen.

Hotmail nincsen. Outlook van és egyértelműen jobb, beenged minden emailt.

A skydrive felületénél letisztultabb? Akkor szépen lemásolhatták. ;] Nincs a gyorsasággal semmi gond. És régi felhasználóként ott nekem 25 giga tárhelyem van. Máshol van ennyi ingyen?

Youtube. Ok, érthető. Csak az nem, hogy a hülye MS annak idején féláron miért nem vette meg a gugli előtt.

8x-re elérhető a here maps, kijelzi állomásra kattintva az útvonalakat. A here transit pedig ismeri a bkv menetrendet, tervezni lehete vele, térképen is mutatja a dolgokat, aztán menetidőt, átszállást, stb.

(#25591) polonic válasza Pttypang (#25589) üzenetére


polonic
félisten

Jön oda is az 11-es.

(#25592) Pttypang válasza polonic (#25591) üzenetére


Pttypang
veterán

Csak még előtte körbefut a világban, aham :D
Hmm, na ebből a dreamsparkos cuccból is az lesz végül, hogy vagy egyetemről intéznek nekem valamit, vagy megveszem magamnak, már látom előre.. -.-"

Everybody lies.

(#25593) dejaris válasza Воланд (#25576) üzenetére


dejaris
addikt

Tud. Az ie10 es winmo6.5 nagyon jol elszinkronizalgat.

(#25594) Воланд válasza dejaris (#25593) üzenetére


Воланд
titán

koszcsi, egyiket sem hasznalom.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25595) Oppenheimer válasza polonic (#25590) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Here Maps nem ismeri a buszokat, Just saying. A tranzit meg Itthon fizetős, akik meg amerikai storet használnak, azok nem tudják elindítani a sim lock miatt.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#25596) dejaris válasza trisztan94 (#25588) üzenetére


dejaris
addikt

Megveszed a here transitot aproert, es a here/bing mapsrol szepen tervezhetsz is tomegkozlekedeses utvonalat.

(#25597) dejaris válasza Воланд (#25594) üzenetére


dejaris
addikt

Allitottal valamit, ami nem igaz, de szerinted megsem igaz, mert nem hasznalod :C

(#25598) Воланд válasza dejaris (#25597) üzenetére


Воланд
titán

nem is tudom milyen topicban vagyunk.....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25599) polonic válasza Oppenheimer (#25595) üzenetére


polonic
félisten

just sayin... most magyarul vagy angolul beszélsz, döntsd el

jó, a buszokat tényleg nem, akkor a villamosokat metrokat és hajókat?

És miért baj, ha fizetős? És mondjuk hány ember használ úgy kimondottan amerikai fiókot itthonról.
Kifogásokat, azokat keresel. Pedig a megoldás az teljesen korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#25600) daniel909


daniel909
addikt

megjöhetne ide is a gdr3.
bár ahogy olvastam nincs benne semmi különös. csak mostanában gyakran ketté fagy a telóm.
a bezárás opció vicces, mert tul képp semmire nem jó.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.