Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22751) nrbx válasza dejaris (#22750) üzenetére


nrbx
tag

valoban, most mar latom. frissult tobb HTC-s alkalmazas is.

(#22752) Rusher


Rusher
őstag

Üdv.!

Azt szeretném kérdezni, hogy amikor elindítok zene lejátszást, majd kilépek belőle akkor utána a hangerő gomb megnyomásakor látszik a lejátszott zene csak megállítva. Ezt el lehet tüntetni valahogy onnan? (WP8) Elég zavaró...Köszi előre is. :)

[ Szerkesztve ]

(#22753) Воланд válasza Rusher (#22752) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22754) marcusa válasza savoo (#22722) üzenetére


marcusa
addikt

Ez csak a pentile mátrixosokra igaz, mert ott minden második pixel kék, az RGB-s Amoleden nem kék a fehér. :N

:-)

(#22755) El Gringo válasza pzstm (#22748) üzenetére


El Gringo
senior tag

kis logika... nem szerinted, hanem egyértelmű.
Szerinted, ha bemutatnak egy telót, amin egy "új rendszer" fut, nem fogják bemutatni a telefon új funkcióit, amit az "új rendszer" ad? :D
ekkora hülye még a nokia sem lehet, hogy ilyen újdonságokkal ne verje a mellét, még akkor is, ha az utolsó telójuk lesz. Ha az övéké lesz...

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#22756) jockas


jockas
senior tag

A Lumia 825 4 magos lesz, ahhoz meg kell a GDR3. Ugyanaz lesz, mint a 925 esetében...az új készülékre felkerül a GDR3, a többire meg kinyomják majd utána.

Remélhetőleg a WP8.1 meg hamar jön jövőre, ha már nem kis mértékben nőtt az app fejlesztők száma (vagyis már nem 1 ember fejleszti). :D

(#22757) pzstm válasza jockas (#22756) üzenetére


pzstm
titán

Lumia 825?

Le vagyok maradva, de ezt még nem is hallottam

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22759) mukibuci válasza pzstm (#22757) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22760) pzstm válasza mukibuci (#22759) üzenetére


pzstm
titán

ja tényleg...olvastma is anno róla, csak annyira prototípus meg kezdeti meg kiszivárgott, hogy töröltem is memóriámból :DDD :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22761) Rusher válasza Воланд (#22753) üzenetére


Rusher
őstag

Köszi. Ez elég szánalmas amúgy, hogy külön app kell erre.... :U

(#22762) savoo válasza Rusher (#22761) üzenetére


savoo
addikt

Minek eltüntetni?

(#22763) polonic válasza Rusher (#22752) üzenetére


polonic
félisten

Jajj már! Nem zavaró az, ne trollkodj már itt! ;]

(#22764) savoo válasza polonic (#22763) üzenetére


savoo
addikt

Most komolyan, mi zavaró benne? Tényleg nem értem..

(#22765) polonic válasza savoo (#22764) üzenetére


polonic
félisten

"Nem zavaró az" :)

(#22766) mukibuci válasza savoo (#22764) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

engem jobban zavar, amikor eltünik :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22767) savoo válasza polonic (#22765) üzenetére


savoo
addikt

A szmájli elég félrevezető ám ilyenkor. :P

(#22766) mukibuci: hát ez az, én is mindig ideges vagyok amikor a whatsapp kilövi.. :DDD

(#22768) pethYeti


pethYeti
addikt

Még egy kérdésem lenne a beépített chat alkalmazással kapcsolatban. Ha offline-ra állítom az állapotot és mondjuk alvás után online-ra váltok, akkor amíg offline voltam de kaptam üzeneteket azokat később kijelzi?

Facebook-ra vonatkozóan.

[ Szerkesztve ]

(#22769) Воланд válasza pethYeti (#22768) üzenetére


Воланд
titán

:(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22770) dejaris válasza pethYeti (#22768) üzenetére


dejaris
addikt

Ha hatlapjara teszed le, igen, ha ne a kijelzojere, nem.

(#22771) pethYeti válasza Воланд (#22769) üzenetére


pethYeti
addikt

Hát akkor korai volt az örömöm, mert ez így kb használhatatlan. :(((

(#22772) Rusher válasza savoo (#22762) üzenetére


Rusher
őstag

Mint írtam engem zavar, hogy amikor megnyomom a hangerőt akkor ott vannak a kezelő gombok és elég sűrűn kell nyomkodni a hangerő gombot hála a szelektív hangerő beállításnak.... :DDD

polonic nem jó az, hidd el....

(#22773) polonic válasza Rusher (#22772) üzenetére


polonic
félisten

Kellett neked WP-t venni. . . :F

:DDD

(#22774) savoo válasza Rusher (#22772) üzenetére


savoo
addikt

Miért kell sűrűn nyomkodni? Kb csak akkor kell, amikor zenét hallgatsz, meg befejezed...

(#22775) pushalias válasza Oppenheimer (#22725) üzenetére


pushalias
addikt

GDR3 eddigi saccok szerint november vége. Persze nem hótziher, mi volt eddig za.

Honor 9 / HP 8470P

(#22776) dejaris válasza pushalias (#22775) üzenetére


dejaris
addikt

Az hotziher, hogy appok zenek vasarlasa utan nem feljtenek el pezt levonni. Es a fb uzeneteke meg ilyen biztosak ;]

(#22777) pushalias válasza dejaris (#22776) üzenetére


pushalias
addikt

Nekem jönnek az FB üzenetek, de mondjuk nekem, mint MS bérencnek dedikált szerver van valahol a fölyhőbe.

Honor 9 / HP 8470P

(#22778) Rusher válasza savoo (#22774) üzenetére


Rusher
őstag

Szerintem hagyjuk, mert nem érted mire gondolok..... :N

polonic Jah látod, pedig már épp kezdett megtetszeni.... :D

(#22779) pushalias válasza Rusher (#22778) üzenetére


pushalias
addikt

Nyilván egyetlen másik WP user sem érti, mire gondolsz, csak neked van egy hangerőszabályzód mindenre. :U

Egyébként a GDR3-as frissítésben elvben már benne lesz a külön gerőszabálzás, ha az kell.

Honor 9 / HP 8470P

(#22780) dejaris válasza pushalias (#22777) üzenetére


dejaris
addikt

Nekem is jonnek most, de 5-10x csipog ugyanarrol az uzenetrol :((( Ki is kapcsoltam, viszont a m. hubba be tudok most mar lepni es mukodik is.

(#22781) Rusher válasza pushalias (#22779) üzenetére


Rusher
őstag

Miért kell sűrűn nyomkodni? Kb csak akkor kell, amikor zenét hallgatsz, meg befejezed... Olvasd el még egyszer mit írt...Nekem nem csak zenehallgatáskor kell...ennyi túltárgyalva a téma.

Azt hittem talán a mostani frissítésben is benne lesz....kár érte ez egy nagyon bosszantó hiányosság... :(((
Ettől függetlenül nem ezen volt a hangsúly, hanem azon, hogy ÉN sűrűn használom a hangerő gombot és zavar, hogy ott mutatja a zene lejátszó gombokat stb.....nem tudom mit nem lehet ezen megérteni :U

(#22782) Oppenheimer válasza Воланд (#22769) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Már szavakat se írsz, csak fejcsóváló smileyt? :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#22783) El Gringo


El Gringo
senior tag

Most mondja valaki, hogy nem lenne jobb így, mint a mostani kevéske csempével :)
tudom, hogy fake, de azért mégis... [videó]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#22784) Oppenheimer válasza El Gringo (#22783) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ez a screenshot valószínűleg nem hamis.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#22785) Воланд válasza Oppenheimer (#22782) üzenetére


Воланд
titán

lustulok. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22786) Воланд válasza El Gringo (#22783) üzenetére


Воланд
titán

atlathatatlan, tul sok az info!!44!4negy

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22787) pushalias válasza El Gringo (#22783) üzenetére


pushalias
addikt

A naptár és e-mail lapkákon átívelő evleaks felirat

PRICELESS! :C

Honor 9 / HP 8470P

(#22788) randras válasza polonic (#22773) üzenetére


randras
veterán

Ami azt illeti, nekem a harmadik állása nagyon kellene a rezgés/rezgés+csengés kapcsolónak némítás formájában.

(#22789) El Gringo válasza pushalias (#22787) üzenetére


El Gringo
senior tag

nesze neked android reklám. Ez lesz a WP új reklámstílusa... Nem tudtad? :C

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#22790) kitzz válasza randras (#22788) üzenetére


kitzz
tag

Lehet némára is venni. Igaz, nem egy koppintással.
Ha le van véve a rezgés a beállításoknál, akkor a hangerőszabályzó lenyomásakor a csengés után a néma jön.

Vagy így sem jó neked?

(#22791) mukibuci válasza kitzz (#22790) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ugye ez szerinted sem egy felhasználóbarát megoldás?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#22792) randras válasza kitzz (#22790) üzenetére


randras
veterán

Hangosan rezeg, jó lenne egy gyors némítás.

(#22793) kitzz válasza mukibuci (#22791) üzenetére


kitzz
tag

Tény, hogy nem az.
Mivel annyira nem követes a szoftverfrisstítéseket: várható, hogy ez a közeljövőben módosul?

(#22795) Воланд válasza Dzsosy (#22794) üzenetére


Воланд
titán

felolem a samsung neven kivul azt irnak ra, amit akarnak.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22796) dejaris válasza Воланд (#22795) üzenetére


dejaris
addikt

ZTE, Huawei akkor johet, nem?

(#22797) Воланд válasza dejaris (#22796) üzenetére


Воланд
titán

kulonosebben egyikkel sincs bajom.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22798) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Üdv!
ma a Főiskolán próbáltam felmenni a wifire, de még a Felhasználónév, jelszó kombót is csak az iskola bizonyos helységében kérte be,máshol, ahol a wifi erősség jóvolt szintén, csak töltött és még a felhnevet és jelszót se kérte be hanem egy idő után kiírta hogy sikertelen. Amikor bekérte a felh nevet és jelszót és csatlakozni próbáltam, akkor se sikerült.
a suli wifire való csatlakozásához van egy tájékoztató, melyben vmi biztonsági opciónál kéne még beírni vmit, de nem találom hova, mondjuk ez androidhoz van...
vki vmi segitseg?
otthon megy a wifizes.

Kaptam rá egy ilyen választ:

WPA2-Enterprise, PEAP önaláírt tanusítvánnyal asszem. Elvileg valahonnan le lehetne bugázni egy tanusítványt és kézzel felimádkozni rá, de inkább nem pazaroltam időt arra, hogy utánajárjak. De elvileg az Enterprise Feature Packban fog kijönni 2014 elején a VPN-el együtt egy frissítés, ami megoldja az enterprise wifi kérdést, addig meg mobilnet.

------

Tudna valaki segíteni, meg lehet oldani a problémát valahogy, vagy a suliban nem tudok majd még egy jódarabig wifizni.
Ötlet? Otthon, a vonaton, mindenhol jó a wifi, csak a suliban nem csatlakozik.

(Lumia 520)

Köszi

(#22799) Dzsosy válasza Воланд (#22795) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Szerintem ez hülye lépés, hisz ahol megugrott az elmúlt 1-2 évben a részesedés ott korábban erős volt a Nokia, így szerintem sokat számított a név. Majd meglátjuk mit hoz a jövő.
Magam részéről még beruházok egy wp8-as Nokiába, utána meg meglátom merre tovább a Nokia nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#22800) Воланд válasza xyzikeee (#22798) üzenetére


Воланд
titán

szolsz az illetekes rendszergazdanak, hogy kuldje el neked a tanusitvanyt mailben. telefonrol megnyitod, telepited es elvileg tudsz majd csatlakozni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.